Live3s Logo

LiveScore 14 Nov 2019

15/11 01:00
FT 
 Turkey
Iceland 
15/11 03:45
FT 
 England
Montenegro 
15/11 03:45
FT 
 Czech
Kosovo 
15/11 03:45
FT 
 Serbia
Luxembourg 
15/11 03:45
FT 
 Portugal
Lithuania 
15/11 03:45
FT 
 France
Moldova 
15/11 03:45
FT 
 Albania
Andorra 
14/11 18:30
FT 
 Myanmar
Tajikistan 
14/11 19:00
FT 
 Maldives
Philippines 
14/11 19:00
FT 
 Turkmenistan
North Korea 
14/11 19:15
FT 
 Kyrgyzstan
Japan 
14/11 20:00
FT 
 Hong Kong
Bahrain 
14/11 20:00
FT 
 Uzbekistan
Saudi Arabia 
14/11 20:45
FT 
 Malaysia
Thailand 
14/11 21:00
FT 
 Lebanon
South Korea 
14/11 21:00
FT 
 Vietnam
United Arab Emirates 1
14/11 22:00
FT 
 Syria
China 
14/11 22:00
FT 
 Afghanistan
India 
14/11 22:00
FT 
 Iraq
Iran 1
14/11 23:00
FT 
 Yemen
Palestine 1
14/11 23:00
FT 
 Oman
Bangladesh 
15/11 00:00
FT 
 Kuwait
Chinese Taipei 
15/11 00:00
FT 
 Jordan
Australia 
14/11 20:00
FT 
 Armenia U21
Ireland U21 1
14/11 22:00
FT 
 Azerbaijan U21
Liechtenstein U21 
15/11 00:30
FT 
 Lithuania U21
Croatia U21 
15/11 01:00
FT 
 Czech U21
San Marino U21 
15/11 02:00
FT 
 Gibraltar U21
Netherlands U21 
15/11 02:00
FT 
 Romania U21
Finland U21 
15/11 02:05
FT 
 Israel U21
Montenegro U21 
15/11 02:45
FT 
 Spain U21
North Macedonia U21 
14/11 20:00
FT 
 Switzerland U19
Republic of Ireland U19 1
14/11 20:00
FT 
 Austria U19
Gibraltar U19 
15/11 03:30
AET 
 Mexico U17
Netherlands U17 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-3]
15/11 07:00
FT 
 Brazil U17
France U17 
15/11 00:00
FT 
 Mozambique
Rwanda 
15/11 00:00
FT 
 Egypt
Kenya 
15/11 00:00
FT 
 Togo
Comoros 
15/11 03:00
FT 
 Democratic Rep Congo
Gabon 
15/11 03:00
FT 
 Mali
Guinea 
15/11 03:00
FT 
 Ghana
South Africa 
15/11 03:00
FT 
 Algeria
Zambia 
15/11 02:00
FT 
 Egypt U23
Cameroon U23 
15/11 02:00
FT 
 Mali U23
Ghana U23 
14/11 21:00
FT 
 Crb Boukadir
Crb Ain Ouessara 
14/11 21:00
FT 
 Es Berrouaghia
O Media 
14/11 21:00
AET 
 Hydra Ac
Crb Dar Beida 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-1], Hydra Ac win
14/11 21:00
AET 
 Chabab Baladiat Mila
Jb Ain Kercha 
90min [0-0], 120min [2-1], Chabab Baladiat Mila win
14/11 21:15
AET 
1 Ib Khemis El Khechna
Rc Kouba 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3], Ib Khemis El Khechna win
14/11 21:30
AET 
 Fcb Bir El Arch
Entente De Collo 
90min [0-0], 120min [1-0], Fcb Bir El Arch win
14/11 22:05
FT 
 Mo Bejaia
Olympique Akbou 
15/11 04:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Lanus 
15/11 08:10
FT 
 River Plate
Estudiantes de Caseros 
14/11 20:00
FT 
 Acassuso Reserves
Ca Colegiales Reserves 
14/11 20:00
FT 
 Berazategui Reserves
Leandro N Alem Reserves 
14/11 20:00
FT 
 Canuelas Reserves
Ca Ituzaingo Reserves 
14/11 20:00
FT 
 El Porvenir Reserves
Sportivo Italiano Reserves 
15/11 04:00
FT 
 Villa Dalmine Reserves
Barracas Central Reserves 
14/11 16:30
FT 
 Ws Wanderers Womens
Adelaide United Womens 
15/11 08:00
FT 
1 Cuiaba (MT)
Paysandu (PA) 
14/11 18:00
FT 
 Eding Sport Womens
Ebolowa Womens 1
14/11 21:00
FT 
 Caiman Douala Womens
Renaissance De Figuil Womens 
14/11 21:00
FT 
 Vision Sports Bamenda Womens
Eclair De Saa Womens 
14/11 22:30
FT 
 Canon De Yaounde Womens
Renaissance Athletic Womens 
15/11 08:00
FT 
 Cucuta
Atletico Junior Barranquilla 
15/11 09:30
FT 
 America de Cali
Alianza Petrolera 
15/11 03:00
FT 
 St. Kitts and Nevis
Grenada 
15/11 04:00
FT 
 Turks Caicos Islands
Sint Maarten 
15/11 07:00
FT 
 Belize
French Guyana 
15/11 07:30
FT 
 Curacao
Costa Rica 1
15/11 08:00
FT 
 Bahamas
British Virgin Islands 
15/11 09:30
FT 
 Martinique
Honduras 
14/11 20:00
 
 Nordsjaelland Reserve
Kobenhavn Reserve 
14/11 20:00
 
 Lyngby Reserve
Brondby Reserve 
15/11 02:00
FT 
 CD Suchitepequez
Quiche 
15/11 05:00
FT 
 Csyd Carcha
Sacachispas Gt 
15/11 10:00
FT 
 CD Marquense
Deportivo San Pedro 
14/11 18:15
FT 
 Churchill Brothers
Salgaocar Sports Club 
14/11 16:30
FT 
 Chhinga Veng
Mizoram Police 
14/11 17:00
FT 
 Rangdajied United
Langsning 
14/11 16:30
FT 
1 PSMS Medan
Martapura 
14/11 20:00
FT 
 Persita Tangerang
Persik Kediri 
14/11 16:00
 
 Persigar Garut
Parma Bandung 
14/11 16:15
FT 
 Persatuan Sepakbola Tulungagung
Putra Sinar Giri 
14/11 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya
PSM Makassar 
15/11 03:45
FT 
 Glebe North
Mochtas 
15/11 05:45
FT 
 Atlas Womens
Monterrey Womens 
15/11 11:00
FT 
 Tijuana Womens
Tigres Womens 
15/11 09:00
FT 
 Zacatepec
Leones Univ Guadalajara 
14/11 23:00
FT 
 Enyimba International
Nasarawa United 
14/11 23:00
FT 
 Akwa United
Abia Warriors 
14/11 20:00
FT 
 Mashuk-KMV
SKA Rostov 
14/11 19:55
FT 
 Hajer
Jubail 
14/11 20:30
FT 
 Al Riyadh
Al Anwar Sa 
15/11 00:00
FT 
 FK Pohronie
Zlate Moravce 
14/11 18:00
FT 
1 Nakhon Phanom University
Nakhon Ratchasima University 
14/11 20:40
FT 
1 Al Bataeh U19
Dibba Al Fujairah U19 
14/11 20:40
FT 
 Al Ittihad Kalba U19
Al Rams U19 
14/11 20:40
 
 Al Khaleej U19
Dibba Al Hisn U19 
14/11 20:45
 
 Sharjah Scc U19
Al Ain Scc U19 
14/11 19:55
FT 
 Danubio Reserves
Rampla Juniors Reserves 
14/11 20:15
FT 
1 Progreso Reserves
Ca Cerro Reserve 1
14/11 21:30
FT 
 Boston River Reserve
Juventud De Las Piedras Reserves 
15/11 03:00
FT 
 Plaza Colonia Reseves
Defensor Sporting Reserve 
15/11 03:00
FT 
 Racing Club De Montevideo Reserves
Liverpool Montevideo Reserve 1
15/11 03:00
FT 
 Atletico Fenix Reserve
Ca River Plate Reserves 1
14/11 17:00
FT 
 Ben Tre
Dong Nai 
14/11 17:00
FT 
 Malaysia Beach Soccer
China Beach Soccer 
14/11 18:30
FT 
 Thailand Beach Soccer
Afghanistan Beach Soccer 
14/11 14:30
FT 
 Wapda
Paf 
14/11 15:00
FT 
 Torpedo Yerevan
Dilijan 
14/11 16:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Katamon Jerusalem 
14/11 17:30
FT 
 Pakistan Army
Pakistan Navy 
14/11 18:00
FT 
 Real Sociedad
Osasuna 
14/11 19:30
FT 
 Cambodia
Mongolia 
14/11 21:00
FT 
 Dynamo Dresden
Chemnitzer 
14/11 21:00
FT 
 Emmen
VfL Osnabruck 
14/11 21:00
FT 
 Zurich
Vaduz 
14/11 21:00
FT 
 Fortuna Sittard
Helmond Sport 
14/11 21:00
FT 
 MSV Duisburg
De Graafschap 
14/11 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
SSV Jahn Regensburg 
14/11 21:00
FT 
 Eintr. Frankfurt
SV Sandhausen 
14/11 21:00
FT 
 Koln
Zwolle 
14/11 22:00
FT 
 Bochum
Viktoria Koln 
14/11 22:00
FT 
 Karlsruher
Aarau 
14/11 22:00
FT 
 Viking
Start Kristiansand 
14/11 22:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Augsburg 
14/11 22:00
FT 
 Ciliverghe Mazzano
Brescia 
14/11 22:00
FT 
 Hnk Grude
NK Siroki Brijeg 
14/11 22:20
FT 
 Sc Freiburg Am
Tsg Hoffenheim Am 
14/11 22:30
FT 
 Omonia Aradippou
Nea Salamis 
14/11 23:00
FT 
 Portugal U20
England U20 
14/11 23:00
FT 
 Poland U20
Switzerland U21 
15/11 00:00
FT 
 Mattersburg
Juniors OO 
15/11 00:00
FT 
 Heidenheimer
Wurzburger Kickers 
15/11 00:30
FT 
 Qatar
Singapore 
15/11 00:50
FT 
 SK Vorwarts Steyr
St.Polten 
15/11 01:00
FT 
 Bulgaria
Paraguay 
15/11 01:00
FT 
 Ukraine
Estonia 
15/11 01:00
FT 
 Slovakia U21
Belarus U21 
15/11 01:15
FT 
 Brazil U23
USA U23 
15/11 01:30
FT 
 Portugal U21
Slovenia U21 
15/11 02:00
FT 
 Netherlands U19
Czech U19 
15/11 02:00
FT 
 Liefering
Vocklamarkt 
15/11 03:00
FT 
 Valladolid
Gaz Metan Medias 
15/11 03:45
FT 
 Ireland Republic
New Zealand 
15/11 08:00
FT 
 Ecuador
Trinidad & Tobago 
14/11 21:00
FT 
 Caps United Fc
Zpc Kariba