Live3s Logo

LiveScore 13 Nov 2019

14/11 03:45
FT 
 Blackfield Langley
Kingstonian 
14/11 02:00
FT 
 Cd Becerril
Urraca 
14/11 03:30
AET 
 Melilla Cd
Ad Lobon 
90min [0-0], 120min [1-0], Melilla Cd win
14/11 03:30
FT 
 Ud Fraga
Pena Azagresa 
14/11 04:00
FT 
 Cd El Alamo
Cd Pedroneras 
14/11 04:00
FT 
 Cb Ramon Y Cajal
Eg El Palmar 
13/11 18:00
FT 
 Montenegro U19
Bulgaria U19 
13/11 19:00
FT 
 Cyprus U19
Slovakia U19 
13/11 20:00
FT 
 Ukraine U19
Estonia U19 
13/11 20:00
FT 
 England U19
Luxembourg U19 
13/11 20:00
FT 
 North Macedonia U19
Bosnia Herzegovina U19 
13/11 21:00
FT 
 Turkey U19
Armenia U19 
13/11 21:00
FT 
 Russia U19
Kosovo U19 
13/11 21:00
FT 
 Wales U19
Poland U19 
13/11 21:30
FT 
 France U19
Faroe Islands U19 
13/11 21:30
FT 
1 Iceland U19
Belgium U19 
13/11 22:00
FT 
 Italy U19
Malta U19 
14/11 01:00
FT 
 Slovenia U19
Sweden U19 1
14/11 02:00
FT 
 Finland U19
Denmark U19 
14/11 02:30
FT 
 Greece U19
Albania U19 
13/11 20:00
FT 
 Germany U17
Kazakhstan U17 
13/11 21:00
FT 
 Azerbaijan U17
Greece U17 
13/11 23:00
FT 
 Portugal U17
Albania U17 
13/11 23:00
FT 
 Georgia U17
Ukraine U17 
13/11 21:00
FT 
 Malawi
South Sudan 
13/11 21:00
 
 Central African Republic
Burundi 
14/11 00:00
FT 
 Namibia
Chad 
14/11 00:00
FT 
 Cameroon
Cape Verde 
14/11 00:00
FT 
 Guinea Bissau
Swaziland 
14/11 00:00
FT 
 Nigeria
Benin 
14/11 00:00
FT 
 Sierra Leone
Lesotho 1
14/11 03:00
FT 
 Burkina Faso
Uganda 
14/11 03:00
FT 
 Sudan
Sao Tome & Principe 1
14/11 03:00
FT 
 Senegal
Congo 
14/11 03:10
FT 
 Angola
Gambia 
14/11 01:45
FT 
 Mc Alger
Js Kabylie 
13/11 20:00
FT 
 Talleres Remedios Reserves
Ca San Miguel Reserves 1
14/11 00:00
FT 
 Atletico Fenix Reserves
Los Andes Reserves 
14/11 01:00
FT 
 Uai Urquiza Reserves
Jj Urquiza Reserves 
14/11 02:00
FT 
1 Almirante Brown Reserves
Csd Flandria Reserves 
14/11 02:00
FT 
 Defensores Unidos Reserves
Club Comunicaciones Reserves 1
14/11 02:30
FT 
 Sacachispas Reserves
Ca San Telmo Reserves 
14/11 02:30
FT 
 San Martin Burzaco Reserves
Cs Dock Sud Reserves 
14/11 03:00
FT 
 Deportivo Merlo Reserves
Ferrocarril Midland Reserves 1
14/11 08:30
FT 
 Flamengo
Vasco da Gama 
14/11 06:15
FT 
1 Vila Nova (GO)
Guarani 
14/11 08:30
FT 
 Botafogo Sp
Sport Recife 
14/11 07:30
FT 
 Cortulua
Tigres Zipaquira 
14/11 07:30
FT 
 Deportivo Pereira
Deportes Quindio 
14/11 10:00
FT 
 Real Espana
Club Comunicaciones 
14/11 03:45
FT 
 Maldon Tiptree
Folkestone 
14/11 03:45
FT 
 Hayes&Yeading
Soham Town Rangers 
14/11 03:00
FT 
 Exeter City
West Ham United U21 
14/11 03:30
FT 
1 Shrewsbury Town
Macclesfield Town 
14/11 03:45
FT 
 Fleetwood Town
Oldham Athletic 
14/11 03:45
FT 
 Southend United
AFC Wimbledon 
14/11 03:45
FT 
 Bristol Rovers
Swindon 
14/11 03:00
FT 
 Derby County U23
Leeds United U23 
13/11 19:00
 
 Debreceni Vsc U19
Ferencvarosi Tc U19 
13/11 18:15
FT 
 Corps Of Signals
Sesa Football Academy 
13/11 17:00
FT 
 Laban Sc
Nangkiew Irat 
13/11 16:30
FT 
 Mitra Kukar
Sriwijaya Palembang 
13/11 20:00
FT 
 Persewar Waropen
Persiraja Aceh 
14/11 00:00
FT 
1 Triestina
Usd Virtus Verona 
13/11 21:30
FT 
 San Donato Tavarnelle
Asd Seravezza Calcio 
13/11 21:30
AET 
 Us Folgore Caratese
US Seregno 
90min [2-2], Penalty [3-1], Us Folgore Caratese win
13/11 22:00
AET 
1 US Inveruno
Sanremese 
90min [2-2], Penalty [3-5], Sanremese win
13/11 23:00
AET 
 Savoia 1908
Citta Di Fasano 
90min [0-0], Penalty [3-4], Citta Di Fasano win
14/11 03:30
FT 
1 Foggia
Acireale 
14/11 03:30
AET 
 Sassari Torres
Asd Pineto Calcio 
90min [3-3], Penalty [2-4], Asd Pineto Calcio win
13/11 18:45
FT 
 Kenya Police
Vihiga Bullets 
13/11 20:00
FT 
 Nairobi Star City
Wu Shuru 
13/11 20:05
FT 
 Muranga Seal
Talanta 
14/11 00:30
FT 
 Metta/LU Riga
Super Nova 
14/11 09:00
FT 
 Celaya
Tampico Madero 
14/11 11:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Atlante 
13/11 20:40
FT 
 Al Seeb
Dhufar 
13/11 23:00
FT 
 Sohar Club
Alrstak 
13/11 20:00
FT 
2 Sp. Ideal
Anadia 
13/11 20:00
 
 Dunarea Calarasi
Scm Argesul Pitesti 
13/11 20:00
 
 Metaloglobus
Farul Constanta 
13/11 20:00
FT 
 Csikszereda
Scolar Resita 1
13/11 20:00
FT 
 Snagov
Voin Tate Numa Glenn 
13/11 20:00
FT 
 UTA Arad
Gloria Buzau 1
13/11 23:30
FT 
 Universitaea Cluj
Concordia Chiajna 1
14/11 01:30
FT 
 CS Mioveni
Rapid Bucuresti 
13/11 17:30
FT 
1 Spartak Moscow II
Torpedo Armavir 
13/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Avangard 
13/11 20:00
FT 
1 Krasnodar II
Yenisey Krasnoyarsk 
13/11 23:30
FT 
1 Fakel Voronezh
Ska Khabarovsk 
13/11 23:30
FT 
 Chayka K Sr
Mordovia Saransk 
13/11 23:30
FT 
 Khimki
Rotor Volgograd 
13/11 23:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Luch-Energiya 
13/11 23:30
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Tom Tomsk 
14/11 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Baltika 2
14/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Volga Olimpiets 
13/11 20:05
FT 
 Al Kawkab
Al Nojoom 
13/11 20:15
FT 
2 Al taqdom
Uhud 
13/11 20:20
FT 
 Al Jabalain
Al Nahdha 
13/11 23:15
FT 
 Al Ansar
Hottain 
13/11 20:30
FT 
 Taweek
Al Shabab Ksa 
13/11 20:30
FT 
 Buducnost Dobanovci
Semendrija 1924 
13/11 20:30
FT 
 Zarkovo
Zemun 
13/11 20:30
FT 
 Zlatibor
Radnicki Pirot 
13/11 20:30
FT 
 Sindjelic Belgrad
Kabel Novi Sad 1
13/11 20:30
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Backa Backa Palanka 
13/11 22:30
FT 
2 FK Metalac Gornji Milanovac
Dinamo Vranje 
13/11 23:00
FT 
 Kolubara
Graficar 
14/11 01:00
FT 
 Trajal Krusevac
Novi Pazar 
14/11 02:00
FT 
 Cd Torrijos
Ud Socuellamos 
13/11 21:00
FT 
 Cs Paulesti
Kampala City Council 
13/11 21:30
FT 
 Uganda Police
Tooro United 
13/11 21:30
FT 
 Sc Villa
Bul 
13/11 17:30
FT 
 Oktepa
Sherdor Samarqand 
13/11 17:30
FT 
 Neftchi Fargona
Mashal Muborak 
13/11 17:30
FT 
 Shurtan Guzor
Istiklol Fergana 
14/11 04:00
FT 
 Metropolitanos
Monagas 
14/11 07:00
FT 
 Zamora Barinas
Academia Puerto Cabello 1
13/11 17:20
FT 
 China Beach Soccer
Viet Nam Beach Soccer 
13/11 14:30
FT 
 Pakistan Navy
Wapda 
13/11 17:00
FT 
 Usti Nad Labem U19
Teplice U19 
13/11 17:45
FT 
 Paf
Pakistan Army 
13/11 18:00
FT 
 Zulte-Waregem
Cercle Brugge 
13/11 19:00
FT 
 Thailand U23
Myanmar U23 
13/11 19:45
FT 
1 Uzbekistan U23
Iraq U23 
13/11 19:45
FT 
 South Korea U23
Saudi Arabia U22 
13/11 20:00
FT 
 Almere City FC
Groningen 
13/11 20:35
FT 
 Olympiakos Nicosia
Onisilos Sotiras 
13/11 21:00
FT 
 Portugal U19
Germany U19 
13/11 23:00
FT 
 Doxa Dramas
PAOK Saloniki 
13/11 23:15
FT 
 Bahrain U23
Jordan U23 
13/11 23:15
FT 
1 UAE U23
Syria U23 1
14/11 00:55
FT 
 Union Berlin
Holstein Kiel 
14/11 01:00
FT 
 Nicaragua Womens U20
Panama Womens U20 1
14/11 02:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Barcelona 
14/11 03:00
FT 
 Costa Rica Womens U20
El Salvador Womens U20 1
14/11 03:45
FT 
 Shoreham
Chichester City 
14/11 05:00
FT 
 Guatemala Womens U20
Cuba Womens U20 
13/11 21:00
FT 
 Bulawayo Chiefs
Hwange Colliery 
13/11 21:00
FT 
 Chapungu
Dynamos Fc 
13/11 21:00
FT 
 Highlanders Fc
Ngezi Platinum 
13/11 21:00
FT 
 Harare City
Tron 
13/11 21:00
FT 
 Black Rhinos Fc
Yadah 
13/11 21:00
FT 
 Manica Diamond
Platinum