Live3s Logo

LiveScore 12 Nov 2019

13/11 03:45
FT 
1 Yeovil Town
Hartlepool United FC 
12/11 23:00
FT 
 Montenegro U17
Israel U17 
13/11 03:30
FT 
 Ireland U17
Andorra U17 
12/11 22:30
FT 
 Cameroon Womens
Cote D Ivoire Womens 
12/11 23:00
FT 
 Cote D Ivoire U23
South Africa U23 
13/11 02:00
FT 
 Zambia U23
Nigeria U23 
12/11 20:35
FT 
 Victoriano Arenas Reserves
Lujan Reserves 
12/11 23:00
FT 
 Deportivo Espanol Reserves
Excursionistas Reserves 
13/11 01:30
FT 
 Tristan Suarez Reserves
Deportivo Armenio Reserves 
12/11 23:00
FT 
 East Riffa
Qalali 1
12/11 23:00
FT 
 Manama Club
Malkia 
12/11 23:00
FT 
1 Al-shabbab
Al Ittifaq 1
13/11 02:00
FT 
 Horizonte U20
Sport Club Recife Youth 
13/11 02:00
FT 
 Santa Cruz Pe U20
Csa U20 
13/11 06:15
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Coritiba (PR) 
13/11 06:15
FT 
1 Vitoria Salvador BA
CRB (AL) 1
13/11 06:15
FT 
 Oeste FC
Atletico Clube Goianiense 
13/11 07:30
FT 
 Ponte Preta
Figueirense (SC) 
13/11 07:30
FT 
 Criciuma
Londrina (PR) 
13/11 08:30
FT 
 Parana
Sao Bento 
13/11 08:30
FT 
 Operario Ferroviario Pr
Bragantino SP 
13/11 09:00
FT 
 Bogota
Fortaleza 1
13/11 09:00
FT 
 Boyaca Chico
Real Cartagena 1
12/11 20:30
FT 
 Pharco
El Hammam 
12/11 20:30
FT 
1 El Mansurah
Baladiyet El Mahallah 
13/11 03:45
FT 
 Spennymoor Town
Boston United 
13/11 03:45
FT 
 Kings Lynn
Leamington 
13/11 03:45
FT 
 Hereford
Alfreton Town 
13/11 03:45
FT 
 Welling United
Dulwich Hamlet 
13/11 03:30
FT 
 Hartley Wintney
Westfields 1
13/11 03:45
FT 
 Nantwich Town
Coalville 
13/11 03:45
FT 
 Stourbridge
Lancaster City 
13/11 03:45
FT 
 Carshalton Athletic
Frome Town 
13/11 03:45
FT 
 Prescot Cables
Runcorn Linnets 1
13/11 03:45
FT 
 Whitehawk
Hastings United 
13/11 03:45
AET 
 Bedfont Sports
Hitchin Town 
90min [1-1], Aggregate [2-2], 120min [1-1], Penalty [5-4], Bedfont Sports win
13/11 03:00
FT 
 Walsall
Forest Green Rovers 1
13/11 03:00
FT 
 Gillingham
Tottenham Hotspur U21 
13/11 03:30
FT 
 Bradford AFC
Rochdale 
13/11 03:30
FT 
 Colchester United
Ipswich 
13/11 03:30
FT 
 Peterborough United
Cambridge United 
13/11 03:45
FT 
 Scunthorpe United
Sunderland 1
13/11 03:45
FT 
 Port Vale
Newcastle U21 
13/11 03:45
FT 
 Burton Albion
Mansfield Town 
13/11 03:45
FT 
 Morecambe
Carlisle 
13/11 03:45
FT 
 Lincoln City
Rotherham United 
13/11 03:45
FT 
1 Crawley Town
Oxford United 
13/11 03:45
FT 
 Cheltenham Town
Newport County 
13/11 03:45
FT 
1 Milton Keynes Dons
Wycombe Wanderers 1
13/11 03:45
FT 
 Tranmere Rovers
Salford City 
12/11 21:00
 
 Fleetwood Town Reserve
Morecambe Reserve 
13/11 03:45
FT 
 Margate
Bognor Regis Town 
13/11 03:45
FT 
 Bowers Pitsea
Bishop's Stortford 
13/11 03:45
FT 
 Wingate Finchley
Cray Wanderers 
13/11 03:45
AET 
 Beaconsfield Sycob
Banbury United 
90min [1-1], Penalty [3-4], Banbury United win
13/11 03:45
FT 
 Cirencester Town
Yate Town 
13/11 03:45
FT 
 Rushden&Diamonds
Yaxley 
13/11 03:45
FT 
 Tamworth
Alvechurch 
13/11 03:45
FT 
 Leiston
Hednesford Town 
13/11 03:55
FT 
 Lowestoft Town
Kings Langley 1
12/11 21:00
FT 
 Greece (w)
Ireland (w) 
12/11 21:15
FT 
1 Italy(w)
Malta (w) 
13/11 00:00
FT 
 Israel (w)
Bosnia (w) 
13/11 00:55
FT 
 Austria (w)
Kazakhstan (w) 
13/11 01:00
FT 
 Denmark (w)
Georgia (w) 
13/11 01:00
FT 
 Poland (w)
Spain (w) 
13/11 02:00
FT 
 Switzerland (w)
Romania (w) 1
13/11 02:30
FT 
 Portugal (w)
Finland (w) 
13/11 03:00
FT 
 Netherlands (w)
Slovenia (w) 
13/11 03:00
FT 
1 Hungary (w)
Latvia womens 
13/11 03:30
FT 
 Belgium (w)
Litva (w) 
13/11 03:45
FT 
 Northern Ireland (w)
Wales (w) 
12/11 18:20
FT 
 Guardian Angel
Dempo SC 
12/11 18:20
FT 
 Panjim Footballers
Sporting Clube de Goa 
12/11 16:05
FT 
 Sikkim Himalayan
Mohammedan Sc 
12/11 17:10
FT 
 Shillong Lajong FC
Ryntih Sc 
12/11 16:30
 
 Persib Bandung
Arema Malang 
12/11 20:55
FT 
 Vitesse Arnhem Am
Sc Heerenveen 2 
12/11 22:00
FT 
1 Groningen Reserves
Feyenoord Reserve 
13/11 05:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Ca River Plate Asuncion 
13/11 07:00
FT 
2 Deportivo Capiata
Sol De America 
12/11 19:00
FT 
1 Deportivo Capiata Reserves
Sol De America Reserves 1
12/11 19:00
FT 
 Deportivo Santani Reserves
Olimpia Asuncion Reserves 
12/11 20:05
 
 Al Shoalah
Al Tai 1
12/11 20:15
FT 
 Al Bukayriyah
Al Thuqbah 
12/11 20:25
 
 Najran
Al Jeel 
12/11 20:40
 
 Al Ameade
Al Mojzel 
12/11 22:00
FT 
 Morton Reserve
Ross County R 
12/11 20:10
FT 
 Tsc Backa Topola U19
Brodarac U19 
12/11 21:00
FT 
 Mbarara City
Onduparaka 
12/11 21:30
FT 
 Proline
Bright Stars 
12/11 21:30
FT 
 Busoga United
Ma Lu 
12/11 21:30
FT 
 Koyetum
Wakiso Giants 
12/11 21:30
FT 
 Vipers
Ura Kampala 
12/11 17:30
FT 
 Turon Nukus
Bunyodkor 2 
12/11 17:35
FT 
 Lokomotiv Bfk
Chigatoy 
12/11 17:35
FT 
 Yashnobod
Rubin Uzb 
12/11 17:00
 
 Australia womens
Chile Womens 
12/11 19:05
FT 
 Antwerp Reserves
Dordrecht Reserve 
12/11 21:30
 
 Argentina women
Colombia Womens 
13/11 01:00
FT 
 Honduras Womens U20
Nicaragua Womens U20 
13/11 01:30
FT 
 Northern Ireland U19
Norway U18 
13/11 03:00
FT 
 Dominican Republic Womens U20
Costa Rica Womens U20 
13/11 03:15
FT 
 Czech (w)
England (w) 
13/11 05:00
FT 
 Atletico Victoria
Atletico Tacoronte