Live3s Logo

LiveScore 10 Nov 2019

10/11 22:00
FT 
 Manchester United
Brighton 
10/11 22:00
FT 
 Wolves
Aston Villa 
11/11 00:30
FT 
 Liverpool
Manchester City 
10/11 19:00
FT 
 Mallorca
Villarreal 
10/11 21:00
FT 
 Athletic Bilbao
Levante 
10/11 23:00
FT 
 Atletico Madrid
Espanyol 
11/11 01:30
FT 
 Getafe
Osasuna 
11/11 04:00
FT 
 Real Betis
Sevilla 
10/11 19:30
FT 
 Cagliari
Fiorentina 
10/11 22:00
FT 
 Udinese
Spal 
10/11 22:00
FT 
 Lazio
Lecce 
10/11 22:00
FT 
 Sampdoria
Atalanta 1
11/11 01:00
FT 
 Parma
AS Roma 
11/11 03:45
FT 
 Juventus
AC Milan 
10/11 20:30
FT 
1 Monchengladbach
Werder Bremen 
10/11 22:30
FT 
 Wolfsburg
Bayer Leverkusen 
11/11 01:00
FT 
 Freiburg
Eintr. Frankfurt 2
10/11 22:00
FT 
 Stade Rennais
Amiens 
11/11 00:00
FT 
 Montpellier
Toulouse 
11/11 00:00
FT 
 Nantes
Saint Etienne 
11/11 04:00
FT 
1 Marseille
Lyon 
10/11 20:00
FT 
 Dover Athletic
Southend United 
10/11 20:45
FT 
 York City
Altrincham 
10/11 20:45
FT 
 Gateshead
Oldham Athletic 
10/11 20:45
FT 
 Leyton Orient
Maldon Tiptree 1
10/11 20:45
FT 
 Chippenham Town
Northampton Town 
10/11 20:45
FT 
 Bristol Rovers
Bromley 
10/11 20:45
FT 
 Macclesfield Town
Kingstonian 
10/11 20:45
FT 
 Wrexham
Rochdale 
10/11 20:45
FT 
 Barnet
Fleetwood Town 
10/11 22:15
FT 
 Hayes&Yeading
Oxford United 
10/11 20:00
FT 
 Cardiff City
Bristol City 
10/11 19:15
FT 
 Ajax Amsterdam
Utrecht 
10/11 21:30
FT 
 Willem II
PSV Eindhoven 
10/11 21:30
FT 
 Twente Enschede
Zwolle 
10/11 23:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
RKC Waalwijk 1
11/11 03:00
FT 
 AZ Alkmaar
Emmen 
10/11 21:30
FT 
 Royal Antwerp
Club Brugge 
11/11 01:00
FT 
 Genk
Gent 
11/11 03:00
FT 
 Standard Liege
KV Mechelen 
10/11 23:00
FT 
1 Pacos Ferreira
Desportivo de Tondela 1
10/11 23:00
FT 
 Maritimo
Portimonense 
11/11 02:30
FT 
 Sporting Lisbon
Belenenses 
11/11 04:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Sporting Braga 
11/11 05:00
FT 
 Boavista
Porto 
10/11 23:00
FT 
 Celtic
Motherwell 
10/11 23:00
FT 
 Livingston
Glasgow Rangers 
10/11 13:00
FT 
 Melbourne Victory
Wellington Phoenix 
10/11 15:00
FT 
 Adelaide United
Brisbane Roar 
10/11 16:30
FT 
 Gazovik Orenburg
Ufa 
10/11 19:00
FT 
 Arsenal Tula
Zenit St Petersburg 
10/11 21:30
FT 
 PFC Sochi
CSKA Moscow 
11/11 00:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Krasnodar 
11/11 04:10
FT 
 Seattle Sounders
Toronto 
10/11 16:00
FT 
 Macao China U19
Laos U19 
10/11 16:30
FT 
 South Korea U19
China U19 
10/11 16:30
FT 
 Hong Kong U19
Timor Leste U19 
10/11 16:30
FT 
 Thailand U19
Malaysia U19 
10/11 17:00
FT 
 Mongolia U19
Guam U19 
10/11 19:00
FT 
 Chinese Taipei U19
Australia U19 
10/11 19:15
FT 
 Kyrgyzstan U19
Nepal U19 
10/11 19:30
FT 
 Myanmar U19
Singapore U19 
10/11 19:30
FT 
 Cambodia U19
Brunei U19 
10/11 20:00
FT 
 Indonesia U19
North Korea U19 
10/11 20:00
FT 
 Vietnam U19
Japan U19 1
10/11 20:05
FT 
 India U19
Afghanistan U19 
10/11 21:15
FT 
 Bangladesh U19
Bhutan U19 
10/11 22:10
FT 
 Turkmenistan U19
Sri Lanka U19 2
10/11 22:15
FT 
 Iran U19
United Arab Emirates U19 
11/11 00:00
FT 
 Jordan U19
Bahrain U19 
11/11 00:05
FT 
 Saudi Arabia U19
Uzbekistan U19 1
11/11 00:20
FT 
 Qatar U19
Yemen U19 
10/11 12:05
FT 
 Vegalta Sendai
Shimizu S-Pulse 
10/11 13:00
FT 
 Oita Trinita
Gamba Osaka 
10/11 14:00
FT 
 Sagan Tosu
Matsumoto Yamaga 
11/11 03:30
FT 
 Netherlands U17
Paraguay U17 
11/11 07:00
FT 
 Korea Republic U17
Mexico U17 
11/11 02:30
FT 
1 Deportivo Laferrere
Real Pilar 1
11/11 02:30
FT 
 General Lamadrid
Canuelas 
11/11 01:40
FT 
 Atletico Atlanta
Barracas Central 
11/11 02:30
FT 
 CA Brown Adrogue
Gimnasia Mendoza 
11/11 02:45
FT 
 Guillermo Brown
Belgrano 1
11/11 05:00
FT 
 Independiente Rivadavia
Deportivo Moron 
11/11 05:00
FT 
 San Martin Tucuman
Gimnasia Jujuy 1
10/11 22:00
FT 
3 Central Ballester
Deportivo Paraguayo 1
10/11 22:00
FT 
 River Plate
Rosario Central 
11/11 00:15
FT 
 Aldosivi
Gimnasia LP 
11/11 02:30
FT 
 Newells Old Boys
Defensa Y Justicia 
11/11 04:45
FT 
 Racing Club
CA Huracan 2
11/11 07:00
FT 
 Velez Sarsfield
Boca Juniors 1
11/11 04:00
FT 
 Deportivo Camioneros
Deportivo Maipu 
11/11 04:00
FT 
 Huracan Las Heras
Olimpo 1
10/11 18:00
FT 
 Noah
Lori Vanadzor 
10/11 19:00
FT 
 Avan Academy
Yerevan 
10/11 21:30
FT 
 Austria Wien
Mattersburg 
10/11 21:30
FT 
 LASK Linz
Trenkwalder Admira 
11/11 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg 
10/11 17:30
FT 
 Lafnitz
Grazer AK 2
10/11 20:30
FT 
 Sabah
Standard Sumqayit 
10/11 23:00
FT 
 Qarabag
Zira 
10/11 18:30
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Torpedo Zhodino 
10/11 20:30
FT 
 Isloch Minsk
Dinamo Brest 1
10/11 22:30
FT 
 Vitebsk
BATE Borisov 
10/11 20:30
FT 
 Mladost Doboj Kakanj
Borac Banja Luka 
11/11 03:00
FT 
 Internacional RS
Fluminense 
11/11 03:00
FT 
 Cruzeiro
Atletico-MG 
11/11 03:00
FT 
 Sao Paulo
Atletico Paranaense 
11/11 05:00
FT 
 Flamengo
Bahia 
11/11 06:00
FT 
 Chapecoense
Gremio 
11/11 06:00
FT 
1 CSA Alagoas AL
Vasco da Gama 
11/11 06:00
FT 
 Fortaleza
Ceara 
10/11 18:45
FT 
 Beroe
Arda 
10/11 21:15
FT 
 Botev Plovdiv
Levski Sofia 
10/11 23:45
FT 
 Vitosha Bistritsa
Ludogorets Razgrad 
10/11 20:30
FT 
 Lokomotiv Sofia
Kariana Erden 
10/11 20:30
FT 
 Spartak Varna
Litex Lovech 
10/11 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Liaoning Whowin 
10/11 19:30
FT 
 Sichuan Longfor
Hebei Jingying 1
10/11 22:00
FT 
2 Hajduk Split
ZNK Osijek 
11/11 00:30
FT 
 NK Rijeka
Dinamo Zagreb 
10/11 20:30
FT 
 Croatia Zmijavci
HNK Sibenik 
10/11 20:30
FT 
 Rudes
Solin 
10/11 23:00
FT 
 AEP Paphos
E.N.Paralimni 1
11/11 00:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Ethnikos Achnas 
11/11 01:00
FT 
 Apollon Limassol FC
APOEL Nicosia 
10/11 17:15
FT 
1 Pardubice B
Mlada Boleslav B 
10/11 17:15
FT 
 Admira Praha
Sparta Praha B 
10/11 17:30
FT 
 Plzen B
Slavia Prague B 
10/11 21:00
FT 
 Sokol Brozany
Jablonec B 
10/11 17:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Usti nad Labem 
10/11 21:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Dukla Praha 
10/11 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Vitkovice 
10/11 17:00
FT 
 Sk Rudolfov
Jiskra Trebon 
10/11 17:15
FT 
 Sigma Olomouc B
Slovan Rosice 
10/11 17:15
FT 
 Velke Mezirici
Odra Petrkovice 
10/11 17:30
FT 
 Zlin B
Slovacko Ii 
10/11 21:30
FT 
 Budejovice
Synot Slovacko 
10/11 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Slovan Liberec 1
11/11 00:00
FT 
 Slavia Praha
Teplice 
10/11 20:45
FT 
1 Roskilde
Hvidovre IF 
10/11 20:45
FT 
 Fremad Amager
Vendsyssel 
10/11 21:00
FT 
 Fredericia
Skive IK 
10/11 22:00
FT 
 Kolding IF
Herfolge Boldklub Koge 
10/11 17:30
FT 
 Avarta
Elite 3000 Helsingor 
10/11 19:00
FT 
 Hobro I.K.
Nordsjaelland 
10/11 21:00
FT 
 Aarhus AGF
Sonderjyske 
10/11 21:00
FT 
 Lyngby
Odense BK 
10/11 23:00
FT 
 Brondby
Esbjerg FB 
11/11 01:00
FT 
 Midtjylland
Kobenhavn 
11/11 05:00
FT 
1 Once Municipal
CD FAS 1
10/11 20:00
FT 
 Fulham U23
Watford U23 
10/11 20:00
FT 
 Sunderland U23
Liverpool U23 
10/11 22:00
FT 
 Everton U23
Plymouth Argyle U23 
10/11 22:00
FT 
2 Moldova (w)
Azerbaijan womens 2
10/11 18:00
FT 
 Samtredia
Gagra 
10/11 18:00
FT 
 Telavi
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
10/11 20:00
FT 
 Bayern Munich (am)
1. Magdeburg 
10/11 21:00
FT 
 Chemnitzer
Wurzburger Kickers 
10/11 20:30
FT 
 Darmstadt
SSV Jahn Regensburg 
10/11 20:30
FT 
 Heidenheimer
Hannover 96 1
10/11 20:30
FT 
 Nurnberg
Arminia Bielefeld 
10/11 19:00
FT 
 Wolfsburg U19
Rb Leipzig U19 1
10/11 18:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Bayern Munich U19 
10/11 18:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Koln U19 1
10/11 17:45
FT 
 Uhlenhorster Sc Paloma
Suderelbe 
10/11 20:30
FT 
 Hansa Rostock Ii
Blaus Weiss 90 Berlin 
10/11 21:00
FT 
 Sv Oberachern
Tsv Ilshofen 
10/11 22:30
FT 
 Eddersheim
Viktoria Griesheim 
10/11 21:00
FT 
2 Altonaer
Eintracht Norderstedt 
10/11 21:00
FT 
 Hsc Hannover
Havelse 
10/11 21:00
FT 
1 Holstein Kiel 2
BSV Rehden 
10/11 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Werder Bremen Am 
10/11 20:30
FT 
 Lichtenberg 47
Rot-weiss Erfurt 
10/11 20:30
FT 
 Wacker Nordhausen
Berliner Ak 07 
10/11 21:00
FT 
1 Sc Freiburg Am
VfR Aalen 
10/11 21:00
FT 
 Saarbrucken
08 Homburg 
10/11 21:00
FT 
 Dortmund(am)
Monchengladbach Am 
10/11 21:00
FT 
 Wuppertaler Sv
RW Essen 
10/11 21:00
FT 
1 Aris Thessaloniki
Asteras Tripolis 
10/11 23:00
FT 
1 Xanthi
Panionios 
10/11 23:15
FT 
1 Olympiakos Piraeus
Atromitos Athens 
11/11 01:30
FT 
 Panathinaikos
AEK Athens 
10/11 20:45
 
 Apollon Kalamaria
Platanias FC 
10/11 21:00
FT 
1 Apollon Smirnis
Doxa Dramas 
10/11 21:00
 
2 Apollon Larissas
Panahaiki-2005 
10/11 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
PAE Levadiakos 1
11/11 01:30
FT 
 Antigua Gfc
Santa Lucia Cotzumalguapa 
10/11 13:30
FT 
 South China
Kai Jing 
10/11 13:30
FT 
 Dreams Sports Club
North District 
10/11 15:30
FT 
1 Sham Shui Po
Citizen 
10/11 17:30
FT 
 Wofoo Tai Po
Hong Kong Rangers FC 
11/11 00:15
FT 
 Debreceni VSC
Ferencvarosi TC 
10/11 20:30
FT 
 Bekescsaba
Soroksar 
10/11 20:30
FT 
1 Kazincbarcika
Csakvari Tk 
10/11 20:30
FT 
 Nyiregyhaza
Szegedi Ak 
10/11 20:30
FT 
 Vac-Dunakanyar
Gyirmot Se 
10/11 16:30
FT 
 Sikkim Police
Mohammedan Sc 
10/11 22:00
FT 
 Bengaluru
Chennai Titans 
10/11 14:00
FT 
 Psis Semarang Womens
Pss Sleman Womens 
10/11 17:00
FT 
 Ps Tira Womens
Persib Bandung Womens 
10/11 16:30
FT 
 Persik Kediri
PSMS Medan 
10/11 15:55
FT 
 Persik Kendal
Persijap Jepara 
10/11 16:00
FT 
 Gresik United
Semeru Lumajang 
10/11 16:15
FT 
 Persiba Bantul
Solok 
11/11 02:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Hadera 1
11/11 02:15
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Ashdod MS 
11/11 02:15
FT 
 Maccabi Haifa
Beitar Jerusalem 
10/11 17:00
 
 AS Roma U19
Atalanta U19 
10/11 21:00
FT 
 Juventus U19
Lazio U20 
10/11 22:00
FT 
 Albinoleffe
Pontedera 
10/11 22:00
 
 Arezzo
Olbia 
10/11 22:00
 
 Juventus U23
Pistoiese 
10/11 22:00
FT 
 Lecco
Renate Ac 
10/11 22:00
FT 
 Us Pianese
Us Pergolettese 
11/11 00:30
FT 
 Novara
Como 
11/11 00:30
FT 
 Pro Vercelli
Giana 
10/11 22:00
FT 
 Fermana
Usd Virtus Verona 
10/11 22:00
FT 
 Piacenza
Gubbio 1
10/11 22:00
 
 Sambenedettese
Rimini 1
10/11 22:00
 
 Triestina
Vicenza 
11/11 00:30
FT 
 Azy Based Nano Bo
Carpi 
11/11 00:30
FT 
 Modena
Alma Juventus Fano 
11/11 00:30
FT 
 Padova
Alto Adige/sudtirol 
10/11 22:00
 
 Cavese
Catanzaro 
10/11 22:00
 
 Ac Monopoli
Viterbese 
10/11 22:00
FT 
 Az Picerno Asd
Teramo 
10/11 22:00
 
 Reggina
Us Casertana 1908 
10/11 22:00
 
 Virtus Francavilla
Rende 
11/11 00:30
FT 
 Bisceglie 1913
Bari 
11/11 00:30
FT 
 Ternana
Paganese 
10/11 22:00
FT 
1 Trapani
Cosenza Calcio 1914 1
10/11 22:00
FT 
 Cremonese
Salernitana 
11/11 04:00
FT 
 Frosinone
Chievo 
10/11 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Avispa Fukuoka 
10/11 13:00
FT 
 Tochigi SC
Omiya Ardija 
10/11 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Yokohama 
10/11 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Ehime 
10/11 13:00
FT 
 Machida Zelvia
Renofa Yamaguchi 
10/11 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Okayama 
10/11 13:00
FT 
1 Yamagata Montedio
V-Varen Nagasaki 
10/11 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Tokyo Verdy 
10/11 15:00
FT 
 Ryukyu
Kyoto Purple Sanga 
10/11 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Miyazaki 
10/11 12:00
FT 
 Veertien Kuwana
Suzuka Unlimited 
10/11 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Thespa Kusatsu Gunma 
10/11 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Kamatamare Sanuki 
10/11 12:00
 
1 SC Sagamihara
Yokohama Scc 
10/11 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Fujieda Myfc 
10/11 13:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Giravanz Kitakyushu 
10/11 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Gainare Tottori 
10/11 14:00
FT 
 Kataller Toyama
AC Nagano Parceiro 
10/11 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Nagano Parceiro (w) 
10/11 17:00
FT 
 Astana
Irtysh Pavlodar 
10/11 17:00
FT 
 Kairat Almaty
FK Atyrau 
10/11 17:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Okzhetpes 
10/11 17:00
FT 
 Ordabasy
Taraz 
10/11 17:00
FT 
 Tobol Kostanai
FK Aktobe Lento 
10/11 17:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Shakhtyor Karagandy 
10/11 17:00
FT 
 Sony Sugar
Mathare United 
10/11 13:10
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Incheon Korail 
11/11 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Juarez 
11/11 08:45
FT 
 Santos Laguna
Cruz Azul 
11/11 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Loros Universidad 
10/11 22:00
FT 
1 HUSA Hassania Agadir
Maghrib Association Tetouan 1
10/11 22:00
FT 
 Olympique de Safi
Raja de Beni Mellal 1
11/11 00:00
 
1 Wydad Casablanca
Renaissance Sportive de Berkane 1
11/11 01:00
FT 
 Lillestrom
Stabaek 
11/11 01:00
FT 
 Mjondalen
Ranheim IL 
11/11 01:00
FT 
 Molde
Stromsgodset 
11/11 01:00
FT 
 Kristiansund BK
Sarpsborg 08 FF 
11/11 01:00
FT 
 Tromso IL
Valerenga 
11/11 03:00
FT 
 Rosenborg
Bodo Glimt 
11/11 04:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Guarani CA 
11/11 06:30
FT 
 Cerro Porteno
Nacional Asuncion 
11/11 00:00
FT 
 Dep. San Martin
Academia Deportiva Cantolao 1
11/11 02:00
FT 
 Deportivo Union Comercio
Sport Huancayo 
11/11 04:00
FT 
 Alianza Universidad
Sport Boys 
11/11 04:15
FT 
 Em Deportivo Binacional
Alianza Lima 1
11/11 06:30
FT 
1 Carlos Manucci
Univ. Cesar Vallejo 
10/11 16:00
FT 
 Ceres
Stallion Laguna 
10/11 16:00
FT 
 Kaya
Mendiola 
10/11 19:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Rakow Czestochowa 
10/11 19:40
FT 
 Chrobry Glogow
Podbeskidzie 
10/11 22:00
FT 
 Lech Poznan
Korona Kielce 
11/11 00:30
FT 
 Lechia Gdansk
Pogon Szczecin 
10/11 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Elana Torun 1
10/11 20:05
FT 
1 Znicz Pruszkow
Widzew lodz 
10/11 18:00
FT 
1 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
10/11 20:00
FT 
 Radunia Stezyca
Gwardia Koszalin 
10/11 21:30
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Piast Zmigrod 1
10/11 19:15
FT 
 Penafiel
Benfica B 
10/11 23:00
FT 
 CD Nacional
Sporting Covilha 
10/11 23:00
FT 
 Academico Viseu
Vilafranquense 
10/11 23:00
FT 
1 CD Cova Piedade
GD Estoril-Praia 
11/11 01:15
FT 
 Chaves
Casa Pia Ac 
10/11 18:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Universitaea Cluj 
10/11 22:00
FT 
 Sepsi
Gaz Metan Medias 
11/11 01:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
CFR Cluj 
10/11 21:00
FT 
 Druzhba Maykop
Dynamo Stavropol 
10/11 17:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Krasnodar Youth 
10/11 21:30
FT 
 FK Javor Ivanjica
Crvena Zvezda 
10/11 21:30
FT 
1 Karadjordje Topola
FK Vozdovac Beograd 
10/11 23:30
FT 
 Partizan Belgrade
Indjija 
10/11 22:00
FT 
 Zlate Moravce
Slovan Bratislava 
10/11 17:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Partizan Bardejov 1
10/11 17:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
Dukla Banska Bystrica 
10/11 21:00
FT 
 Brda
Koper 
10/11 21:00
FT 
1 NK Triglav Kranj
Ask Bravo Publikum 1
10/11 23:45
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Tabor Sezana 
11/11 02:00
FT 
 NK Mura 05
NK Aluminij 
10/11 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Mamelodi Sundowns 
10/11 21:30
FT 
 Black Leopards
Kaizer Chiefs FC 
10/11 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Elche 
10/11 23:00
FT 
 Almeria
Zaragoza 
11/11 01:00
FT 
 Malaga
Fuenlabrada 
11/11 01:00
FT 
1 Racing de Santander
SD Ponferradina 
11/11 04:00
FT 
 Rayo Vallecano
Cadiz 
10/11 18:30
FT 
 Getafe B
Sporting De Gijon B 
10/11 18:30
Postp. 
 UD Melilla
Coruxo 
10/11 19:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Atletico Baleares 
10/11 19:00
FT 
 Union Langreo
Las Palmas Atletico 
10/11 19:00
FT 
 Las Rozas
Pontevedra 
10/11 19:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Cf Rayo Majadahonda 
10/11 19:00
FT 
 Real Oviedo B
Inter De Madrid 1
10/11 19:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Ud Ibiza 
10/11 22:45
 
 Celta Vigo B
Racing de Ferrol 
10/11 19:00
FT 
1 Alaves B
Cultural Leonesa 
11/11 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
SD Amorebieta 
11/11 00:00
 
 Burgos CF
Athletic Bilbao B 1
10/11 19:00
 
 Cd Ebro
Barcelona B 
10/11 19:00
 
 Espanyol B
SD Ejea 
10/11 19:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
Ud Levante B 
11/11 00:00
FT 
 CF Badalona
Gimnastic Tarragona 
11/11 00:00
 
 CD Castellon
Hercules 
11/11 00:00
FT 
 Lleida
Orihuela CF 
11/11 00:00
FT 
 UE Olot
AE Prat 
11/11 01:00
FT 
 CF La Nucia
Villarreal B 
10/11 18:30
FT 
 Murcia B
Cd Plus Ultra 
10/11 18:30
FT 
 Cd Valdefierro
Tamar Ritter 1
10/11 18:30
FT 
1 Alcobendas Sport
Dav Santa Ana 
10/11 18:30
FT 
 Villaverde Boetticher
Pozuelo Alarcon 
10/11 19:00
FT 
 Coria
AD Ceuta 
10/11 19:00
FT 
 Cd Varea
Ud Logrones B 
10/11 19:00
FT 
 Cd Cuarte Industrial
Utebo 
10/11 19:00
FT 
 UB Conquense
CD Guadalajara 
10/11 19:00
FT 
1 Cd Ariznabarra
Santutxu 
10/11 19:00
FT 
 Ce Europa
Pobla De Mafumet Cf 
10/11 19:00
FT 
 Cerdanyola del Valles
Ue Sants 1
10/11 19:00
FT 
 Sant Andreu
Cf Peralada 
10/11 19:00
FT 
 Atletico Pinto
Mostoles 
10/11 19:00
FT 
 Loja CD
Ejido 
10/11 19:00
FT 
 Maracena
Torredonjimeno 
10/11 20:00
FT 
 Ud San Fernando
Cd Santa Ursula 
11/11 01:00
FT 
 Ciudad Lucena
Conil 
11/11 01:30
FT 
 Polvorin
Ud Somozas 
11/11 02:00
FT 
 CD El Palo
Huetor Tajar 
11/11 02:30
FT 
 L'Hospitalet
Cp San Cristobal 
10/11 19:00
FT 
 Granada Cf B
Futbol Club Cartagena 
11/11 00:00
FT 
 Algeciras
UCAM Murcia 
11/11 00:00
FT 
 Murcia
UD Marbella 
11/11 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Talavera De La Reina 
11/11 00:00
FT 
 Yeclano Deportivo
Linense 
10/11 23:00
FT 
 IFK Varnamo
Malmo 
10/11 20:00
FT 
 Osters IF
Landskrona BoIS 
10/11 20:00
FT 
 Ik Frej Taby
Umea FC 
10/11 21:45
FT 
1 Kalmar FF
IK Brage 
10/11 21:30
FT 
 Kriens
Stade Ouchy 1
10/11 22:00
FT 
 Aarau
Vaduz 
10/11 22:00
FT 
 Lausanne Sports
Schaffhausen 1
10/11 23:00
FT 
 Lugano
Basel 
10/11 23:00
FT 
 Zurich
Sion 
10/11 23:00
FT 
 Young Boys
St. Gallen 
10/11 20:30
AET 
 Croissant Msaken
As Djerba 
90min [1-1], 120min [2-3], As Djerba win
10/11 21:00
FT 
 Chebba
Us Tataouine 1
10/11 21:00
 
 Cs. Hammam-lif
Etoile Metlaoui 1
10/11 21:00
FT 
 Es Du Sahel
As Slimane 
10/11 21:00
 
 Stade Tunisien
Esperance Sportive de Tunis 
10/11 19:00
FT 
 Goztepe
Yeni Malatyaspor 
10/11 21:30
FT 
1 Trabzonspor
Alanyaspor 1
11/11 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Ankaragucu 
11/11 00:00
FT 
 Besiktas
Denizlispor 
10/11 19:00
FT 
 Keciorengucu
Adanaspor 1
10/11 19:00
FT 
 Umraniyespor
Hatayspor 
10/11 21:30
FT 
 Boluspor
Bursaspor 
11/11 00:00
FT 
 Balikesirspor
Altinordu 
10/11 18:00
 
 Gumushanespor
Sancaktepe Belediye Spor 1
10/11 18:00
FT 
 Surfaspor
Corum Belediyespor 
10/11 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Manisa Bb Spor 
10/11 18:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Zonguldak 
10/11 18:30
FT 
 Pendikspor
Inegolspor 
10/11 18:30
FT 
 Sariyer
Duzyurtspor 
10/11 18:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Amedspor 
10/11 18:00
 
 Kahramanmaras
Bandirmaspor 1
10/11 18:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Bayburt Ozel Idare 
10/11 18:00
FT 
 Belediye Vanspor
Eyupspor 2
10/11 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Elazigspor 
10/11 18:30
FT 
 Ergene Velimese
Kirsehir Koyhizmetleri 
10/11 18:30
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Kastamonuspor 
10/11 18:30
FT 
 Usakspor
Tuzlaspor Kulubu 
10/11 18:30
FT 
 Karabukspor
Sakaryaspor 
10/11 20:00
FT 
 Zorya
Kolos Kovalyovka 2
10/11 23:00
FT 
1 Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv 
11/11 01:30
FT 
 Olimpic Donetsk
PFC Oleksandria 1
11/11 03:00
FT 
 Centro Atletico Fenix
Cerro Largo 
11/11 03:00
FT 
1 Club Atletico Progreso
Nacional Montevideo 
11/11 03:00
FT 
 Liverpool P
Boston River 
11/11 05:30
FT 
 Defensor
Cerro Montevideo 
11/11 06:00
FT 
 Wanderers FC
Racing Club Montevideo 
10/11 23:00
FT 
 Metropolitanos
Aragua 
11/11 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Caracas FC 
11/11 04:00
FT 
1 Deportivo Lara
Zulia 
11/11 04:00
FT 
 Zamora Barinas
Trujillanos FC 
11/11 04:00
FT 
 Deportivo Tachira
Academia Puerto Cabello 2
11/11 04:00
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Atletico Venezuela 
11/11 04:00
FT 
1 Portuguesa de Desportos
Mineros de Guayana 
11/11 04:00
FT 
1 LALA
Monagas 
11/11 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Estudiantes Merida 
10/11 12:30
FT 
 Fukui United
Celeste Tokushima 
10/11 16:00
FT 
 Canada womens
New Zealand (w) 
10/11 19:35
AET 
 China (w)
Brazil (w) 
90min [0-0], Penalty [4-2], China (w) win
10/11 20:00
 
 Belarus (w)
Estonia (w) 1
11/11 06:00
FT 
 Trinidad & Tobago
Anguilla 
11/11 08:00
 
 Nicaragua
Cuba 
11/11 09:05
FT 
 USA womens
Costa Rica (w)