Live3s Logo

LiveScore 09 Nov 2019

09/11 20:30
FT 
 Chelsea
Crystal Palace 
09/11 23:00
FT 
 Burnley
West Ham 
09/11 23:00
FT 
 Newcastle United
Bournemouth 
09/11 23:00
FT 
 Southampton
Everton 
09/11 23:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Sheffield United 
10/11 01:30
FT 
 Leicester City
Arsenal 
09/11 20:00
FT 
 Alaves
Valladolid 
09/11 23:00
FT 
 Valencia
Granada 
10/11 01:30
FT 
 Eibar
Real Madrid 
10/11 04:00
FT 
 Barcelona
Celta Vigo 
09/11 22:00
FT 
1 Brescia
Torino 
10/11 01:00
FT 
 Inter Milan
Hellas Verona 
10/11 03:45
FT 
 Napoli
Genoa 
09/11 22:30
FT 
 Hertha Berlin
RB Leipzig 
09/11 22:30
FT 
 Paderborn 07
Augsburg 
09/11 22:30
FT 
 Schalke 04
Fortuna Dusseldorf 
09/11 22:30
FT 
 Mainz 05
Union Berlin 
10/11 01:30
FT 
 Bayern Munich
Borussia Dortmund 
10/11 00:30
FT 
 Stade Brestois
PSG 
10/11 03:00
FT 
 Lille
Metz 
10/11 03:00
FT 
 AS Monaco
Dijon 
10/11 03:00
FT 
 Stade Reims
Angers SCO 1
10/11 03:00
FT 
 Strasbourg
Nimes 1
09/11 21:00
FT 
 Sunderland
Gillingham 
09/11 23:00
FT 
 Ipswich
Lincoln City 
09/11 23:00
FT 
 Oxford City
Solihull Moors 
09/11 23:00
FT 
 Crawley Town
Scunthorpe United 
09/11 23:00
FT 
 Colchester United
Coventry 
09/11 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Plymouth Argyle 
09/11 23:00
FT 
 Maidstone United
Torquay United 
09/11 23:00
FT 
 Cambridge United
Exeter City 
09/11 23:00
FT 
 Salford City
Burton Albion 
09/11 23:00
FT 
 Grimsby Town
Newport County 
09/11 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Doncaster Rovers 
09/11 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Bradford AFC 
09/11 23:00
FT 
 Mansfield Town
Chorley 
09/11 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Wycombe Wanderers 
09/11 23:00
FT 
 Carshalton Athletic
Boston United 
09/11 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Swindon 
09/11 23:00
FT 
1 Accrington Stanley
Crewe Alexandra 
09/11 23:00
FT 
 Blackpool
Morecambe 
09/11 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Port Vale 
09/11 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Peterborough United 
09/11 23:00
FT 
 Stourbridge
Eastleigh 
09/11 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Notts County 
09/11 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Billericay Town 
09/11 23:00
FT 
 Nantwich Town
AFC Fylde 
09/11 23:00
FT 
1 Maidenhead United
Rotherham United 
09/11 23:00
FT 
1 Walsall
Darlington 1
09/11 20:30
FT 
 Nottingham Forest
Derby County 
09/11 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Middlesbrough 
09/11 23:00
FT 
 Millwall
Charlton Athletic 
09/11 23:00
FT 
 Preston North End
Huddersfield Town 
09/11 23:00
FT 
 Birmingham
Fulham 
09/11 23:00
FT 
 Sheffield Wed.
Swansea City 
09/11 23:00
FT 
 Leeds United
Blackburn Rovers 
09/11 23:00
FT 
 Barnsley
Stoke City 
09/11 23:00
FT 
 Reading
Luton Town 
09/11 23:00
FT 
1 Wigan Athletic
Brentford 1
09/11 23:00
FT 
 Hull City
West Bromwich 
09/11 17:56
FT 
 Aj Saint Georges
Sc Caronnese 
10/11 01:30
FT 
 SC Heerenveen
Sparta Rotterdam 
10/11 02:45
FT 
 Fortuna Sittard
ADO Den Haag 
10/11 03:45
FT 
 Heracles Almelo
VVV Venlo 
10/11 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
AS Eupen 
10/11 03:00
FT 
 Cercle Brugge
Sint Truidense VV 
10/11 03:00
FT 
 Kortrijk
Red Star Waasland-Beveren 
10/11 03:30
FT 
 Oostende
Mouscron Peruwelz 
09/11 23:30
FT 
 Rio Ave
Vitoria Setubal 
10/11 02:00
FT 
 Santa Clara
Benfica 
10/11 04:30
FT 
1 Famalicao
Moreirense 
09/11 23:00
FT 
 Hearts
St. Mirren 
09/11 23:00
FT 
 Kilmarnock
Hamilton 1
09/11 23:00
FT 
 Ross County
Aberdeen 
09/11 23:00
FT 
 St. Johnstone
Hibernian 
09/11 14:00
FT 
 Newcastle Jets
Perth Glory 1
09/11 16:30
FT 
 Western United
Western Sydney 
10/11 04:30
FT 
 Colon
Independiente Jose Teran 
10/11 00:30
FT 
 Al Hilal
Urawa Red Diamonds 
09/11 19:00
FT 
1 Rubin Kazan
Dinamo Moscow 1
09/11 21:30
FT 
 FK Rostov
Spartak Tambov 
10/11 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Krylya Sovetov Samara 2
09/11 17:00
FT 
 South Korea women U19
Australia Womens U19 
09/11 21:00
FT 
 North Korea Womens U19
Japan women U19 
09/11 13:00
FT 
 Jubilo Iwata
Tokyo 
09/11 13:00
FT 
 Kashima Antlers
Kawasaki Frontale 
09/11 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Vissel Kobe 
09/11 13:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Consadole Sapporo 
09/11 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Shonan Bellmare 
09/11 23:00
FT 
1 Nigeria U23
Cote D Ivoire U23 
10/11 02:00
FT 
 South Africa U23
Zambia U23 
09/11 22:00
FT 
 As Ain Mlila
Aso Chlef 
10/11 00:00
FT 
 Mc Oran
Mc Magra 1
10/11 00:00
FT 
 Cs Constantine
Cr Belouizdad 
10/11 00:45
FT 
 Usm Alger
Na Hussein Dey 
10/11 01:00
FT 
 Js Saoura
Us Biskra 
10/11 01:00
FT 
 Es Setif
Usm Bel Abbes 
10/11 01:20
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Paradou Ac 
10/11 02:30
FT 
 Argentino de Quilmes
CA Fenix Pilar 
10/11 02:30
FT 
1 Ca San Miguel
Deportivo Armenio 
10/11 02:30
FT 
 Deportivo Merlo
San Martin Burzaco 
10/11 02:30
FT 
 Central Cordoba De Rosario
Excursionistas 
10/11 00:10
FT 
1 Nueva Chicago
Estudiantes de Caseros 1
10/11 02:30
FT 
 Almagro
All Boys 
10/11 02:30
FT 
1 Villa Dalmine
Atletico Rafaela 
10/11 03:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Agropecuario De Carlos Casares 
10/11 06:00
FT 
 Instituto
Santa Marina Tandil 
10/11 07:00
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Atletico Mitre De Salta 
10/11 07:10
FT 
 Ca Platense
Temperley 
10/11 02:30
FT 
1 Argentino De Rosario
Yupanqui 
10/11 02:30
FT 
 Lanus
CA Banfield 1
10/11 04:45
FT 
 San Lorenzo
Argentinos Juniors 
10/11 07:00
FT 
1 Godoy Cruz
Independiente 
10/11 08:10
FT 
 Central Cordoba Sde
Patronato Parana 2
10/11 04:00
FT 
 Crucero del Norte
Csyd Juventud Unida Gualeguaychu 
10/11 04:15
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Ferrol Carril Oeste 
09/11 18:00
FT 
 Alashkert
Ararat Yerevan 
10/11 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
Rapid Wien 
10/11 00:00
FT 
 St.Polten
WSG Wattens 
10/11 00:00
FT 
 Sturm Graz
TSV Hartberg 
09/11 21:30
FT 
 Liefering
SK Vorwarts Steyr 1
09/11 21:30
FT 
 Dornbirn
Blau Weiss Linz 
09/11 21:00
FT 
 Sv Stripfing Weiden
SC Mannsdorf 
09/11 21:00
FT 
 Wolfsberger Ac Amateur
Vocklamarkt 
09/11 19:00
FT 
 Gilan Gabala
Sabail 1
09/11 21:00
FT 
 FK Inter Baku
Neftci Baku 
09/11 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Gorodeya 
09/11 21:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slavia Mozyr 
09/11 23:00
FT 
1 Gomel
Torpedo Minsk 
10/11 03:00
FT 
 Lierse Kempenzonen
Tubize 
10/11 03:00
FT 
 Seraing United
Sint Eloois Winkel 
09/11 21:00
FT 
 Red Bull Brasil Youth
Ituano Youth 
10/11 03:00
FT 
 River Pi Youth
Ceara Youth 
10/11 04:00
FT 
 Goias
Santos 
10/11 06:00
FT 
 Palmeiras
Corinthians 
10/11 03:30
FT 
 Sport Recife
Criciuma 1
10/11 03:30
FT 
 Guarani
Ponte Preta 
10/11 06:00
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Oeste FC 
10/11 06:00
FT 
 CRB (AL)
Atletico Clube Goianiense 
09/11 21:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Cherno More Varna 
09/11 23:30
FT 
 CSKA Sofia
Slavia Sofia 1
09/11 18:15
FT 
 PFK Montana
Septemvri Simitli 
10/11 08:00
FT 
1 Santos De Guapiles
Universidad de Costa Rica 1
09/11 22:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Zapresic 
10/11 00:30
FT 
 Varteks Varazdin
Slaven Belupo Koprivnica 
09/11 20:00
FT 
 Kustosija
Cibalia 1
09/11 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
AEL Limassol 
10/11 01:00
FT 
 Nea Salamis
Anorthosis Famagusta FC 
09/11 17:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Stechovice 
09/11 17:15
FT 
 Zbuzany 1953
Dukla Praha B 
09/11 17:30
AET 
 Kraluv Dvur
Sk Motorlet Praha 
90min [1-1], Penalty [6-7], Sk Motorlet Praha win
09/11 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Lisen 
09/11 17:15
FT 
 Chrudim
Fk Banik Sokolov 
09/11 17:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Pardubice 
09/11 17:30
FT 
1 Hradec Kralove u19
Sk Sigma Olomouc u19 
09/11 18:00
AET 
 Zlin U19
Synot Slovacko U19 
90min [1-1], Penalty [3-4], Synot Slovacko U19 win
09/11 18:00
AET 
 Pardubice U19
Brno U19 
90min [3-3], Penalty [4-2], Pardubice U19 win
09/11 18:00
FT 
 Meteor Praha U19
Viktoria Plzen U19 
09/11 18:00
FT 
 Sparta Praha U19
Slavia Praha u19 
09/11 21:30
FT 
 Marila Pribram
Opava 
09/11 21:30
FT 
 Zlin
SK Sigma Olomouc 
10/11 00:00
FT 
 Baumit Jablonec
Sparta Praha 
09/11 19:00
FT 
 B93 Copenhagen
HIK 
09/11 21:00
FT 
 BK Frem
Holbaek 
09/11 20:00
FT 
 Vejgaard Bk
Ringkobing 
09/11 21:00
FT 
 Aarhus Fremad
Brabrand IF 1
09/11 21:00
FT 
 Middelfart
Naesby BK 
09/11 23:00
FT 
 Horsens
Silkeborg IF 
10/11 05:00
FT 
1 Jocoro
Isidro Metapan 1
10/11 08:30
FT 
 Cd Chalatenango
Cd El Vencedor 
10/11 09:00
FT 
 Alianza San Salvador
Sonsonate 
09/11 23:00
FT 
 Stockport County
Dagenham and Redbridge 
09/11 23:00
FT 
 Chester FC
Alfreton Town 
09/11 23:00
FT 
 Curzon Ashton
AFC Telford United 
09/11 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Gloucester City 
09/11 23:00
FT 
 Guiseley
Kettering Town 
09/11 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Southport FC 
09/11 23:30
FT 
 Bradford Park Avenue
Kings Lynn 
09/11 23:00
FT 
 Chelmsford City
Dorking 
09/11 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Braintree Town 
09/11 23:00
FT 
 Weymouth
Hampton & Richmond 
09/11 21:00
FT 
 Wolves U23
Birmingham U23 
09/11 21:00
FT 
 Southampton U23
Nottingham Forest U23 
09/11 19:00
FT 
 Kuressaare
Trans Narva 
09/11 19:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Viljandi Jk Tulevik 
09/11 19:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Levadia Tallinn 
10/11 04:00
FT 
 France (w)
Serbia (w) 
10/11 01:30
FT 
 Vannes OC
Lorient B 
09/11 21:45
FT 
 Guingamp
Ajaccio 
09/11 18:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dinamo Tbilisi 
09/11 22:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
09/11 21:00
FT 
1 SG Sonnenhof Grobaspach
SV Waldhof Mannheim 
09/11 21:00
FT 
 Hallescher
Munchen 1860 
09/11 21:00
FT 
 Hansa Rostock
MSV Duisburg 
09/11 21:00
FT 
 Ingolstadt 04
Fsv Zwickau 
09/11 21:00
FT 
1 Uerdingen
Kaiserslautern 
09/11 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Sv Meppen 
09/11 20:00
FT 
 Holstein Kiel
Hamburger 1
09/11 20:00
FT 
 SV Sandhausen
Greuther Furth 
09/11 20:00
FT 
 VfL Osnabruck
VfB Stuttgart 
09/11 18:00
FT 
 St Pauli U19
Hamburger U19 
09/11 20:00
FT 
 Magdeburg U19
Union Berlin U19 
09/11 18:00
FT 
 Augsburg U19
Hoffenheim U19 
09/11 18:00
FT 
 Eintracht Frankfurt U19
Ssv Ulm U19 
09/11 18:00
FT 
 Ingolstadt U19
Greuther Furth U19 
09/11 18:00
FT 
 Kaiserslautern U19
Mainz U19 
09/11 20:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Sc Freiburg U19 
09/11 21:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
1 Fc Heidenheim U19 
09/11 18:00
FT 
1 Dortmund U19
Fortuna Dusseldorf U19 
09/11 18:00
FT 
 Schalke 04 U19
Bochum U19 
09/11 18:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Wuppertaler Sv U19 
09/11 18:00
FT 
 Viktoria Koln U19
Monchengladbach U19 
09/11 19:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Arminia Bielefeld U19 
09/11 21:00
FT 
 Meiendorfer Sv
Hamburger Sv Iii 1
09/11 21:00
FT 
 Sc Staaken
Brandenburger Sc Sud 05 
09/11 21:00
FT 
 Eintracht Trier
Tsv Schott Mainz 
09/11 21:00
FT 
 TuS Koblenz
TSG Pfeddersheim 1
09/11 20:00
FT 
 Wolfsburg Am
Etsv Weiche Flensburg 
09/11 21:00
FT 
 Heider Sv
Hamburger Sv Ii 
09/11 23:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
VfB Lubeck 
09/11 20:30
FT 
 VSG Altglienicke
Hertha Bsc Berlin Am 
09/11 20:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
VFB Auerbach 
09/11 20:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Zfc Meuselwitz 
09/11 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Energie Cottbus 
09/11 21:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Bahlinger SC 1
09/11 21:00
FT 
 Giessen
Kickers Offenbach 
09/11 21:00
FT 
 Bayern Alzenau
Sv Elversberg 
09/11 21:00
Postp. 
 Tsg Balingen
Rot Weiss Koblenz 
09/11 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Bergisch Gladbach 09 
09/11 21:00
FT 
 VFB Homberg
Sc Verl 
09/11 21:00
FT 
 Koln Am
Schalke 04 II 
09/11 21:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Bonner sc 
09/11 21:00
FT 
 Tus Haltern
Fortuna Koln 
09/11 23:15
FT 
 Volos Nfc
Panaitolikos Agrinio 1
10/11 01:30
FT 
 OFI Crete
PAOK Saloniki 
09/11 17:00
FT 
 Aris Thessaloniki U19
Asteras Tripolis U19 
09/11 17:30
FT 
 Volos Nps U19
Panaitolikos U19 
09/11 17:30
FT 
 Xanthi U19
Panionios U19 
10/11 10:00
FT 
 Xelaju MC
Coban Imperial 
10/11 00:00
FT 
1 Kaposvar
Mol Fehervar 
10/11 00:00
FT 
1 Paksi SE
Varda Se 
10/11 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Ujpesti TE 
10/11 00:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Mezokovesd-Zsory 1
10/11 02:30
FT 
 Budapest Honved
Diosgyor 1
09/11 17:00
FT 
 Gyori Eto Fc U19
Illes Akademia Haladas U19 
09/11 17:15
FT 
 Nangkiew Irat
Nongrim Hills 1
09/11 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Jamshedpur 
09/11 16:30
FT 
 PS Tni
Persebaya Surabaya 
09/11 14:30
FT 
 Arvand Charkh Shemiran U23
Peyrovan Hejazi U23 
09/11 14:30
FT 
 Raad Sorkh U23
Olympic Andisheh U23 
09/11 21:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Tel Aviv 
09/11 23:30
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Beer Sheva 
10/11 01:50
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Haifa 
09/11 16:15
FT 
 Gadna Tel Aviv U19
Ironi Modiin U19 
09/11 18:00
 
 Fiorentina U20
Genoa U20 
09/11 18:00
FT 
 Crotone Youth
Benevento Youth 1
09/11 18:00
 
 Frosinone Youth
Lecce U20 
09/11 18:00
 
 Livorno U19
Juve Stabia U20 
09/11 18:00
FT 
 Trapani Youth
Pisa Youth 
09/11 18:30
FT 
 Salernitana Youth
Ascoli Youth 
10/11 03:45
FT 
 Ac Monza
Carrarese 
10/11 03:45
FT 
 Cesena
Reggio Audace 
09/11 22:00
FT 
 Perugia
Cittadella 
09/11 22:00
FT 
 Virtus Entella
Pordenone Calcio Ssd 1
09/11 22:00
FT 
1 Venezia
Livorno 
09/11 22:00
FT 
1 Pisa
Spezia 
09/11 22:00
FT 
 Juve Stabia
Benevento 1
10/11 01:00
FT 
 Empoli
Pescara 
09/11 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Gifu 
09/11 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Kagoshima United 
10/11 11:00
FT 
 Matsue City
Verspah Oita 
10/11 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Miyazaki 
10/11 12:00
FT 
 Veertien Kuwana
Suzuka Unlimited 
09/11 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Gamba Osaka U23 
09/11 13:00
FT 
 Tokyo U23
Blaublitz Akita 
10/11 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Thespa Kusatsu Gunma 
10/11 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Kamatamare Sanuki 
10/11 12:00
 
1 SC Sagamihara
Yokohama Scc 
10/11 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Fujieda Myfc 
10/11 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Nagano Parceiro (w) 
09/11 19:00
FT 
 Posta Rangers
Chemelil Sugar 
09/11 14:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Anyang 
09/11 14:00
FT 
 Daejeon Citizen
Gwangju 
09/11 14:00
FT 
 Chunnam Dragons
Ansan Greeners 
09/11 14:00
FT 
 Seoul E Land
Busan I'Park 
09/11 14:00
FT 
 Suwon
Bucheon 1995 
09/11 20:00
FT 
 FK Ventspils
Liepajas Metalurgs 
09/11 20:00
FT 
 Fk Valmiera
Metta/LU Riga 
09/11 20:00
FT 
 Riga
Spartaks Jurmala 
09/11 20:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Jelgava 
09/11 19:00
FT 
 Suduva
Kauno Zalgiris 
10/11 07:00
FT 
 Atletico San Luis
Necaxa 
10/11 09:00
FT 
 Tigres UANL
Pachuca 
10/11 11:00
FT 
1 Chivas Guadalajara
Queretaro 
10/11 11:00
FT 
 Leon
Toluca 
10/11 07:00
FT 
 Sporting Canamy
Cafessa Jalisco 
10/11 08:00
FT 
 Ua De Chihuahua
Estudiantes Tecos 
10/11 09:00
FT 
 Irapuato
Club Canoneros Marina 1
10/11 07:00
FT 
 Uaem Potros
Tampico Madero 
10/11 08:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Celaya 
10/11 10:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Zacatepec 
09/11 19:00
FT 
 Sheriff
Cs Petrocub 
09/11 19:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Milsami 
09/11 22:00
AET 
1 Difaa Hassani Jdidi
Tas De Casablanca 
90min [0-0], 120min [0-1], Tas De Casablanca win
09/11 19:00
FT 
1 Almere City U19
Nac Breda U19 
10/11 09:00
FT 
 Canterbury United
Southern United 
10/11 09:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Eastern Suburbs Afc 
10/11 10:30
FT 
 Wellington Phoenix U20
Hawkes Bay United U20 
10/11 06:00
FT 
 Managua
Las Sabanas 1
10/11 09:00
FT 
 Real Esteli
Chinandega 
10/11 09:00
FT 
 Real Madriz
Juventus Managua 
10/11 09:00
FT 
 Walter Ferretti
Deportivo Ocotal 
10/11 09:00
FT 
 Diriangen
Jalapa 
09/11 23:00
FT 
 Ballymena United
Carrick Rangers 
09/11 23:00
FT 
 Cliftonville
Warrenpoint Town 
09/11 23:00
FT 
 Coleraine
Glenavon Lurgan 
09/11 23:00
FT 
 Institute
Glentoran 
09/11 22:30
FT 
 KFUM Oslo
Sogndal 
09/11 22:30
FT 
 Notodden FK
Start Kristiansand 
09/11 22:30
FT 
 Jerv
Kongsvinger 
09/11 22:30
FT 
 HamKam
Nest-Sotra 
09/11 22:30
FT 
 Raufoss
Skeid Oslo 
09/11 22:30
FT 
 Aalesund
Sandefjord 
09/11 22:30
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Tromsdalen UIL 
10/11 01:00
FT 
 FK Haugesund
Viking 
09/11 19:00
FT 
 Rosenborg U19
Start Kristiansand U19 
10/11 02:00
FT 
 Molinos El Pirata
Deportivo Municipal 
10/11 04:30
FT 
1 Melgar
Sporting Cristal 
10/11 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Inti Gas Deportes 
09/11 19:40
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Warta Poznan 1
09/11 21:00
FT 
 Radomiak Radom
Puszcza Niepolomice 
09/11 22:00
FT 
 Wisla Plock
Cracovia Krakow 
09/11 23:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec 
09/11 23:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Miedz Legnica 
10/11 00:00
FT 
 Belchatow
GKS Tychy 
10/11 00:00
FT 
 Odra Opole
LKS Nieciecza 1
10/11 00:30
FT 
 Legia Warszawa
Gornik Zabrze 
10/11 01:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Wigry Suwalki 
10/11 03:00
FT 
 Wisla Krakow
Arka Gdynia 
09/11 20:00
FT 
1 Blekitni Stargard Szczecinski
Lech Ii Poznan 
09/11 20:00
FT 
 Resovia Rzeszow
GKS Katowice 
10/11 01:00
FT 
 Olimpia Elblag
Garbarnia Krakow 
09/11 19:00
FT 
 CD Mafra
Porto B 
09/11 23:00
FT 
 Academica Coimbra
SC Farense 
10/11 01:15
FT 
1 Feirense
Varzim 1
10/11 01:15
FT 
 Leixoes
UD Oliveirense 
09/11 19:00
FT 
 Benfica U23
Leixoes U23 
09/11 19:00
FT 
 Feirense U23
Rio Ave U23 
09/11 19:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Sporting Lisbon U23 
09/11 19:00
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Portimonense U23 
09/11 22:10
FT 
 Al-Sadd
Qatar SC 
10/11 00:20
FT 
 Al-Gharafa
Umm Salal 
09/11 17:00
FT 
 Scolar Resita
Petrolul Ploiesti 
09/11 17:00
 
1 Farul Constanta
Pandurii 1
09/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Metaloglobus 
09/11 17:00
 
1 Luceafarul Oradea
Dunarea Calarasi 1
09/11 20:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Csikszereda 
09/11 19:00
FT 
 Clinceni
Politehnica Iasi 
09/11 23:30
FT 
1 Chindia Targoviste
Universitatea Craiova 
10/11 02:30
FT 
 Botosani
Steaua Bucuresti 1
09/11 19:00
FT 
 Kvant Obninsk
Ararat Moscow 
09/11 19:00
FT 
 FK Kaluga
Khimki Reserve 
09/11 19:00
FT 
 Salyut-Energia Belgorod
Strogino Moscow 
09/11 19:00
FT 
 Saturn
Sokol 
09/11 19:00
FT 
 Anzhi
Alania 1
09/11 18:00
FT 
 FK Kolomna
Torpedo Vladimir 
09/11 20:00
FT 
 Leningradets
Znamya Truda 
09/11 16:55
FT 
 Pfc Sochi Youth
Cska Moscow Youth 
09/11 17:00
FT 
1 Arsenal Tula Youth
Zenit St.petersburg Youth 
09/11 12:00
FT 
1 Luch-Energiya
Neftekhimik Nizhnekamsk 
09/11 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Chayka K Sr 
09/11 17:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Khimki 
09/11 18:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Krasnodar II 
09/11 20:00
FT 
 Avangard
Tom Tomsk 
09/11 20:00
FT 
1 Mordovia Saransk
Torpedo Moscow 
09/11 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Spartak Moscow II 
09/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Chertanovo Moscow 
09/11 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Shinnik Yaroslavl 
09/11 22:00
FT 
 Baltika
Fakel Voronezh 
09/11 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Dunfermline 
09/11 23:00
FT 
 Arbroath
Inverness C.T. 
09/11 23:00
FT 
1 Partick Thistle
Greenock Morton 
09/11 23:00
FT 
 Queen of the South
Ayr Utd 1
09/11 23:00
FT 
 Clyde
Peterhead 
09/11 23:00
FT 
 Dumbarton
East Fife 
09/11 23:00
FT 
 Falkirk
Airdrie United 
09/11 23:00
FT 
 Montrose
Forfar Athletic 
09/11 23:00
FT 
 Raith Rovers
Stranraer 
09/11 23:00
FT 
 Albion Rovers
Stenhousemuir 
09/11 23:00
FT 
 Cove Rangers
Stirling Albion 
09/11 23:00
FT 
 Queens Park
Brechin City 
09/11 23:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Cukaricki 
09/11 23:00
FT 
 FK Rad Beograd
Spartak Subotica 
09/11 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
Mladost Lucani 
10/11 01:00
FT 
 Macva Sabac
Vojvodina 
09/11 21:00
FT 
 MSK Zilina
MFK Ruzomberok 
10/11 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Trencin 
10/11 00:00
FT 
 FK Senica
Zemplin Michalovce 
10/11 00:00
FT 
 Skf Sered
Nitra 
10/11 00:00
FT 
 Spartak Trnava
FK Pohronie 
09/11 21:45
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Publikum Celje 1
09/11 23:55
FT 
 NK Maribor
Domzale 
09/11 21:30
FT 
 Polokwane City
Baroka 
09/11 21:30
FT 
1 Stellenbosch
Highlands Park 
09/11 21:30
FT 
1 Kaizer Chiefs FC
Orlando Pirates 
10/11 02:15
FT 
 AmaZulu
Chippa United FC 
09/11 18:00
FT 
 Danok Bat U19
Athletic Bilbao U19 
09/11 19:00
FT 
 Malaga U19
Almeria U19 
09/11 20:00
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Xota Navarra Futsal 
10/11 00:00
FT 
 Paruro Five Foot
Palma Futsal 
10/11 01:00
FT 
 Peniscola Futsal
Catgas Energia Futsal 
10/11 01:30
FT 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
10/11 01:30
FT 
 Inter Movistar Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
10/11 03:15
FT 
1 Vaidepenas Futsal
Levante Futsal 
09/11 23:00
FT 
 SD Huesca
Real Oviedo 
09/11 23:00
FT 
1 CD Mirandes
Extremadura 
10/11 01:00
FT 
 Albacete
CD Lugo 
10/11 01:00
FT 
 Sporting de Gijon
Numancia 
10/11 03:00
FT 
 Las Palmas
Alcorcon 
10/11 00:00
FT 
 Marino luanco
San Sebastian Reyes 1
09/11 23:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Real Union de Irun 
10/11 01:00
FT 
 Real Sociedad B
Salmantino 
10/11 02:00
FT 
 Haro Deportivo
Calahorra 
10/11 02:00
FT 
 UD Logrones
Valladolid B 
10/11 00:00
FT 
1 Andorra
Sabadell 
10/11 01:30
FT 
1 Ud Paiosaco
Cd Arenteiro 2
10/11 02:00
FT 
 Atletico Union Guimar
Cd Buzanada 
10/11 02:00
FT 
 Jove Espanol
Intercity 
10/11 02:00
FT 
 Cd Becerril
Arandina 
10/11 02:45
FT 
 Urraca
Cd Llanes 
10/11 03:00
FT 
 Arosa Sc
Ourense 
10/11 03:00
FT 
 Arroyo Club Polideportivo
Trujillo 
10/11 03:30
FT 
 Zamora Barinas
Ud Santa Marta 
09/11 23:00
FT 
 Cadiz B
Merida Ad 
10/11 00:00
FT 
 Villarrubia
Recreativo Huelva 
10/11 01:00
FT 
 UD Badajoz
Atletico Sanluqueno 
10/11 01:30
FT 
 Sevilla Atletico
Don Benito 
10/11 02:00
FT 
 Cordoba
CP Villarrobledo 
10/11 00:30
FT 
3 Wil 1900
Chiasso 
10/11 02:00
FT 
 Luzern
Servette 
10/11 02:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Thun 
09/11 21:00
 
 U.s.monastir
J.s. Kairouanaise 
09/11 20:00
FT 
 Genclerbirligi
Kayserispor 
09/11 22:30
FT 
 Sivasspor
Konyaspor 1
09/11 22:30
FT 
1 Rizespor
Antalyaspor 
10/11 01:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Galatasaray 
09/11 19:00
FT 
 Erzurum BB
Akhisar Bld.Geng 
09/11 21:30
FT 
 Giresunspor
Osmanlispor 
09/11 21:30
FT 
1 Istanbulspor
Menemen Belediye Spor 
10/11 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Karagumruk 
09/11 18:30
FT 
 Bugsasspor
Kirklarelispor 
09/11 18:30
FT 
 Bodrumspor
Nigde Belediyespor 1
09/11 20:00
FT 
 Desna Chernihiv
Dnipro 1 
09/11 20:00
FT 
 Illichivets
Karpaty Lviv 
09/11 23:00
FT 
 Lviv
Vorskla Poltava 2
09/11 17:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U19
Vorskla U19 
09/11 19:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U21
Dynamo Kyiv U21 
10/11 03:00
FT 
 Rampla Juniors
Plaza Colonia 
10/11 03:00
FT 
 Ca Juventud
Danubio FC 
10/11 06:00
FT 
 CA Penarol
Ca River Plate 1
10/11 08:00
FT 
 Miami
Stumptown Athletic 1
09/11 22:30
FT 
1 Barry Town Afc
Connahs Quay Nomads 
09/11 22:45
FT 
 Airbus
Penybont 
09/11 20:15
FT 
 Mexico Beach Soccer
Italy Beach Soccer 
09/11 21:30
FT 
 Japan Beach Soccer
Egypt Beach Soccer 
10/11 00:00
FT 
 Spain Beach Soccer
Iran Beach Soccer 
09/11 12:00
FT 
 Australia womens
Chile Womens 
09/11 12:30
FT 
 Fukui United
Okinawa Sv 
09/11 19:00
FT 
 Thailand U23
China U22 
09/11 20:00
FT 
 Uzbekistan
Kyrgyzstan 
09/11 20:00
FT 
 Kvik Halden
Asane Fotball 
09/11 20:45
FT 
 Malaysia
Tajikistan 1
09/11 22:15
FT 
 Argentina women
Colombia Womens 
10/11 01:30
FT 
 England (w)
Germany (w) 
10/11 01:30
FT 
 Spain Womens U20
France Womens U20 
10/11 11:45
FT 
 Japan women
South Africa Womens