Live3s Logo

LiveScore 08 Nov 2019

09/11 04:00
FT 
 Norwich
Watford 1
09/11 04:00
FT 
 Real Sociedad
Leganes 1
09/11 03:45
FT 
 Sassuolo
Bologna 
09/11 03:30
FT 
 Koln
Hoffenheim 
09/11 03:45
FT 
 Nice
Bordeaux 
09/11 03:55
FT 
 Dulwich Hamlet
Carlisle 
09/11 03:00
FT 
 Vitesse Arnhem
Groningen 
09/11 03:30
FT 
 Zulte-Waregem
Anderlecht 
09/11 04:30
FT 
 Aves
Gil Vicente 
08/11 16:30
FT 
 Melbourne City
Central Coast Mariners 
09/11 00:30
FT 
 Akhmat Grozny
Ural Sr 
08/11 16:00
FT 
 Macao China U19
Australia U19 
08/11 16:30
FT 
 Singapore U19
China U19 
08/11 16:30
FT 
 Timor Leste U19
North Korea U19 
08/11 16:30
FT 
 Malaysia U19
Northern Mariana Island U19 
08/11 17:00
FT 
 Mongolia U19
Japan U19 
08/11 19:00
FT 
 Laos U19
Chinese Taipei U19 
08/11 19:15
FT 
 Kyrgyzstan U19
United Arab Emirates U19 
08/11 19:30
FT 
 Myanmar U19
South Korea U19 
08/11 19:30
FT 
 Oman U19
Pakistan U19 
08/11 19:30
FT 
 Cambodia U19
Thailand U19 
08/11 20:00
FT 
 Vietnam U19
Guam U19 
08/11 20:00
FT 
 Indonesia U19
Hong Kong U19 
08/11 20:05
FT 
 Afghanistan U19
Uzbekistan U19 
08/11 21:15
FT 
 Bangladesh U19
Jordan U19 
08/11 22:10
FT 
 Sri Lanka U19
Yemen U19 
08/11 22:15
FT 
 Nepal U19
Iran U19 
09/11 00:00
FT 
 Bahrain U19
Bhutan U19 
09/11 00:05
FT 
 Saudi Arabia U19
India U19 
09/11 00:20
FT 
1 Qatar U19
Turkmenistan U19 
08/11 21:00
 
 Kenya Womens
Zambia Womens 
09/11 01:00
FT 
 Egypt U23
Mali U23 
09/11 04:00
FT 
 Cameroon U23
Ghana U23 
09/11 01:00
FT 
 KF Tirana
Vllaznia Shkoder 
09/11 08:10
FT 
1 Sarmiento Junin
Quilmes 
09/11 08:30
FT 
 Estudiantes Rio Cuarto
San Martin San Juan 
09/11 02:45
FT 
 Claypole
Defensores De Cambaceres 
09/11 06:00
FT 
 Estudiantes
Talleres Cordoba 1
09/11 08:10
FT 
1 Union Santa Fe
Atletico Tucuman 
08/11 20:00
FT 
 Central Cordoba Sde Reserves
Ca Patronato Reserves 
08/11 21:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
Gimnasia Lp Reserves 
08/11 21:00
FT 
 Estudiantes Lp Reserves
Ca Talleres De Córdoba Reserves 
08/11 21:00
FT 
1 Godoy Cruz Reserves
Ca Independiente Reserves 
08/11 21:00
FT 
 Lanus Reserves
Banfield Reserves 
08/11 21:00
FT 
 Newells Reserves
Defensa Y Justicia Reserves 
08/11 21:00
FT 
 Racing Club Reserves
Huracan Reserves 
08/11 21:00
FT 
 River Plate R
Rosario Central Reserves 
08/11 21:00
FT 
 San Lorenzo Reserves
Argentinos Jrs Reserves 
08/11 21:00
FT 
1 Union Santa Fe Reserves
Atletico Tucuman Reserve 
08/11 21:00
FT 
 Velez Sarsfield Reserves
Boca Juniors Reserve 
08/11 19:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Urartu 
08/11 22:30
FT 
1 Pyunik
Shirak 
08/11 21:00
 
 Al Quwa Al Jawiya
Mc Alger 
08/11 23:30
FT 
 Shabab AlOrdon
Al Shabab Ksa 
09/11 02:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
SV Ried 
09/11 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Austria Lustenau 
09/11 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
Kapfenberg Superfund 
09/11 02:10
FT 
 SV Horn
Juniors OO 
09/11 03:15
FT 
 Wacker Innsbruck
SG Austria Klagenfurt 
09/11 02:00
FT 
 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
Sv Strass 1
09/11 01:30
FT 
 Fcm Traiskirchen
Sc Neusiedl 1919 1
09/11 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Rapid Vienna Youth 
09/11 02:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Sv Leobendorf 
09/11 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Andelsbuch 
09/11 02:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Wsc Hertha Wels 
09/11 02:00
FT 
 SV Allerheiligen
SC Weiz 
09/11 02:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Sc Gleisdorf 1
08/11 18:30
FT 
 Qaradag Lokbatan
Neftchi Baku 2 
08/11 20:00
FT 
 Sabail 2
Fk Kapaz Ganca 
08/11 21:00
FT 
 Qarabag 2
Standard Sumgayit 2 
08/11 23:00
FT 
 Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev 
09/11 03:30
FT 
 Roeselare
Lokeren 
09/11 03:30
FT 
 KVSK Lommel
KFCO wilrijk 1
09/11 03:30
FT 
1 St Gilloise
Westerlo 
09/11 03:30
FT 
 Excelsior Virton
Oud Heverlee 
09/11 02:30
FT 
 Royal Antwerp U21
Royal Charleroi U21 
09/11 06:00
FT 
 Xv De Jau Youth
Inter Bebedouro Sp Youth 
09/11 06:15
FT 
 Parana
Vitoria Salvador BA 
09/11 06:15
FT 
1 Botafogo Sp
Bragantino SP 
09/11 07:30
FT 
 Vila Nova (GO)
Operario Ferroviario Pr 
09/11 07:30
FT 
 Londrina (PR)
America Mineiro 
09/11 08:30
FT 
 Figueirense (SC)
Coritiba (PR) 1
09/11 08:30
FT 
 Sao Bento
Cuiaba (MT) 1
08/11 23:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Botev Vratsa 
09/11 01:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Pirin Blagoevgrad 
08/11 20:00
FT 
 Nternational Sporting De Douala
Fauve Azur Elite 
08/11 20:00
FT 
 Foncha Street Bamenda
Ngaoundere University 
08/11 22:00
FT 
 As Matelots
As Fap 
08/11 22:00
FT 
 Yafoot
Racing De Bafoussam 
09/11 01:00
FT 
 Istra 1961
Hnk Gorica 
08/11 20:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Bijelo Brdo 1
09/11 01:00
FT 
 AEK Larnaca
Doxa Katokopias 1
09/11 00:00
FT 
 Anagenisis Dherina
Ermis Aradippou 1
09/11 01:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Fk Graffin Vlasim 
09/11 02:00
FT 
 Brno
Prostejov 1
08/11 17:30
AET 
 Opava U19
Mfk Karvina U19 
90min [2-2], Penalty [4-3], Opava U19 win
08/11 19:00
AET 
 Pribram U19
Mlada Boleslav U19 
90min [3-3], Penalty [5-4], Pribram U19 win
09/11 01:00
FT 
 Mlada Boleslav
Bohemians 1905 1
09/11 01:00
FT 
 Banik Ostrava
Mfk Karvina 
09/11 01:00
FT 
 Viborg
Naestved 
09/11 02:00
FT 
 Randers
Aalborg BK 
09/11 01:00
FT 
 Midtjylland U19
Odense Bk U19 
08/11 20:00
FT 
 Newcastle U23
West Bromwich U23 
08/11 23:00
FT 
 Reading U23
Swansea City U23 
09/11 03:00
FT 
 Afc Bournemouth U23
Stoke City U23 
09/11 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Middlesbrough U23 
09/11 00:00
FT 
 Romania (w)
Litva (w) 
09/11 00:00
FT 
 Turkey (w)
Netherlands (w) 
09/11 00:00
FT 
 Slovakia (w)
Hungary (w) 
09/11 00:30
FT 
 Italy(w)
Georgia (w) 
09/11 01:00
FT 
 Norway (w)
Northern Ireland (w) 
09/11 01:00
FT 
 North Macedonia Womens
Austria (w) 
09/11 01:00
FT 
 Croatia (w)
Belgium (w) 
09/11 01:10
FT 
 Albania (w)
Scotland (w) 
09/11 01:00
FT 
 Avranches
Dunkerque 
09/11 03:00
FT 
 Bastia CA
Bourg Peronnas 
09/11 03:00
FT 
1 US Boulogne
Red Star 93 
09/11 03:00
FT 
 Cholet So
Avenir Sportif Beziers 1
09/11 03:00
FT 
 Creteil
Villefranche 
09/11 03:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Ajaccio GFCO 
09/11 03:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Toulon 
09/11 03:00
FT 
 Le Mans
Grenoble 
09/11 03:00
FT 
1 Auxerre
Caen 
09/11 03:00
FT 
 Chambly
Clermont Foot 
09/11 03:00
FT 
 Lorient
Chamois Niortais 
09/11 03:00
FT 
 Nancy
ES Troyes AC 
09/11 03:00
FT 
 Orleans US 45
Paris Fc 
09/11 03:00
FT 
 Sochaux
Le Havre 
09/11 03:00
FT 
2 Valenciennes
Chateauroux 1
08/11 18:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Baia Zugdidi 
08/11 23:00
FT 
 Dinamo Batumi
Sioni Bolnisi 1
09/11 02:00
FT 
 Viktoria Koln
Carl Zeiss Jena 
09/11 01:30
FT 
 Dynamo Dresden
SV Wehen Wiesbaden 
09/11 01:30
FT 
 St. Pauli
Bochum 
09/11 02:00
FT 
 Sc Eltersdorf
Djk Ammerthal 1
09/11 02:00
FT 
1 VfR Wormatia Worms
Arminia Ludwigshafen 
09/11 02:30
FT 
 Oberneuland
Sfl Bremerhaven 
09/11 02:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Bramfelder Sv 
09/11 02:30
FT 
 TeBe Berlin
Torgelower Sv Greif 
09/11 02:30
FT 
 Sg Union Sandersdorf
Wacker Nordhausen 2 
09/11 02:30
FT 
1 SC Wiedenbruck
Sv Westfalia Rhynern 1
09/11 02:45
FT 
1 Sandhausen Ii
Neckarsulmer Sport-Union 
09/11 01:30
FT 
 St Pauli 2
VfB Oldenburg 
09/11 02:30
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Hannover 96 Am 
09/11 02:00
FT 
 SV Babelsberg 03
FSV Optik Rathenow 
09/11 02:00
FT 
 Germania Halberstadt
Lokomotive Leipzig 
09/11 02:00
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Berliner Fc Dynamo 
09/11 02:00
FT 
 Mainz Am
Pirmasens 
09/11 02:00
FT 
 Astoria Walldorf
Steinbach 
09/11 02:10
FT 
 FSV Frankfurt
Tsg Hoffenheim Am 
08/11 23:00
FT 
 Kissamikos
Pas Giannina 
08/11 18:30
 
 Panjim Footballers
Corps Of Signals 
08/11 18:30
FT 
 Ramhlun North
Venghnuai 
08/11 21:30
 
 Mizoram Police
Aizawl 
08/11 19:30
FT 
 Army Red
Mohammedan Sc 
08/11 18:00
FT 
 Karnataka
Telangana 1
08/11 17:15
FT 
 Shillong Lajong FC
Langsning 
08/11 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Delhi Dynamos 
08/11 14:00
FT 
 Persija Jakarta Womens
Pss Sleman Womens 
08/11 14:30
FT 
1 Persebaya Surabaya Womens
Persipura Jayapura Womens 
08/11 16:30
FT 
 Arema Malang
Madura United 
08/11 19:30
FT 
 Mashin Sazi
Zob Ahan 
08/11 20:30
FT 
 Padideh Mashhad
Pars Jonoubi Jam 
08/11 21:15
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Nassaji Mazandaran 
08/11 22:15
FT 
 Shahin Bushehr
Gol Gohar 
08/11 16:00
FT 
 Maccabi Um El Fahem
Ms Pardes Hana Karkur 
08/11 17:00
FT 
 Otzma Holon
Hapoel Hod Hasharon 
08/11 18:00
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Qalansawe 
08/11 18:00
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Tzeirey Tamra 
08/11 18:00
FT 
 Beitar Ramat Gan
MS Tseirey Taybe 
08/11 18:25
FT 
 Maccabi Maalot Tarshiha
Maccabi Bnei Nahf 
08/11 18:30
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Maccabi Ironi Netivot 
08/11 18:30
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Sc Shicun Hamizrah 
08/11 19:00
FT 
 Beitar Yavne
Moadon Zeirey Rahat 1
08/11 19:15
FT 
1 Bnei Baqa United
Hapoel Tirat Karmel 
08/11 21:00
FT 
1 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat Gan FC 
08/11 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
08/11 21:00
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Rishon Letzion 
08/11 21:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Natzrat Illit 
08/11 21:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Akko 
08/11 17:30
FT 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Asi Gilboa 
08/11 18:45
FT 
 Ironi Or Yehuda
Maccabi Yavne 
08/11 19:00
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Rubi Shapira 
08/11 19:00
FT 
 Hapoel Azor
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
08/11 19:00
 
 Maccabi Shaarayim
Maccabi Kiryat Gat 
08/11 19:15
FT 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Herzliya 
08/11 19:15
FT 
 Maccabi Herzliya
Maccabi Kabilio Jaffa 
08/11 19:30
FT 
 Hapoel Iksal
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
08/11 19:30
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
As Ashdod 
08/11 19:30
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Bikat Hayarden 
08/11 19:30
 
 Sc Daburiyya Osama
Moadon Sport Tira 
08/11 20:30
 
 Maccabi Tamra
Hapoel Kaukab 
08/11 19:00
FT 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Maccabi Netanya U19 
08/11 20:00
 
 Perugia Youth
Cosenza Calcio Youth 
09/11 04:00
FT 
 Crotone
Ascoli 
08/11 16:00
 
 Fuchu Athletic Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
08/11 18:30
 
 Shonan Bellmare Futsal
F League Selection Futsal 
09/11 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Gamba Osaka U23 
08/11 15:00
FT 
 Mount Kenya United
Modern Coast 
08/11 17:30
FT 
 Talanta
Nairobi Star City 
08/11 19:00
FT 
 Migori Youth
Muranga Seal 
08/11 20:00
FT 
 Fortune Sacco
St Josephs Youth 
08/11 20:00
FT 
 Wu Shuru
Bidco United 
08/11 20:00
FT 
 Nairobi Stima
Administration Police 
08/11 23:45
FT 
 Al-Arabi Club
Al Kuwait SC 
09/11 00:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
Baltija Panevezys 
09/11 01:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Riteriai 
09/11 03:15
FT 
 Qormi
Pieta Hotspurs 
09/11 01:00
FT 
 Balzan
Mosta 
09/11 02:00
FT 
 Valletta FC
Senglea Athletic 
09/11 03:15
FT 
 Sliema Wanderers FC
Hamrun Spartans 
09/11 02:00
FT 
1 Atlas Womens
Aguilas De Leon Womens 
09/11 05:45
FT 
 Cruz Azul Womens
Tijuana Womens 
09/11 06:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Saint Louis Athletica Womens 
09/11 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Tigres Womens 
09/11 10:00
FT 
1 Juarez Womens
Club America Womens 
09/11 09:00
FT 
 Morelia
Puebla 
09/11 11:00
FT 
 Veracruz
Club America 
09/11 11:10
FT 
1 Club Tijuana
Monterrey 
09/11 10:05
FT 
1 Atletico Saltillo
Atletico Reynosa 
09/11 07:45
FT 
 Club Tijuana U20
Monterrey U20 
09/11 08:00
FT 
 Atlante
Cimarrones De Sonora 
09/11 11:00
FT 
 Correcaminos Uat
Venados 
09/11 03:00
FT 
 Almere City FC
NAC Breda 
09/11 03:00
FT 
 SBV Excelsior
Eindhoven 
09/11 03:00
FT 
 Volendam
Utrecht Am 
09/11 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Dordrecht 90 
09/11 03:00
FT 
 Helmond Sport
De Graafschap 
09/11 03:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Den Bosch 
09/11 03:00
FT 
 Az Alkmaar 2
MVV Maastricht 
09/11 03:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Telstar 
09/11 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Oss 
09/11 03:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Cambuur Leeuwarden 
09/11 02:00
FT 
 Brann
Odd Grenland 
08/11 20:35
FT 
 Al Oruba Sur
Al Khaboora 
08/11 20:45
AET 
 Saham
Al Nasr(OMA) 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Al Nasr(OMA) win
08/11 23:45
FT 
 Dhufar
Al Seeb 1
08/11 23:45
AET 
 Al Shabab Oma
Alrstak 
90min [1-1], 120min [2-1], Al Shabab Oma win
09/11 04:00
FT 
1 Real Garcilaso
Utc Cajamarca 
09/11 01:00
FT 
 LKS Lodz
Slask Wroclaw 
09/11 02:10
FT 
 Sandecja
Olimpia Grudziadz 
09/11 03:30
FT 
 Piast Gliwice
Jagiellonia Bialystok 1
09/11 02:00
FT 
 Polonia Warszawa
Rks Radomsko 
09/11 03:00
FT 
 Alverca
Real Sport 
08/11 19:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Maritimo U23 
08/11 22:00
FT 
 Belenenses U23
Vitoria Guimaraes U23 
08/11 22:10
FT 
 Al-Wakra
Al-Ahli Doha 
09/11 00:20
FT 
 Al Khor SC
Al Duhail Sc 
08/11 23:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Ripensia Timisoara 
09/11 00:00
FT 
 Astra Ploiesti
Cs Voluntari 
09/11 02:30
FT 
1 Hermannstadt
Viitorul Constanta 
08/11 20:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Cetate Deva 
08/11 20:00
FT 
 Dunarea Galati
SC Bacau 
08/11 20:00
FT 
 Afc Metalul Buzau
Unirea 2004 Slobozia 
08/11 20:00
FT 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Astra Giurgiu Ii 
08/11 20:00
FT 
 Avantul Reghin
Metalurgistul Cugir 
08/11 20:00
FT 
 Cluj Ii
Ariesu Turda 
08/11 20:00
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Gloria Lunca Teuz Cermei 
08/11 20:00
FT 
 Tunari
Medgidia 
08/11 20:00
 
 Csm Flacara Moreni
Voluntari B 
08/11 20:00
FT 
 Csm Focsani
Otelul Galati 
08/11 20:00
 
 Pascani
Acs Somuz Falticeni 
08/11 20:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Cs Faurei 
08/11 20:00
FT 
 ACS Foresta Suceava
Husana Husi 
08/11 20:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Acso Filiasi 
08/11 20:00
FT 
 Unirea Dej
Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj 
08/11 20:00
FT 
 Sr Brasov
Cs Sporting Rosiori 
08/11 20:00
FT 
 Zalau
Luceafarul Oradea B 
08/11 17:00
FT 
 Rubin Kazan Youth
Dinamo Moscow 2 
08/11 17:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Ural Youth 2
08/11 18:00
FT 
1 Rostov Youth
Tambov Youth 
08/11 19:00
FT 
1 Spartak Moscow Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 1
09/11 12:00
FT 
1 Luch-Energiya
Neftekhimik Nizhnekamsk 
08/11 20:15
FT 
 Al Draih
Al Khaleej Club 
08/11 20:45
FT 
 Al Ameade
Al Sadd Sa 
08/11 23:00
FT 
 Al Arabi Ksa
Al Baten 
09/11 01:00
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Riyadh 
09/11 03:45
FT 
 Dundee
Dundee United 
09/11 03:45
FT 
 Spartans
Berwick Rangers 
08/11 20:30
FT 
 Radnicki Pirot
Sindjelic Belgrad 
08/11 20:00
FT 
 Radnicki Nis U19
Mladost Lucani U19 
08/11 20:30
FT 
 KFC Komarno
Ruzomberok B 
08/11 20:00
FT 
 Inter Bratislava U19
Karlova Ves U19 
09/11 02:00
FT 
 Bidvest Wits
Supersport United 
09/11 02:00
FT 
 Maritzburg United
Bloemfontein Celtic 
09/11 03:30
FT 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Cordoba Futsal 
09/11 04:15
FT 
 Fcbarcelona Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 1
09/11 04:00
FT 
 Girona
Tenerife 1
09/11 05:00
FT 
 UD Ibarra
Tenerife B 
09/11 03:00
FT 
 Winterthur
Grasshoppers 
08/11 20:00
FT 
 Al-Wahda Damascus
Al Shorta Damascus 
08/11 20:00
FT 
1 Al Futowa
Hutteen Latakia 1
08/11 20:00
FT 
 Al-Jaish Damascus
Al Sahel Syr 
08/11 20:00
FT 
 Al-Karamah
Al Taleiah 
08/11 20:00
FT 
 Al Nawair
Al-Jazeera (Jordan) 
08/11 20:00
FT 
 Al ittihad SYR
Jableh Sc 
09/11 00:00
FT 
 Teshrin Sc
Al-Wathba Homs 
08/11 21:00
 
 Kmc
Kagera Sugar 
08/11 21:00
FT 
 Ndanda
Young Africans 
09/11 08:35
FT 
 Defence Force Eth
W Connection FC 
08/11 20:30
FT 
 Sfax Railways
Es Rades 
09/11 01:30
FT 
1 Fenerbahce
Kasimpasa 1
09/11 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Eskisehirspor 
08/11 20:40
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al Thaid 
08/11 20:40
 
 Emirate
Al Hamriyah 
08/11 20:45
 
1 Masfut
Al Arabi Uae 
08/11 22:00
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Hatta 1
08/11 22:00
FT 
 Ajman
Khor Fakkan 
09/11 00:45
FT 
 Al Wehda UAE
Al-Wasl 
08/11 22:00
FT 
 Al Ain U21
Baniyas Sc Reserves 
08/11 22:00
FT 
 Al Ittihad Kalba Reserves
Al Nasr U21 
08/11 22:00
FT 
 Al Sharjah R
Al Jazira Reserve 
08/11 21:00
FT 
 Wakiso Giants
Busoga United 
08/11 21:30
FT 
 Onduparaka
Koyetum 
09/11 00:30
FT 
 Metalist Kharkiv
Balkany Zorya 
09/11 00:30
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Kremin Kremenchuk 
08/11 19:00
FT 
 Karpaty Lviv U19
Volyn U19 
08/11 18:00
FT 
1 Mariupol U21
Karpaty Lviv U21 
08/11 19:00
FT 
 Lviv U21
Vorskla U21 
09/11 03:30
AET 
 Ca Furrial
Cd Hermanos Colmenares 
90min [1-0], Aggregate [1-1], 120min [1-0], Penalty [5-3], Ca Furrial win
09/11 03:45
FT 
 Newtown
Caernarfon 
09/11 04:00
FT 
 Aberystwyth Town
Bala Town 
08/11 12:30
FT 
 Celeste Tokushima
Okinawa Sv 
08/11 12:30
FT 
 Ban Di Tesi Iwaki
Hokkaido Tokachi 
09/11 00:00
FT 
 Hacken
Ljungskile SK 
09/11 03:45
FT 
 Linfield FC
Dundalk 
09/11 09:45
FT 
 Kochi United
Src Hiroshima 
09/11 09:45
FT 
 Kariya
Okinawa Sv 1
09/11 12:00
FT 
 Australia womens
Chile Womens