Live3s Logo

LiveScore 06 Nov 2019

07/11 01:55
FT 
 Bayern Munich
Olympiakos Piraeus 
07/11 01:55
FT 
 Lokomotiv Moscow
Juventus 
07/11 04:00
FT 
 Real Madrid
Galatasaray 
07/11 04:00
FT 
 PSG
Club Brugge 
07/11 04:00
FT 
 Crvena Zvezda
Tottenham Hotspur 
07/11 04:00
FT 
 Atalanta
Manchester City 1
07/11 04:00
FT 
1 Dinamo Zagreb
Shakhtar Donetsk 1
07/11 04:00
FT 
1 Bayer Leverkusen
Atletico Madrid 
06/11 23:50
FT 
 Vitoria Guimaraes
Arsenal 
06/11 16:00
FT 
1 Australia U19
Laos U19 
06/11 16:30
FT 
 North Korea U19
Hong Kong U19 
06/11 16:30
FT 
 Thailand U19
Northern Mariana Island U19 
06/11 16:30
FT 
 Myanmar U19
China U19 
06/11 17:00
FT 
 Japan U19
Guam U19 
06/11 19:00
FT 
 Chinese Taipei U19
Macao China U19 
06/11 19:15
FT 
 United Arab Emirates U19
Nepal U19 
06/11 19:30
FT 
 South Korea U19
Singapore U19 
06/11 19:30
FT 
 Malaysia U19
Brunei U19 
06/11 20:00
FT 
 Indonesia U19
Timor Leste U19 1
06/11 20:00
FT 
 Vietnam U19
Mongolia U19 
06/11 20:05
FT 
 Uzbekistan U19
India U19 
06/11 21:15
FT 
 Jordan U19
Bhutan U19 
06/11 22:10
FT 
 Yemen U19
Turkmenistan U19 1
06/11 22:15
FT 
 Iran U19
Kyrgyzstan U19 
07/11 00:00
FT 
 Bahrain U19
Bangladesh U19 
07/11 00:05
FT 
 Saudi Arabia U19
Afghanistan U19 
07/11 00:20
FT 
 Qatar U19
Sri Lanka U19 
06/11 17:00
FT 
 North Korea Womens U19
South Korea women U19 
06/11 21:00
FT 
 Japan women U19
Australia Womens U19 
06/11 20:00
FT 
 Lokomotiv Moscow U19
Juventus U19 
06/11 21:00
FT 
 Dinamo Zagreb U19
Shakhtar Donetsk U19 
06/11 21:00
FT 
 Bayern Munich U19
Olympiakos Piraeus U19 1
06/11 21:00
FT 
 Atalanta U19
Manchester City U19 
06/11 21:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Atletico Madrid U19 
06/11 22:00
FT 
 PSG U19
Club Brugge U19 
06/11 23:00
FT 
 Real Madrid U19
Galatasaray U19 1
06/11 23:00
FT 
 Crvena Zvezda U19
Tottenham Hotspur U19 
06/11 23:00
FT 
 Porto U19
Domzale U19 
06/11 23:00
FT 
 Dynamo Kyiv U19
Paok Saloniki U19 
07/11 00:00
FT 
 Real Zaragoza U19
Apoel Nicosia U19 
07/11 00:00
FT 
 Sheriff U19
Sogndal U19 
07/11 01:00
FT 
 Rennes U19
Maccabi Petach Tikva U19 
07/11 03:00
FT 
 Glasgow Rangers U19
Slovan Bratislava U19 
07/11 03:00
FT 
 Ia Akranes U19
Derby County U19 
07/11 03:30
FT 
 Japan U17
Mexico U17 
07/11 03:30
FT 
 Spain U17
Senegal U17 
07/11 07:00
FT 
 Brazil U17
Chile U17 
07/11 07:00
FT 
 France U17
Australia U17 1
07/11 09:00
FT 
 Celaya
Necaxa 
07/11 09:00
FT 
 Pachuca
Atlas 
07/11 11:00
FT 
 Santos Laguna
Chivas Guadalajara 1
06/11 21:00
FT 
 Deportivo Moron Reserves
Almagro Reserves 1
07/11 02:00
FT 
 Ca Brown De Adrogue Reserves
Tigre Reserves 
07/11 02:00
FT 
 Ca San Miguel Reserves
Defensores Unidos Reserves 1
07/11 02:00
FT 
1 Quilmes Reserves
Nueva Chicago Reserves 
07/11 02:10
FT 
1 Sarmiento Junin Reserve
All Boys Reserves 
07/11 02:30
FT 
 Club Comunicaciones Reserves
Argentino Quilmes Reserves 
07/11 02:30
FT 
 Ca Colegiales Reserves
Tristan Suarez Reserves 
07/11 02:30
FT 
 Los Andes Reserves
Uai Urquiza Reserves 
07/11 03:00
FT 
 Platense Reserves
Chacarita Juniors Reserves 
06/11 18:00
FT 
 Dilijan
West Armenia 
06/11 19:00
FT 
 Pyunik B
Aragats 
06/11 19:00
FT 
 Junior Sevan
Van 
06/11 21:30
FT 
 Urartu B
Torpedo Yerevan 
06/11 20:00
FT 
1 Avan Academy
Lori Vanadzor 1
07/11 01:00
FT 
 Nouadhibou
Al Shorta Damascus 
07/11 01:00
FT 
 Notwane
Gilport Lions 
07/11 01:00
FT 
 Prisons Xi Gaborone
Miscellaneous 
07/11 06:30
FT 
 Corinthians
Fortaleza 
07/11 07:00
FT 
 Atletico-MG
Goias 
07/11 08:00
FT 
1 Avai
Santos 1
07/11 08:30
FT 
1 Vasco da Gama
Palmeiras 
07/11 08:30
FT 
 Atletico Paranaense
Cruzeiro 1
07/11 08:30
FT 
 Bahia
Chapecoense 1
06/11 19:00
FT 
 Dunav Ruse
Botev Plovdiv 1
06/11 21:30
FT 
 Levski Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
06/11 20:00
FT 
 Feutcheu
Fovu De Baham 
06/11 20:00
FT 
 As Fortuna Mfou
Eding Sport 
06/11 22:00
FT 
 Panthere Sportive Du Nde
Bamboutos De 
06/11 22:00
 
 Union Douala
Avion Academy 
06/11 22:00
FT 
 Apejes Academy
Dragon Club Yaounde 
06/11 22:00
FT 
 Pwd De Bamenda
Young Sports 
06/11 22:00
FT 
 Ums De Loum
Stade Renard De Melong 
06/11 21:00
FT 
 As Awa Ff Womens
Vision Sports Bamenda Womens 
06/11 14:30
FT 
 Liaoning Whowin
Suzhou Dongwu 
06/11 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Sichuan Longfor 
07/11 08:30
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Deportivo Cali 
06/11 20:30
 
 Asil Lysi
Agia Napa 
06/11 21:00
FT 
 Plzen B
Sparta Praha B 
07/11 00:00
AET 
 Synot Slovacko
Viktoria Zizkov 1
90min [1-1], 120min [3-1], Synot Slovacko win
07/11 01:30
FT 
 Fredericia
Roskilde 
07/11 01:00
FT 
 AB Kobenhavn
Esbjerg FB 
07/11 01:00
FT 
 Fremad Amager
Horsens 
06/11 22:30
FT 
 Esbjerg Fb U19
Aarhus Agf U19 
07/11 03:45
AET 
 Tiverton Town
Yate Town 
90min [1-1], Aggregate [4-4], 120min [3-3], Penalty [1-4], Yate Town win
07/11 03:45
FT 
 Larkhall Athletic
Paulton Rovers 
07/11 03:45
AET 
 Leyton Orient
Brighton Hove Albion U21 
90min [1-1], Penalty [4-2], Leyton Orient win
07/11 03:45
FT 
 Grays Athletic
Bedfont Sports 1
07/11 03:45
FT 
 Farnborough Town
Hendon 
07/11 03:45
FT 
 Farnborough Town
Hendon 
07/11 01:00
FT 
 Elva
Tabasalu Charma 
06/11 21:00
FT 
 Montenegro (w)
Greece (w) 
07/11 02:00
FT 
 Nueva Concepcion
Cd Sansare 
06/11 20:00
FT 
 Happy Valley
Yuen Long 
06/11 18:30
FT 
 Lee Man Reserves
Southern District Reserve 
06/11 20:30
FT 
 Dorogi
Bekescsaba 
06/11 20:30
FT 
 Siofok
Nyiregyhaza 1
06/11 20:30
FT 
1 Soroksar
ETO Gyori FC 
06/11 20:30
FT 
 Szolnoki MAV
Kazincbarcika 
07/11 01:00
FT 
 Gyirmot Se
MTK Hungaria FC 1
07/11 02:00
FT 
1 Csakvari Tk
Duna Tisza 
07/11 02:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Vac-Dunakanyar 
07/11 02:00
FT 
 Szegedi Ak
Vasas 
07/11 02:00
FT 
 Ajka
Budaorsi Sc 
06/11 18:30
 
 Salgaocar Sports Club
Goa Development Ii 
06/11 18:30
FT 
 Venghnuai
Mizoram Police 
06/11 21:30
FT 
 Chhinga Veng
Chawnpui 
06/11 16:30
FT 
 Sikkim Police
Punjab Police Jalandhar 
06/11 22:00
FT 
 Fateh Hyderabad
Northeast United 
06/11 22:00
FT 
 Hyderabad
Northeast United 
06/11 14:35
FT 
 Psm Makassar Womens
Arema Womens 
06/11 13:55
FT 
 Persigar Garut
Parma Bandung 
06/11 14:15
FT 
 Gapura
Mutiara 97 
06/11 16:00
FT 
1 Nganjuk Ladang
Psid Jombang 
06/11 16:10
FT 
1 Persikabo Batu
Psil Lumajang 
06/11 16:15
FT 
 Persatuan Sepakbola Tulungagung
Ps Kota Pahlawan 1
06/11 16:15
FT 
 Persewangi B
Sumbersari 
06/11 16:30
FT 
 Persika Karawang
Solok 
06/11 16:30
FT 
 Bandung Timur
Persigarsel 
06/11 19:30
FT 
 Persedikab Kediri
Perspa Pacitan 
06/11 16:30
FT 
 PSM Makassar
Kalteng Putra 1
06/11 16:30
FT 
 Pss Sleman
Bali United 
06/11 19:30
FT 
 Persib Bandung
PSIS Semarang 
07/11 03:45
FT 
 Edenderry Town
Crumlin United 
07/11 03:45
FT 
 Malahide United
Cherry Orchard 
07/11 03:45
FT 
1 Mochtas
Ballymun United 
07/11 03:45
FT 
 Wayside Celtic
Killester Donnycarne 
07/11 04:00
FT 
2 Liffeys Pearse
Bluebell United 
06/11 22:00
FT 
 Trapani Youth
Livorno U19 
06/11 21:30
AET 
 Piacenza
Imolese 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [3-1], Piacenza win
06/11 22:00
FT 
 Pro Vercelli
Carpi 
06/11 22:00
FT 
 Catanzaro
Ac Monopoli 
07/11 00:30
AET 
 Ac Monza
Pro Patria 
90min [2-2], 120min [2-3], Pro Patria win
07/11 03:30
FT 
 Padova
Vicenza 
07/11 03:30
FT 
 Juventus U23
Alessandria 1
07/11 03:30
FT 
2 Ravenna
Cesena 
07/11 03:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Arezzo 
07/11 03:30
FT 
 Ternana
Fermana 
07/11 03:30
FT 
 Avellino
Cavese 
07/11 03:30
FT 
 Reggina
Potenza 
07/11 03:30
FT 
 Us Casertana 1908
Bisceglie 1913 
06/11 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Avispa Fukuoka 
06/11 20:00
FT 
 Gor Mahia
Mathare United 
06/11 18:00
FT 
 Incheon Korail
Suwon Samsung Bluewings 
06/11 14:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Gangneung 
06/11 20:00
FT 
 Klubi Futbollistik Kek U
Kf Ramiz Sadiku 
06/11 20:00
FT 
 Kf Vllaznia Pozheran
Kf Drenasi 
06/11 20:00
FT 
 Ballkani
Kf Llapi 
06/11 20:00
FT 
 De Rita Goni Lane
Kf Dukagjini 
06/11 20:00
FT 
 Kf Drenica Srbica
Kf Trepca Mitrovice 
07/11 01:00
FT 
 Kf Prishtina
Kf Feronikeli 
06/11 22:30
FT 
 Al Sahel
Al Yarmouk 
06/11 22:30
FT 
 Al Sahel
Yarmouk 
07/11 00:45
FT 
 Al Ttadamon
Al Shabab Kuw 1
07/11 01:00
FT 
 Djoliba
As Avenir De Tombouctou 
06/11 20:30
Postp. 
 Mladost Ljeskopolje
Iskra Danilovgrad 
06/11 20:30
Postp. 
 Zeta
FK Sutjeska Niksic 
06/11 20:30
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
FK Buducnost Podgorica 
06/11 21:00
 
 Ofk Titograd
OFK Petrovac 
06/11 22:00
 
 HUSA Hassania Agadir
Forces Armee Royales 
06/11 22:00
 
 Maghrib Association Tetouan
Olympique de Safi 
07/11 08:55
FT 
 Managua
Walter Ferretti 
07/11 09:05
FT 
 Diriangen
Juventus Managua 
07/11 03:45
FT 
 Carrick Rangers Reserves
Linfield Reserves 
07/11 03:45
FT 
 Cliftonville Reserves
Glenavon Reserves 
07/11 06:30
FT 
 Deportivo Capiata
Guarani CA 
06/11 16:00
FT 
 Stallions
Kaya 
06/11 19:00
FT 
 Green Archers United
Ceres 
06/11 19:00
FT 
 Philippines U22
Mendiola 
06/11 20:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Scolar Resita 1
06/11 21:00
FT 
 Garhwal Heroes
Espoir 
06/11 21:00
FT 
 Mukura
As Kigali 
07/11 00:00
FT 
 Rayon Sports
Marines 
06/11 20:00
FT 
 Al Safa Ksa
Al Kawkab 
06/11 20:30
AET 
 Al Hazm
Al Drae 
90min [2-2], 120min [2-3], Al Drae win
06/11 20:50
FT 
 Al Entesar
Al-Fath 
06/11 22:35
FT 
 Al Nojoom
Al Orubah 
06/11 23:00
FT 
 Al-Raed
Al Taawon 2
07/11 00:55
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Faisaly Harmah 
07/11 04:00
FT 
 Clachnacuddin
Brora Rangers 1
07/11 00:00
FT 
 Inter Bratislava
Sk Bernolakovo 
06/11 20:30
FT 
 Dukla Banska Bystrica U19
Spartak Trnava U19 
06/11 20:30
FT 
 Nitra U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
06/11 20:30
FT 
 Poprad U19
Msk Zilina U19 
06/11 20:30
FT 
 Senica U19
Dac Dunajska Streda U19 
06/11 21:00
 
 Maribor U19
Nd Gorica U19 
07/11 01:30
FT 
 AmaZulu
Stellenbosch 
07/11 01:30
FT 
1 Baroka
Mamelodi Sundowns 
07/11 01:30
FT 
 Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC 
07/11 01:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Polokwane City 
07/11 03:00
AET 
 CD Castellon
AE Prat 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], CD Castellon win
07/11 02:00
FT 
 IK Brage
Kalmar FF 
06/11 21:00
FT 
 Jkt Tanzania
Mbeya City 
06/11 21:00
FT 
 Mtibwa Sugar
Mwadui 
06/11 12:15
FT 
 Rajapruek University
Rajamangala University Of Tech Tawan Ok 
06/11 14:00
FT 
 Assumption College Thonburi
Bangkok Thonburi University 
06/11 14:00
FT 
1 Thonburi University
Rajamangala University Phra Nakhon 3
06/11 14:15
FT 
 Pathum Thani United
Mahidol University 
06/11 16:10
FT 
 Kasetsart University
Suan Sunandha Rajabhat University 
06/11 16:20
FT 
 Rajamangala University Thanyaburi
Nakhon Pathom Rajabhat University 
06/11 18:00
FT 
 Rajamangala University Rattanakosin
Rajabhat Petchaburi Univerisity 
06/11 21:00
FT 
 Chebba
Es Du Sahel 
06/11 21:30
FT 
 Mbarara City
Bright Stars 
06/11 21:30
FT 
 Sc Villa
Tooro United 
07/11 03:00
FT 
1 Boston River
Ca Juventud 
07/11 03:00
FT 
1 Danubio FC
Rampla Juniors 
07/11 03:00
FT 
 Plaza Colonia
Defensor 1
07/11 03:00
FT 
 Cerro Montevideo
CA Penarol 
07/11 03:00
FT 
 Ca River Plate
Club Atletico Progreso 
06/11 18:00
FT 
 Istiklol Fergana
Oktepa 
06/11 18:00
FT 
 Xorazm Urganch
Shurtan Guzor 
06/11 18:20
FT 
 Sherdor Samarqand
Neftchi Fargona 
07/11 05:00
FT 
 Monagas
Metropolitanos 
07/11 06:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Zamora Barinas 
06/11 19:00
FT 
 Viktoria Zizkov U19
Slavia Prague B U19 
07/11 00:00
FT 
 Sahab Sc
Dar Al Dawaa 
07/11 00:00
FT 
 Netherlands Womens U19
England womens U19 
07/11 02:00
FT 
 Holland U23 Womens
Denmark Womens U23 
07/11 02:00
FT 
 Porto Pe
Decisao 
07/11 06:00
FT 
1 Paysandu (PA)
Remo Belem (PA)