Live3s Logo

LiveScore 05 Nov 2019

06/11 01:55
FT 
 Barcelona
Slavia Praha 
06/11 01:55
FT 
 Zenit St Petersburg
RB Leipzig 
06/11 04:00
FT 
 Napoli
Red Bull Salzburg 
06/11 04:00
FT 
 Liverpool
Genk 
06/11 04:00
FT 
 Borussia Dortmund
Inter Milan 
06/11 04:00
FT 
 Lyon
Benfica 
06/11 04:00
FT 
 Valencia
Lille 
06/11 04:00
FT 
 Chelsea
Ajax Amsterdam 2
05/11 17:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Kawasaki Frontale 
05/11 19:00
FT 
1 Zenit St.Petersburg U19
Rb Leipzig U19 
05/11 21:00
FT 
1 Napoli U19
Red Bull Salzburg U19 
05/11 21:00
FT 
1 Barcelona U19
Slavia Praha u19 
05/11 21:00
FT 
 Dortmund U19
Inter Milan U19 
05/11 21:00
FT 
 Valencia U19
Lille U19 
05/11 22:00
FT 
 Liverpool U19
Krc Genk U19 
05/11 23:00
FT 
 Chelsea U19
Ajax Amsterdam U19 
05/11 23:00
FT 
 Lyon U19
Benfica U19 
06/11 03:30
FT 
 Angola U17
Korea Republic U17 
06/11 07:00
FT 
 Nigeria U17
Netherlands U17 
06/11 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Veracruz 
06/11 09:00
FT 
 Puebla
Cimarrones De Sonora 
06/11 10:00
FT 
 Atlante
Venados 
06/11 11:00
FT 
 Monterrey
Cafetaleros De Tapachula 
05/11 23:00
AET 
 Esae
Generation Foot 
90min [0-1], Aggregate [1-1], Penalty [4-3], Esae win
06/11 08:10
FT 
 Tigre
Deportivo Riestra 
06/11 02:30
FT 
 Yupanqui
Ca Lugano 
05/11 20:30
FT 
 Victoriano Arenas Reserves
Ca Ituzaingo Reserves 
06/11 02:30
FT 
 Csd Flandria Reserves
Atletico Fenix Reserves 
05/11 19:00
FT 
 Ararat Armenia B
Lokomotiv Yerevan 
05/11 19:00
FT 
 Ani Yerevan
Alashkert B Martuni 
05/11 19:00
 
 Lernayin Artsakh
Ararat Yerevan 2 
05/11 19:00
FT 
 Shirak Gjumri B
Bkma 
05/11 23:00
FT 
1 Al Ahli Bhr
Al-Riffa 
05/11 23:00
FT 
1 Isa Town
East Riffa 
06/11 01:30
FT 
 Malkia
Al-Hadd 
06/11 02:00
FT 
 Porto Pe Youth
Csp Youth 
06/11 02:00
FT 
 Sport Club Recife Youth
Horizonte U20 
06/11 02:00
FT 
1 Pinheirense Ec U20
Independente Ec U20 1
06/11 06:15
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Londrina (PR) 
06/11 06:15
FT 
 Oeste FC
Botafogo Sp 
06/11 07:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Brasil De Pelotas Rs 
06/11 07:30
FT 
 Operario Ferroviario Pr
Criciuma 
06/11 07:30
FT 
 America Mineiro
Parana 
06/11 07:30
FT 
 Figueirense (SC)
Vila Nova (GO) 
06/11 08:30
FT 
 Bragantino SP
Guarani 
06/11 08:30
FT 
 Ponte Preta
Sao Bento 
06/11 08:30
FT 
 Cuiaba (MT)
CRB (AL) 
05/11 18:30
FT 
 Botev Vratsa
Vitosha Bistritsa 
05/11 21:00
FT 
 Slavia Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
05/11 23:30
FT 
 Cherno More Varna
CSKA Sofia 
05/11 20:00
FT 
 As Fap
Dynamo De Douala 
05/11 20:00
FT 
 Les Astres De Douala
Racing De Bafoussam 
05/11 18:00
FT 
 Sparta Praha U19
Viktoria Plzen U19 1
05/11 18:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Banik Ostrava u19 
06/11 03:45
FT 
 Hartlepool United FC
Solihull Moors 
06/11 03:45
FT 
 Brackley Town
Spennymoor Town 
06/11 03:45
FT 
 Gateshead
Curzon Ashton 
06/11 03:45
FT 
 Kidderminster
Kings Lynn 
06/11 03:45
FT 
 Rochdale
Ipswich 
06/11 03:45
FT 
 Portsmouth
Southend United 
06/11 03:45
FT 
 Shrewsbury Town
Peterborough United 
06/11 03:30
AET 
1 Cambridge United
Arsenal U21 
90min [1-1], Penalty [3-4], Arsenal U21 win
06/11 03:30
AET 
 Crewe Alexandra
Everton U21 
90min [2-2], Penalty [5-4], Crewe Alexandra win
06/11 03:45
FT 
 Sunderland
Leicester City U21 
06/11 03:45
FT 
 Blackpool
Wolves U21 
06/11 03:45
FT 
 Coventry
Southampton U21 
06/11 03:45
AET 
 Merthyr Town
Cinderford Town 
90min [4-4], Aggregate [6-6], 120min [4-5], Cinderford Town win
06/11 03:45
FT 
 Stamford AFC
Halesowen Town 
06/11 03:45
FT 
 Tadcaster Albion
Workington 
05/11 21:00
FT 
 Doncaster Reserve
Huddersfield Town R 
05/11 21:00
FT 
 Rotherham United (r)
Grimsby Am R 
06/11 03:45
FT 
1 Biggleswade Town
AFC Dunstable 
06/11 03:45
FT 
 Daventry Town
Nuneaton Town 
06/11 03:45
FT 
 Redditch United
Hednesford Town 
06/11 03:45
FT 
 Coalville
Bromsgrove 
05/11 22:00
FT 
1 Barnsley U23
Crewe Alexandra U23 
06/11 03:45
FT 
 Peterborough Sports
Lowestoft Town 
05/11 18:30
FT 
1 Electric Veng
Chanmari 
05/11 21:30
 
 Aizawl
Ramhlun North 
05/11 17:15
FT 
 Laban Sc
Ryntih Sc 
05/11 12:00
FT 
 Psm Makassar Womens
Persebaya Surabaya Womens 
05/11 14:30
FT 
 Ps Tira Womens
Persija Jakarta Womens 
05/11 14:40
FT 
 Persipura Jayapura Womens
Bali United Womens 
05/11 18:30
FT 
 Pss Sleman Womens
Persib Bandung Womens 1
06/11 11:55
FT 
 Persebaya Surabaya Womens
Bali United Womens 1
05/11 16:10
FT 
 Ps Kota Pahlawan
Psil Lumajang 
05/11 16:10
FT 
 Persatuan Sepakbola Tulungagung
Persikabo Batu 
05/11 16:10
FT 
 Psid Jombang
Persekap Pasuruan 
05/11 16:25
FT 
 Putra Sinar Giri
Perspa Pacitan 
05/11 19:30
FT 
 Persedikab Kediri
Persesa Sampang 
05/11 20:00
FT 
 Persekabpas Pasuruan
Sumbersari 
05/11 19:30
FT 
 Pusamania Borneo
Perseru Badak Lampung 
05/11 19:00
FT 
 Malavan
Sepidroud Rasht 
05/11 20:00
FT 
 Esteghlal Tehran
Sanat-Naft 
05/11 20:00
FT 
 Sepahan
Teraktor-Sazi 
05/11 18:45
FT 
 Teraktor Sazi U23
Naft Ahvaz U23 
05/11 18:45
FT 
 Mes Kerman U23
Neshat Sari U23 
05/11 19:05
FT 
1 Zob Ahan U23
Rafsanjan U23 
05/11 19:05
FT 
 Khouneh Be Khouneh U23
Sepahan Isfahan U23 1
05/11 19:30
FT 
 Foolad Khuzestan U23
Shahin Bushehr U23 
06/11 03:30
FT 
 University College Cork
Cobh Wanderers 
06/11 03:45
FT 
 Rockmount
Avomdale United 
05/11 19:30
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Sc Daburiyya Osama 2
06/11 01:30
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Sc Maccabi Ashdod 
05/11 23:30
FT 
 Tanda
Wac Dadjame 
05/11 23:45
FT 
1 Cercle De Bamako
Onze Createurs 
06/11 08:05
 
 Murcielagos
Coras De Nayarit 
05/11 20:00
FT 
 Arsenal Tivat
Drezga 
05/11 22:00
FT 
 Renaissance Zmamra
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
06/11 01:30
FT 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Rkc Waalwijk Reserve 
05/11 23:00
FT 
 Viking U19
Bodo Glimt U19 
06/11 06:30
FT 
 Sol De America
Libertad Asuncion 
05/11 22:30
FT 
 Al Bidda Sc
Al Nasa Qat 
05/11 23:00
FT 
1 Al Markhiya
Al Muaidar Club 
05/11 23:00
FT 
 Russell City
Al-Khuraitiat 
06/11 00:45
FT 
 Al-Shamal
Al Mesaimeer Club 
05/11 22:00
FT 
 Gloria Buzau
Politehnica Timisoara 
05/11 23:45
FT 
 Petrolul Ploiesti
Csikszereda 1
06/11 00:30
FT 
 Mfk Cprf Futsal
Novali Futsal 
05/11 19:00
FT 
 Gasogi Utd
Sunrise 
05/11 20:30
FT 
 Al Sharq
Al Wehda Mecca 
05/11 20:35
FT 
 Al Qaisoma
Abha 
05/11 20:35
FT 
 Al Mojzel
Taweek 
05/11 22:35
AET 
 Al Jeel
Al Anwar Sa 
90min [1-1], 120min [2-1], Al Jeel win
05/11 23:00
FT 
 Al Qadasiya
Al Rawdhah 
06/11 01:15
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Jndal 
05/11 22:00
FT 
 Dunfermline Reserves
Dundee United U20 
05/11 22:00
FT 
 Hearts Reserve
Morton Reserve 
05/11 19:00
FT 
 Brodarac U19
Spartak Zdrepceva Krv U19 
06/11 01:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Highlands Park 
06/11 01:30
FT 
1 Orlando Pirates
Maritzburg United 1
06/11 01:30
FT 
 Supersport United
Lamontville Golden Arrows 
06/11 00:00
FT 
 Malaga B
Almeria B 
05/11 12:05
FT 
 Burapha University
Rajapruek University 
05/11 14:10
FT 
 Mahidol University
Nakhon Pathom Rajabhat University 
05/11 16:10
FT 
 Kasem Bundit University
Mahanakorn University 
05/11 16:20
FT 
 Pathum Thani United
Rajamangala University Thanyaburi 
05/11 18:00
FT 
 Cs Paulesti
Ma Lu 
05/11 21:00
FT 
 Vipers
Wakiso Giants 
05/11 21:30
FT 
 Onduparaka
Bul 
05/11 21:30
FT 
 Uganda Police
Ura Kampala 
05/11 21:30
FT 
 Koyetum
Busoga United 
05/11 20:00
FT 
 Rodina Licey Kostopil Womens
Ladomir Womens 
05/11 21:00
FT 
 Ca Cerro Reserve
Atletico Fenix Reserves Rur 
05/11 22:00
 
 Plaza Colonia Reseves
Progreso Reserves 
05/11 20:00
 
 Santiago Wanderers U19
Boston River U19 
05/11 21:00
FT 
 River Plate U19
Defensor Sporting U19 1
06/11 04:30
FT 
 Georgia (w)
Socal Womens 
05/11 18:00
FT 
 Bunyodkor 2
Lokomotiv Bfk 
05/11 18:00
FT 
 Chigatoy
Yashnobod 
05/11 16:30
 
 Persepolis
Persepolis Pakdasht 
05/11 18:30
FT 
 Japan U21
Vietnam U21 
06/11 01:00
FT 
 Denmark Womens U17
Germany Womans U17 
06/11 03:45
FT 
 Boston United
Grantham Town 
06/11 03:45
FT 
 Brentwood Town
AFC Hornchurch 
06/11 03:45
FT 
 Concord Rangers
East Thurrock United 
06/11 03:45
FT 
 Buxton FC
Belper Town 
06/11 03:45
FT 
1 Charnock Richard
Lancaster City 
06/11 04:00
FT 
 Colney Heath
Bacup Borough 
06/11 05:00
FT 
1 Cd Marino B
Cd Buzanada