Live3s Logo

LiveScore 04 Nov 2019

05/11 03:45
FT 
 Spal
Sampdoria 
05/11 04:00
FT 
 Stoke City
West Bromwich 
05/11 03:00
FT 
 Belenenses
Pacos Ferreira 
05/11 05:00
FT 
 Vitoria Setubal
Boavista 
05/11 05:00
FT 
 Portimonense
Santa Clara 
04/11 19:00
FT 
 Ural Sr
Gazovik Orenburg 
04/11 21:30
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Rubin Kazan 
05/11 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Arsenal Tula 
04/11 16:30
FT 
 Brunei U19
Thailand U19 
04/11 19:30
FT 
 Cambodia U19
Northern Mariana Island U19 
04/11 21:00
FT 
 Midtjylland U19
Sheen Lensky U19 
04/11 21:00
FT 
1 April 25 Sports Club
Al-Ahed 
05/11 01:00
FT 
 Vllaznia Shkoder
Ks Bylis 
05/11 00:45
FT 
 Usm Alger
Js Saoura 
05/11 01:45
FT 
 Usm Bel Abbes
Js Kabylie 
05/11 02:30
FT 
1 San Martin Burzaco
Deportivo Laferrere 
05/11 08:10
FT 
 Deportivo Moron
Ca Platense 
05/11 02:30
FT 
 Ca Atlas
Argentino De Rosario 
05/11 06:00
FT 
 Defensa Y Justicia
Argentinos Juniors 
05/11 08:10
FT 
 CA Huracan
Lanus 
05/11 08:10
FT 
 Central Cordoba Sde
Velez Sarsfield 
05/11 08:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Sansinena 
05/11 01:00
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al-Wasl 
04/11 23:00
AET 
1 Busaiteen
Al-Najma 
90 minutes[2-2], Double bouts[4-4], Penalty Kicks[4-3]
04/11 23:00
FT 
 Qalali
Al-hala 1
05/11 01:30
FT 
1 Al Budaiya
Manama Club 
04/11 19:30
FT 
 Slavia Mozyr
Gomel 2
05/11 07:00
FT 
 Coritiba (PR)
Sport Recife 
05/11 01:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Varteks Varazdin 
05/11 01:00
FT 
 AEL Limassol
AEP Paphos 
05/11 01:00
FT 
1 Zlin
Viktoria Plzen 
05/11 02:00
FT 
 Silkeborg IF
Brondby 
05/11 08:15
 
 Pottu Via Ho
Manta 
04/11 20:25
FT 
 Petrojet
Serameka 
04/11 20:25
FT 
 Tersana Sc
Marekh 
04/11 20:35
FT 
1 Montakhab El Suweis
Al Nasr Cairo 
05/11 03:00
FT 
 Aston Villa U23
Newcastle U23 
05/11 03:00
FT 
 Middlesbrough U23
Manchester United U23 
04/11 21:00
FT 
 Cardiff City U23
Birmingham U23 
04/11 21:00
FT 
 Watford U23
Ipswich U23 
04/11 21:00
FT 
 Colchester United U23
Queens Park Rangers U23 
04/11 21:30
FT 
 Millwall U23
Charlton Athletic U23 
04/11 22:00
FT 
 Burnley U23
Sheffield Wed U23 
04/11 22:00
FT 
 Wigan Athletic U23
Hull City U23 
05/11 03:45
FT 
 Le Havre
Nancy 
04/11 18:00
FT 
 Kolkheti Poti
Samtredia 
04/11 18:00
FT 
 Gagra
Telavi 
05/11 02:00
FT 
 MSV Duisburg
Uerdingen 
05/11 03:30
FT 
 Bochum
Nurnberg 
05/11 02:30
FT 
1 Fv Dudenhofen
TUS Mechtersheim 
05/11 03:15
FT 
 Fortuna Koln
TSV Alemannia Aachen 
05/11 03:30
FT 
 Boca Juniors Gibraltar
Fcb Magpies 
05/11 02:00
FT 
 Lamia
Volos Nfc 
04/11 23:00
FT 
 Pas Giannina
Ergotelis 
04/11 19:30
FT 
 Sun Pegasus
Southern District 
04/11 18:30
FT 
 Corps Of Signals
Vasco SC 
04/11 17:15
FT 
 Nongrim Hills
Rangdajied United 
05/11 12:00
FT 
 Psm Makassar Womens
Persebaya Surabaya Womens 
04/11 16:30
FT 
1 Pro Direct
Ps Pemuda Jaya 
04/11 19:30
FT 
 Persela Lamongan
Barito Putera 
04/11 19:00
FT 
 Atrak Bojnourd
Mes Novin Kerman 
04/11 19:00
FT 
 Chooka Talesh
Iran Javan Bushehr 
04/11 19:15
FT 
 Pas
Besat Kermanshah 
04/11 19:45
FT 
1 Naft Omidiyeh
Shahrdari Mahshahr 
04/11 22:15
FT 
 Foolad Khozestan
Persepolis 
05/11 04:00
FT 
 St Patricks Cy
Lucan United 
04/11 20:00
FT 
 Ironi Nesher
Ihud Bnei Jat 
04/11 20:00
FT 
 Shimshon Tel Aviv
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
04/11 20:15
FT 
 Hapoel Kiryat Ono
Beitar Petah Tikva 
04/11 20:30
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Hapoel Ironi Gedera 
04/11 20:30
FT 
 Hapoel Tirat Karmel
Maccabi Um El Fahem 
04/11 20:30
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Bnei Eilat 
04/11 20:30
FT 
1 Ironi Beit Dagan
Beitar Kfar Saba Shlomi 
04/11 20:30
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Ironi Modiin 
04/11 20:30
FT 
 Hapoel Sandala Gilboa
Hapoel Beit Shean 
05/11 01:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Beitar Ramat Gan 
05/11 01:20
FT 
 Sc Beer Sheva
Ms Hapoel Yeroham 
05/11 01:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Afula 
05/11 01:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Bnei Lod 
05/11 01:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Petah Tikva 1
05/11 02:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Haifa 
04/11 20:00
FT 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Migdal Haemek 
04/11 20:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
Hapoel Kfar Shalem 
04/11 20:30
FT 
 Ironi Tiberias
Maccabi Tzur Shalom 
04/11 20:30
FT 
 Moadon Sport Tira
Maccabi Tamra 
05/11 00:00
FT 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Shimshon Kafr Qasim 
05/11 00:00
FT 
 Maccabi Yavne
Maccabi Shaarayim 
05/11 01:00
FT 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Ironi Or Yehuda 1
05/11 01:30
FT 
 AS Nordia Jerusalem
Hapoel Holon Yaniv 
05/11 02:30
FT 
 As Ashdod
Hapoel Azor 1
05/11 04:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Cremonese 
04/11 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Ventforet Kofu 
04/11 13:00
FT 
 Fuchu Athletic Futsal
Espo Lada Hokkaido Futsal 
04/11 15:00
 
 Peace Does Machida Futsal
Nagano Futsal 
04/11 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Kataller Toyama 
04/11 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Azul Claro Numazu 
04/11 12:00
 
 Gainare Tottori
AC Nagano Parceiro 
04/11 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
SC Sagamihara 
04/11 17:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Roasso Kumamoto 
04/11 12:30
AET 
 Shimizu S Pulse Youth
Omiya Ardija Youth 
90min [0-0], 120min [0-1], Omiya Ardija Youth win
04/11 18:00
FT 
 Gyeongju Womens
Suwon Fcm womens 
05/11 01:00
FT 
 Riteriai
Atlantas Klaipeda 
05/11 02:00
FT 
1 Birkirkara FC
Gudja United 
05/11 02:00
FT 
 Birkirkara FC
Gudja United 
05/11 07:00
FT 
 Veracruz Womens
Club Necaxa Womens 
05/11 09:00
FT 
 Aguilas De Leon Womens
Puebla Womens 
05/11 09:00
FT 
 Santos Laguna Womens
Monarcas Morelia Womens 
05/11 10:00
FT 
 Saint Louis Athletica Womens
Pachuca Womens 
05/11 11:00
FT 
 Tijuana Womens
Monterrey Womens 
05/11 09:00
FT 
1 Zacatepec
Uaem Potros 
05/11 03:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Volendam 
05/11 03:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Roda JC Kerkrade 
04/11 21:00
FT 
 Twente Enschede Am.
Heracles Almelo Reserves 
04/11 22:00
FT 
 Vitesse Arnhem Am
Feyenoord Reserve 
05/11 01:30
FT 
1 Den Bosch Youth
Willem Ii Reserves 
05/11 01:30
FT 
 Dordrecht Reserve
Fortuna Sittard Reserve 
05/11 01:30
FT 
 Emmen Reserves
Cambuur Reserve 
05/11 01:30
FT 
 Groningen Reserves
De Graafschap R 
05/11 01:30
FT 
 Sc Heerenveen 2
Go Ahead Eagles Reserve 
05/11 01:30
FT 
 Nec Nijmegen Am
Vvv Venlo Reserve 
05/11 01:30
FT 
 Nac Breda Reserve
Sbv Excelsior Reserve 
05/11 02:00
FT 
 Odd Grenland
Mjondalen 
05/11 01:00
FT 
 Slask Wroclaw
Wisla Plock 
05/11 03:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Wisla Krakow 
04/11 19:45
 
 Famalicao U23
Gd Estoril Praia U23 
04/11 23:00
FT 
 Leixoes U23
Feirense U23 
04/11 22:30
FT 
1 Al Ahli Doha U23
Umm Salal U23 
04/11 22:30
FT 
 Al Sadd Sc U23
Al Duhail U23 
05/11 00:45
FT 
 Al Khor Sc U23
Al Gharafa U23 
05/11 00:00
FT 
 Astra Ploiesti
Politehnica Iasi 1
05/11 02:30
FT 
 Universitatea Craiova
Dinamo Bucuresti 
04/11 19:00
FT 
 Krasnodar II
Avangard 
05/11 03:45
FT 
 Bsc Glasgow R
Airdrieonians Reserves 
05/11 03:45
FT 
 East Kilbride Reserves
Queens Park Reserves 
04/11 20:30
FT 
 Zarkovo
Graficar 
04/11 14:10
 
 Rajamangala University Thanyaburi
Mahidol University 
04/11 16:15
FT 
1 Silpakorn University
Kasetsart University 
04/11 16:15
FT 
 Nakhon Pathom Rajabhat University
Pathum Thani United 
04/11 18:00
FT 
 Rajabhat Petchaburi Univerisity
Thepsatri Rajabhat University 
05/11 01:00
FT 
 Ankaragucu
Gazisehir Gaziantep 
05/11 00:00
FT 
 Bursaspor
Balikesirspor 
05/11 03:00
FT 
 Ca River Plate Reserves
Nacional De Montevideo Reserves 
05/11 03:00
FT 
 Cerro Largo Reserves
Liverpool Montevideo Reserve 
05/11 03:00
FT 
 Danubio Reserves
Penarol Reserve 
05/11 03:00
FT 
 Wanderers Reserve
Juventud De Las Piedras Reserves 
04/11 18:00
FT 
 Kokand 1912
AGMK 
04/11 18:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Buxoro 
04/11 18:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Dinamo Samarkand 
04/11 18:00
FT 
 Agorc Bangalore
Income Tax Sc 
05/11 03:45
FT 
 Harrogate Town
Bradford Park Avenue