Live3s Logo

LiveScore 03 Nov 2019

03/11 22:00
FT 
 Crystal Palace
Leicester City 
04/11 00:30
FT 
 Everton
Tottenham Hotspur 1
03/11 19:00
FT 
 Valladolid
Mallorca 
03/11 21:00
FT 
 Villarreal
Athletic Bilbao 
03/11 23:00
FT 
 Osasuna
Alaves 
04/11 01:30
FT 
 Celta Vigo
Getafe 
04/11 01:30
FT 
 Leganes
Eibar 
04/11 04:00
FT 
 Granada
Real Sociedad 
03/11 19:30
FT 
1 Atalanta
Cagliari 
03/11 22:00
FT 
 Lecce
Sassuolo 
03/11 22:00
FT 
 Hellas Verona
Brescia 
03/11 22:00
FT 
 Genoa
Udinese 
04/11 01:00
FT 
 Fiorentina
Parma 
04/11 03:45
FT 
 AC Milan
Lazio 
03/11 22:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Koln 
04/11 01:00
FT 
 Augsburg
Schalke 04 
03/11 22:00
FT 
 Bordeaux
Nantes 
04/11 00:00
FT 
 Nice
Stade Reims 1
04/11 04:00
FT 
 Saint Etienne
AS Monaco 1
03/11 20:00
FT 
 Charlton Athletic
Preston North End 
03/11 19:15
FT 
 Emmen
Vitesse Arnhem 
03/11 21:30
FT 
 Utrecht
Fortuna Sittard 
03/11 21:30
FT 
1 VVV Venlo
Feyenoord Rotterdam 
03/11 21:30
FT 
 Groningen
Willem II 
03/11 23:45
FT 
 ADO Den Haag
SC Heerenveen 
03/11 21:30
FT 
 Anderlecht
Cercle Brugge 
04/11 01:00
FT 
1 Gent
Standard Liege 1
04/11 03:00
FT 
 KV Mechelen
Sporting Charleroi 
03/11 23:00
FT 
 Gil Vicente
Maritimo 
04/11 01:30
FT 
 Desportivo de Tondela
Sporting Lisbon 
04/11 04:00
FT 
 Porto
Aves 
04/11 04:15
FT 
 Sporting Braga
Famalicao 1
03/11 13:00
FT 
 Melbourne City
Wellington Phoenix 
03/11 15:00
FT 
 Perth Glory
Central Coast Mariners 
03/11 21:30
FT 
 Krasnodar
FK Rostov 
03/11 17:00
FT 
 Japan women U19
China Womens U19 
03/11 17:00
FT 
 South Korea women U19
Myanmar Womens U19 1
03/11 15:00
FT 
 Shonan Bellmare
Gamba Osaka 
03/11 13:00
FT 
 Pohang Steelers
Gangwon 
03/11 14:00
FT 
 Seoul
Ulsan Hyundai Horang-i 
03/11 17:00
FT 
 Daegu
Jeonbuk Hyundai Motors 
04/11 04:00
FT 
 Cameroon U17
Spain U17 
04/11 04:00
FT 
 Argentina U17
Tajikistan U17 
04/11 07:00
FT 
 Italy U17
Paraguay U17 
04/11 07:00
FT 
 Mexico U17
Solomon Islands U17 
04/11 02:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Green Eagles 
03/11 21:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Flamurtari 
04/11 02:30
FT 
 Deportivo Armenio
Justo Jose De Urquiza 
04/11 02:30
FT 
 UAI Urquiza
Argentino de Quilmes 
04/11 02:30
FT 
 Club Lujan
Deportivo Merlo 
04/11 02:10
FT 
 Defensores de Belgrano
Sarmiento Junin 
04/11 02:30
FT 
 Barracas Central
Independiente Rivadavia 1
04/11 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Instituto 
04/11 04:30
FT 
1 Alvarado Mar Del Plata
Guillermo Brown 1
04/11 08:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Temperley 
03/11 22:00
FT 
 Boca Juniors
Arsenal de Sarandi 
04/11 00:15
FT 
 CA Banfield
Union Santa Fe 
04/11 02:30
FT 
 Talleres Cordoba
Newells Old Boys 
04/11 04:45
FT 
 Patronato Parana
Racing Club 
04/11 07:00
FT 
1 Independiente
San Lorenzo 1
04/11 03:00
FT 
 Cs Penarol De San Juan
Sol De Mayo 
04/11 04:00
FT 
 Villa Mitre
Deportivo Camioneros 
04/11 04:00
FT 
 Gsan Martin Formosa
CA Douglas Haig 
04/11 04:30
FT 
 Deportivo Maipu
Club Circulo Deportivo 1
03/11 18:30
FT 
 West Armenia
Avan Academy 
03/11 19:00
FT 
 Torpedo Yerevan
Alashkert 
03/11 19:30
FT 
 Noah
Ararat Yerevan 
03/11 21:30
FT 
 Trenkwalder Admira
TSV Hartberg 2
03/11 21:30
FT 
 WSG Wattens
Rheindorf Altach 
04/11 00:00
FT 
 LASK Linz
Austria Wien 
03/11 17:30
FT 
 Austria Lustenau
Wacker Innsbruck 
03/11 17:15
FT 
1 Favoritner Ac
Fv Austria Xiii 
03/11 19:00
FT 
 Zira
Standard Sumqayit 
03/11 21:00
FT 
 Gilan Gabala
Sabah 
03/11 19:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Dinamo Minsk 
03/11 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Vitebsk 
03/11 23:00
FT 
 Dinamo Brest
Shakhter Soligorsk 
04/11 00:45
FT 
 BATE Borisov
Isloch Minsk 
03/11 23:00
FT 
1 Lokeren
Excelsior Virton 1
04/11 02:00
FT 
 Vitoria Da Conquista Ba U20
Crb Youth 
04/11 03:00
FT 
 Flamengo
Corinthians 
04/11 05:00
FT 
 Gremio
Internacional RS 1
04/11 05:00
FT 
 Atletico Paranaense
CSA Alagoas AL 
04/11 06:00
FT 
1 Cruzeiro
Bahia 
04/11 06:00
FT 
 Santos
Botafogo 
04/11 06:30
FT 
 Goias
Avai 
04/11 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Guadalupe 
04/11 01:05
FT 
 Ad Grecia
Perez Zeledon 
04/11 05:00
FT 
1 Adr Jicaral
Limon 
04/11 07:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Deportivo Saprissa 
03/11 22:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Istra 1961 
04/11 00:30
FT 
 ZNK Osijek
NK Rijeka 
03/11 23:00
FT 
 E.N.Paralimni
Apollon Limassol FC 
04/11 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Olympiakos Nicosia 
03/11 17:15
FT 
 Sparta Praha B
Rakovnik 
03/11 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Benesov 
03/11 21:00
FT 
 Sokol Hostoun
Plzen B 
03/11 21:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Fk Loko Vltavin 
03/11 21:00
FT 
 Stechovice
Admira Praha 
03/11 21:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Viktoria Zizkov 
03/11 17:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Sigma Olomouc B 
03/11 17:15
 
 Unicov
Vrchovina 
03/11 21:30
FT 
 Mfk Karvina
Baumit Jablonec 
03/11 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Marila Pribram 
03/11 21:30
FT 
 Teplice
Budejovice 
04/11 00:00
FT 
 Opava
Sparta Praha 
03/11 20:45
FT 
 Naestved
Fredericia 1
03/11 22:00
FT 
 Vendsyssel
Nykobing Falster 
03/11 20:00
FT 
 Holbaek
Avarta 
03/11 17:30
FT 
 Ringkobing
Sydvest 
03/11 20:00
FT 
 Thisted
Aarhus Fremad 
03/11 19:00
FT 
 Randers
Lyngby 
03/11 21:00
FT 
 Odense BK
Hobro I.K. 
03/11 21:00
FT 
 Nordsjaelland
Aarhus AGF 
03/11 23:00
FT 
 Aalborg BK
Midtjylland 
04/11 01:00
FT 
 Kobenhavn
Sonderjyske 
04/11 02:00
FT 
 Guayaquil City
Deportivo Cuenca 1
04/11 02:00
FT 
 Olmedo Riobamba
Barcelona Sporting Club 
04/11 05:15
FT 
 Emelec
Mushuc Runa 
04/11 05:15
FT 
 Macara
CD El Nacional 
03/11 20:30
 
1 Everton Cd Womens
Manchester United Womens 
03/11 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Arsenal Womens 
03/11 22:00
FT 
 Manchester City Womens
Birmingham Womens 
03/11 22:00
FT 
 Crystal Palace Womens
Tottenham Hotspur Womens 
03/11 22:00
FT 
 Reading Womens
West Ham United Womens 
03/11 20:00
FT 
1 Sunderland U23
Reading U23 
03/11 21:00
FT 
 Swansea City U23
West Ham United U23 
03/11 19:00
FT 
1 Viljandi Jk Tulevik
Maardu Fc Starbunker 1
03/11 21:00
FT 
 Flora Tallinn
Kuressaare 
04/11 01:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond 
03/11 19:00
FT 
 Elva
Tallinna Levadia 2 1
03/11 19:00
 
 Honka
IFK Mariehamn 
03/11 18:00
FT 
 Baia Zugdidi
Spartaki Tskhinvali 
03/11 18:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Guria Lanchkhuti 
03/11 20:00
FT 
 Dila Gori
Saburtalo Tbilisi 
03/11 23:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
03/11 20:00
FT 
1 Sv Meppen
Bayern Munich (am) 1
03/11 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Hansa Rostock 
03/11 21:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Koln Womens 
03/11 21:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Wolfsburg womens 
03/11 20:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Holstein Kiel 
03/11 20:30
FT 
 VfB Stuttgart
Dynamo Dresden 
03/11 20:30
FT 
1 SV Wehen Wiesbaden
Hamburger 
03/11 18:00
FT 
 Union Berlin U19
Werder Bremen U19 
03/11 18:00
FT 
 Koln U19
Viktoria Koln U19 
03/11 18:00
FT 
 Wuppertaler Sv U19
Bayer Leverkusen U19 
03/11 18:00
FT 
 Aachen U19
Schalke 04 U19 
03/11 20:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Preuben Munster U19 
03/11 20:00
FT 
 Bramfelder Sv
Tsv Sasel 
03/11 20:30
FT 
 Hertha 06 Charlotten
Hertha Zehlendorf 
03/11 19:00
FT 
 Wolfsburg Am
Hsc Hannover 
03/11 20:00
FT 
1 Hannover 96 Am
Havelse 
03/11 21:00
FT 
 Altonaer
Werder Bremen Am 
03/11 21:00
Postp. 
 Holstein Kiel 2
Etsv Weiche Flensburg 
03/11 21:00
Postp. 
 Hansa Luneburg
Hamburger Sv Ii 
03/11 21:00
FT 
 St Pauli 2
BSV Rehden 
03/11 22:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
VfB Lubeck 1
03/11 20:30
FT 
1 Berliner Ak 07
Berliner Fc Dynamo 
03/11 20:30
FT 
 Energie Cottbus
Bischofswerdaer FV 08 
03/11 20:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
FSV Union Furstenwalde 1
03/11 21:00
FT 
 Rot Weiss Koblenz
FSV Frankfurt 
03/11 21:00
FT 
 Bonner sc
Koln Am 
03/11 21:00
FT 
 RW Oberhausen
Fortuna Dusseldorf Ii 
03/11 17:30
FT 
 Ae Kifisias
As Ano Mera 
03/11 21:00
FT 
 Larisa
OFI Crete 
03/11 23:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Asteras Tripolis 
04/11 01:30
FT 
 AEK Athens
Atromitos Athens 
04/11 02:00
FT 
 PAOK Saloniki
Panathinaikos 
03/11 21:00
FT 
 Apollon Smirnis
Apollon Kalamaria 
03/11 21:00
FT 
 PAE Levadiakos
Kerkyra 
04/11 01:00
FT 
 Deportivo Reu
Deportivo Xinabajul 
04/11 01:00
FT 
 Club Comunicaciones
Siquinala 
04/11 02:00
FT 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Guastatoya 
04/11 07:00
FT 
 CD Olimpia
CD Motagua 
03/11 14:30
FT 
 Happy Valley
Eastern A.A Football Team 
03/11 14:30
FT 
1 Hong Kong Rangers FC
Kitchee 
03/11 15:30
FT 
 Sham Shui Po
Eastern District Sa 
03/11 15:30
FT 
 North District
Citizen 
03/11 15:30
FT 
 Dreams Sports Club
Wong Tai Sin District Rsc 
03/11 20:30
FT 
 Kazincbarcika
Szegedi Ak 
03/11 23:30
FT 
1 Vasas
Siofok 
03/11 18:00
FT 
1 Videoton Ii
Iiikeruleti Tue 
04/11 00:40
FT 
 Fh Hafnarfjordur U19
Fjolnir U19 
03/11 22:00
FT 
 Jamshedpur
Bengaluru 
03/11 16:00
FT 
 Persinga Ngawi
Persijap Jepara 
03/11 14:15
FT 
 Bareti 1698
Sukabumi 
03/11 16:00
FT 
 Gresik United
Psn Ngada 1
03/11 16:25
FT 
 Persik Kendal
Psbk Blitar 
03/11 16:30
FT 
 Persija Jakarta
PS Tni 
03/11 19:30
FT 
1 Madura United
Persipura Jayapura 
04/11 01:00
FT 
 Ashdod MS
Sektzia Nes Tziona 
03/11 18:55
FT 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Bnei Arrara Ara 
03/11 19:30
 
 Gs Roma Womens
Sassuolo Womens 
03/11 22:00
FT 
 Pomigliano
Albinoleffe 
03/11 22:00
 
 Olbia
Pro Vercelli 
03/11 22:00
FT 
 Renate Ac
Robur Siena Ssd 
04/11 00:30
FT 
 Carrarese
Lecco 
04/11 00:30
FT 
 Como
Pro Patria 
04/11 00:30
FT 
1 Giana
Juventus U23 1
04/11 00:30
FT 
 Us Pergolettese
Ac Monza 
04/11 00:30
FT 
 Pistoiese
Us Pianese 
03/11 22:00
FT 
 Alma Juventus Fano
Azy Based Nano Bo 
03/11 22:00
FT 
 Gubbio
Modena 
03/11 22:00
 
 Imolese
Alto Adige/sudtirol 
03/11 22:00
FT 
 Vicenza
Padova 1
04/11 00:30
FT 
 Carpi
Ravenna 
04/11 00:30
FT 
 Fermana
Cesena 
04/11 00:30
FT 
 Reggio Audace
Sambenedettese 
04/11 00:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Piacenza 
03/11 22:00
FT 
 Bari
Vibonese 
03/11 22:00
Postp. 
 Paganese
Catania 
03/11 22:00
 
 Rende
Ac Monopoli 
03/11 22:00
 
 Rieti
Virtus Francavilla 
03/11 22:00
 
 Asd Sicula Leonzio
Cavese 1
03/11 22:00
FT 
1 Ternana
Az Picerno Asd 
04/11 00:30
FT 
 Teramo
Bisceglie 1913 
03/11 22:00
FT 
 Cittadella
Frosinone 
03/11 22:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Trapani 1
04/11 04:00
FT 
 Benevento
Empoli 
03/11 13:00
FT 
 Tochigi SC
Albirex Niigata 
03/11 13:00
FT 
 JEF United Ichihara
Zweigen Kanazawa FC 
03/11 13:00
FT 
 Yokohama
V-Varen Nagasaki 
03/11 14:00
FT 
 Ehime
Machida Zelvia 
03/11 15:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Ryukyu 
03/11 12:00
 
 Imabari FC
Ryutsu Keizai University 
03/11 12:00
FT 
 Miyazaki
Sony Sendai 
03/11 12:00
 
 Maruyasu Industries
Osaka 
03/11 12:00
FT 
 Matsue City
Nara Club 
03/11 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Honda 
03/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Vanraure Hachinohe 
03/11 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Tokyo U23 
03/11 13:00
 
 Giravanz Kitakyushu
Blaublitz Akita 
03/11 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Grulla Morioka 
04/11 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Kataller Toyama 
04/11 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Azul Claro Numazu 
04/11 12:00
 
 Gainare Tottori
AC Nagano Parceiro 
04/11 09:30
FT 
 Nagoya Grampus Eight Youth
Sanfrecce Hiroshima Youth 
03/11 17:00
FT 
1 Zhetysu 2
Maktaaral 1
03/11 17:00
FT 
 Bolat Temirtau
Kaspyi Aktau 
03/11 17:00
FT 
1 Ekibastuzets
Altay Spor Kulubu 
03/11 17:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Akademiya Ontustik 
03/11 17:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Baykonur 
03/11 17:00
FT 
 Akzhayik
Astana B 
03/11 17:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Shakhtyor Karagandy 
03/11 17:00
FT 
1 FK Atyrau
Ordabasy 
03/11 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Kairat Almaty 
03/11 17:00
FT 
 Okzhetpes
Zhetysu Taldykorgan 
03/11 17:00
FT 
 Taraz
Kaisar Kyzylorda 
03/11 17:00
FT 
 Tobol Kostanai
Astana 
03/11 16:00
FT 
 St Josephs Youth
Nairobi Stima 
03/11 12:00
FT 
 Busan I'Park
Asan Mugunghwa 
03/11 14:00
FT 
1 Ansan Greeners
Suwon 
03/11 14:00
FT 
 Gwangju
Chunnam Dragons 
03/11 20:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
FK Ventspils 
03/11 20:00
FT 
1 Spartaks Jurmala
Bfc Daugavpils 
03/11 20:00
FT 
1 Liepajas Metalurgs
Riga 
03/11 20:00
FT 
 Jelgava
Fk Valmiera 
03/11 23:00
FT 
 Baltija Panevezys
Suduva 
03/11 21:00
FT 
 Sirens
Valletta FC 
03/11 23:00
FT 
 Hibernians FC
Sliema Wanderers FC 
04/11 02:00
FT 
 Toluca
Chivas Guadalajara 
04/11 09:00
FT 
 Juarez
Club Tijuana 
04/11 10:00
FT 
1 Leon
Morelia 
03/11 20:30
 
 Ibar Rozaje
Bokelj Kotor 
03/11 20:30
 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Otrant 
03/11 20:30
 
 Jezero Plav
Lovcen Cetinje 
03/11 20:30
 
 Mornar
Decic Tuzi 
03/11 22:00
FT 
 Forces Armee Royales
Difaa Hassani Jdidi 
03/11 21:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Vv Alkmaar Womens 
04/11 01:00
FT 
 Viking
Lillestrom 
04/11 01:00
FT 
 Ranheim IL
Stabaek 
04/11 01:00
FT 
1 Bodo Glimt
FK Haugesund 
04/11 01:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Tromso IL 
04/11 03:00
FT 
 Valerenga
Brann 
04/11 05:30
FT 
 Sportivo Luqueno
Olimpia Asuncion 
04/11 00:00
FT 
 Sporting Cristal
Carlos Manucci 1
03/11 19:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
LKS Lodz 1
03/11 22:00
FT 
 Gornik Zabrze
Piast Gliwice 
04/11 00:30
FT 
1 Arka Gdynia
Legia Warszawa 
03/11 20:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Blekitni Stargard Szczecinski 
03/11 20:05
FT 
 Widzew lodz
Resovia Rzeszow 
03/11 19:15
FT 
 SC Farense
CD Mafra 
03/11 19:15
FT 
 Porto B
Leixoes 
03/11 23:00
FT 
1 GD Estoril-Praia
Academico Viseu 1
03/11 23:00
FT 
 UD Oliveirense
CD Cova Piedade 1
03/11 23:00
FT 
 Benfica B
Chaves 
03/11 23:00
FT 
1 Feirense
CD Nacional 1
04/11 01:15
FT 
 Varzim
Academica Coimbra 
03/11 17:30
FT 
 Snagov
Rapid Bucuresti 
03/11 22:30
FT 
 Cs Voluntari
Botosani 
04/11 03:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Sepsi 
03/11 17:10
FT 
 Vulpitele Galbene Roman Womens
Vasas Odorhei 2 Womens 
03/11 20:00
 
 Ukhta Tyumen Futsal
Berkut Futsal 
03/11 17:00
FT 
 Krasnodar 3
SKA Rostov 
03/11 19:00
FT 
 Dynamo Stavropol
Spartak Vladikavkaz 
03/11 19:00
FT 
 Makhachkala
Druzhba Maykop 
03/11 20:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
FK Biolog 
03/11 18:00
FT 
 Chelyabinsk
Zenit-Izhevsk 
03/11 19:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
Ufa 2 
03/11 15:00
FT 
 Ural Youth
Orenburg Youth 
03/11 17:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Rubin Kazan Youth 
03/11 17:00
FT 
 Tom Tomsk
Luch-Energiya 
03/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir 
03/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Mordovia Saransk 
03/11 19:20
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Volga Olimpiets 
03/11 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Fakel Voronezh 
03/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Yenisey Krasnoyarsk 
03/11 21:00
FT 
 Chayka K Sr
Baltika 
03/11 22:00
FT 
1 Khimki
Tekstilshchik Ivanovo 
04/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Ska Khabarovsk 1
03/11 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
Hearts 
03/11 20:00
FT 
2 Indjija
FK Javor Ivanjica 
03/11 22:00
FT 
 Macva Sabac
Cukaricki 
03/11 22:00
FT 
 Karadjordje Topola
Radnicki Nis 
03/11 22:00
FT 
 Radnik Surdulica
FK Vozdovac Beograd 
03/11 22:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Spartak Subotica 1
03/11 22:00
FT 
 FK Rad Beograd
Mladost Lucani 
03/11 22:00
FT 
 Trencin
MSK Zilina 
03/11 17:30
FT 
 Ruzomberok B
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
03/11 17:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
KFC Komarno 
03/11 17:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Poprad 
03/11 17:30
FT 
 Msk Zilina B
Dukla Banska Bystrica 
03/11 21:00
FT 
 Tabor Sezana
NK Rudar Velenje 1
03/11 23:45
FT 
 NK Mura 05
NK Olimpija Ljubljana 
04/11 02:00
FT 
 NK Aluminij
Domzale 
03/11 16:00
FT 
 Mamelodi Sundowns Reserves
Maritzburg United Reserves 
03/11 18:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Bidvest Wits Reserves 
03/11 19:15
FT 
 Calavera U19
Sevilla U19 
03/11 20:00
FT 
 Levante Futsal
Inter Movistar Futsal 
04/11 03:00
FT 
 Catgas Energia Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
03/11 23:15
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Deportivo La Coruna Womens 
04/11 01:00
FT 
 Cd Tacon Womens
Real Betis Womens 
03/11 19:00
FT 
 Extremadura
Girona 
03/11 23:00
FT 
 CD Lugo
Rayo Vallecano 
04/11 01:30
FT 
 Zaragoza
Las Palmas 1
04/11 03:00
FT 
 Elche
CD Mirandes 
03/11 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Real Oviedo B 
03/11 19:00
FT 
1 Sporting De Gijon B
Real Madrid Castilla 
03/11 19:00
FT 
 Inter De Madrid
Union Langreo 1
03/11 19:00
FT 
 Pontevedra
UD Melilla 1
03/11 19:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Marino luanco 
03/11 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Atletico De Madrid B 
03/11 20:00
FT 
1 Las Palmas Atletico
Scr Pena Deportiva 
04/11 00:00
FT 
 Racing de Ferrol
Getafe B 1
04/11 00:00
FT 
1 San Sebastian Reyes
Las Rozas 
03/11 19:00
 
 CD Tudelano
Leioa 
04/11 00:00
FT 
 Calahorra
Alaves B 
04/11 01:00
FT 
 Cultural Leonesa
Real Sociedad B 
03/11 19:00
 
 SD Ejea
UE Olot 
03/11 19:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Espanyol B 
03/11 19:00
 
 Ud Levante B
CD Castellon 
03/11 19:00
FT 
 AE Prat
CF La Nucia 1
04/11 00:00
FT 
 Orihuela CF
Ue Cornella 
04/11 01:00
FT 
 Barcelona B
Andorra 
03/11 17:00
FT 
 Leganes B
Cf Trival Valderas 
03/11 18:00
FT 
 Cd Roda
Novelda 1
03/11 18:30
FT 
 Intercity
Crevillente 
03/11 18:30
FT 
 Alcorcon B
Atletico Pinto 
03/11 18:30
FT 
 Parla Escuela
Cd San Fernando De Henares 
03/11 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Ud Ourense 
03/11 19:00
FT 
1 Olivenza
Up Plasencia 1
03/11 19:00
FT 
 Cd Covadonga
Uc Ceares 
03/11 19:00
FT 
1 Ua Horta
EC Granollers 
03/11 19:00
FT 
 Ue Castelldefels
Terrassa 1
03/11 19:00
FT 
2 Atletico Mancha Real
Motril 
03/11 20:00
FT 
 Marino
Atletico Union Guimar 
03/11 23:00
FT 
 Real Betis B
Coria 
03/11 23:00
FT 
 Calamocha
Cd Valdefierro 
03/11 18:30
FT 
 Cpm Friol Womens
Prainsa Zaragoza Womens 1
03/11 19:00
FT 
 UCAM Murcia
Cadiz B 
03/11 19:00
FT 
 CP Villarrobledo
Algeciras 
03/11 23:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Yeclano Deportivo 
04/11 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Cordoba 
04/11 00:00
FT 
 Don Benito
UD Badajoz 
04/11 00:00
FT 
1 Linense
Murcia 
04/11 00:00
FT 
 UD Marbella
Villarrubia 
04/11 00:00
FT 
 Recreativo Huelva
Granada Cf B 
04/11 01:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Cd San Fernando Isleno 
03/11 22:00
FT 
 Norrby IF
Orgryte 
03/11 22:00
FT 
 Syrianska
Halmstads 
03/11 22:00
FT 
 GAIS
Trelleborgs FF 
03/11 22:00
FT 
 Osters IF
Ik Frej Taby 
03/11 22:00
FT 
1 IK Brage
Vasteras 
03/11 22:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Mjallby AIF 
03/11 22:00
FT 
 Dalkurd Ff
Degerfors IF 
03/11 22:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Brommapojkarna 
03/11 21:30
FT 
1 Chiasso
Lausanne Sports 
03/11 23:00
FT 
 Vaduz
Wil 1900 
03/11 23:00
FT 
 Basel
Neuchatel Xamax 
03/11 23:00
FT 
 Luzern
Lugano 
03/11 23:00
FT 
 Servette
Young Boys 
03/11 14:00
FT 
 Chulalongkorn University
Phranakhon Rajabhat University 
03/11 14:00
FT 
 Thammasat University
King Mongkut University 
03/11 21:30
FT 
 As Slimane
Club Sportif Sfaxien 
03/11 21:30
 
 Us Tataouine
Club Africain 
03/11 21:30
 
 Us Ben Guerdane
Cs. Hammam-lif 
03/11 19:00
FT 
 Denizlispor
Sivasspor 
03/11 21:30
FT 
 Kasimpasa
Yeni Malatyaspor 1
04/11 00:00
FT 
 Kayserispor
Fenerbahce 
03/11 19:00
FT 
 Keciorengucu
Giresunspor 1
03/11 21:30
FT 
 Eskisehirspor
Osmanlispor 
03/11 21:30
FT 
 Karagumruk
Erzurum BB 
04/11 00:00
FT 
 Altinordu
Istanbulspor 
03/11 18:00
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Yeni Orduspor 
03/11 18:30
FT 
 Tire 1922 Spor
Tokatspor 
03/11 18:30
FT 
 Erzin Belediyespor
Kizilcabolukspor 
03/11 18:30
FT 
 Sile Yildizspor
Wing Larsburg 1
03/11 18:30
FT 
 Duzcespor
Serik Belediyespor 
03/11 18:00
FT 
 Ofspor
Cizrespor 
03/11 18:30
FT 
 Bayrampasa
Diyarbakirspor 
03/11 18:30
FT 
1 Yeni Altindag Bs
Pazarspor 
03/11 18:30
FT 
 Muglaspor
Modafenspor 
03/11 18:30
FT 
 Nazillispor
Osmaniyespor 
03/11 18:00
FT 
 Amedspor
Bugsasspor 
03/11 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Surfaspor 
03/11 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Pendikspor 
03/11 18:30
FT 
 Zonguldak
Samsunspor 
03/11 18:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Tarsus Idman Yurdu 
03/11 18:30
FT 
3 Sancaktepe Belediye Spor
Anadolu Selcukluspor 1
03/11 18:30
FT 
 Corum Belediyespor
Afjet Afyonspor 
03/11 18:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Ankara Demirspor 
03/11 18:30
FT 
1 Bandirmaspor
Bodrumspor 
03/11 18:30
FT 
 Eyupspor
Etimesgut Belediye Spor 
03/11 18:30
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Kahramanmaras 
03/11 18:30
FT 
 Nigde Belediyespor
Karabukspor 
03/11 18:30
FT 
 Sakaryaspor
Belediye Vanspor 1
03/11 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Ergene Velimese 2
03/11 20:00
FT 
 Dnipro 1
Zorya 
03/11 20:00
FT 
 PFC Oleksandria
Illichivets 1
03/11 23:00
FT 
1 Dynamo Kyiv
Lviv 
04/11 01:30
FT 
 Kolos Kovalyovka
Olimpic Donetsk 
04/11 06:00
FT 
 Nacional Montevideo
Cerro Largo 
04/11 02:30
FT 
 Cs Cerrito
Ia Sud America 
04/11 02:30
FT 
 Torque
Deportivo Maldonado 1
04/11 11:00
FT 
 As Los Angeles
Santa Ana Winds 
04/11 04:00
FT 
 Atletico Venezuela
Metropolitanos 
04/11 04:00
FT 
 Mineros de Guayana
Carabobo 
04/11 04:00
FT 
 Estudiantes Merida
LALA 
04/11 04:00
FT 
1 Caracas FC
Deportivo La Guaira 
04/11 04:00
FT 
1 Zulia
Llaneros de Guanare 
04/11 04:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Zamora Barinas 
03/11 16:00
FT 
 Taiwan Power Company
Fu Jen University 
03/11 16:00
FT 
 Tatung
Taicheng Lions 
03/11 19:00
FT 
 Tainan City
Ntupes 
03/11 19:00
FT 
 Taichung Futuro
Ming Chuan University