Live3s Logo

LiveScore 02 Nov 2019

02/11 20:30
FT 
 Bournemouth
Manchester United 
02/11 23:00
FT 
 Arsenal
Wolves 
02/11 23:00
FT 
 Aston Villa
Liverpool 
02/11 23:00
FT 
 Brighton
Norwich 
02/11 23:00
FT 
 Manchester City
Southampton 
02/11 23:00
FT 
 Sheffield United
Burnley 
02/11 23:00
FT 
 West Ham
Newcastle United 
03/11 01:30
FT 
 Watford
Chelsea 
02/11 20:00
FT 
 Espanyol
Valencia 
02/11 23:00
FT 
 Levante
Barcelona 
03/11 01:30
FT 
 Sevilla
Atletico Madrid 
03/11 04:00
FT 
 Real Madrid
Real Betis 
02/11 22:00
FT 
1 AS Roma
Napoli 
03/11 01:00
FT 
 Bologna
Inter Milan 
03/11 03:45
FT 
 Torino
Juventus 
02/11 22:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Bayern Munich 1
02/11 22:30
FT 
 Werder Bremen
Freiburg 1
02/11 22:30
FT 
 RB Leipzig
Mainz 05 
02/11 22:30
FT 
1 Bayer Leverkusen
Monchengladbach 
02/11 22:30
FT 
 Borussia Dortmund
Wolfsburg 
03/11 01:30
FT 
 Union Berlin
Hertha Berlin 
03/11 00:30
FT 
 Marseille
Lille 
03/11 03:00
FT 
 Amiens
Stade Brestois 
03/11 03:00
FT 
 Angers SCO
Strasbourg 
03/11 03:00
FT 
 Metz
Montpellier 
03/11 03:00
FT 
 Toulouse
Lyon 
02/11 20:30
FT 
 Wigan Athletic
Swansea City 
02/11 23:00
FT 
 Derby County
Middlesbrough 1
02/11 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Sheffield Wed. 
02/11 23:00
FT 
 Brentford
Huddersfield Town 
02/11 23:00
FT 
1 Cardiff City
Birmingham 1
02/11 23:00
FT 
 Luton Town
Nottingham Forest 
02/11 23:00
FT 
 Leeds United
Queens Park Rangers 
02/11 23:00
FT 
 Reading
Millwall 
02/11 23:00
FT 
 Fulham
Hull City 
03/11 01:30
FT 
 RKC Waalwijk
Heracles Almelo 
03/11 02:45
FT 
 Sparta Rotterdam
PSV Eindhoven 
03/11 03:45
FT 
 AZ Alkmaar
Twente Enschede 1
03/11 01:00
FT 
 AS Eupen
Genk 
03/11 03:00
FT 
 Mouscron Peruwelz
Royal Antwerp 
03/11 03:00
FT 
 Sint Truidense VV
Oostende 
03/11 03:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Zulte-Waregem 
03/11 03:30
FT 
 Club Brugge
Kortrijk 
03/11 02:00
FT 
 Benfica
Rio Ave 
03/11 04:30
FT 
 Moreirense
Vitoria Guimaraes 
02/11 23:00
FT 
 Aberdeen
Kilmarnock 
02/11 23:00
FT 
1 Hamilton
Ross County 
02/11 23:00
FT 
 Motherwell
Livingston 
02/11 14:00
FT 
 Western Sydney
Brisbane Roar 
02/11 16:30
FT 
 Melbourne Victory
Western United 
02/11 19:00
FT 
 Ufa
Lokomotiv Moscow 
02/11 19:00
FT 
1 Dinamo Moscow
Akhmat Grozny 
02/11 21:30
FT 
 PFC Sochi
Spartak Tambov 
03/11 00:00
FT 
 Zenit St Petersburg
CSKA Moscow 1
02/11 16:30
FT 
 Northern Mariana Island U19
Brunei U19 
02/11 19:30
FT 
 Palestine U19
Oman U19 
02/11 19:30
FT 
 Cambodia U19
Malaysia U19 2
02/11 22:00
FT 
 Pakistan U19
Kuwait U19 
02/11 17:00
FT 
 Thailand Womens U19
North Korea Womens U19 
02/11 17:00
FT 
 Australia Womens U19
Vietnam womens U19 
02/11 12:00
FT 
 Vissel Kobe
Vegalta Sendai 
02/11 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Nagoya Grampus Eight 1
02/11 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Yokohama F Marinos 
02/11 13:00
FT 
1 Shimizu S-Pulse
Jubilo Iwata 
02/11 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Matsumoto Yamaga 
02/11 14:05
FT 
 Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima 
02/11 14:05
FT 
 Oita Trinita
Tokyo 
02/11 13:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Seongnam Ilhwa Chunma 
02/11 15:00
FT 
 Jeju United
Incheon United 
02/11 17:00
FT 
 Gyeongnam
Sangju Sangmu Phoenix 
03/11 04:00
FT 
 Haiti U17
France U17 
03/11 04:00
FT 
 Chile U17
Korea Republic U17 
03/11 07:00
FT 
 Netherlands U17
Usa U17 
03/11 07:00
FT 
 Senegal U17
Japan U17 
02/11 17:00
FT 
 Mc Ei Eulmau21
Rc Relizane U21 
02/11 17:00
FT 
 Om Arzew U21
Rc Arba U21 
02/11 17:00
FT 
 Wa Tlemcen U21
Usm El Harrach U21 
02/11 17:15
FT 
 Jsm Skikda U21
Usm Annaba U21 
03/11 00:10
FT 
 San Telmo
Los Andes 
03/11 02:30
FT 
 Sportivo Italiano
Leandro N Alem 
03/11 02:30
FT 
1 Deportivo Espanol
General Lamadrid 
03/11 02:30
FT 
 Ituzaingo
Sportivo Dock Sud 
03/11 02:30
FT 
 Excursionistas
Berazategui 
03/11 01:15
FT 
1 All Boys
San Martin Tucuman 1
03/11 02:10
FT 
1 Estudiantes de Caseros
Estudiantes Rio Cuarto 
03/11 02:30
FT 
 CA Brown Adrogue
Chacarita Juniors 
03/11 02:30
FT 
 Quilmes
Villa Dalmine 
03/11 04:00
FT 
1 Agropecuario De Carlos Casares
Atletico Atlanta 1
03/11 04:00
FT 
 Gimnasia Mendoza
Santa Marina Tandil 
03/11 04:10
FT 
 Belgrano
Nueva Chicago 
03/11 00:15
FT 
 Colon
Atletico Tucuman 
03/11 02:30
FT 
 Gimnasia LP
Estudiantes 
03/11 04:45
FT 
 Rosario Central
Godoy Cruz 1
03/11 07:00
FT 
 Aldosivi
River Plate 
03/11 02:00
FT 
1 Rosario Central Reserves
Godoy Cruz Reserves 
03/11 08:00
FT 
 Sarmiento Resistencia
Boca Unidos 
02/11 20:00
AET 
 Pyunik
Urartu 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-5], Urartu win
03/11 00:00
FT 
 Mattersburg
Red Bull Salzburg 
03/11 00:00
FT 
 Rapid Wien
St.Polten 
03/11 00:00
FT 
 Sturm Graz
Wolfsberger AC 
02/11 21:30
FT 
 Austria Wien Youth
Dornbirn 1
02/11 20:00
FT 
 Sabail
FK Inter Baku 
02/11 21:00
FT 
 Gorodeya
Neman Grodno 
03/11 00:00
FT 
 Westerlo
KVSK Lommel 
03/11 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
Roeselare 
03/11 02:00
FT 
2 Nautico Youth Pe
Sete De Setembro Pe Youth 1
03/11 04:00
FT 
 Fortaleza
Atletico-MG 1
03/11 06:00
FT 
 Fluminense
Vasco da Gama 
03/11 06:00
FT 
 Palmeiras
Ceara 
03/11 08:00
FT 
 Chapecoense
Sao Paulo 
03/11 03:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Figueirense (SC) 
03/11 03:30
FT 
 Oeste FC
CRB (AL) 
03/11 06:00
FT 
 America Mineiro
Ponte Preta 
03/11 06:00
FT 
1 Criciuma
Sao Bento 2
02/11 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Beroe 
02/11 14:30
FT 
 Beijing Beikong
Guizhou Hengfeng 
02/11 14:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Changchun YaTai 
02/11 14:30
 
 Meizhou Hakka
Shanghai Shenxin 
02/11 14:30
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Liaoning Whowin 
02/11 14:30
FT 
1 Qingdao Huanghai
Nantong Zhiyun 
02/11 14:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Xinjiang Dabancheng 
02/11 14:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Guangdong Southern Tigers 
03/11 07:00
FT 
1 Deportivo Cali
Dep.Independiente Medellin 
03/11 09:30
FT 
 Ad San Carlos
Alajuelense 1
03/11 10:00
FT 
 Herediano
Santos De Guapiles 
02/11 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Zapresic 
03/11 00:30
FT 
1 Hnk Gorica
Hajduk Split 
02/11 20:00
FT 
 Radnik Sesvete
Rudes 
03/11 00:00
FT 
 APOEL Nicosia
AEK Larnaca 
03/11 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Omonia Nicosia 
02/11 17:15
FT 
 Motorlet Praha
Jiskra Domazlice 
02/11 17:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Fotbal Trinec 
02/11 17:15
FT 
 Dukla Praha
Lisen 
02/11 17:15
FT 
 Pardubice
Chrudim 
02/11 20:15
FT 
 Prostejov
Vysocina Jihlava 1
02/11 17:15
FT 
 Frydek-mistek
Zlin B 
02/11 17:15
 
 Odra Petrkovice
Dolni Benesov 
02/11 17:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Zlin U19 
02/11 18:00
AET 
 Mlada Boleslav U19
Meteor Praha U19 
90min [2-2], Penalty [2-4], Meteor Praha U19 win
02/11 18:00
AET 
 Viktoria Plzen U19
Pardubice U19 
90min [1-1], Penalty [4-2], Viktoria Plzen U19 win
02/11 18:00
FT 
 Synot Slovacko U19
Pribram U19 1
02/11 19:00
FT 
 Brno U19
Slavia Praha u19 
02/11 19:00
FT 
 Ceske Budejovice u19
Hradec Kralove u19 
02/11 21:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Mlada Boleslav 
03/11 00:00
FT 
 Slavia Praha
Banik Ostrava 1
02/11 21:00
FT 
 Vejle
Fremad Amager 
02/11 23:30
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Viborg 1
02/11 20:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
B 73 Slagelse 
02/11 20:00
FT 
 Vanlose If
HIK 
02/11 20:45
FT 
 Fa 2000
BK Frem 
02/11 21:00
FT 
 Brabrand IF
Vsk Arhus 
02/11 18:15
FT 
 Vejle U19
Aalborg Bk U19 
02/11 18:45
FT 
 Esbjerg Fb U19
Sonderjyske U19 
02/11 20:00
FT 
 Kobenhavn U19
Silkeborg If U19 
03/11 02:00
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Fuerza Amarilla 
03/11 04:15
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Univ. Catolica 
03/11 04:15
FT 
1 Tecnico Universitario
Sociedad Deportiva Aucas 
03/11 09:00
FT 
 Sonsonate
CD FAS 
03/11 09:15
FT 
 Isidro Metapan
Cd Chalatenango 
02/11 23:00
FT 
 AFC Fylde
Dover Athletic 
02/11 23:00
FT 
 Aldershot Town
Maidenhead United 
02/11 23:00
FT 
 Barnet
Chorley 
02/11 23:00
FT 
 Barrow
Sutton United 
02/11 23:00
FT 
 Eastleigh
Harrogate Town 
02/11 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Chesterfield 
02/11 23:00
FT 
 Halifax Town
Torquay United 
02/11 23:00
FT 
 Notts County
Hartlepool United FC 
02/11 23:00
FT 
 Solihull Moors
Dagenham and Redbridge 
02/11 23:00
FT 
 Stockport County
Woking 
02/11 23:00
FT 
 Wrexham
Bromley 
02/11 23:00
FT 
 Yeovil Town
Boreham Wood  
02/11 23:00
FT 
 AFC Telford United
Boston United 
02/11 23:00
FT 
 Alfreton Town
Spennymoor Town 
02/11 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Farsley Celtic 
02/11 23:00
FT 
 Brackley Town
Chester FC 
02/11 23:00
FT 
 Darlington
Hereford 1
02/11 23:00
FT 
 Gateshead
Guiseley 
02/11 23:00
FT 
 Gloucester City
Curzon Ashton 
02/11 23:00
FT 
 Kettering Town
Bradford Park Avenue 
02/11 23:00
FT 
 Kings Lynn
Altrincham 
02/11 23:00
FT 
 Southport FC
Leamington 
02/11 23:00
FT 
 York City
Kidderminster 
02/11 23:00
FT 
 Braintree Town
Hungerford Town 
02/11 23:00
FT 
 Chippenham Town
Welling United 
02/11 23:00
FT 
 Dorking
Wealdstone 
02/11 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Maidstone United 
02/11 23:00
FT 
 St Albans City
Havant and Waterlooville 
02/11 23:00
FT 
 Tonbridge Angels
Oxford City 
02/11 23:00
FT 
 Gillingham
Rotherham United 
02/11 23:00
FT 
 Sunderland
Southend United 
02/11 23:00
FT 
 Rochdale
Bristol Rovers 
02/11 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town 1
02/11 23:00
FT 
1 Milton Keynes Dons
Tranmere Rovers 
02/11 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Fleetwood Town 
02/11 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Lincoln City 
02/11 23:00
FT 
 Blackpool
Peterborough United 
02/11 23:00
FT 
 Portsmouth
Oxford United 
02/11 23:00
FT 
1 Coventry
Accrington Stanley 
02/11 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Burton Albion 
02/11 23:00
FT 
 Swindon
Walsall 
02/11 23:00
FT 
 Morecambe
Leyton Orient 
02/11 23:00
FT 
 Mansfield Town
Colchester United 
02/11 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Port Vale 
02/11 23:00
FT 
 Newport County
Salford City 
02/11 23:00
FT 
1 Bradford AFC
Exeter City 2
02/11 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Stevenage Borough 
02/11 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Forest Green Rovers 
02/11 23:00
FT 
 Cambridge United
Crawley Town 
02/11 23:00
FT 
 Carlisle
Macclesfield Town 
02/11 20:00
FT 
 Chelsea U23
Blackburn Rovers U23 
02/11 22:00
FT 
 Liverpool U23
Everton U23 
02/11 19:00
FT 
 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
02/11 22:00
 
 Levadia Tallinn
Nomme JK Kalju 
02/11 19:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Parnu Linnameeskond 
02/11 19:00
FT 
1 Rakvere Flora
Flora Tallinn 2 1
03/11 01:00
FT 
 Bastia
Epinal 
02/11 22:00
FT 
 Lens
Lorient 
02/11 22:00
FT 
2 Grenoble
Paris Fc 
02/11 22:00
FT 
1 Clermont Foot
Le Mans 
02/11 22:00
FT 
 Chamois Niortais
Sochaux 
02/11 18:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Shevardeni 
02/11 18:10
FT 
 Sioni Bolnisi
Metalurgi Rustavi 
02/11 22:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 
02/11 21:00
FT 
1 Eintr. Braunschweig
Ingolstadt 04 
02/11 21:00
FT 
1 Kaiserslautern
Wurzburger Kickers 
02/11 21:00
FT 
 1. Magdeburg
Hallescher 
02/11 21:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
SpVgg Unterhaching 
02/11 21:00
FT 
 Munchen 1860
Viktoria Koln 
02/11 21:00
FT 
 Preuben Munster
Chemnitzer 
02/11 20:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Heidenheimer 
02/11 20:00
FT 
 Greuther Furth
Darmstadt 
02/11 20:00
FT 
 St. Pauli
Karlsruher 
02/11 19:00
FT 
 Energie Cottbus U19
Hertha Bsc Berlin U19 
02/11 19:00
FT 
 Holstein Kiel U19
St Pauli U19 
02/11 19:30
FT 
 Rb Leipzig U19
Dynamo Dresden U19 
02/11 21:00
FT 
 Hamburger U19
Wolfsburg U19 
02/11 18:00
FT 
 Greuther Furth U19
Sc Freiburg U19 
02/11 18:00
FT 
 1 Fc Heidenheim U19
Eintracht Frankfurt U19 
02/11 18:00
FT 
 Mainz U19
Augsburg U19 
02/11 18:00
FT 
 Bayern Munich U19
Ingolstadt U19 
02/11 18:00
FT 
 Bochum U19
Rw Oberhausen U19 
02/11 20:00
FT 
 Monchengladbach U19
Arminia Bielefeld U19 
02/11 21:00
FT 
 Heider Sv
VfB Oldenburg 
02/11 23:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
Eintracht Norderstedt 
02/11 20:30
FT 
1 VSG Altglienicke
Viktoria Berlin 1889 
02/11 20:30
FT 
 VFB Auerbach
SV Babelsberg 03 
02/11 20:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Bsg Chemie Leipzig 
02/11 21:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
Sc Freiburg Am 
02/11 21:00
FT 
 Steinbach
Tsg Balingen 
02/11 21:00
FT 
 Pirmasens
Astoria Walldorf 
02/11 21:00
FT 
 08 Homburg
Mainz Am 
02/11 21:00
FT 
 Sv Elversberg
Saarbrucken 2
02/11 21:00
FT 
 Bahlinger SC
Giessen 
02/11 21:00
FT 
 VfR Aalen
Ssv Ulm 1846 
02/11 21:00
FT 
 Monchengladbach Am
Tus Haltern 1
02/11 21:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
Wuppertaler Sv 
02/11 21:00
FT 
1 SV Lippstadt
Sv Rodinghausen 
02/11 21:00
FT 
 RW Essen
Sportfreunde Lotte 1
02/11 21:00
FT 
 Schalke 04 II
VFB Homberg 
02/11 21:00
Postp. 
 Sc Verl
Dortmund(am) 
03/11 01:30
FT 
1 Panionios
Aris Thessaloniki 
03/11 02:00
FT 
 Xanthi
Olympiakos Piraeus 
02/11 17:00
FT 
 Panionios U19
Aris Thessaloniki U19 
02/11 18:00
FT 
 Aek Athens U19
Atromitos U19 
02/11 18:00
FT 
 Panaitolikos U19
Asteras Tripolis U19 
02/11 18:30
 
 Xanthi U19
Olympiakos Piraeus U19 
03/11 09:00
FT 
 Coban Imperial
Antigua Gfc 
03/11 09:00
FT 
 Real Espana
Honduras Progreso 
03/11 09:15
FT 
1 CD Vida
Platense 
02/11 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Leeman 
02/11 14:30
FT 
1 Yuen Long
Wofoo Tai Po 
02/11 21:30
FT 
 Puskas Akademia
Budapest Honved 
03/11 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Paksi SE 
03/11 00:00
FT 
 Diosgyor
Varda Se 
03/11 00:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Mezokovesd-Zsory 
03/11 00:00
FT 
 Kaposvar
Ujpesti TE 
03/11 00:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Mol Fehervar 
02/11 17:15
 
 Nangkiew Irat
Shillong Lajong FC 
02/11 22:00
FT 
 Fateh Hyderabad
Kerala Blasters 
02/11 22:00
FT 
 Hyderabad
Kerala Blasters 
02/11 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Pss Sleman 
02/11 19:30
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Semen Padang 
02/11 16:05
FT 
1 Peyrovan Hejazi U23
Baderan Tehran U23 
02/11 21:00
 
 Hapoel Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
02/11 23:30
FT 
 Hapoel Raanana
Maccabi Tel Aviv 
03/11 01:50
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Kfar Saba 
02/11 16:30
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Hapoel Raanana Roei U19 
02/11 16:30
FT 
 Hapoel Kfar Saba U19
Hapoel Afula U19 
02/11 16:30
FT 
1 Maccabi Achi Nazareth U19
Ironi Tiberias U19 
02/11 16:30
FT 
 Hapoel Ashkelon U19
Gadna Tel Aviv U19 
02/11 16:45
FT 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Football Club Nave Yosef U19 
02/11 17:30
FT 
 Pisa Youth
Crotone Youth 
02/11 18:00
FT 
 Cagliari U20
Atalanta U19 
02/11 20:00
 
 Napoli U19
Fiorentina U20 
02/11 19:30
 
1 Juventus Womens
Agsm Verona Womens 
02/11 22:00
 
 Rimini
Vis Pesaro 
03/11 03:45
FT 
 Catanzaro
Avellino 
02/11 22:00
FT 
 Crotone
Perugia 
02/11 22:00
FT 
 Ascoli
Venezia 
02/11 22:00
FT 
 Pescara
Pisa 
02/11 22:00
FT 
 Livorno
Juve Stabia 
03/11 01:00
FT 
 Salernitana
Virtus Entella 
02/11 12:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Tokyo Verdy 
02/11 13:00
FT 
 Omiya Ardija
Kashiwa Reysol 
02/11 13:00
FT 
 Gifu
Tokushima Vortis 
02/11 14:00
FT 
 Kagoshima United
Okayama 
02/11 14:00
FT 
 Mito Hollyhock
Yamagata Montedio 
02/11 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Honda Lock SC 
03/11 12:00
 
 Imabari FC
Ryutsu Keizai University 
03/11 12:00
FT 
 Miyazaki
Sony Sendai 
03/11 12:00
 
 Maruyasu Industries
Osaka 
03/11 12:00
FT 
 Matsue City
Nara Club 
03/11 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Honda 
03/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Vanraure Hachinohe 
03/11 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Tokyo U23 
02/11 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Beleza (w) 
02/11 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Albirex Niigata (w) 
02/11 12:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Urawa Reds (w) 
02/11 12:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Nojima Stella womens 
02/11 15:00
FT 
 Wazito
Sony Sugar 1
02/11 17:10
FT 
1 Nairobi Star City
Migori Youth 
02/11 12:00
FT 
 Bucheon 1995
Seoul E Land 
02/11 14:00
FT 
 Daejeon Citizen
Anyang 1
03/11 12:00
FT 
 Busan I'Park
Asan Mugunghwa 
02/11 23:50
FT 
 Kazma
Al-Arabi Club 
02/11 21:00
 
 Kedah
Johor 
02/11 21:00
FT 
 Senglea Athletic
Balzan 
02/11 23:15
FT 
 Mosta
Floriana 
03/11 07:00
FT 
 Queretaro
Tigres UANL 
03/11 09:00
FT 
 Club America
Santos Laguna 
03/11 09:05
FT 
 Monterrey
Veracruz 
03/11 11:05
FT 
 Necaxa
Pachuca 
03/11 07:00
FT 
 Correcaminos 2
Estudiantes Tecos 
03/11 09:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Universidad Guadalajara Ii 
03/11 07:00
FT 
 Celaya
Cafetaleros De Tapachula 
03/11 11:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Leones Univ Guadalajara 
03/11 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Alebrijes De Oaxaca 
02/11 19:00
FT 
 Milsami
Dinamo-Auto 
02/11 19:00
FT 
 Cs Petrocub
Speranta Nisporeni 1
02/11 19:00
FT 
1 Sfintul Gheorghe
Zimbru Chisinau 1
02/11 22:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
Union Touarga Sport Rabat 
03/11 09:00
FT 
 Team Wellington
Hamilton Wanderers 
03/11 09:00
FT 
 Juventus Managua
Real Esteli 
03/11 09:00
FT 
 Real Madriz
Walter Ferretti 
02/11 23:00
FT 
 Ballymena United
Larne 
02/11 23:00
FT 
 Crusaders FC
Institute 
02/11 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Coleraine 
02/11 23:00
FT 
 Linfield FC
Carrick Rangers 
02/11 23:00
FT 
 Ballymena United
Larne 
02/11 23:00
FT 
 Crusaders FC
Institute 
02/11 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Coleraine 
02/11 23:00
FT 
 Glenavon
Cliftonville 
02/11 23:00
FT 
 Linfield FC
Carrick Rangers 
02/11 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Glentoran 
02/11 23:00
FT 
1 Nest-Sotra
Aalesund 
02/11 23:00
FT 
 Sogndal
HamKam 
02/11 23:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Raufoss 
02/11 23:00
FT 
 Sandefjord
Jerv 
02/11 23:00
FT 
 Kongsvinger
Sandnes Ulf 
02/11 23:00
FT 
 Start Kristiansand
Ullensaker/Kisa IL 
02/11 23:00
FT 
1 Strommen
KFUM Oslo 
02/11 23:00
FT 
 Skeid Oslo
Notodden FK 
03/11 01:30
FT 
 Molde
Kristiansund BK 
02/11 20:00
 
 Valerenga Womens
Avaldsnes Womens 
03/11 05:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
General Diaz 
03/11 06:15
FT 
 Sport Huancayo
Em Deportivo Binacional 1
03/11 09:00
FT 
 Alianza Lima
Alianza Universidad 
02/11 22:00
FT 
 Korona Kielce
Zaglebie Lubin 
03/11 00:30
FT 
 Cracovia Krakow
Lechia Gdansk 
03/11 03:00
FT 
 Pogon Szczecin
Lech Poznan 
02/11 20:30
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Olimpia Elblag 
02/11 19:00
FT 
 Gornik Leczna Womens
Uks Lodz Womens 
02/11 19:00
FT 
 Sporting Covilha
Penafiel 
02/11 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
Vilafranquense 1
02/11 19:00
FT 
 Aves U23
Vitoria Setubal U23 
02/11 19:00
FT 
 Maritimo U23
Cova Piedade U23 
02/11 19:00
FT 
 Sporting Lisbon U23
Coimbra Ec U23 
02/11 19:45
FT 
1 Portimonense U23
Benfica U23 
02/11 19:45
FT 
 Rio Ave U23
Belenenses U23 
02/11 22:15
FT 
 Al Khor SC
Al-Gharafa 
03/11 00:25
FT 
1 Al Duhail Sc
Al-Sadd 
02/11 17:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Scolar Resita 
02/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Farul Constanta 1
02/11 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Concordia Chiajna 
02/11 17:30
 
 Petrolul Ploiesti
Politehnica Timisoara 
03/11 00:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Hermannstadt 
03/11 02:30
FT 
 CFR Cluj
Clinceni 
02/11 17:00
FT 
 Universitatea Galati Womens
Uni Alexandria Womens 
02/11 22:00
 
 Dynamo Samarra Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
02/11 22:00
FT 
 Ukhta Tyumen Futsal
Berkut Futsal 
02/11 19:30
FT 
 Sokol
Zorkyi Krasnogorsk 
02/11 20:15
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Saturn 
02/11 19:00
FT 
 Kazanka Moscow
Leningradets 
02/11 19:00
FT 
 Veles
Zenit-2 St.Petersburg 
02/11 17:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Arsenal Tula Youth 
02/11 22:40
FT 
 Al Adalh
Al Hazm 
02/11 23:00
FT 
 Al Taawon
Al Shabab Ksa 
03/11 00:50
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Abha 
02/11 23:00
FT 
 Arbroath
Alloa Athletic 
02/11 23:00
FT 
 Ayr Utd
Partick Thistle 
02/11 23:00
FT 
 Dunfermline
Queen of the South 
02/11 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Dundee United 
02/11 22:55
FT 
 Airdrie United
Dumbarton 
02/11 23:00
FT 
 East Fife
Montrose 
02/11 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Falkirk 
02/11 23:00
FT 
 Peterhead
Raith Rovers 1
02/11 23:00
FT 
 Stranraer
Clyde 
02/11 23:00
FT 
 Brechin City
Edinburgh City 
02/11 23:00
FT 
 Cowdenbeath
Cove Rangers 
02/11 23:00
FT 
 Elgin City
Annan Athletic 1
02/11 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Queens Park 
02/11 23:00
FT 
 Stirling Albion
Albion Rovers 
03/11 01:30
FT 
 Hibernian
Celtic 
02/11 21:00
FT 
 Partizan Belgrade
Vojvodina 
02/11 23:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Crvena Zvezda 
02/11 17:00
AET 
 Geylang United FC
DPMM FC 
90min [2-2], Penalty [12-11], Geylang United FC win
02/11 23:00
FT 
 Nitra
Spartak Trnava 
03/11 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Skf Sered 
03/11 00:00
FT 
 FK Pohronie
MFK Ruzomberok 
03/11 00:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Zlate Moravce 
03/11 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
FK Senica 
02/11 21:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
NK Maribor 
02/11 23:15
FT 
 NK Publikum Celje
NK Triglav Kranj 
02/11 21:30
FT 
 Royal Eagles
Tshakhuma Tm 
02/11 21:30
FT 
 Uthongathi
Jomo Cosmos 
02/11 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Cape Umoya United 
02/11 21:30
FT 
 Pretoria Univ
Ts Sporting 
02/11 16:00
FT 
 Chippa United Reserves
Bloem Celtic Reserves 1
02/11 16:00
FT 
 Supersport United Reserves
Highlands Park Reserves 
02/11 18:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Stellenbosch Reserves 
03/11 02:15
FT 
 Supersport United
Lamontville Golden Arrows 
02/11 20:00
FT 
 Cordoba Futsal
Fcbarcelona Futsal 
03/11 01:00
FT 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
03/11 01:30
FT 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Paruro Five Foot 1
02/11 18:00
 
 Cdef Logrono Womens
Madrid Cff Womens 
02/11 23:00
FT 
 Fuenlabrada
Deportivo La Coruna 
03/11 01:00
FT 
 Alcorcon
Racing de Santander 
03/11 03:00
FT 
1 Tenerife
SD Huesca 
02/11 22:45
FT 
 Valladolid B
Haro Deportivo 
03/11 01:00
FT 
1 Arenas Club De Getxo
Cd Guijuelo 
03/11 03:00
FT 
1 Salmantino
Barakaldo CF 
03/11 01:00
FT 
 Igualada
Sant Andreu 
03/11 01:30
FT 
1 Real Sociedad C
Cultural De Durango 1
03/11 01:00
FT 
 Al Hilal Omdurman
Hay Al Arab 
02/11 20:00
FT 
1 IFK Norrkoping
Djurgardens 
02/11 20:00
FT 
 Helsingborg IF
Elfsborg 
02/11 20:00
FT 
 Orebro
Malmo 
02/11 20:00
FT 
 IFK Goteborg
Ostersunds 
02/11 20:00
FT 
1 IK Sirius
Kalmar FF 
02/11 20:00
FT 
 Hammarby
Hacken 
02/11 20:00
FT 
 Falkenbergs FF
afc eskilstuna 
02/11 20:00
FT 
 AIK Solna
GIF Sundsvall 
02/11 21:00
FT 
 Akropolis IF
Rynninge IK 
02/11 21:00
FT 
 Bk Forward
Karlstad BK 
02/11 21:00
FT 
 Bodens BK
IF Sylvia 
02/11 21:00
FT 
1 Karlslunds If Hfk
Carlstad United BK 
02/11 21:00
FT 
 Fc Linkoping City
Nykopings BIS 
02/11 21:00
FT 
 Sandvikens IF
Vasalunds IF 
02/11 21:00
FT 
 Sollentuna United FF
Gefle IF 
02/11 21:00
FT 
 Umea FC
Tegs Sk 
02/11 21:00
FT 
 Atvidabergs FF
Lunds BK 
02/11 21:00
FT 
 Landskrona BoIS
Lindome GIF 
02/11 21:00
FT 
 Ljungskile SK
Torns IF 
02/11 21:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Utsiktens BK 
02/11 21:00
FT 
 Skovde AIK
Assyriska Turab Ik Jkp 
02/11 21:00
FT 
 Tvaakers IF
Eskilsminne IF 
02/11 21:00
FT 
 IFK Varnamo
Kristianstads FF 
03/11 00:00
FT 
 Schaffhausen
Winterthur 
03/11 00:00
FT 
 Stade Ouchy
Aarau 
03/11 00:30
FT 
 Grasshoppers
Kriens 
03/11 02:00
FT 
1 Thun
Zurich 1
03/11 02:00
FT 
 St. Gallen
Sion 
02/11 20:00
FT 
1 Ratchaburi FC
Port 1
02/11 21:30
 
 C. A. Bizertin
Stade Tunisien 
02/11 21:30
FT 
 J.s. Kairouanaise
Chebba 
02/11 20:00
FT 
 Konyaspor
Genclerbirligi 
02/11 22:30
FT 
 Alanyaspor
Istanbul Basaksehir 
02/11 22:30
FT 
 Trabzonspor
Goztepe 
03/11 01:00
FT 
 Antalyaspor
Besiktas 
02/11 19:00
FT 
 Hatayspor
Altay Spor Kulubu 
02/11 21:30
FT 
 Adanaspor
Boluspor 
02/11 21:30
FT 
 Menemen Belediye Spor
Umraniyespor 
03/11 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Adana Demirspor 
02/11 20:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Ahrobiznes Tsk Romny 1
02/11 20:00
FT 
 Karpaty Lviv
Shakhtar Donetsk 
02/11 20:00
FT 
 Vorskla Poltava
Desna Chernihiv 
02/11 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv U21
Lviv U21 
03/11 03:00
FT 
1 Rampla Juniors
Boston River 
03/11 03:00
FT 
 Ca Juventud
Racing Club Montevideo 
03/11 06:00
FT 
 CA Penarol
Plaza Colonia 1
03/11 05:00
FT 
 Aragua
Deportivo Tachira 
02/11 22:30
FT 
 Carmarthen
Newi Cefn Druids 
02/11 22:30
FT 
1 Airbus
Aberystwyth Town 
02/11 22:30
FT 
 Caernarfon
Barry Town Afc 
02/11 16:00
FT 
 Bengaluru United
Asc 
02/11 21:00
FT 
 Asane Fotball
Kvik Halden