Live3s Logo

LiveScore 01 Nov 2019

02/11 03:30
FT 
 Hoffenheim
Paderborn 07 
02/11 03:45
FT 
 Dijon
PSG 
02/11 03:45
FT 
 Barnsley
Bristol City 
02/11 03:00
FT 
 Zwolle
Ajax Amsterdam 
01/11 16:30
FT 
 Sydney
Newcastle Jets 
01/11 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Urawa Red Diamonds 
02/11 12:00
FT 
 Vissel Kobe
Vegalta Sendai 
02/11 04:00
FT 
 Australia U17
Nigeria U17 
02/11 04:00
FT 
 Hungary U17
Ecuador U17 
02/11 07:00
FT 
 Canada U17
New Zealand U17 
02/11 07:00
FT 
 Brazil U17
Angola U17 
02/11 02:30
FT 
1 Victoriano Arenas
Ferrocarril Midland 
02/11 02:30
FT 
 Canuelas
El Porvenir 
02/11 08:00
FT 
 Atletico Rafaela
Almagro 
02/11 08:30
FT 
 San Martin San Juan
Ferrol Carril Oeste 
02/11 02:30
FT 
2 Deportivo Paraguayo
Liniers 1
01/11 20:00
 
 Defensa Y Justicia Reserves
Argentinos Jrs Reserves 
01/11 20:00
FT 
 Central Cordoba Sde Reserves
Velez Sarsfield Reserves 
01/11 21:00
FT 
 Banfield Reserves
Union Santa Fe Reserves 
01/11 21:00
FT 
 Boca Juniors Reserve
Arsenal De Sarandi Reserves 
01/11 21:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
River Plate R 
01/11 21:00
FT 
 Ca Independiente Reserves
San Lorenzo Reserves 
01/11 21:00
FT 
 Ca Talleres De Córdoba Reserves
Newells Reserves 
01/11 21:00
FT 
 Colon Reserves
Atletico Tucuman Reserve 
01/11 21:00
FT 
 Gimnasia Lp Reserves
Estudiantes Lp Reserves 
01/11 21:00
FT 
 Huracan Reserves
Lanus Reserves 
01/11 21:00
FT 
1 Ca Patronato Reserves
Racing Club Reserves 
02/11 09:00
FT 
 Central Norte Salta
Crucero del Norte 
01/11 19:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Shirak 
02/11 02:10
FT 
 SV Ried
SV Horn 
02/11 02:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
FAC Team Fur Wien 
02/11 02:10
FT 
 Blau Weiss Linz
Lafnitz 
02/11 02:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
SKU Amstetten 
02/11 02:10
FT 
 Liefering
Juniors OO 
02/11 02:10
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Grazer AK 
02/11 01:00
FT 
 Sv Schwechat
First Vienna 
02/11 02:00
FT 
 Sv Lebring
Sv Ilz 
02/11 02:30
FT 
 Sv Eltendorf
Sc Ritzing 
01/11 21:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Trenkwalder Admira Youth 
02/11 02:00
FT 
1 Rapid Vienna Youth
Sv Stripfing Weiden 
02/11 02:30
FT 
 SC Mannsdorf
Wiener Sportklub 
01/11 18:30
FT 
 Agsu
Turan Tovuz 
01/11 18:30
FT 
 Keshla 2
Qarabag 2 
01/11 18:30
FT 
 Standard Sumgayit 2
Sabah 2 1
02/11 00:00
FT 
 Neftci Baku
Qarabag 
01/11 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
02/11 06:00
FT 
 Xv De Jau Youth
Bandeirante U20 
02/11 06:15
FT 
 Botafogo Sp
Coritiba (PR) 
02/11 07:30
FT 
1 Operario Ferroviario Pr
Atletico Clube Goianiense 
02/11 09:30
FT 
 Cuiaba (MT)
Bragantino SP 
01/11 19:35
FT 
 Shandong Luneng
ShenHua SVA FC 
01/11 15:30
FT 
1 Beijing Renhe
Guangzhou R&F 
02/11 01:00
FT 
 Doxa Katokopias
Nea Salamis 
02/11 00:00
FT 
1 Aris Limassol
Asil Lysi 
02/11 00:00
FT 
 Pribram B
Kraluv Dvur 
02/11 01:00
FT 
 Pisek
Slavia Prague B 
02/11 00:00
FT 
 Vitkovice
Sk Slovan Varnsdorf 
02/11 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Hradec Kralove 
02/11 02:00
FT 
 Brno
Slavoj Vysehrad 
02/11 01:00
FT 
1 SC Znojmo
Vyskov 1
01/11 20:30
FT 
 Opava U19
Sparta Praha U19 
01/11 21:00
FT 
 Mfk Karvina U19
Banik Ostrava u19 
02/11 01:00
FT 
 Bohemians 1905
Synot Slovacko 
02/11 00:30
FT 
1 Skive IK
Roskilde 
02/11 01:30
FT 
 Hvidovre IF
Kolding IF 
02/11 02:00
FT 
 Union Santa Fe
Frederikssund Ik 
02/11 02:00
FT 
 Silkeborg KFUM
If Lyseng 
02/11 02:00
FT 
 Esbjerg FB
Horsens 
01/11 22:00
FT 
 Norwich City U23
Fulham U23 
02/11 03:00
FT 
 Derby County U23
Wolves U23 
02/11 03:00
FT 
 Manchester City U23
Leicester City U23 
02/11 03:00
FT 
1 Southampton U23
Brighton U23 
02/11 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur U23
Arsenal U23 
02/11 03:00
FT 
 Stoke City U23
West Bromwich U23 
01/11 21:30
FT 
 Birmingham U23
Bolton Wanderers U23 
02/11 01:00
FT 
1 Tartu Jk Maag Tammeka B
Jk Tallinna Kalev Ii 
01/11 22:00
FT 
 Haguenau
Lens B 
02/11 03:00
FT 
 Marignane Gignac
Louhans-Cuiseaux 
02/11 01:00
FT 
 Pau
Creteil 1
02/11 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
US Boulogne 
02/11 03:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Lyon la Duchere 
02/11 03:00
FT 
1 Red Star 93
Le Puy Foot 43 Auvergne 
02/11 03:00
FT 
 Toulon
Bastia CA 1
02/11 03:00
FT 
 Angouleme
Sete FC 
02/11 03:00
FT 
 Caen
Orleans US 45 
02/11 03:00
FT 
1 ES Troyes AC
Valenciennes 
02/11 03:00
FT 
 Chambly
Guingamp 
02/11 03:00
FT 
 Ajaccio
Rodez AF 
02/11 03:00
FT 
 Chateauroux
Auxerre 1
01/11 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Dinamo Batumi 
02/11 02:00
FT 
 Fsv Zwickau
SG Sonnenhof Grobaspach 
02/11 02:15
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
02/11 01:30
FT 
 Hannover 96
SV Sandhausen 
02/11 01:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
VfL Osnabruck 
01/11 18:00
FT 
 Hoffenheim U19
Karlsruher Sc U19 1
01/11 21:00
 
 Tsv Nordlingen
Deisenhofen 
01/11 22:00
FT 
 Sv Oberachern
Goppinger Sv 1
01/11 22:00
FT 
 Neckarsulmer Sport-Union
Fsv 08 Bissingen 
02/11 02:30
FT 
 Hessen Dreieich
Eintracht Stadtallendorf 
02/11 01:00
FT 
 Zfc Meuselwitz
Wacker Nordhausen 
02/11 02:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Germania Halberstadt 1
02/11 02:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Lichtenberg 47 
02/11 02:30
FT 
 Kickers Offenbach
Bayern Alzenau 
01/11 18:30
FT 
 Dempo SC
Just Lang Ge Uthai Association 
01/11 18:30
 
 Chhinga Veng
Ramhlun North 
01/11 21:30
FT 
 Electric Veng
Mizoram Police 
01/11 22:00
FT 
 Northeast United
Goa 1
01/11 22:00
FT 
 Northeast United
Goa 
01/11 14:00
FT 
 Bareti 1698
Ps Amdesta 1
01/11 14:35
FT 
 Gapura
Persipu 
01/11 16:30
FT 
 Galuh
Perkesit Cianjur 2
01/11 16:30
FT 
 Perseru Badak Lampung
Arema Malang 
01/11 19:30
FT 
1 Kalteng Putra
Persib Bandung 
01/11 19:45
FT 
 Gol Gohar
Peykan 
01/11 22:30
FT 
 Zob Ahan
Shahin Bushehr 
01/11 22:30
FT 
 Teraktor-Sazi
Esteghlal Tehran 
02/11 03:45
AET 
 Finn Harps
Drogheda United 
90min [1-0], 120min [2-0], Finn Harps win
01/11 19:00
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Beitar Yavne 
01/11 19:30
FT 
 Hapoel Kfar Bara
Hapoel Mahane Yehuda 
01/11 20:00
FT 
1 Hapoel Ramot Menashe
Ihud Bnei Kfar Kara 
01/11 20:30
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Shimshon Bnei Tayibe 
01/11 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Maccabi Ahi Nazareth 
01/11 21:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Umm Al Fahm 
01/11 21:00
FT 
1 Kfar Kasem
Hapoel Ashkelon 
01/11 21:00
FT 
 Hapoel Akko
Ironi Ramat Hasharon 1
01/11 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Beitar Tel Aviv Ramla 
01/11 18:15
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Herzliya 
01/11 18:45
FT 
 Hapoel Herzliya
Hapoel Iksal 
01/11 19:30
FT 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
01/11 20:15
FT 
 Rubi Shapira
Hapoel Bnei Zalfa 
01/11 22:00
 
 Inter Milan U20
AS Roma U19 
02/11 04:00
FT 
 Spezia
Chievo 
02/11 12:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Tokyo Verdy 
02/11 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Honda Lock SC 
01/11 18:00
 
 Nagoya Oceans Futsal
F League Selection Futsal 
02/11 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Beleza (w) 
02/11 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Albirex Niigata (w) 
02/11 12:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Urawa Reds (w) 
02/11 12:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Nojima Stella womens 
01/11 19:00
FT 
 Mathare United
Posta Rangers 
02/11 12:00
FT 
 Bucheon 1995
Seoul E Land 
01/11 20:00
FT 
 Kf Llapi
Kf Drenica Srbica 
01/11 22:35
FT 
 Al Shabab Kuw
Al-Nasar 1
01/11 22:35
FT 
 Al Shabab Kuw
Al-Nasar 
02/11 00:50
FT 
 Al Kuwait SC
Al Sahel 
02/11 00:50
FT 
 Al Kuwait SC
Al Sahel 
02/11 01:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Gzira United 
02/11 01:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Gzira United 
02/11 03:15
FT 
 Hamrun Spartans
Santa Lucia 
02/11 03:15
FT 
 Hamrun Spartans
Santa Lucia 
02/11 09:00
FT 
 Puebla
Pumas UNAM 
02/11 11:00
FT 
 Atlas
Atletico San Luis 1
02/11 10:00
FT 
 Alacranes de Durango
Cimarrones De Sonora Ii 
01/11 23:30
FT 
 Atlas U20
San Luis U20 
02/11 02:00
FT 
 Puebla U20
Pumas U20 
02/11 08:00
FT 
 Loros Universidad
Tampico Madero 
02/11 10:10
FT 
 Correcaminos Uat
Mineros De Zacatecas 
02/11 11:00
FT 
 Venados
Atlante 1
02/11 01:00
FT 
 Renaissance Zmamra
Rcoz Oued Zem 
02/11 02:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Sc Heerenveen Womens 
02/11 03:00
FT 
 NAC Breda
Go Ahead Eagles 
02/11 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
NEC Nijmegen 
02/11 03:00
FT 
 Den Bosch
Helmond Sport 
02/11 03:00
FT 
1 Dordrecht 90
Oss 
02/11 03:00
FT 
 Eindhoven
Az Alkmaar 2 
02/11 03:00
FT 
 De Graafschap
SBV Excelsior 
02/11 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Almere City FC 
02/11 03:00
FT 
 Telstar
Utrecht Am 
02/11 11:00
FT 
 Southern United
Tasman United 
02/11 02:00
FT 
 Stromsgodset
Rosenborg 
01/11 20:45
AET 
 Bahla
Fnjaa SC 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Fnjaa SC win
01/11 20:50
AET 
 Al Khaboora
Sohar Club 1
90min [1-1], 120min [3-1], Al Khaboora win
01/11 23:40
FT 
2 Mrbat
Nizwa Club 
01/11 21:05
FT 
 Markz Balata
Shabab Al Am Ari 
01/11 22:00
FT 
 Hilal Al Quds
Ahli Al Khalil 
01/11 22:00
FT 
1 Cd Universitario Reserves
Ca Independiente De La Chorrera Reserves 
02/11 06:00
FT 
 Tauro Reserves
Alianza Panama Reserves 
02/11 06:00
FT 
1 Cd Arabe Unido Reserves
Plaza Amador Reserves 
02/11 05:00
FT 
 Cerro Porteno
Sol De America 1
02/11 07:00
FT 
 Libertad Asuncion
Nacional Asuncion 
02/11 04:00
FT 
 Deportivo Santani Reserves
Club Guarani Reserve 
02/11 06:45
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Molinos El Pirata 
02/11 09:00
FT 
1 Sport Boys
Melgar 
01/11 23:00
FT 
 Academia Deportiva Cantolao Reserves
Molinos El Pirata Reserves 
02/11 04:30
FT 
 Felgueiras
Vila Real 
01/11 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Sporting Braga U23 
01/11 22:15
FT 
 Al-Ahli Doha
Umm Salal 
02/11 00:25
FT 
 Al-Arabi SC
Al-Wakra 
02/11 00:00
FT 
 Csikszereda
Voin Tate Numa Glenn 
02/11 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
Chindia Targoviste 
01/11 20:00
 
 Cluj Ii
Unirea Dej 
01/11 20:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
01/11 20:00
FT 
 Voluntari B
Css Slatina 
01/11 20:00
 
 Unirea Bascov
Pucioasa 
01/11 20:00
FT 
1 Balotesti
Cs Blejoi 
01/11 20:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Acs Vedita Colonesti Ms 
01/11 20:00
FT 
 Inainte Modelu
Mostistea Ulmu 
01/11 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Sanmartin 
01/11 16:00
FT 
 Ufa Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
01/11 17:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Terek Groznyi Youth 
01/11 18:00
FT 
 Pfc Sochi Youth
Tambov Youth 
02/11 00:15
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Cska Moscow Youth 
01/11 20:00
FT 
 Jubail
Al Washm 
01/11 20:00
FT 
 Al Sahel
Wajj 
01/11 20:15
 
 Al Sadd Sa
Al Rawdhah 
01/11 20:15
 
 Al Riyadh
Al Safa Ksa 
01/11 20:15
 
 Al Anwar Sa
Al Sharq 
01/11 20:25
FT 
 Al Arabi Ksa
Hercue 1
01/11 20:25
 
 Al Drae
Al Draih 
01/11 20:30
FT 
 Arar
Al Qaisoma 
01/11 20:45
FT 
 Al Entesar
Afief 
01/11 20:50
 
 Al Suqoor Ksa
Hajer 
01/11 22:55
FT 
 Al Faisaly Harmah
Dhamk 
01/11 23:00
FT 
 Al-Raed
Al Wehda Mecca 
02/11 03:05
FT 
 Dundee
Greenock Morton 
01/11 20:30
FT 
 Backa Backa Palanka
Dinamo Vranje 1
02/11 00:00
FT 
 TJ Spartak Myjava
Slovan Duslo Sala 
01/11 21:30
FT 
 Steenberg United
Real Kings 
02/11 02:00
AET 
 Maritzburg United
Highlands Park 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Maritzburg United win
01/11 19:00
FT 
 Celta Vigo U19
Ed Val Minor Nigran U19 
01/11 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna U19
Bansander U19 
01/11 19:00
FT 
 Real Betis U19
San Felix U19 1
01/11 19:00
FT 
 Lleida Esportiu U19
Ce Europa U19 
01/11 19:00
FT 
 Ud San Fernando U19
Acodetti U19 
01/11 19:30
FT 
1 Leioa U19
Cd Alaves U19 
01/11 20:00
FT 
 Rayo Vallecano U19
Valladolid U19 
01/11 20:00
FT 
 Recreativo Huelva U19
Cd 26 De Febrero U19 
01/11 20:00
FT 
 Sevilla U19
Vazquez Cultural U19 
01/11 20:00
FT 
 Tenerife U19
Cd Ofra U19 
01/11 22:00
FT 
 Cd Roda U19
Elche U19 1
01/11 23:00
FT 
1 Cd Roces U19
Real Oviedo U19 
01/11 23:30
FT 
 Malaga U19
Pena Barcelonista U19 1
02/11 00:00
FT 
 Villarreal U19
Real Murcia U19 
02/11 03:30
FT 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Peniscola Futsal 
02/11 03:30
FT 
 Xota Navarra Futsal
Vaidepenas Futsal 
02/11 03:30
FT 
 Palma Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
01/11 19:00
FT 
 Numancia
Albacete 1
01/11 23:00
FT 
 Cadiz
Sporting de Gijon 
02/11 01:30
FT 
 SD Ponferradina
Malaga 
02/11 04:00
FT 
 Real Oviedo
Almeria 
02/11 00:00
FT 
 SD Amorebieta
Unionistas De Salamanca 
01/11 18:15
FT 
 Santutxu
Sd San Ignacio 
01/11 18:30
FT 
1 Cd Valdefierro
Ad Almudevar 
01/11 18:30
FT 
 Real Zaragoza B
Tamar Ritter 
01/11 18:30
FT 
 Portugalete
Cd Ariznabarra 
01/11 18:45
FT 
 San Rafael
Ce Felanitx 
01/11 19:00
FT 
 Arcos
Conil 
01/11 19:00
FT 
 Sfc Minerva
Ciudad Murcia 
01/11 19:00
FT 
 Cd Coria
Cd Azuaga 1
01/11 19:00
FT 
 Emd Aceuchal
Arroyo Club Polideportivo 1
01/11 19:00
FT 
 Moralo Cp
Cd Miajadas 
01/11 19:00
FT 
 Ted Contois Feng
Ad Llerenense 
01/11 19:00
FT 
 Udc Txantrea Kke
Lourdes 
01/11 19:00
FT 
 Cd Berceo
Cd Anguiano 
01/11 19:00
FT 
 Cd Cuarte Industrial
Ud Fraga 
01/11 19:00
FT 
 SD Beasain
Santurtzi Cd 
01/11 19:00
FT 
1 SD Deusto
JD Somorrostro 
01/11 19:00
FT 
1 Cd Huetor Vega
Velez 
01/11 19:00
FT 
 Real Jaen CF
Alhaurin De La Torre 
01/11 20:00
FT 
 Unión Viera
Atletico Tacoronte 
01/11 23:00
FT 
 Casalarreina
CD Tudelano 
01/11 23:00
FT 
 Ud Llanera
Cd Mosconia 
01/11 23:00
FT 
 Atzeneta Ue
Acero 
01/11 23:30
FT 
1 Racing B
Sd Torina 
01/11 23:30
FT 
 Pasaia Ke
Tolosa 
01/11 23:30
FT 
 Ud Santa Marta
Numancia B 
02/11 00:00
FT 
 Cf Alondras
Racing Villalbes 
02/11 00:00
FT 
 Santa Catalina Atletico
Ce Esporles 
02/11 00:00
FT 
 Motril
Malaga B 
02/11 00:00
FT 
 Bergantinos
Cd Estradense 
02/11 00:00
FT 
 Urduliz Ft
Sd Balmaseda 
02/11 00:15
FT 
 Illueca
Calamocha 
02/11 00:30
FT 
 Ourense
Ud Paiosaco 2
02/11 00:30
FT 
 Suodu Pei
SD Gernika 
02/11 00:30
FT 
 Recambios Colon Cd
Silla 
02/11 01:00
FT 
 Atletico Albericia
U.M. Escobedo 1
02/11 01:30
FT 
 UD Gijon Industrial
Urraca 
02/11 01:30
FT 
 Ud Logrones B
Calahorra B 1
02/11 02:30
FT 
 Vilafranca
Cerdanyola del Valles 
02/11 03:30
FT 
 AD San Juan
Ca Cirbonero 
01/11 22:00
FT 
 Rabita Kosti
Ahli Marawi 
02/11 01:30
FT 
 Galatasaray
Rizespor 
01/11 18:30
FT 
 Galatasaray U19
Boluspor U19 
01/11 22:00
FT 
 Al Wehda UAE
Al-Dhafra 
01/11 22:00
FT 
 Khor Fakkan
Al Nasr Dubai 
02/11 00:45
FT 
1 Al Ain
Al-Jazira UAE 
01/11 22:00
FT 
 Ajman Reserve
Al Ahli Dubai Reserves 
01/11 22:00
FT 
 Al Fujairah Reserves
Al Sharjah R 1
01/11 22:00
FT 
 Baniyas Sc Reserves
Al Ittihad Kalba Reserves 
01/11 22:00
FT 
1 Hatta Dubai Reserves
Al Wasl Sc Reserves 
01/11 21:00
FT 
 Sc Villa
Ura Kampala 
01/11 21:30
FT 
 Bul
Kyetume 
01/11 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv U19
Karpaty Lviv U19 
01/11 19:00
FT 
 Karpaty Lviv U21
Shakhtar Donetsk U21 
02/11 10:30
 
 Phoenix Rising
Real Monarchs Slc 
02/11 03:45
FT 
1 Bala Town
Newtown 1
02/11 03:45
FT 
 Cardiff Metropolitan University
Penybont 
02/11 04:00
FT 
 Connahs Quay Nomads
The New Saints 
01/11 16:30
 
 Japan U21
Hanyang University U21 
01/11 19:00
 
 Vietnam U21
Sarajevo U19 
02/11 02:00
FT 
 Criciuma U19
Juventude Rsu19