Live3s Logo

LiveScore 30 Sep 2019

01/10 03:00
FT 
 Manchester United
Arsenal 
01/10 02:45
FT 
 Parma
Torino 1
01/10 03:15
FT 
 Aves
Sporting Lisbon 
01/10 00:30
FT 
 PFC Sochi
Akhmat Grozny 
30/09 22:00
FT 
 Sweden U17
Faroe Islands u17 
30/09 22:00
FT 
 Denmark U17
Lithuania U17 
01/10 01:00
FT 
 Mali
Niger 
01/10 04:00
FT 
 Cote d Ivoire
Cape Verde 
01/10 02:30
FT 
 Real Pilar
General Lamadrid 
01/10 02:30
FT 
 CA Brown Adrogue
Almagro 
01/10 05:10
FT 
 Tigre
San Martin Tucuman 
01/10 08:00
FT 
 Gimnasia Mendoza
All Boys 
01/10 08:10
FT 
 Estudiantes de Caseros
Ca Platense 
01/10 02:30
FT 
 Yupanqui
Claypole 
01/10 06:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Godoy Cruz 1
01/10 08:10
FT 
 Colon
Argentinos Juniors 
01/10 03:30
FT 
1 Huracan Las Heras
Deportivo Maipu 
30/09 20:00
FT 
 Bkma
West Armenia 
30/09 20:00
FT 
 Aragats
Ani Yerevan 
30/09 20:00
FT 
 Lernayin Artsakh
Shirak Gjumri B 
30/09 20:00
FT 
 Pyunik B
Dilijan 
30/09 20:00
FT 
 Van
Alashkert B Martuni 
30/09 20:00
FT 
 Lori Vanadzor
Shirak 
30/09 23:00
FT 
 Avan Academy
Pyunik 
01/10 00:30
FT 
 Dhufar
Mc Alger 
30/09 23:10
FT 
 Bahrain Sc
Al Ittihad Bhr 1
30/09 23:10
FT 
 Al Budaiya
Malkia 
01/10 08:00
FT 
 Jorge Wilstermann
Club Guabira 
01/10 07:00
FT 
 Avai
Bahia 
01/10 07:00
FT 
 Fortaleza
Botafogo 
01/10 07:00
FT 
 Goias
Cruzeiro 
01/10 07:00
FT 
 Guarani
Atletico Clube Goianiense 
30/09 22:30
FT 
 Arda
Etar Veliko Tarnovo 
01/10 01:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Lokomotiv Plovdiv 
30/09 23:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Spartak Pleven 
30/09 23:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Hebar Pazardzhik 
01/10 06:30
FT 
 Santiago Wanderers
Csyd Barnechea 
01/10 08:00
 
1 San Marcos De Arica
Deportes Recoleta 1
30/09 22:00
 
 Union Magdalena
Atletico Junior Barranquilla 
01/10 06:45
FT 
 Barranquilla
Deportes Quindio 
30/09 22:00
FT 
 Slaven Belupo U19
Inter Zapresic U19 1
01/10 00:00
FT 
 Slovan Liberec
Budejovice 
01/10 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Marila Pribram 
01/10 01:00
FT 
 Horsens
Esbjerg FB 
01/10 00:30
FT 
 Skovlunde U21
Vanlose IF U21 
01/10 00:30
FT 
 B 1913 Odense U21
Fremad Amager U21 
01/10 08:30
 
 Independiente Jose Teran
Liga Dep. Universitaria Quito 
01/10 02:45
FT 
 Carshalton Athletic
Lewes 
01/10 02:45
FT 
 Haringey Borough
Kingstonian 
01/10 02:00
FT 
 Newcastle U23
Swansea City U23 
01/10 02:00
FT 
1 Reading U23
Stoke City U23 
30/09 20:00
FT 
 Bristol City U23
Colchester United U23 
30/09 20:00
FT 
 Leeds United U23
Crewe Alexandra U23 
30/09 20:00
FT 
 Sheffield United U23
Burnley U23 
30/09 21:00
FT 
 Wigan Athletic U23
Birmingham U23 
01/10 02:00
FT 
 Bolton Wanderers U23
Hull City U23 
30/09 23:30
FT 
 KTP Kotka
Musa 1
01/10 02:45
FT 
 Guingamp
Le Mans 
30/09 20:00
FT 
 Baia Zugdidi
Samtredia 
30/09 20:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Telavi 1
01/10 01:00
FT 
 Ingolstadt 04
SpVgg Unterhaching 
01/10 02:30
FT 
 Hannover 96
Nurnberg 
01/10 02:15
FT 
 Dortmund(am)
RW Oberhausen 
30/09 18:00
FT 
 Maharashtra
Services 
30/09 17:45
FT 
 Nangkiew Irat
Ryntih Sc 
30/09 14:15
FT 
1 Persewar Waropen
PSIM Yogyakarta 
30/09 16:30
FT 
 Persatu Tuban
Persik Kediri 1
30/09 14:05
FT 
 Sportivo Buleleng
Putra Tresna Bali 
30/09 16:00
FT 
 Benpica Karawang
Persebam Kabupaten Bogor 
30/09 16:00
FT 
 Cibinong Poetra
Patriot Candrabhaga 
30/09 16:00
FT 
 Fearless Persekabtas
Citeureup Raya 
30/09 16:00
FT 
 Maung Anom
Psit Kota Cirebon 
30/09 16:10
FT 
 Ps Tunas Muda Ubud
Ps Badung 
30/09 16:45
FT 
 Bengkulu Raya
Ps Mukomuko 
30/09 19:30
FT 
 Mashin Sazi
Persepolis 
30/09 19:30
AET 
 Fajr Sepasi
Foolad Khozestan 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-2], Fajr Sepasi win
30/09 21:00
FT 
 Kheybar Khorramabad
Sepahan 
30/09 21:45
AET 
 Khooshe Talaee Sana Saveh
Shahin Bushehr 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [1-3], Shahin Bushehr win
30/09 22:45
AET 
 Oxin Alborz
Esteghlal Tehran 
90min [1-1], 120min [1-3], Esteghlal Tehran win
30/09 23:00
AET 
 Pars Jonoubi Jam
Zob Ahan 
90min [1-1], 120min [1-2], Zob Ahan win
30/09 21:00
FT 
1 Bologna U20
Chievo Youth 
01/10 03:00
FT 
 Juventus U23
Ac Monza 
01/10 03:00
FT 
 Cremonese
Ascoli 
01/10 09:30
FT 
 Cavalier
Uwi 
30/09 23:00
FT 
 Riga
Bfc Daugavpils 
01/10 00:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Metta/LU Riga 
30/09 20:45
 
 Perak U21
Selangor Pkns U21 
01/10 06:00
FT 
 Veracruz Womens
Chivas Guadalajara Womens 
01/10 07:00
FT 
 Club America Womens
Pachuca Womens 
01/10 08:00
FT 
 Santos Laguna Womens
Puebla Womens 1
01/10 09:00
FT 
 Saint Louis Athletica Womens
Aguilas De Leon Womens 
01/10 10:00
 
 Tijuana Womens
Toluca Womens 
01/10 02:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Den Bosch 
01/10 02:00
FT 
 Utrecht Am
Helmond Sport 
01/10 00:30
FT 
 Sc Heerenveen 2
Heracles Almelo Reserves 
01/10 00:30
FT 
 Nac Breda Reserve
Vvv Venlo Reserve 
01/10 00:30
FT 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Fortuna Sittard Reserve 
01/10 00:30
FT 
 Vitesse Arnhem Am
Jong Zwolle Reserve 
01/10 00:30
FT 
 Willem Ii Reserves
Rkc Waalwijk Reserve 
01/10 00:50
FT 
 Twente Enschede Am.
Cambuur Reserve 
30/09 20:00
FT 
 Odd Grenland B
Senja 
30/09 19:00
FT 
 Molde B
Stabaek B 
30/09 20:00
FT 
 Sunndal
Sparta Sarpsborg B 
30/09 23:00
FT 
 Stord IL
Stromsgodset B 
30/09 23:00
FT 
 Gjovik Ff
Ray Heim B Team 
30/09 23:00
FT 
 Kolstad
Raufoss Il B 
01/10 00:00
FT 
 Herd
Aalesund B 
01/10 00:00
FT 
 Start Kristiansand B
Bryne B 
01/10 01:00
FT 
 Lillestrom B
Honefoss 
01/10 02:15
FT 
 Ready
Valerenga B 
01/10 01:00
FT 
 Skeid Oslo
Strommen 
01/10 01:00
FT 
 Viking
Mjondalen 
01/10 06:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Deportivo Capiata 
01/10 08:00
FT 
 Cerro Porteno
Deportivo Santani 
30/09 20:00
FT 
 Olimpia Asuncion Reserves
Club General Diaz Reserves 
01/10 02:15
FT 
 Dep. San Martin
Em Deportivo Binacional 
01/10 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Univ. Cesar Vallejo 
01/10 00:00
FT 
 Zaglebie Lubin
LKS Lodz 
30/09 23:00
FT 
 Politehnica Iasi
Sepsi 
01/10 01:30
FT 
 Universitatea Craiova
Viitorul Constanta 
30/09 22:00
 
 Dynamo Samarra Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
30/09 18:00
FT 
 Ufa 2
Chelyabinsk 
30/09 23:30
FT 
1 Kamaz
Nosta Novotroitsk 
30/09 22:00
FT 
 Krasnodar II
Fakel Voronezh 
30/09 23:10
FT 
 Al Nahdha
Al Bukayriyah 
30/09 23:20
FT 
 Al Kawkab
Al Ansar 
30/09 23:45
FT 
 Al Ameade
Al Qadasiya 
30/09 23:50
FT 
 Uhud
Hottain 
01/10 02:30
FT 
1 East Stirlingshire Reserves
Livingston Reserves 
01/10 02:45
FT 
 Queens Park Reserves
Albion Reserves 
01/10 02:45
FT 
 Bsc Glasgow R
Ayr United Reserve 
01/10 02:45
FT 
 East Kilbride Reserves
Alloa Athletic R 1
01/10 00:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Radnik Surdulica 
30/09 22:00
FT 
 Zlatibor
Semendrija 1924 
30/09 22:00
FT 
 Zemun
Radnicki Pirot 
01/10 00:00
FT 
 NK Aluminij
NK Publikum Celje 
30/09 22:00
FT 
 Rabita Kosti
El Ahli Atbara 
30/09 22:00
FT 
 Al Shorta Al Qadarif
El Nile Shandi 
01/10 01:00
FT 
 Hilal Obayed
Alamal Atbara 
01/10 01:00
FT 
 Ostersunds
Djurgardens 
01/10 01:00
FT 
 Helsingborg IF
Kalmar FF 
01/10 01:00
FT 
 Hammarby
Orebro 
01/10 01:30
FT 
1 Newroz
Arameisk-syrianska If 1
30/09 22:00
FT 
 Goteborg U21
Falkenbergs FF U21 
01/10 01:00
FT 
 Ik Frej Taby
IK Brage 
01/10 01:00
FT 
 Degerfors IF
Syrianska 
01/10 01:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Goztepe 1
01/10 00:00
FT 
 Altinordu
Adana Demirspor 
01/10 08:00
FT 
 Swope Park Rangers
Birmingham Legion 1
30/09 18:00
FT 
 Istiklol Fergana
Iftixor Oltiariq 
30/09 19:00
FT 
 Oktepa
Shortan Guzar 
30/09 19:35
FT 
 Xorazm Urganch
Neftchi Fargona 
30/09 20:00
FT 
 Mashal Muborak
Sherdor Samarqand 
30/09 19:00
FT 
1 Kokand 1912
Metallurg Bekobod 
30/09 21:15
FT 
 AGMK
Nasaf Qarshi 
30/09 21:15
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Buxoro 
30/09 19:30
FT 
 HCMC 2 Womens
Than KSVN womens 
30/09 22:15
FT 
 Botswana
Liberia