Live3s Logo

LiveScore 29 Sep 2019

29/09 23:30
FT 
 Leicester City
Newcastle United 1
29/09 18:00
FT 
1 Espanyol
Valladolid 
29/09 20:00
FT 
 Eibar
Celta Vigo 
29/09 22:00
FT 
 Alaves
Mallorca 
30/09 00:30
FT 
1 Levante
Osasuna 
30/09 03:00
FT 
 Sevilla
Real Sociedad 
29/09 18:30
FT 
 Napoli
Brescia 
29/09 21:00
FT 
 Lecce
AS Roma 
29/09 21:00
FT 
 Udinese
Bologna 
29/09 21:00
FT 
 Lazio
Genoa 
30/09 00:00
FT 
 Cagliari
Hellas Verona 
30/09 02:45
FT 
1 AC Milan
Fiorentina 
29/09 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Freiburg 
30/09 00:00
FT 
1 Koln
Hertha Berlin 
29/09 21:00
FT 
 Strasbourg
Montpellier 
29/09 23:00
FT 
 Nimes
Saint Etienne 1
30/09 03:00
FT 
 Marseille
Stade Rennais 
29/09 20:30
FT 
 Barnsley
Brentford 
29/09 18:15
FT 
 RKC Waalwijk
Vitesse Arnhem 1
29/09 20:30
FT 
 Zwolle
PSV Eindhoven 
29/09 20:30
FT 
1 Utrecht
Willem II 
29/09 22:45
FT 
 AZ Alkmaar
Heracles Almelo 
29/09 22:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Twente Enschede 
29/09 20:30
FT 
 Anderlecht
Red Star Waasland-Beveren 
30/09 00:00
FT 
 Standard Liege
Sporting Charleroi 1
30/09 02:00
FT 
 Oostende
Royal Antwerp 
29/09 23:00
FT 
 Santa Clara
Gil Vicente 1
29/09 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Pacos Ferreira 1
30/09 01:00
FT 
 Portimonense
Sporting Braga 
30/09 03:00
FT 
 Rio Ave
Porto 
29/09 16:30
FT 
 Ural Sr
CSKA Moscow 
29/09 19:00
FT 
 Rubin Kazan
Ufa 
29/09 21:30
FT 
 Spartak Moscow
Gazovik Orenburg 1
30/09 00:00
FT 
1 Krasnodar
Arsenal Tula 
30/09 05:25
FT 
 Montreal Impact
Atlanta United 
30/09 05:25
FT 
 Columbus Crew
Philadelphia Union 
30/09 05:25
FT 
 New England Revolution
New York City 
30/09 05:25
FT 
 Cincinnati
Orlando City 
30/09 05:25
FT 
 Chicago Fire
Toronto 
30/09 05:25
FT 
 New York Red Bulls
DC United 
30/09 07:30
FT 
 LA Galaxy
Vancouver Whitecaps 
30/09 07:30
FT 
1 San Jose Earthquakes
Seattle Sounders 1
30/09 07:30
FT 
 Real Salt Lake
Houston Dynamo 
30/09 07:30
FT 
 Colorado Rapids
Dallas 
30/09 07:30
FT 
 Minnesota United
Los Angeles 
30/09 07:30
FT 
2 Sporting Kansas City
Portland Timbers 1
29/09 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Tokyo 
29/09 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Shimizu S-Pulse 
29/09 13:00
FT 
 Gangwon
Incheon United 
29/09 14:00
FT 
 Seoul
Sangju Sangmu Phoenix 
29/09 15:00
FT 
 Gyeongnam
Pohang Steelers 
30/09 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Nouadhibou 
30/09 01:00
FT 
1 Nigeria
Togo 
30/09 02:25
FT 
 Argentino de Quilmes
Acassuso 
30/09 02:30
FT 
 Defensores Unidos
Villa San Carlos 
30/09 02:30
FT 
 UAI Urquiza
Ca San Miguel 
30/09 02:30
FT 
 Defensores Unidos
Villa San Carlos 
30/09 02:30
FT 
 Argentino de Quilmes
Acassuso 
30/09 02:25
FT 
 Ituzaingo
Argentino De Merlo 
30/09 02:30
FT 
 Deportivo Espanol
Sportivo Italiano 
29/09 22:00
FT 
 Guillermo Brown
Ferrol Carril Oeste 
30/09 02:30
FT 
 Deportivo Riestra
Sarmiento Junin 
30/09 04:35
FT 
 Belgrano
Independiente Rivadavia 1
30/09 06:00
FT 
 San Martin San Juan
Temperley 
29/09 22:00
FT 
 CA Banfield
San Lorenzo 1
30/09 00:15
FT 
 CA Huracan
Atletico Tucuman 
30/09 04:45
FT 
 Rosario Central
Racing Club 
30/09 07:00
FT 
 Independiente
Talleres Cordoba 1
29/09 20:00
FT 
 Noah
Alashkert 
29/09 23:00
FT 
 Urartu
Ararat Yerevan 
29/09 20:30
FT 
2 Rheindorf Altach
Mattersburg 
29/09 20:30
FT 
 Sturm Graz
Trenkwalder Admira 
29/09 23:00
FT 
 Rapid Wien
TSV Hartberg 
29/09 16:30
FT 
 Blau Weiss Linz
SV Ried 
29/09 16:30
FT 
 SG Austria Klagenfurt
SK Vorwarts Steyr 
29/09 21:30
FT 
 Sabah
Sabail 
29/09 23:45
FT 
 FK Inter Baku
Zira 
29/09 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
Gorodeya 
29/09 22:00
FT 
 Vitebsk
Isloch Minsk 
30/09 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk 
29/09 22:00
FT 
1 KVSK Lommel
Lokeren 
30/09 03:00
FT 
 Royal Pari
Real Potosi 
30/09 03:05
FT 
 The Strongest
Blooming 
30/09 05:15
FT 
 Aurora
San Jose 
30/09 07:30
FT 
 Oriente Petrolero
Bolivar 
29/09 22:00
FT 
 Mladost Doboj Kakanj
FK Sarajevo 
29/09 22:00
FT 
 Zrinjski Mostar
NK Siroki Brijeg 
29/09 23:00
FT 
 Borac Banja Luka
FK Velez Mostar 
29/09 21:00
 
 Linense Bra
Comercial Sp 
29/09 21:00
 
 Mirassol
Sao Caetano (SP) 
29/09 21:00
FT 
 EC Santo Andre
Ferroviaria Sp 
30/09 02:00
FT 
 Ec Sao Bernardo U20
Xv De Piracicaba Youth 
29/09 22:00
FT 
 Corinthians
Vasco da Gama 
30/09 03:00
FT 
 Fluminense
Gremio 
30/09 03:00
FT 
 Internacional RS
Palmeiras 
30/09 03:00
FT 
1 Santos
CSA Alagoas AL 
30/09 06:00
FT 
 Atletico-MG
Ceara 
30/09 06:00
FT 
 Atletico Paranaense
Chapecoense 
30/09 03:00
FT 
 Bragantino SP
Vitoria Salvador BA 
29/09 21:00
FT 
 Botev Plovdiv
Slavia Sofia 1
29/09 23:15
FT 
 Dunav Ruse
Ludogorets Razgrad 
30/09 01:30
FT 
 Beroe
CSKA Sofia 
30/09 03:00
FT 
 Rangers Talca
Huadiwei Sub 
30/09 04:00
FT 
 Melipilla
Deportes Santa Cruz 
30/09 02:00
FT 
1 Audax Italiano
Colo Colo 
30/09 04:30
FT 
 Cobresal
Huachipato 
30/09 07:00
FT 
 O Higgins
Union La Calera 
29/09 15:30
 
1 Heilongjiang Lava Spring
Beijing Beikong 
30/09 06:00
FT 
1 La Equidad
America de Cali 
30/09 08:30
FT 
 Atletico Nacional
Deportes Tolima 1
30/09 09:00
FT 
 Boyaca Chico
Valledupar 
30/09 01:00
FT 
1 Alajuelense
Perez Zeledon 
30/09 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Universidad de Costa Rica 
30/09 05:00
FT 
 Ad Grecia
Ad San Carlos 
30/09 08:00
FT 
 Santos De Guapiles
Limon 
29/09 21:30
FT 
 Zapresic
Hnk Gorica 1
30/09 01:00
FT 
 Istra 1961
Hajduk Split 
29/09 16:15
FT 
 Admira Praha
Sokol Hostoun 
29/09 16:15
FT 
 Sparta Praha B
Fk Mas Taborsko 
29/09 16:30
FT 
 Plzen B
Stechovice 
29/09 22:00
FT 
 Rakovnik
Karlovy Vary Dvory 
29/09 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Vysocina Jihlava 
29/09 22:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Fotbal Trinec 
29/09 16:15
FT 
 Blansko
Hlucin 
29/09 16:15
FT 
 Banik Ostrava B
Sigma Olomouc B 
29/09 16:15
 
 Unicov
Frydek-mistek 
29/09 16:30
FT 
 Zlin B
Slavia Kromeriz 
29/09 21:30
FT 
 Mfk Karvina
Opava 
30/09 00:00
FT 
 Viktoria Plzen
Sparta Praha 
29/09 19:45
FT 
 Fremad Amager
Roskilde 
29/09 19:45
FT 
 Naestved
Vejle 
29/09 20:00
FT 
 Fredericia
Hvidovre IF 
30/09 00:00
FT 
 Vendsyssel
Herfolge Boldklub Koge 
29/09 19:00
FT 
 Avarta
B 73 Slagelse 
29/09 19:00
FT 
 Holbaek
Hillerod Fodbold 
29/09 19:00
FT 
1 Ringkobing
Naesby BK 
29/09 18:00
FT 
 Aarhus AGF
Nordsjaelland 
29/09 20:00
FT 
 Aalborg BK
Randers 
29/09 22:00
FT 
 Midtjylland
Odense BK 
30/09 00:00
FT 
 Sonderjyske
Brondby 
29/09 18:00
 
 Thisted Fc Womens
Fortuna Hjorring Womens 
29/09 20:00
FT 
 Brondby Womens
Ob Womens 
30/09 01:00
FT 
 CD El Nacional
Sociedad Deportivo Quito 1
30/09 03:15
FT 
 Delfin
Tecnico Universitario 
30/09 05:30
FT 
 Emelec
Olmedo Riobamba 
29/09 19:30
FT 
 Everton Cd Womens
Manchester City Womens 
29/09 19:30
FT 
 Arsenal Womens
Brighton Ha Womens 
29/09 21:00
Postp. 
 Birmingham Womens
Reading Womens 
29/09 22:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Chelsea Fc Womens 
29/09 19:00
FT 
1 London City Lionesses Womens
Durham Wildcats Womens 
29/09 21:00
FT 
 London Bees Womens
Lewes Womens 
29/09 21:00
FT 
 Sheffield United Womens
Coventry Womens 
29/09 19:00
FT 
 West Ham United U23
Sunderland U23 
29/09 21:00
FT 
 Derby County U23
Blackburn Rovers U23 
29/09 21:00
FT 
 Nottingham Forest Womens
Sunderland Womens 
29/09 21:00
FT 
 Huddersfield Town Womens
Derby County Womens 
29/09 21:00
FT 
 Middlesbrough Womens
Stoke City Womens 
29/09 20:00
FT 
 Y Ilves Womens
Idrottsklubben Myran Women's 
29/09 19:00
FT 
 Ilves Tampere II
Salon Palloilijat Salpa 
29/09 20:45
 
 PSG Womens
Bordeaux Womens 
29/09 20:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dinamo Batumi 
29/09 19:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Hansa Rostock 
29/09 20:00
FT 
 Sv Meppen
Uerdingen 
29/09 20:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Koln Womens 1
29/09 20:00
FT 
 Wolfsburg womens
Ff Usv Jena (w) 
29/09 20:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
29/09 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Hoffenheim (w) 
29/09 19:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Dynamo Dresden 
29/09 19:30
FT 
 Greuther Furth
Holstein Kiel 
29/09 19:30
FT 
 St. Pauli
SV Sandhausen 
29/09 17:00
FT 
 Werder Bremen U19
Energie Cottbus U19 
29/09 17:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Augsburg U19 
29/09 19:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Mainz U19 
29/09 19:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Mainz U19 
29/09 20:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Heider Sv 
29/09 20:00
FT 
 St Pauli 2
Havelse 
29/09 21:00
FT 
 Hsc Hannover
Altonaer 
29/09 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Hannover 96 Am 
29/09 19:30
FT 
 Lichtenberg 47
FSV Union Furstenwalde 
29/09 19:30
FT 
 VSG Altglienicke
Bischofswerdaer FV 08 
29/09 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Berliner Ak 07 1
29/09 19:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Bsg Chemie Leipzig 
29/09 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
Viktoria Berlin 1889 
29/09 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
Kickers Offenbach 
29/09 20:00
FT 
1 Tsg Hoffenheim Am
Pirmasens 1
29/09 20:00
FT 
 Mainz Am
Sc Freiburg Am 
29/09 20:00
FT 
 RW Essen
Sc Verl 
29/09 20:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Fortuna Koln 
29/09 20:00
FT 
 Monchengladbach Am
Bergisch Gladbach 09 
29/09 20:00
FT 
 OFI Crete
Asteras Tripolis 1
29/09 22:00
FT 
 Xanthi
Volos Nfc 
29/09 22:15
FT 
 Panionios
Panathinaikos 
30/09 00:30
FT 
 AEK Athens
PAOK Saloniki 
29/09 19:00
FT 
 Xanthi U19
Volos Nps U19 
30/09 05:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Platense 
30/09 07:00
FT 
 CD Olimpia
Real De Minas 
29/09 14:30
 
 Southern District
Yuen Long 
29/09 17:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Wofoo Tai Po 
29/09 13:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Wing Yee Ft 
29/09 13:30
FT 
 Kwong Wah Aa
Mutual Football Club 
29/09 22:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Varda Se 
30/09 10:30
FT 
 Alaab Damanhour
Lakshadweep 
29/09 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Perseru Badak Lampung 
29/09 16:30
FT 
 Pss Sleman
Madura United 
29/09 19:30
FT 
 Bali United
Kalteng Putra 1
30/09 00:00
FT 
 Sligo Rovers
Dundalk 
29/09 16:30
FT 
 Pescara Youth
Sampdoria U19 1
29/09 16:30
FT 
 Pescara Youth
Sampdoria U19 
29/09 23:00
FT 
 Lazio U19
Empoli U19 
29/09 21:00
FT 
 Olbia
Como 
29/09 21:00
FT 
 Us Pianese
Pomigliano 
29/09 21:00
FT 
 Pro Vercelli
Us Pergolettese 
29/09 23:30
FT 
 Giana
Pontedera 
29/09 23:30
FT 
 Lecco
Alessandria 
29/09 23:30
FT 
 Novara
Albinoleffe 
29/09 23:30
FT 
 Renate Ac
Carrarese 
29/09 21:00
 
 Alma Juventus Fano
Alto Adige/sudtirol 1
29/09 21:00
 
1 Fermana
Padova 
29/09 21:00
 
 Gubbio
Feralpisalo 
29/09 21:00
 
 Ravenna
Sambenedettese 
29/09 21:00
 
 Vis Pesaro
Triestina 
29/09 23:30
FT 
 Azy Based Nano Bo
Reggio Audace 
29/09 23:30
FT 
 Cesena
Imolese 
29/09 23:30
FT 
 Modena
Rimini 1
29/09 21:00
 
 Us Casertana 1908
Catanzaro 
29/09 21:00
FT 
 Cavese
Avellino 1
29/09 21:00
 
 Reggina
Catania 
29/09 21:00
 
 Asd Sicula Leonzio
Bisceglie 1913 
29/09 21:00
FT 
 Virtus Francavilla
Ternana 
29/09 23:30
FT 
 Ac Monopoli
Teramo 
29/09 21:00
FT 
 Chievo
Pordenone Calcio Ssd 2
29/09 21:00
FT 
 Spezia
Trapani 
29/09 21:00
FT 
 Benevento
Virtus Entella 
30/09 03:00
FT 
 Livorno
Salernitana 
30/09 04:30
FT 
 Dunbeholden
Molynes United 
30/09 04:30
FT 
 Portmore United
Humble Lions 
30/09 04:30
FT 
 Vere United
Harbour View 
30/09 05:00
FT 
 Mount Pleasant
Arnett Gardens 
29/09 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Ventforet Kofu 
29/09 15:00
FT 
 Machida Zelvia
Ryukyu 
29/09 17:00
FT 
 Okayama
JEF United Ichihara 
29/09 17:00
FT 
 Gifu
Yokohama 
29/09 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Tokyo U23 
29/09 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Grulla Morioka 
29/09 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Roasso Kumamoto 
29/09 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Gainare Tottori 
29/09 14:00
FT 
 Blaublitz Akita
Yokohama Scc 
29/09 14:00
FT 
 SC Sagamihara
Giravanz Kitakyushu 
29/09 17:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
AC Nagano Parceiro 
29/09 12:00
 
 Vegalta Sendai (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
29/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Jef United Ichihara Womens 
29/09 13:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Nojima Stella womens 
29/09 16:00
FT 
 Beleza (w)
Albirex Niigata (w) 
29/09 16:00
 
 Nagano Parceiro (w)
Inac Kobe (w) 
29/09 16:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Inac Kobe Leonessa Womens 
29/09 12:00
 
 Orca Kamogawa Womens
As Elfen Sayama (w) 
29/09 12:00
FT 
 Yamato Sylphid Womens
B Kyoto (w) 
29/09 18:00
FT 
1 FK Atyrau
Okzhetpes 
29/09 19:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Taraz 
29/09 21:00
FT 
 Astana
Kaisar Kyzylorda 
29/09 21:00
FT 
 Kairat Almaty
Ordabasy 
29/09 16:00
FT 
 Bucheon 1995
Busan I'Park 
29/09 18:00
FT 
 Chunnam Dragons
Anyang 
30/09 00:25
FT 
 Al-Nasar
Al Kuwait SC 
29/09 21:00
FT 
1 Fk Valmiera
FK Ventspils 
29/09 22:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Jelgava 
29/09 20:30
FT 
 Al Safa Beirut
Shabab Al Ghazieh 
29/09 21:00
FT 
 Al Ansar Lib
Shabab Sahel 
29/09 22:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Hostert 
29/09 22:00
FT 
 Victoria Rosport
F91 Dudelange 
29/09 22:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Jeunesse Esch 
29/09 22:00
FT 
 Una Strassen
Blue Boys Muhlench 
29/09 22:00
FT 
 Rodange 91
Racing Union Luxemburg 
30/09 00:30
FT 
 Fola Esch
Progres Niedercorn 
30/09 00:30
FT 
 Differdange 03
Union Titus Petange 
29/09 21:00
FT 
 Pahang
Melaka FC 
29/09 21:00
FT 
 Selangor PB
Perak 
29/09 21:00
FT 
 Mosta
Hibernians FC 
29/09 23:00
FT 
 Gzira United
Balzan 
30/09 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Santos Laguna 
30/09 06:00
FT 
 Atletico San Luis
Club Tijuana 
30/09 08:00
FT 
 Veracruz
Toluca 
30/09 01:00
FT 
 Celaya
Venados 1
29/09 20:30
FT 
 Drochia
Floresti 
29/09 20:30
FT 
 Olimpia Balti
Sireti 
29/09 21:00
 
 Bokelj Kotor
Lovcen Cetinje 
29/09 21:00
 
 Otrant
Drezga 
29/09 21:00
 
 Ibar Rozaje
Decic Tuzi 
29/09 21:00
 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Mornar 
29/09 21:00
 
 Jezero Plav
Arsenal Tivat 
30/09 01:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Renaissance Zmamra 
29/09 20:30
FT 
 Twente Enschede Womens
Vv Alkmaar Womens 
30/09 08:00
 
 Managua
Walter Ferretti 
29/09 19:00
FT 
1 FK Vidar
Stjordals Blink 
29/09 21:00
FT 
 Nardo
Egersunds IK 
29/09 22:00
FT 
 Arendal
Sola 
29/09 22:00
FT 
 IL Hodd
Fredrikstad 
29/09 21:00
FT 
 Mjolner
Asker 
29/09 22:00
FT 
 Elverum
Fram Larvik 
29/09 21:00
FT 
 Sandefjord
HamKam 
29/09 21:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Kongsvinger 
30/09 00:00
FT 
 Notodden FK
Jerv 1
30/09 00:00
FT 
1 Raufoss
KFUM Oslo 
30/09 00:00
FT 
 Sogndal
Nest-Sotra 
30/09 00:00
FT 
1 Ullensaker/Kisa IL
Aalesund 
30/09 00:00
FT 
 Molde
Lillestrom 
30/09 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Stabaek 
30/09 00:00
FT 
 Stromsgodset
Odd Grenland 
30/09 00:00
FT 
 Kristiansund BK
FK Haugesund 
30/09 00:00
FT 
 Valerenga
Ranheim IL 
30/09 02:00
FT 
 Bodo Glimt
Tromso IL 
30/09 05:45
FT 
 Olimpia Asuncion
General Diaz 
30/09 07:45
FT 
 Libertad Asuncion
Sportivo San Lorenzo 
30/09 00:30
FT 
 Deportivo Municipal
Academia Deportiva Cantolao 
30/09 05:00
FT 
 Universitario de Deportes
Alianza Lima 
29/09 18:30
FT 
 Arka Gdynia
Piast Gliwice 
29/09 21:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Pogon Szczecin 
29/09 23:30
FT 
 Wisla Krakow
Cracovia Krakow 
29/09 19:00
FT 
 Elana Torun
Pogon Siedlce 
29/09 19:05
FT 
1 Znicz Pruszkow
Stal Rzeszow 1
29/09 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Olimpia Elblag 1
29/09 18:00
FT 
 Leixoes U23
Famalicao U23 1
29/09 22:00
FT 
 Clinceni
Steaua Bucuresti 
30/09 01:30
FT 
 CFR Cluj
Gaz Metan Medias 
29/09 16:00
FT 
 Sakhalin
FK Chita 
29/09 18:00
FT 
 Novosibirsk
Zvezda Irkutsk 
29/09 16:00
FT 
 Krasnodar Youth
Arsenal Tula Youth 
29/09 18:00
FT 
 Pfc Sochi Youth
Terek Groznyi Youth 
29/09 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Chertanovo Moscow 
29/09 18:00
FT 
 Tom Tomsk
Chayka K Sr 1
29/09 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Mordovia Saransk 
29/09 20:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Spartak Moscow II 
29/09 21:00
FT 
 Avangard
Torpedo Armavir 
29/09 21:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Moscow 
29/09 21:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Volga Olimpiets 
29/09 22:00
FT 
 Rotor Volgograd
Ska Khabarovsk 
29/09 23:00
FT 
 Khimki
Baltika 
29/09 23:10
FT 
 Al Thuqbah
Al Baten 
29/09 23:20
FT 
 Al Shoalah
Najran 
29/09 23:30
FT 
 Al Mojzel
Al taqdom 
29/09 23:45
FT 
 Al Tai
Al Nojoom 
29/09 23:55
FT 
 Al Rbeea
Al Khaleej Club 
30/09 00:00
FT 
1 Mladost Lucani
Vojvodina 
30/09 00:00
FT 
 Proleter Novi Sad
FK Napredak Krusevac 
30/09 00:00
FT 
 Karadjordje Topola
FK Rad Beograd 
30/09 02:00
FT 
1 Spartak Subotica
Cukaricki 1
30/09 02:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Indjija 
29/09 22:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Backa Backa Palanka 
29/09 22:00
FT 
 Zarkovo
Sindjelic Belgrad 
29/09 22:00
FT 
 Graficar Beograd
Dinamo Vranje 
30/09 01:00
FT 
 Novi Pazar
Kabel Novi Sad 
30/09 01:00
FT 
 Kolubara
Radnicki 1923 Kragujevac 
30/09 02:00
FT 
 Trajal Krusevac
FK Metalac Gornji Milanovac 
30/09 00:00
FT 
 Zlate Moravce
Spartak Trnava 1
30/09 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
MSK Zilina 
29/09 21:30
FT 
 Brda
Nk Radomlje 
29/09 21:30
FT 
 Nafta
Jadran Dekani 
29/09 22:00
FT 
 Gorica
NK Krka 
30/09 00:00
FT 
 Koper
Bilje 
29/09 21:00
FT 
 Tabor Sezana
Ask Bravo Publikum 
29/09 23:00
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Triglav Kranj 
29/09 21:00
 
 Highlands Park
Polokwane City 
90min [0-0], Aggregate [0-0], Penalty [4-3], Highlands Park win
29/09 21:00
 
 Black Leopards
Bloemfontein Celtic 
29/09 18:00
FT 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
29/09 18:00
 
 Sevilla Fc Womens
Barcelona Womens 
29/09 19:00
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Cdef Logrono Womens 
29/09 22:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Deportivo La Coruna Womens 
29/09 23:00
FT 
 Cd Tacon Womens
Madrid Cff Womens 
29/09 18:00
FT 
 Malaga
Sporting de Gijon 
29/09 22:00
FT 
 Almeria
Cadiz 1
30/09 00:30
FT 
 Real Oviedo
Zaragoza 
30/09 03:00
FT 
 Deportivo La Coruna
CD Mirandes 
30/09 03:00
FT 
 CD Lugo
Tenerife 
29/09 17:30
FT 
1 Getafe B
Las Palmas Atletico 
29/09 17:30
FT 
1 UD Melilla
Scr Pena Deportiva 
29/09 18:00
FT 
 Atletico Baleares
Coruxo 
29/09 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Union Langreo 
29/09 18:00
FT 
 Las Rozas
Marino luanco 
29/09 18:00
FT 
 Real Oviedo B
Pontevedra 2
29/09 18:00
FT 
 Ud Ibiza
Racing de Ferrol 
29/09 22:30
FT 
 Burgos CF
Salmantino 
30/09 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Calahorra 
30/09 00:00
FT 
 CD Izarra
Haro Deportivo 
29/09 18:00
FT 
 Cd Ebro
AE Prat 
29/09 18:00
FT 
 Andorra
Villarreal B 
30/09 00:00
FT 
 Orihuela CF
Sabadell 1
30/09 01:00
FT 
 CF La Nucia
UE Olot 
29/09 16:00
FT 
 Murcia B
Olimpico De Totana 
29/09 17:30
FT 
1 Alcorcon B
Pozuelo Alarcon 
29/09 17:30
FT 
 Sad Villaverde San Andres
Rayo Vallecano B 
30/09 00:30
FT 
 Xerez CD
Conil 
30/09 01:30
FT 
 Ud Alcudia
Cd Ferriolense 
29/09 17:00
FT 
 Elche Womens
Plaza Argel Womens 
29/09 18:00
FT 
 Cpm Friol Womens
Oviedo Moderno Womens 
29/09 18:00
FT 
 Cd Femarguin Womens
Alhama Womens 
29/09 18:00
FT 
 Levante B Womens
Cff Caceres Womens 
29/09 17:00
FT 
 Granada Cf B
Merida Ad 
29/09 23:30
FT 
 Murcia
CP Villarrobledo 
30/09 00:00
FT 
 UD Badajoz
Cd San Fernando Isleno 
30/09 00:00
FT 
 Linense
Futbol Club Cartagena 
30/09 00:00
FT 
 UD Marbella
Atletico Sanluqueno 
30/09 00:00
FT 
 Recreativo Huelva
Don Benito 1
30/09 00:00
FT 
 Yeclano Deportivo
Talavera De La Reina 
29/09 21:00
FT 
 Elfsborg
AIK Solna 
29/09 21:00
FT 
 GIF Sundsvall
IK Sirius 
29/09 21:00
FT 
 IFK Goteborg
Hacken 
29/09 23:30
FT 
 afc eskilstuna
Malmo 
29/09 23:30
FT 
 Falkenbergs FF
IFK Norrkoping 
29/09 19:00
 
1 Kopparbergs/goeteborg Womens
Vittsjo Gik Womens 
29/09 20:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Pitea If Womens 
29/09 23:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Eskilstuna United Df Womens 
29/09 19:00
FT 
 Tegs Sk
Rynninge IK 
29/09 21:00
FT 
 Akropolis IF
Umea FC 
29/09 22:00
FT 
 Carlstad United BK
Vasalunds IF 
29/09 22:30
FT 
 Bodens BK
Nykopings BIS 
29/09 22:00
FT 
 Landskrona BoIS
Torns IF 
29/09 22:00
FT 
 Ljungskile SK
IFK Varnamo 
29/09 23:00
FT 
 Skovde AIK
Tvaakers IF 
29/09 21:00
FT 
 Halmstads
Varbergs BoIS FC 
29/09 21:00
FT 
 Dalkurd Ff
Trelleborgs FF 
29/09 23:30
FT 
 Vasteras
Osters IF 
29/09 20:30
FT 
 Wil 1900
Lausanne Sports 
29/09 22:00
FT 
 Basel
Luzern 
29/09 22:00
FT 
 Lugano
Neuchatel Xamax 
29/09 22:00
FT 
1 Servette
Zurich 
29/09 22:00
FT 
 Vaduz
Aarau 
29/09 18:45
FT 
 Air Force Central
Sisaket 
29/09 19:00
FT 
 Kasetsart
Khonkaen FC 
29/09 19:00
FT 
 Samut Sakhon
Udon Thani 
29/09 20:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Ubon Umt United 
29/09 20:00
FT 
1 Bangkok Glass
Army United 2
29/09 20:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Ayutthaya Fc 
29/09 20:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Navy 
29/09 21:00
FT 
 Lampang
Rayong 
29/09 20:00
FT 
 Chonburi Shark
Ptt Rayong 
29/09 22:00
 
 Stade Tunisien
Etoile Metlaoui 1
29/09 22:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
Chebba 
29/09 19:00
FT 
 Konyaspor
Kayserispor 2
29/09 21:30
FT 
 Ankaragucu
Genclerbirligi 
29/09 21:30
FT 
 Antalyaspor
Yeni Malatyaspor 1
30/09 00:00
FT 
 Trabzonspor
Besiktas 
29/09 19:00
FT 
 Hatayspor
Eskisehirspor 
29/09 19:00
FT 
 Karagumruk
Akhisar Bld.Geng 
29/09 21:30
FT 
 Balikesirspor
Giresunspor 
30/09 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Osmanlispor 
29/09 19:30
 
 Trabzonspor U19
Besiktas Jk U19 
29/09 19:00
FT 
 Illichivets
Desna Chernihiv 
29/09 22:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Dnipro 1 
30/09 00:30
FT 
1 Olimpic Donetsk
Zorya 
30/09 04:00
FT 
 Portland Timbers 2
Austin Bold 
30/09 04:10
FT 
 Llaneros de Guanare
Zamora Barinas 
30/09 06:00
FT 
1 Mineros de Guayana
Monagas 
29/09 21:30
FT 
 Connahs Quay Nomads
Penybont 
29/09 17:00
FT 
 Slavia Ruda Slaska
Gornik Zabrze 
29/09 21:00
FT 
 Bangladesh
Bhutan 
30/09 02:55
FT 
 Trindade Ac
Rio Verde Go 
30/09 03:00
FT 
 Brusque
Fluminense Sc 
30/09 08:00
FT 
 Wotton
Paradise