Live3s Logo

LiveScore 28 Sep 2019

28/09 19:30
FT 
 Sheffield United
Liverpool 
28/09 22:00
FT 
 Aston Villa
Burnley 
28/09 22:00
FT 
 Bournemouth
West Ham 
28/09 22:00
FT 
 Chelsea
Brighton 
28/09 22:00
FT 
 Crystal Palace
Norwich 
28/09 22:00
FT 
1 Tottenham Hotspur
Southampton 
28/09 22:00
FT 
 Wolves
Watford 
29/09 00:30
FT 
 Everton
Manchester City 
28/09 19:00
FT 
 Athletic Bilbao
Valencia 
28/09 22:00
FT 
 Getafe
Barcelona 1
29/09 00:30
FT 
 Granada
Leganes 
29/09 03:00
FT 
 Atletico Madrid
Real Madrid 
28/09 21:00
FT 
 Juventus
Spal 
29/09 00:00
FT 
 Sampdoria
Inter Milan 1
29/09 02:45
FT 
 Sassuolo
Atalanta 
28/09 21:30
FT 
 Augsburg
Bayer Leverkusen 
28/09 21:30
FT 
 Paderborn 07
Bayern Munich 
28/09 21:30
FT 
 RB Leipzig
Schalke 04 
28/09 21:30
FT 
 Hoffenheim
Monchengladbach 
28/09 21:30
FT 
 Mainz 05
Wolfsburg 
29/09 00:30
FT 
 Borussia Dortmund
Werder Bremen 
28/09 19:30
FT 
 Lyon
Nantes 
28/09 23:30
FT 
 Bordeaux
PSG 
29/09 02:00
FT 
 Stade Reims
Dijon 
29/09 02:00
FT 
 Angers SCO
Amiens 
29/09 02:00
FT 
 Metz
Toulouse 
29/09 02:00
FT 
 AS Monaco
Stade Brestois 
29/09 02:00
FT 
 Nice
Lille 
28/09 19:30
FT 
1 Queens Park Rangers
West Bromwich 
28/09 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Leeds United 
28/09 22:00
FT 
 Middlesbrough
Sheffield Wed. 
28/09 22:00
FT 
 Derby County
Birmingham 
28/09 22:00
FT 
 Preston North End
Bristol City 
28/09 22:00
FT 
 Hull City
Cardiff City 
28/09 22:00
FT 
 Swansea City
Reading 
28/09 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Luton Town 
28/09 22:00
FT 
 Huddersfield Town
Millwall 1
29/09 00:30
FT 
 VVV Venlo
SC Heerenveen 
29/09 01:45
FT 
 Ajax Amsterdam
Groningen 1
29/09 02:45
FT 
 Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam 1
29/09 00:00
FT 
1 KV Mechelen
Club Brugge 
29/09 02:00
FT 
1 Cercle Brugge
AS Eupen 
29/09 02:00
FT 
 Gent
Kortrijk 
29/09 02:00
FT 
 Mouscron Peruwelz
Zulte-Waregem 
29/09 02:30
FT 
 Sint Truidense VV
Genk 
28/09 23:30
FT 
 Maritimo
Moreirense 
29/09 02:00
FT 
1 Benfica
Vitoria Setubal 
29/09 04:30
FT 
 Famalicao
Belenenses 
28/09 19:30
FT 
 Hibernian
Celtic 
28/09 22:00
FT 
 Hamilton
Livingston 
28/09 22:00
FT 
 Kilmarnock
Ross County 
28/09 22:00
FT 
 Glasgow Rangers
Aberdeen 
28/09 22:00
FT 
 St. Johnstone
Motherwell 1
28/09 22:00
FT 
 St. Mirren
Hearts 
28/09 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Spartak Tambov 
28/09 21:30
FT 
 FK Rostov
Dinamo Moscow 1
29/09 00:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Zenit St Petersburg 
28/09 13:00
FT 
 Cerezo Osaka
Gamba Osaka 
28/09 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds 
28/09 14:00
FT 
 Kashima Antlers
Consadole Sapporo 
28/09 16:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Vissel Kobe 
28/09 17:00
FT 
 Oita Trinita
Jubilo Iwata 
28/09 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus Eight 
28/09 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Yokohama F Marinos 
28/09 13:00
FT 
 Daegu
Jeju United 1
28/09 13:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Seongnam Ilhwa Chunma 
28/09 15:00
FT 
1 Jeonbuk Hyundai Motors
Suwon Samsung Bluewings 1
29/09 01:00
FT 
 Senegal
Guinea Bissau 
29/09 04:00
AET 
 Burkina Faso
Mauritania 
90min [1-1], Penalty [4-3], Burkina Faso win
29/09 00:45
FT 
 Cs Constantine
Na Hussein Dey 
29/09 01:45
FT 
 Es Setif
Us Biskra 
29/09 00:10
FT 
 Almirante Brown
Los Andes 
29/09 00:15
FT 
 Tristan Suarez
San Telmo 
29/09 00:20
FT 
 Almirante Brown
Los Andes 1
29/09 02:30
FT 
 Sacachispas
Flandria 
29/09 02:45
FT 
 Deportivo Armenio
Club Atletico Colegiales 
29/09 02:45
FT 
 Deportivo Armenio
Club Atletico Colegiales 
28/09 23:00
FT 
 Chacarita Juniors
Villa Dalmine 1
29/09 02:30
FT 
 Defensores de Belgrano
Instituto 
29/09 05:15
FT 
 Quilmes
Santa Marina Tandil 
29/09 02:30
FT 
 Arsenal de Sarandi
Estudiantes 
29/09 04:45
FT 
 Gimnasia LP
River Plate 
29/09 07:00
FT 
 Boca Juniors
Newells Old Boys 
28/09 23:00
FT 
 Wolfsberger AC
WSG Wattens 
28/09 23:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Austria Wien 
28/09 23:00
FT 
 St.Polten
LASK Linz 
28/09 20:30
FT 
2 Wacker Innsbruck
Lafnitz 
28/09 20:30
FT 
 Dornbirn
Grazer AK 
28/09 21:00
FT 
 Gilan Gabala
Neftci Baku 
28/09 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Gomel 
29/09 01:45
FT 
 BATE Borisov
Neman Grodno 
28/09 23:00
FT 
 St Gilloise
Excelsior Virton 
29/09 02:30
FT 
 KFCO wilrijk
Oud Heverlee 1
29/09 07:00
FT 
1 Nacional Potosi
Destroyers 
28/09 22:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Zeljeznicar 
28/09 22:00
FT 
 Zvijezda 09 Brgule
Radnik Bijeljina 
29/09 01:00
FT 
 NK Celik
Sloboda 
29/09 06:00
FT 
 Flamengo
Sao Paulo 
28/09 22:00
FT 
 Criciuma
Botafogo Sp 1
29/09 03:30
FT 
 Ponte Preta
Cuiaba (MT) 
29/09 03:30
FT 
 Coritiba (PR)
America Mineiro 
29/09 06:00
FT 
 Oeste FC
Parana 
29/09 06:00
FT 
1 Sport Recife
Operario Ferroviario Pr 
29/09 08:00
FT 
 CRB (AL)
Sao Bento 
29/09 01:00
FT 
 Levski Sofia
Botev Vratsa 
28/09 23:30
FT 
 Coquimbo Unido
Csd Antofagasta 
29/09 02:00
FT 
 Universidad de Chile
Palestino 
29/09 04:30
FT 
 Curico Unido
Univ. Catolica 
29/09 07:00
FT 
 Union Espanola
Deportes Iquique 
28/09 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Sichuan Longfor 
28/09 15:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Xinjiang Dabancheng 
28/09 19:30
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Guangdong Southern Tigers 
28/09 19:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Liaoning Whowin 
28/09 19:30
 
 Shanghai Shenxin
Hangzhou Greentown 
28/09 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Meizhou Hakka 
28/09 15:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Fujian Tianxin 
28/09 15:00
FT 
 Suzhou Dongwu
Zhejiang Yiwu 
28/09 15:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Guangxi Baoyun 
28/09 15:00
FT 
 Beijing Tech
Qingdao Red Lions 1
29/09 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
Cucuta 
29/09 05:00
FT 
 CD Jaguares
Santa Fe 
29/09 06:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Dep.Independiente Medellin 
29/09 07:00
FT 
 Atletico Bucaramanga
Envigado 1
29/09 09:00
FT 
 Deportivo Cali
Patriotas 1
29/09 03:30
FT 
 Leones
Universitario De Popayan 1
29/09 03:30
FT 
 Fortaleza
Atletico Clube Purtugal 
29/09 04:00
FT 
 Bogota
Orsomarso 
29/09 06:10
FT 
 Guadalupe
Deportivo Saprissa 
28/09 22:30
FT 
1 Varteks Varazdin
NK Rijeka 
29/09 01:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
ZNK Osijek 
28/09 16:00
 
 Rijeka U19
Znk Osijek U19 
28/09 16:00
 
1 Istra 1961 U19
Rudes U19 
28/09 16:15
FT 
 Pisek
Motorlet Praha 
28/09 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Benesov 
28/09 22:00
FT 
 Jiskra Domazlice
Kraluv Dvur 
28/09 22:00
FT 
 Slavia Prague B
Pribram B 
28/09 16:15
FT 
 Pardubice
Lisen 1
28/09 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Sk Slovan Varnsdorf 
28/09 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Dukla Praha 
28/09 22:30
FT 
1 Prostejov
Chrudim 
29/09 00:30
FT 
 Brno
Hradec Kralove 
28/09 22:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Synot Slovacko 1
28/09 22:30
FT 
 Zlin
Baumit Jablonec 
29/09 01:00
FT 
 Slavia Praha
Mlada Boleslav 
28/09 19:15
FT 
 Viborg
Kolding IF 
28/09 20:00
FT 
 Skive IK
Nykobing Falster 
28/09 23:00
FT 
 Kobenhavn
Silkeborg IF 
29/09 02:00
FT 
 Mushuc Runa
Univ. Catolica 
28/09 23:30
FT 
 Arab Contractors
Smouha SC 
29/09 09:15
FT 
 Isidro Metapan
Independiente San Vicente 
28/09 22:00
FT 
 Woking
Boreham Wood  1
28/09 22:00
FT 
 Wrexham
Ebbsfleet United 
28/09 22:00
FT 
 Barrow
Maidenhead United 
28/09 22:00
FT 
 Barnet
Solihull Moors 
28/09 22:00
FT 
 Chesterfield
Aldershot Town 
28/09 22:00
FT 
1 Dagenham and Redbridge
Chorley 
28/09 22:00
FT 
 Eastleigh
Hartlepool United FC 
28/09 22:00
FT 
 Harrogate Town
Sutton United 
28/09 22:00
FT 
 Notts County
AFC Fylde 
28/09 22:00
FT 
 Stockport County
Torquay United 
28/09 22:00
FT 
 Yeovil Town
Bromley 
29/09 00:20
FT 
 Dover Athletic
Halifax Town 
28/09 22:00
FT 
 Hereford
Kettering Town 
28/09 22:00
FT 
 Blyth Spartans
AFC Telford United 
28/09 22:00
FT 
 Spennymoor Town
Kidderminster 
28/09 22:00
FT 
 Brackley Town
Bradford Park Avenue 1
28/09 22:00
FT 
 Alfreton Town
Darlington 
28/09 22:00
FT 
 Boston United
Southport FC 
28/09 22:00
FT 
 Chester FC
Leamington 
28/09 22:00
FT 
 Farsley Celtic
Curzon Ashton 1
28/09 22:00
FT 
 Gloucester City
Guiseley 1
28/09 22:00
FT 
 York City
Kings Lynn 
28/09 22:00
 
 Braintree Town
Oxford City 
28/09 22:00
FT 
 Billericay Town
Dorking 
28/09 22:00
FT 
 Chippenham Town
Dulwich Hamlet 
28/09 22:00
FT 
 Dartford
Slough Town 
28/09 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Chelmsford City 
28/09 22:00
FT 
 Hampton & Richmond
Tonbridge Angels 1
28/09 22:00
FT 
1 Hemel Hempstead Town
Bath City 
28/09 22:00
FT 
 Hungerford Town
Welling United 
28/09 22:00
FT 
 Maidstone United
St Albans City 
28/09 22:00
FT 
 Wealdstone
Havant and Waterlooville 
28/09 22:00
FT 
 Weymouth
Concord Rangers 
28/09 22:00
FT 
 Billericay Town
Dorking 
28/09 22:00
FT 
 Braintree Town
Oxford City 
28/09 22:00
FT 
 Hampton & Richmond
Tonbridge Angels 
28/09 22:00
FT 
 Maidstone United
St Albans City 
28/09 22:00
FT 
 Wealdstone
Havant and Waterlooville 
28/09 22:00
FT 
 Weymouth
Concord Rangers 
28/09 22:00
 
 Bristol Rovers
Rotherham United 
28/09 22:00
FT 
 Sunderland
Milton Keynes Dons 
28/09 22:00
FT 
 Portsmouth
Bolton Wanderers 
28/09 22:00
FT 
 Oxford United
Gillingham 
28/09 22:00
FT 
 Rochdale
Wycombe Wanderers 
28/09 22:00
FT 
 Peterborough United
AFC Wimbledon 
28/09 22:00
FT 
 Ipswich
Tranmere Rovers 
28/09 22:00
FT 
1 Southend United
Accrington Stanley 
28/09 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Fleetwood Town 
28/09 22:00
FT 
 Coventry
Doncaster Rovers 
28/09 22:00
FT 
1 Scunthorpe United
Bradford AFC 
28/09 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Crewe Alexandra 1
28/09 22:00
FT 
 Exeter City
Grimsby Town 
28/09 22:00
FT 
 Crawley Town
Walsall 
28/09 22:00
FT 
 Carlisle
Oldham Athletic 
28/09 22:00
FT 
 Swindon
Newport County 
28/09 22:00
FT 
 Leyton Orient
Port Vale 
28/09 22:00
FT 
 Mansfield Town
Plymouth Argyle 
28/09 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Cambridge United 
28/09 22:00
FT 
 Morecambe
Northampton Town 
28/09 22:00
FT 
 Salford City
Forest Green Rovers 
28/09 22:00
 
 Macclesfield Town
Colchester United 
28/09 19:00
FT 
 Manchester United Womens
Liverpool Womens 
28/09 22:00
FT 
 Bognor Regis Town
Haringey Borough 
28/09 22:00
FT 
 Brightlingsea Regent
Lewes 
28/09 22:00
FT 
 Carshalton Athletic
Margate 
28/09 22:00
FT 
 Cheshunt
Horsham 
28/09 22:00
FT 
 Corinthian Casuals
Potters Bar Town 
28/09 22:00
FT 
 Cray Wanderers
East Thurrock United 
28/09 22:00
FT 
 Enfield Town
Merstham 
28/09 22:00
FT 
 AFC Hornchurch
Bishop's Stortford 
28/09 22:00
FT 
 Leatherhead
Bowers Pitsea 
28/09 22:00
FT 
 Wingate Finchley
Folkestone Invicta 
28/09 22:00
FT 
 Worthing
Kingstonian 
28/09 22:00
FT 
 Beaconsfield Town
Blackfield Langley 
28/09 22:00
FT 
 Chesham United
Yate Town 
28/09 22:00
FT 
 Dorchester Town
Swindon Supermarine 
28/09 22:00
FT 
 Farnborough Town
Tiverton Town 
28/09 22:00
FT 
 Harrow Borough
Gosport Borough 
28/09 22:00
FT 
 Hendon
Poole Town 
28/09 22:00
FT 
 Metropolitan Police
Taunton Town 
28/09 22:00
FT 
 Salisbury City
Hartley Wintney 
28/09 22:00
FT 
 Truro City
Hayes&Yeading 
28/09 22:00
FT 
 Walton Casuals
Merthyr Town 
28/09 22:00
FT 
 Wimborne Town
Weston Super Mare 
28/09 19:00
FT 
 Leicester City U23
Chelsea U23 
28/09 20:00
FT 
 Arsenal U23
Liverpool U23 
28/09 22:00
FT 
 Alvechurch
Biggleswade Town 
28/09 22:00
FT 
 Banbury United
Coalville Town 
28/09 22:00
FT 
 Bromsgrove Sporting
Needham Market 
28/09 22:00
FT 
 Hednesford Town
Rushden&Diamonds 
28/09 22:00
FT 
 Hitchin Town
Stratford Town 
28/09 22:00
FT 
 Kings Langley
Stourbridge 
28/09 22:00
FT 
 Nuneaton Town
Barwell 
28/09 22:00
FT 
 Peterborough Sports
Leiston 
28/09 22:00
FT 
 Redditch United
St Ives Town 
28/09 22:00
FT 
 Royston Town
Tamworth 
28/09 22:00
FT 
 Rushall Olympic
Lowestoft Town 
28/09 18:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Levadia Tallinn 
28/09 20:00
 
 JIPPO
Mp Mikkeli 
28/09 20:00
FT 
 Japs
Klubi 04 
28/09 20:00
FT 
 Kiffen
Viikingit 
28/09 20:00
 
 Mp Mikkeli
Vantaa 
28/09 21:30
FT 
1 Lahden Reipas
Pepo 1
28/09 20:00
FT 
 Eps Espoo
P-iirot 1
28/09 20:00
FT 
 Kapa Helsinki
Gnistan 
28/09 20:00
FT 
 Jazz Pori
Fc Espoo 
28/09 20:00
FT 
 Gbk Kokkola
Jakobstads Bollklubb 
28/09 20:00
FT 
 Vifk Vaasa
Pk-37 1
28/09 23:00
FT 
 Kajha
Rops 2 1
28/09 23:00
FT 
 Js Hercules
Vaajakoski 
28/09 19:00
FT 
 Lahti
HIFK 
28/09 22:00
FT 
1 Inter Turku
Honka 
28/09 22:00
 
 RoPS Rovaniemi
VPS Vaasa 
28/09 23:30
FT 
 HJK Helsinki
IFK Mariehamn 
28/09 20:00
FT 
 Tpv Tampere
Ac Kajaani 
28/09 20:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Haka 
28/09 20:00
FT 
 AC Oulu
Mypa 
29/09 02:40
FT 
 Guingamp Womens
Lyonnais Womens 
28/09 20:45
FT 
 Lens
Paris Fc 
28/09 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Hallescher 
28/09 20:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Chemnitzer 1
28/09 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
MSV Duisburg 1
28/09 20:00
FT 
 Munchen 1860
Kaiserslautern 
28/09 20:00
FT 
 Preuben Munster
Bayern Munich (am) 
28/09 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Viktoria Koln 1
28/09 19:00
FT 
 Bochum
Darmstadt 
28/09 19:00
FT 
 Karlsruher
Heidenheimer 
28/09 19:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Hamburger 
28/09 19:00
FT 
 Dynamo Dresden U19
Union Berlin U19 
28/09 19:00
FT 
 St Pauli U19
Hannover 96 U19 
28/09 17:00
FT 
 Sc Freiburg U19
1 Fc Heidenheim U19 
28/09 17:00
FT 
 Ingolstadt U19
Hoffenheim U19 
28/09 17:00
FT 
 Sc Freiburg U19
1 Fc Heidenheim U19 
28/09 17:00
FT 
 Ingolstadt U19
Hoffenheim U19 
28/09 19:00
FT 
1 Eintracht Frankfurt U19
Kaiserslautern U19 
28/09 19:00
FT 
 Greuther Furth U19
Ssv Ulm U19 
28/09 19:00
FT 
 Greuther Furth U19
Ssv Ulm U19 
28/09 17:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Koln U19 
28/09 17:00
FT 
 Monchengladbach U19
Wuppertaler Sv U19 
28/09 17:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Fortuna Dusseldorf U19 
28/09 19:00
FT 
1 Hamburger Sv Ii
VfB Lubeck 1
28/09 19:00
FT 
 Wolfsburg Am
Hansa Luneburg 
28/09 19:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Ssv Jeddeloh 
28/09 20:00
FT 
 Werder Bremen Am
Eintracht Norderstedt 
28/09 19:30
FT 
 Energie Cottbus
Berliner Fc Dynamo 1
28/09 19:30
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
SV Babelsberg 03 
28/09 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Zfc Meuselwitz 
28/09 20:00
FT 
 Rot Weiss Koblenz
Sv Elversberg 
28/09 20:00
FT 
 Bayern Alzenau
Giessen 
28/09 20:00
FT 
1 Saarbrucken
Ssv Ulm 1846 
28/09 20:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Bonner sc 
28/09 20:00
FT 
 Koln Am
Sv Rodinghausen 
28/09 20:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
SV Lippstadt 
28/09 20:00
FT 
 VFB Homberg
Wattenscheid 
28/09 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Schalke 04 II 
28/09 22:15
FT 
 Aris Salonica
Larisa 
29/09 00:00
FT 
 Atromitos Athens
Panaitolikos Agrinio 1
29/09 00:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Lamia 
28/09 16:00
 
 Atromitos U19
Panaitolikos U19 
29/09 09:00
FT 
 Coban Imperial
Deportivo Mixco 
29/09 06:00
FT 
 Marathon
CD Motagua 
29/09 09:00
FT 
 Lobos Upnfm
Honduras Progreso 
29/09 09:00
FT 
 Lobos Upnfm
Honduras Progreso 
29/09 09:15
FT 
2 CD Vida
Real Espana 3
29/09 09:15
FT 
 CD Vida
Real Espana 
28/09 14:30
FT 
 Sun Pegasus
Hong Kong Rangers FC 
28/09 23:00
FT 
 Debreceni VSC
Puskas Akademia 
28/09 23:00
FT 
 Kaposvar
Diosgyor 
28/09 23:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Budapest Honved 
28/09 23:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Paksi SE 1
29/09 01:30
FT 
 Mol Fehervar
Ujpesti TE 
28/09 22:00
AET 
 Breidablik
KR Reykjavik 
90min [2-2], Penalty [8-9], KR Reykjavik win
28/09 22:00
FT 
 Ka Akureyri
Fylkir 
28/09 22:00
FT 
 Stjarnan
IBV Vestmannaeyjar 
28/09 22:00
FT 
 Valur
HK Kopavog 
28/09 22:00
FT 
 IA Akranes
Vikingur Reykjavik 
28/09 22:00
FT 
 Hafnarfjordur FH
Grindavik 1
28/09 16:30
FT 
 Persib Bandung
Arema Malang 
28/09 19:30
FT 
 Barito Putera
Persebaya Surabaya 
28/09 22:00
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
29/09 01:30
FT 
 Beitar Jerusalem
Maccabi Tel Aviv 
29/09 01:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Raanana 1
28/09 16:00
 
 Maccabi Haifa U19
Hapoel Hadera U19 1
28/09 17:00
 
 Juventus U19
Cagliari U20 
28/09 17:00
FT 
 Juventus U19
Cagliari U19 
28/09 19:00
 
1 Napoli U19
Inter Milan U20 
28/09 19:00
FT 
 Napoli U19
Inter Milan U19 
28/09 21:00
 
 Genoa U20
Torino U19 
28/09 21:00
FT 
 Genoa U19
Torino U19 
28/09 23:00
FT 
 Fiorentina U19
AS Roma U19 
28/09 23:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Atalanta U19 
29/09 02:45
FT 
 Piacenza
Carpi 
29/09 02:45
FT 
 Az Picerno Asd
Bari 
28/09 21:00
FT 
1 Frosinone
Cosenza Calcio 1914 
28/09 21:00
FT 
1 Juve Stabia
Cittadella 
28/09 21:00
FT 
 Venezia
Pisa 1
29/09 00:00
FT 
 Empoli
Perugia 
28/09 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Mito Hollyhock 
28/09 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Tokyo Verdy 
28/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
V-Varen Nagasaki 
28/09 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Zweigen Kanazawa FC 
28/09 18:00
FT 
 Ehime
Tochigi SC 
28/09 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Avispa Fukuoka 
28/09 18:00
FT 
 Kagoshima United
Kyoto Purple Sanga 
28/09 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Gamba Osaka U23 
28/09 14:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Azul Claro Numazu 
29/09 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Tokyo U23 
29/09 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Grulla Morioka 
29/09 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Roasso Kumamoto 
28/09 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Nippon Sport Science University (w) 
28/09 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Nittaidai Fields Yokohama Womens 
29/09 12:00
 
 Vegalta Sendai (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
29/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Jef United Ichihara Womens 
29/09 12:00
 
 Orca Kamogawa Womens
As Elfen Sayama (w) 
29/09 12:00
FT 
 Yamato Sylphid Womens
B Kyoto (w) 
28/09 16:00
FT 
 Astana B
Akademiya Ontustik 
28/09 18:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Shakhtyor Karagandy 
28/09 19:00
FT 
 Tobol Kostanai
Zhetysu Taldykorgan 
28/09 16:00
FT 
 Gwangju
Seoul E Land 
28/09 16:00
FT 
 Suwon
Asan Mugunghwa 
28/09 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Ansan Greeners 
28/09 18:00
FT 
 Incheon Korail
Gimhae City 
28/09 23:15
FT 
 Al Shabab Kuw
Al Salmiyah 
28/09 21:00
FT 
 Bourj
Shabab El Bourj 
28/09 23:00
FT 
 Baltija Panevezys
Kauno Zalgiris 
28/09 21:00
FT 
 Ukm
Sarawak 
28/09 21:00
FT 
 Johor
Terengganu 
28/09 21:00
FT 
 Gudja United
Floriana 
28/09 21:00
FT 
 Birkirkara FC
Valletta FC 
28/09 23:00
FT 
 Senglea Athletic
Hamrun Spartans 
28/09 23:15
FT 
 Sirens
Santa Lucia 
29/09 06:00
FT 
 Pachuca
Cruz Azul 
29/09 08:00
FT 
 Necaxa
Juarez 
29/09 08:06
FT 
 Monterrey
Tigres UANL 
29/09 10:05
FT 
 Club America
Chivas Guadalajara 2
29/09 08:00
FT 
 Deportivo Cafessa
Pioneros De Cancun 
29/09 08:00
FT 
 Irapuato
Yalmakan 
29/09 08:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Tampico Madero 
29/09 10:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Zacatepec 
28/09 20:30
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Dacia Buiucani 
29/09 09:30
FT 
 Las Sabanas
Juventus Managua 1
28/09 22:00
FT 
 Ballymena United
Cliftonville 
28/09 22:00
FT 
 Coleraine
Larne 
28/09 22:00
FT 
 Crusaders FC
Glentoran 
28/09 22:00
FT 
 Dungannon Swifts
Carrick Rangers 
28/09 22:00
 
 Linfield FC
Glenavon Lurgan 
28/09 22:00
FT 
 Warrenpoint Town
Institute 
28/09 22:00
FT 
 Coleraine
Larne 
28/09 22:00
FT 
 Crusaders FC
Glentoran 
28/09 22:00
FT 
 Dungannon Swifts
Carrick Rangers 
28/09 22:00
FT 
 Linfield FC
Glenavon 
28/09 20:00
FT 
 Kvik Halden
Levanger 
28/09 21:00
FT 
 Moss
Byasen Toppfotball 
28/09 22:00
FT 
1 Brattvag
Bryne 
28/09 20:00
FT 
 Asane Fotball
Baerum SK 
28/09 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Grorud IL 
28/09 22:00
FT 
 Floro
Alta 
28/09 22:00
FT 
 Sotra
Oppsal 
28/09 21:30
FT 
 Start Kristiansand
Sandnes Ulf 
29/09 02:00
FT 
 Rosenborg
Brann 
29/09 06:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Guarani CA 
29/09 08:10
FT 
 Nacional Asuncion
Sol De America 
29/09 00:00
FT 
 Molinos El Pirata
Sport Huancayo 
29/09 06:45
FT 
 Carlos Manucci
Alianza Universidad 
29/09 09:00
 
 Melgar
Deportivo Union Comercio 
29/09 01:40
FT 
 Utc Cajamarca Reserves
Sporting Cristal Reserves 
28/09 21:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Wisla Plock 
28/09 23:30
FT 
 Legia Warszawa
Lechia Gdansk 
29/09 02:00
FT 
 Gornik Zabrze
Lech Poznan 
28/09 18:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Orleta Radzyn Podlaski 
28/09 18:00
FT 
 Benfica U23
Sporting Braga U23 
28/09 18:00
FT 
 Cova Piedade U23
Coimbra Ec U23 1
28/09 18:00
FT 
 Feirense U23
Cd Aves U23 
28/09 18:45
FT 
 Belenenses U23
Sporting Clube De Portugal U23 
28/09 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Portimonense U23 
28/09 21:00
FT 
 Rabo Peixe
Academico Viseu 
28/09 22:00
FT 
 Berco Sc
Feirense 
28/09 22:30
AET 
 CF Uniao Madeira
Fafe 
90min [1-1], 120min [1-2], Fafe win
28/09 22:50
FT 
 Al Shahaniya
Al Duhail Sc 
29/09 01:00
FT 
 Al-Gharafa
Al-Sailiya 
29/09 01:00
FT 
 Qatar SC
Al Khor SC 
28/09 16:00
 
 Dunarea Calarasi
Pandurii 
28/09 16:00
FT 
 Scolar Resita
Farul Constanta 
28/09 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Concordia Chiajna 1
28/09 16:00
 
 UTA Arad
Juventus Bucharest 
28/09 17:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Voin Tate Numa Glenn 
28/09 19:30
FT 
 Hermannstadt
Botosani 
29/09 00:30
FT 
 Chindia Targoviste
Astra Ploiesti 
28/09 18:00
FT 
 Dinamo Barnaul
Irtysh 1946 Omsk 
28/09 23:30
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Adalh 
28/09 23:35
FT 
 Al Hazm
Dhamk 
29/09 01:15
FT 
 Al-Raed
Al Feiha 
28/09 22:00
FT 
 Dundee United
Greenock Morton 
28/09 22:00
FT 
 Inverness C.T.
Partick Thistle 
28/09 22:00
FT 
 Arbroath
Ayr Utd 
28/09 22:00
FT 
 Dunfermline
Alloa Athletic 
28/09 22:00
FT 
 Airdrie United
Stranraer 1
28/09 22:00
FT 
 Dumbarton
Clyde 
28/09 22:00
FT 
 Falkirk
East Fife 
28/09 22:00
FT 
 Forfar Athletic
Raith Rovers 
28/09 22:00
FT 
 Montrose
Peterhead 
28/09 22:00
FT 
 Edinburgh City
Queens Park 
28/09 22:00
FT 
 Brechin City
Elgin City 
28/09 22:00
FT 
 Cove Rangers
Annan Athletic 
28/09 22:00
FT 
 Cowdenbeath
Albion Rovers 
28/09 22:00
FT 
 Stirling Albion
Stenhousemuir 
28/09 22:00
FT 
 Clachnacuddin
Nairn County 
28/09 21:00
FT 
 Radnicki Nis
Partizan Belgrade 
29/09 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Macva Sabac 
28/09 22:30
FT 
 Skf Sered
Trencin 
29/09 01:00
FT 
 Zemplin Michalovce
MFK Ruzomberok 
29/09 01:00
FT 
 FK Senica
FK Pohronie 
29/09 01:00
FT 
 Slovan Bratislava
Nitra 
28/09 21:30
FT 
 Nd Beltinci
Rogaska 
28/09 21:30
FT 
 Brezice
Fuzinar 
28/09 21:30
FT 
 Dravograd
Krsko Posavlje 
28/09 23:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Maribor 
29/09 02:15
FT 
 NK Mura 05
Domzale 
28/09 21:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Stellenbosch 
29/09 02:15
FT 
 Supersport United
AmaZulu 
28/09 18:00
FT 
 Valladolid U19
Real Madrid U19 
29/09 00:00
FT 
 Paruro Five Foot
Fcbarcelona Futsal 
29/09 00:30
FT 
 Catgas Energia Futsal
Xota Navarra Futsal 
29/09 00:30
FT 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Peniscola Futsal 
29/09 00:30
FT 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
28/09 17:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Levante Ud Womens 
28/09 22:00
FT 
 Fuenlabrada
Rayo Vallecano 
29/09 00:00
FT 
1 Alcorcon
Extremadura 
29/09 00:00
FT 
 SD Huesca
Girona 
29/09 02:00
FT 
 Elche
SD Ponferradina 
29/09 02:00
FT 
 Racing de Santander
Numancia 
28/09 23:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Inter De Madrid 
28/09 23:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Cf Rayo Majadahonda 
28/09 22:00
 
 Real Union de Irun
Arenas Club De Getxo 
28/09 22:30
FT 
 SD Amorebieta
Valladolid B 
29/09 00:00
FT 
 Leioa
Alaves B 
29/09 00:00
FT 
1 Unionistas De Salamanca
Cultural Leonesa 
29/09 00:30
FT 
1 Lleida
Gimnastic Tarragona 
28/09 23:00
FT 
 Cadiz B
Algeciras 
29/09 01:00
FT 
 Villarrubia
UCAM Murcia 
29/09 01:30
FT 
 Sevilla Atletico
Cordoba 
29/09 01:00
FT 
 Al Merreikh
Ahli Al Khartoum 
28/09 21:00
FT 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Vaxjo Ff Womens 
28/09 20:00
FT 
1 Bk Forward
IF Sylvia 
28/09 21:00
FT 
 Gefle IF
Fc Linkoping City 
28/09 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Karlstad BK 
28/09 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
Sandvikens IF 
28/09 20:00
FT 
 Lunds BK
Assyriska Turab Ik Jkp 
28/09 20:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Eskilsminne IF 
28/09 21:00
FT 
 Utsiktens BK
Lindome GIF 
28/09 22:00
FT 
 Kristianstads FF
IK Oddevold 
28/09 22:00
FT 
1 Atvidabergs FF
Trollhattan 
28/09 22:00
FT 
 Orgryte
Brommapojkarna 
28/09 23:00
FT 
 Stade Ouchy
Kriens 
28/09 23:30
FT 
 Grasshoppers
Chiasso 
29/09 01:00
FT 
 Young Boys
Sion 
29/09 01:00
FT 
 St. Gallen
Thun 
28/09 20:00
AET 
 Buriram United
PT Prachuap 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [7-8], PT Prachuap win
28/09 20:00
FT 
 Denizlispor
Kasimpasa 
28/09 22:30
FT 
 Alanyaspor
Sivasspor 
29/09 01:00
FT 
 Galatasaray
Fenerbahce 
28/09 19:00
FT 
 Keciorengucu
Umraniyespor 1
28/09 21:30
FT 
 Boluspor
Istanbulspor 
29/09 00:00
FT 
 Adanaspor
Altay Spor Kulubu 
29/09 00:00
FT 
 Bursaspor
Erzurum BB 
28/09 22:00
FT 
 Karpaty Lviv
Kolos Kovalyovka 
29/09 00:30
FT 
 PFC Oleksandria
Lviv 
28/09 19:00
FT 
 Mariupol U21
Desna Chernihiv U21 
29/09 08:00
 
 Chicago Red Stars Womens
Utah Royals Womens 
29/09 07:00
FT 
 North Carolina
Ottawa Fury 
29/09 08:00
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Las Vegas Lights 
29/09 08:00
FT 
 Memphis 901
Bethlehem Steel 
29/09 08:30
FT 
 San Antonio
Fresno 
29/09 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
Orange County Blues Fc 1
29/09 08:30
FT 
 Stlouis Lions
Atlanta United 2 
29/09 09:00
FT 
 Reno 1868
Real Monarchs Slc 
29/09 09:30
FT 
 New Mexico United
Phoenix Rising 
29/09 10:00
FT 
 LA Galaxy 2
Okc Energy 
29/09 10:00
FT 
 Tacoma Defiance
Tulsa Roughnecks 1
29/09 11:05
FT 
 Sacramento Republic
El Paso Locomotive 
29/09 04:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Academia Puerto Cabello 
29/09 04:00
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Zulia 
29/09 05:00
AET 
 LALA
Aragua 
90min [0-0], Penalty [2-3],
28/09 21:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Llantwit Major 
28/09 21:30
FT 
 Undy Athletic
Cwmamman United 
28/09 21:30
FT 
 Caerau
Swansea University 
28/09 21:30
FT 
 Haverfordwest County
Stm Sports 
28/09 21:30
FT 
 Airbus
Carmarthen 
28/09 21:30
FT 
 The New Saints
Barry Town Afc 
28/09 14:30
FT 
 Gold Coast Knights
Brisbane Roar