Live3s Logo

LiveScore 27 Sep 2019

28/09 03:00
FT 
 Villarreal
Real Betis 
28/09 02:30
FT 
 Union Berlin
Eintr. Frankfurt 
28/09 02:45
FT 
 Fulham
Wigan Athletic 
28/09 03:00
FT 
 Stoke City
Nottingham Forest 
28/09 02:00
FT 
 Emmen
ADO Den Haag 
28/09 03:30
FT 
 Boavista
Desportivo de Tondela 
27/09 22:00
FT 
 Sweden U17
Lithuania U17 
27/09 22:00
FT 
 Faroe Islands u17
Denmark U17 
27/09 21:00
FT 
 Kampala City Council
Petro Atletico De Luanda 
28/09 01:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
Cote Dor 
28/09 02:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Elect Sport 
27/09 22:30
AET 
 Daring Club Motema Pembe
Khartoum Al Watani 
90min [1-2], Aggregate [3-3], Penalty [3-1], Daring Club Motema Pembe win
28/09 01:00
FT 
1 Bidvest Wits
Young Buffaloes 
28/09 06:30
FT 
 Excursionistas
El Porvenir 
28/09 03:05
FT 
 Nueva Chicago
Estudiantes Rio Cuarto 
28/09 08:00
FT 
 Atletico Rafaela
Gimnasia Jujuy 
28/09 02:30
FT 
 Deportivo Paraguayo
Centro Espanol 
28/09 06:00
FT 
 Aldosivi
Union Santa Fe 
28/09 08:10
FT 
 Patronato Parana
Lanus 
27/09 21:00
FT 
 Boca Juniors Reserve
Newells Reserves 
27/09 21:00
FT 
 Rosario Central Reserves
Racing Club Reserves 
27/09 21:00
FT 
 Arsenal De Sarandi Reserves
Estudiantes Lp Reserves 1
27/09 21:00
FT 
 Banfield Reserves
San Lorenzo Reserves 
27/09 21:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
Union Santa Fe Reserves 
27/09 21:00
 
 Huracan Reserves
Atletico Tucuman Reserve 
27/09 21:00
FT 
 Ca Patronato Reserves
Lanus Reserves 
27/09 21:00
FT 
1 Velez Sarsfield Reserves
Defensa Y Justicia Reserves 
27/09 21:00
FT 
2 Gimnasia Lp Reserves
River Plate R 
27/09 20:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Yerevan 
27/09 23:00
FT 
 Alahly Benghazi
El Ismaily 
28/09 01:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
Liefering 
28/09 01:10
FT 
 SKU Amstetten
Juniors OO 
28/09 01:10
FT 
 Austria Wien Youth
FAC Team Fur Wien 
28/09 01:10
FT 
 SV Horn
Austria Lustenau 
28/09 01:30
FT 
 Andelsbuch
Sv Leobendorf 1
27/09 19:30
FT 
 Fk Kapaz Ganca
Agsu 
27/09 19:30
 
2 Fk Moik Baku
Turan Tovuz 
27/09 19:30
FT 
 Keshla 2
Standard Sumgayit 2 
27/09 23:00
FT 
 Qarabag
Standard Sumqayit 
27/09 21:55
FT 
 Al-Hadd
Al Ahli Bhr 
27/09 23:00
FT 
 East Riffa
Busaiteen 
28/09 00:30
FT 
 Al-shabbab
Al-Najma 
27/09 21:00
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
28/09 01:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Slutsksakhar Slutsk 
28/09 02:30
FT 
 Roeselare
Westerlo 
28/09 01:30
FT 
 Excelsior Mouscron U21
Royal Charleroi U21 
28/09 02:15
FT 
 Beerschot Wilrijk U21
Lokeren U21 
28/09 02:00
FT 
 EC Sao Bernardo/SP
Xv De Piracicaba 
28/09 02:00
FT 
 Juventus Ac Youth
Ituano Youth 
28/09 02:00
FT 
 Guarani SP Youth
Botafogo Rj Youth 
28/09 02:00
FT 
 Sao Bernardo Youth
Ferroviaria Sp Youth 
28/09 02:00
FT 
 Marilia 2
Brasilis U20 
28/09 06:15
FT 
 Londrina (PR)
Vila Nova (GO) 
28/09 07:30
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Guarani 
28/09 08:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Figueirense (SC) 
28/09 01:00
FT 
 Tsarsko Selo
Cherno More Varna 1
28/09 05:00
FT 
 La Serena
Cd Copiapo S.a. 
28/09 07:30
FT 
 Everton CD
Universidad de Concepcion 1
27/09 15:25
FT 
 Shanghai Shenhua Reserves
Shenzhen Reserves 
28/09 09:00
FT 
 Atletico Huila
Aguilas Doradas 
28/09 00:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb 
27/09 21:30
FT 
 Dinamo Zagreb U19
Sesvete U19 
28/09 00:00
FT 
 AEK Larnaca
Apollon Limassol FC 
28/09 00:00
FT 
 Usti nad Labem
Vitkovice 
28/09 00:00
FT 
 SC Znojmo
Viktoria Otrokovice 
28/09 00:00
FT 
 Teplice
Bohemians 1905 
28/09 01:00
FT 
 HIK
Vanlose If 
28/09 01:00
FT 
1 Elite 3000 Helsingor
BK Frem 
28/09 00:30
FT 
 Herlev
Allerod 
28/09 01:00
FT 
 Lyngby
Hobro I.K. 
28/09 09:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Fuerza Amarilla 1
28/09 02:45
FT 
 Blackpool
Lincoln City 
27/09 19:00
FT 
 Fulham U23
Middlesbrough U23 
28/09 02:00
FT 
 Brighton U23
Tottenham Hotspur U23 
28/09 02:00
FT 
 Everton U23
Manchester City U23 
28/09 02:00
FT 
 Wolves U23
Southampton U23 
28/09 02:00
FT 
 Manchester United U23
Norwich City U23 
27/09 20:00
 
 Nottingham Forest U23
Barnsley U23 
27/09 20:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Barnsley U23 
28/09 00:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Tartu Jk Maag Tammeka B 
27/09 23:30
FT 
 Pif Parainen
Jyty 
28/09 00:00
FT 
 Hps
Finnkurd 
28/09 00:15
FT 
 Kontu
Pk Keski Uusimaa Pkku 
27/09 23:30
FT 
 KuPS
Ilves Tampere 
27/09 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
Kpv 
27/09 23:30
FT 
 TPS Turku
Jaro 
28/09 02:00
FT 
 Avranches
Avenir Sportif Beziers 
28/09 02:00
FT 
 Bastia CA
Quevilly 
28/09 02:00
FT 
 Concarneau
Red Star 93 
28/09 02:00
FT 
 Creteil
Toulon 
28/09 02:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Lyon la Duchere 
28/09 02:00
FT 
 Pau
Ajaccio GFCO 1
28/09 02:00
FT 
 Chamois Niortais
Auxerre 
28/09 02:00
FT 
 ES Troyes AC
Orleans US 45 1
28/09 02:00
FT 
 Chambly
Lorient 
28/09 02:00
FT 
 Rodez AF
Sochaux 
28/09 02:00
FT 
 Grenoble
Caen 
28/09 02:00
FT 
 Ajaccio
Valenciennes 
28/09 02:00
FT 
 Clermont Foot
Nancy 
28/09 02:00
FT 
1 Le Havre
Chateauroux 1
28/09 01:00
FT 
 1. Magdeburg
Wurzburger Kickers 
28/09 01:15
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Sc Sand (w) 1
28/09 00:30
FT 
1 Arminia Bielefeld
VfB Stuttgart 
28/09 00:30
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
VfL Osnabruck 
28/09 00:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Bayern Munich U19 
28/09 01:00
FT 
 Fsv 08 Bissingen
Villingen 
28/09 01:00
FT 
 Bramfelder Sv
Tus Osdorf 
28/09 01:30
FT 
 Spvg Schonnebeck
VfB Hilden 1
28/09 01:30
FT 
 Tsv 1880 Wasserburg
Munchen 1860 Am 1
28/09 02:00
FT 
 Fsv Luckenwalde
Eilenburg 
28/09 01:30
FT 
 BSV Rehden
Sv Drochtersen/assel 
28/09 01:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
Wacker Nordhausen 
28/09 01:00
FT 
 Steinbach
08 Homburg 
28/09 01:00
FT 
1 Astoria Walldorf
VfR Aalen 
28/09 01:30
FT 
 Tsg Balingen
Bahlinger SC 
27/09 20:00
 
 Olympiakos Piraeus U19
Pas Lamia U19 
27/09 20:00
FT 
1 Vasas U19
Ferencvarosi Tc U19 
27/09 20:00
 
 Mtk Hungaria Fc U19
Gyori Eto Fc U19 
27/09 13:30
 
 Chandigarh
Delhi 1
27/09 14:10
FT 
 Persewar Waropen
Madura 
27/09 16:30
FT 
 Persibat Batang
Pscs Cilacap 1
27/09 16:30
FT 
 Cilegon United
Psbk Blitar 
27/09 21:30
FT 
 Persiraja Aceh
Sriwijaya Palembang 
27/09 14:00
FT 
 Bontang City
Msa 
27/09 15:00
FT 
 Persibabar Barat
Persipas Pangkal Pinang 
27/09 16:00
FT 
1 Fearless Persekabtas
Persikasi Kabupaten Bekasi 1
27/09 16:00
FT 
 Persikabo Batu
Gen B Kota Mojokerto 
27/09 17:00
FT 
 Ps Bangka
Bangka Selatan 
27/09 16:30
FT 
 Persipura Jayapura
PSM Makassar 
27/09 15:30
FT 
 Ps Barito Putera U20
Persipura Jayapura U20 2
27/09 16:30
FT 
 Persela Lamongan U20
Bhayangkara U20 
27/09 16:30
FT 
 Psis Semarang U20
Persija Jakarta U20 
27/09 16:30
FT 
 Pss Sleman U20
Persebaya Surabaya U20 
27/09 20:45
FT 
 Al-Hudod
Baghdad 
27/09 20:45
FT 
 Al-Naft
Naft Al Junoob 
27/09 20:45
 
 Zakho
Al Najaf 
27/09 20:45
 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Naft Misan 
28/09 02:45
FT 
1 Bohemians
Shamrock Rovers 
28/09 03:00
FT 
 Tullamore Town
Swords Celtic 1
28/09 02:45
FT 
 Derry City
Cork City 
27/09 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Natzrat Illit 1
27/09 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Akko 
27/09 21:00
FT 
2 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Katamon Jerusalem 
27/09 21:00
FT 
1 Hapoel Afula
Hapoel Umm Al Fahm 
27/09 21:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Ashkelon 
27/09 18:45
FT 
 AS Nordia Jerusalem
Maccabi Yavne 1
27/09 19:00
FT 
1 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Kaukab 1
27/09 19:00
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Ironi Tiberias 
27/09 19:00
FT 
 Hapoel Azor
Hapoel Bikat Hayarden 1
27/09 19:15
FT 
1 Hapoel Holon Yaniv
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
27/09 19:30
FT 
 Rubi Shapira
Moadon Sport Tira 
27/09 19:30
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Bnei Arrara Ara 
27/09 19:30
FT 
1 As Ashdod
Maccabi Kabilio Jaffa 
27/09 19:30
FT 
1 Maccabi Kiryat Gat
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
27/09 19:30
FT 
 Maccabi Shaarayim
Shimshon Kafr Qasim 
27/09 20:00
FT 
 Ironi Or Yehuda
Maccabi Herzliya 
27/09 20:00
FT 
 Hapoel Kfar Shalem
Sc Maccabi Ashdod 
27/09 20:00
FT 
 Hapoel Herzliya
Hapoel Kafr Kanna 
28/09 03:00
FT 
 Pescara
Crotone 
28/09 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Gamba Osaka U23 
28/09 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Nippon Sport Science University (w) 
28/09 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Nittaidai Fields Yokohama Womens 
27/09 20:30
FT 
 Trables Sports Club
Al Akhaahli Alay 
27/09 20:30
FT 
 Trables Sports Club
Al Akhaahli Alay 
27/09 21:00
FT 
 Tadamon Sour
Al-Nejmeh 
27/09 23:30
FT 
 Nevezis
Siauliai 
28/09 00:00
FT 
 Taip
Zalgiris Vilnius B 
27/09 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Terengganu B 
28/09 00:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Lija Athletic 
28/09 01:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Sliema Wanderers FC 
28/09 08:00
FT 
 Juarez Womens
Tigres Womens 
28/09 08:00
FT 
 Puebla
Leon 
28/09 10:00
FT 
 Atlas
Queretaro 
28/09 09:00
AET 
 Alacranes de Durango
Tepatitlan De Morelos 
90min [2-2], Penalty [0-0],
27/09 22:00
 
 Atlas U20
Queretaro U20 
28/09 06:00
FT 
 Uaem Potros
Loros Universidad 
28/09 08:00
FT 
1 Mineros De Zacatecas
Cafetaleros De Tapachula 
28/09 09:00
FT 
 Correcaminos Uat
Cimarrones De Sonora 
28/09 10:00
FT 
 Atlante
Leones Univ Guadalajara 
28/09 03:00
AET 
 IRT Itihad de Tanger
Union Touarga Sport Rabat 
90min [0-0], 120min [1-0], IRT Itihad de Tanger win
28/09 01:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Ajax Amsterdam Womens 
28/09 01:30
FT 
 Zwolle Womens
Sc Heerenveen Womens 
28/09 01:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
28/09 02:00
FT 
 Almere City FC
Dordrecht 90 
28/09 02:00
FT 
 Eindhoven
Telstar 
28/09 02:00
FT 
 SBV Excelsior
Jong PSV Eindhoven 
28/09 02:00
FT 
1 Volendam
Cambuur Leeuwarden 
28/09 02:00
FT 
 MVV Maastricht
Jong Ajax Amsterdam 
28/09 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Go Ahead Eagles 
28/09 02:00
FT 
 Oss
NAC Breda 
28/09 02:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
De Graafschap 
27/09 23:00
FT 
 Bodo Glimt 2
Finnsnes 
28/09 00:30
FT 
 Vindbjart
Floy 
28/09 01:00
FT 
 Orkla
Rosenborg B 
27/09 21:15
FT 
 Muscat
Fnjaa SC 
27/09 21:20
FT 
 Alrstak
Al-Suwaiq Club 
28/09 00:00
FT 
 Sohar Club
Bahla 2
28/09 06:30
FT 
 Rubio Nu Asuncion
3 De Febrero 
28/09 07:00
FT 
 Independiente Fbc
Sportivo Iteno 
28/09 04:00
FT 
 Real Garcilaso
Sport Boys 
28/09 02:30
FT 
 Korona Kielce
Slask Wroclaw 
27/09 22:00
 
 Lech Poznan Youth
Pogon Szczecin Youth 
27/09 22:30
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Vitoria Setubal U23 
27/09 23:00
FT 
 Vizela U19
Porto U19 
27/09 23:00
FT 
 Csikszereda
Universitaea Cluj 
28/09 01:30
FT 
1 Dinamo Bucuresti
Cs Voluntari 
27/09 22:00
FT 
 Astra Giurgiu Ii
Cs Universitatea Craiova B 
27/09 22:00
FT 
1 Dacia Unirea Braila
Inainte Modelu 1
27/09 22:00
FT 
 Botosani 2
Acs Flacara Horezu 
27/09 22:00
FT 
1 Odorheiu Secuiesc
Metalurgistul Cugir 1
27/09 22:00
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Soimii Lipova 
27/09 22:00
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Berkut Futsal 
27/09 23:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Pskov 747 
27/09 17:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Zenit St.petersburg Youth 
27/09 19:00
FT 
 Rostov Youth
Dinamo Moscow 2 
27/09 21:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Tambov Youth 
28/09 03:15
FT 
 Sp Cosmos
Entai Ravi Tucci 
27/09 23:25
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Ittihad Ksa 
27/09 23:25
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Ittihad Ksa 
28/09 01:15
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al-Nasr Riyadh 
28/09 01:15
FT 
 Al Wehda Mecca
Al-Fath 
28/09 01:15
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al-Nasr Riyadh 
28/09 02:05
FT 
 Queen of the South
Dundee 
27/09 22:00
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
KFC Komarno 
28/09 00:30
FT 
 Sfm Senec
Sk Bahon 
27/09 21:00
FT 
 Cape Umoya United
Steenberg United 
28/09 01:00
FT 
 Barcelona U19
Lleida Esportiu U19 1
28/09 03:00
FT 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Levante Futsal 
28/09 03:00
FT 
 Las Palmas
Albacete 
28/09 01:00
FT 
 Umea Academy
Friska Viljor 
28/09 01:15
FT 
 Angelholms FF
Eslovs Bk 
28/09 01:00
FT 
 Eskilsminne If U19
Landskrona U19 
28/09 02:00
FT 
 Winterthur
Schaffhausen 
27/09 19:00
FT 
 Kuktosh
Esteghlal Dushanbe 
27/09 19:00
 
 Port
Nakhon Ratchasima 1
28/09 01:30
FT 
 Istanbul Basaksehir
Rizespor 
27/09 22:30
FT 
 Khor Fakkan
Hatta 
28/09 01:15
FT 
 Al Wehda UAE
Al-Jazira UAE 
27/09 21:15
FT 
 Al Taawun
Masfut 
27/09 21:15
FT 
 Al Thaid
Al Oruba Uae 
27/09 21:20
FT 
1 Dabba Al-Fujairah
Dubba Al-Husun 
27/09 22:30
FT 
 Al Nasr U21
Ajman Reserve 1
27/09 23:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Metalist Kharkiv 
28/09 00:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Vorskla Poltava 
27/09 17:35
FT 
 Lviv U19
Vorskla U19 
27/09 22:00
 
 Dynamo Kyiv U19
Volyn U19 1
27/09 21:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Lviv U21 
28/09 07:00
FT 
 Greenville Triumph
Orlando City u23 1
28/09 10:30
FT 
 Tucson
Forward Madison 
28/09 07:30
FT 
 New York Red Bulls B
Charleston Battery 
27/09 22:00
 
 Metropolitanos
Monagas 1
27/09 17:10
FT 
 TT Hanoi U21
Pho Hien U21 
27/09 17:30
FT 
 Son La Womens
Hanoi womens 
28/09 02:45
FT 
 Bala Town
Aberystwyth Town 
28/09 03:00
FT 
 Caernarfon
Newtown 
27/09 17:00
FT 
 Czech Republic Womens U17
Austria Womens U17 
27/09 22:00
FT 
 Doxa Katokopias
Digenis Morphou 
27/09 23:00
FT 
 Nea Salamis
Agia Napa 
27/09 23:00
FT 
 Othellos Athienou
Olympiakos N 
28/09 06:00
FT 
 La Horquetta Rangers
San Juan Jabloteh