Live3s Logo

LiveScore 25 Sep 2019

26/09 01:00
FT 
 Leganes
Athletic Bilbao 
26/09 01:00
FT 
 Mallorca
Atletico Madrid 1
26/09 02:00
FT 
 Valencia
Getafe 
26/09 03:00
FT 
 Real Madrid
Osasuna 
26/09 01:00
FT 
 AS Roma
Atalanta 
26/09 03:00
FT 
 Inter Milan
Lazio 
26/09 03:00
FT 
 Parma
Sassuolo 
26/09 03:00
FT 
 Spal
Lecce 
26/09 03:00
FT 
 Fiorentina
Sampdoria 1
26/09 03:00
FT 
1 Napoli
Cagliari 
26/09 03:00
FT 
 Genoa
Bologna 
26/09 01:00
FT 
 Amiens
Bordeaux 
26/09 01:00
FT 
 Stade Brestois
Lyon 
26/09 01:00
FT 
 Lille
Strasbourg 
26/09 01:00
FT 
 Montpellier
Nimes 
26/09 01:00
FT 
 Nantes
Stade Rennais 
26/09 01:00
FT 
 Saint Etienne
Metz 
26/09 01:00
FT 
 Toulouse
Angers SCO 
26/09 03:00
FT 
 PSG
Stade Reims 
26/09 03:00
FT 
 Kingstonian
March Town United 
26/09 02:45
FT 
 Milton Keynes Dons
Liverpool 
26/09 02:45
FT 
 Burton Albion
Bournemouth 
26/09 02:45
FT 
 Brighton
Aston Villa 
26/09 02:45
FT 
 Sheffield United
Sunderland 
26/09 02:45
FT 
 Oxford United
West Ham 
26/09 02:45
AET 
 Wolves
Reading 
90min [1-1], Penalty [4-2], Wolves win
26/09 02:45
FT 
 Chelsea
Grimsby Town 
26/09 03:00
AET 
 Manchester United
Rochdale 
90min [1-1], Penalty [5-3], Manchester United win
26/09 00:30
FT 
 PSV Eindhoven
Groningen 
26/09 02:45
FT 
 Ajax Amsterdam
Fortuna Sittard 
26/09 02:00
FT 
 Blauw Geel
de Treffers 
26/09 02:00
AET 
 Rkvv westlandia
Ofc Oostzaan 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-4], Ofc Oostzaan win
26/09 02:00
FT 
 Rksv Groene Ster
Vv Kloetinge 
26/09 02:00
FT 
 Vv Dongen
Excelsior 31 
26/09 02:00
AET 
 EVV Echt
Flevo Boys 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-5], Flevo Boys win
26/09 08:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Corinthians 
25/09 17:00
FT 
 Luch-Energiya
Dinamo Moscow 
25/09 20:00
FT 
 Tom Tomsk
Spartak Tambov 
25/09 20:30
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Zenit St Petersburg 
25/09 23:00
FT 
1 Chayka K Sr
Ufa 1
25/09 23:00
FT 
 Alania
CSKA Moscow 
25/09 23:30
FT 
 Kamaz
Spartak Moscow 
25/09 23:30
FT 
 Mordovia Saransk
FK Rostov 
26/09 00:00
AET 
1 Chertanovo Moscow
Gazovik Orenburg 
90min [0-0], 120min [0-2], Gazovik Orenburg win
26/09 00:00
FT 
 Volga Olimpiets
Krasnodar 
26/09 00:00
FT 
1 Fakel Voronezh
Arsenal Tula 
26/09 00:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Ural Sr 
26/09 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Krylya Sovetov Samara 
26/09 07:00
FT 
 New York City
Atlanta United 
26/09 08:00
FT 
1 Minnesota United
Sporting Kansas City 
26/09 09:30
FT 
 Real Salt Lake
LA Galaxy 
26/09 10:30
FT 
 Los Angeles
Houston Dynamo 
26/09 10:30
FT 
 Portland Timbers
New England Revolution 
26/09 11:00
FT 
 San Jose Earthquakes
Philadelphia Union 
25/09 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Daegu 
25/09 18:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Incheon United 
25/09 18:30
FT 
 Seoul
Gyeongnam 
25/09 18:30
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Ulsan Hyundai Horang-i 
25/09 18:30
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Gangwon 
25/09 20:00
FT 
 Ha Noi FC
April 25 Sports Club 
26/09 07:00
AET 
 Estudiantes de Caseros
Real Pilar 
90min [1-1], Penalty [4-3], Estudiantes de Caseros win
26/09 02:30
FT 
 Barracas Central
Agropecuario De Carlos Casares 1
25/09 21:00
FT 
 Ca Atlanta Reserves
Nueva Chicago Reserves 
25/09 22:00
FT 
 Jj Urquiza Reserves
Villa San Carlos Reserves 
25/09 22:00
FT 
 Villa Dalmine Reserves
Quilmes Reserves 
26/09 02:00
FT 
 Tigre Reserves
Temperley Reserves 
26/09 02:00
FT 
 Deportivo Moron Reserves
Sarmiento Junin Reserve 
26/09 02:30
FT 
 Los Andes Reserves
Acassuso Reserves 
26/09 02:30
FT 
 Sacachispas Reserves
Atletico Fenix Reserves 
25/09 20:30
FT 
 Ani Yerevan
Ararat Yerevan 2 
25/09 20:30
FT 
 Masis
Lokomotiv Yerevan 
25/09 23:15
FT 
 Urartu B
Ararat Armenia B 
25/09 13:00
FT 
 North Korea Womens U16
Australia Womens U16 
26/09 00:30
FT 
 Wiener Viktoria
LASK Linz 
26/09 00:30
AET 
 SG Austria Klagenfurt
Sturm Graz 
90min [2-2], 120min [2-4], Sturm Graz win
26/09 00:30
FT 
 WSG Wattens
Austria Wien 
26/09 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Wolfsberger AC 
26/09 01:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
Rheindorf Altach 
26/09 01:00
FT 
 SK Vorwarts Steyr
SV Ried 
26/09 02:45
AET 
2 Rapid Wien
Red Bull Salzburg 
90min [1-1], 120min [1-2], Red Bull Salzburg win
25/09 21:30
 
 Slavia Mozyr
Vitebsk 
25/09 23:45
 
 Gorodeya
Shakhter Soligorsk 
26/09 01:45
FT 
 Dinamo Brest
BATE Borisov 
26/09 02:00
FT 
 Zulte-Waregem
Kfc Duffel 
26/09 02:00
FT 
 Rupel Boom
Sporting Charleroi 
26/09 02:00
FT 
 St Gilloise
Verlaine 
26/09 02:00
FT 
 Seraing United
Kortrijk 
26/09 02:30
FT 
 Francs Borains
Club Brugge 
26/09 02:30
AET 
 Sint Truidense VV
Oud Heverlee 1
90min [0-0], 120min [2-0], Sint Truidense VV win
26/09 02:30
FT 
 Eendracht Aalst
Gent 
26/09 02:30
FT 
 Dessel Sport
Mouscron Peruwelz 
26/09 02:45
AET 
1 Germinal Beerschot
Anderlecht 1
90min [2-2], 120min [2-3], Anderlecht win
26/09 03:30
FT 
 The Strongest
Destroyers 
26/09 05:30
FT 
 Sport Boys Warnes
Real Potosi 1
26/09 08:30
FT 
 Nacional Potosi
Always Ready 
26/09 08:30
FT 
 Royal Pari
Bolivar 
25/09 22:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Zrinjski Mostar 
25/09 22:00
FT 
 Radnik Bijeljina
NK Celik 
25/09 22:00
FT 
 FK Velez Mostar
Sloboda Uzice Sevojno 
26/09 00:00
FT 
 FK Sarajevo
Borac Banja Luka 
26/09 01:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Mladost Doboj Kakanj 
26/09 02:00
FT 
 FK Zeljeznicar
Zvi Jerzy Da 
26/09 02:00
FT 
 Mirassol Youth
Santos Youth 
26/09 06:30
FT 
 Ceara
Cruzeiro 
26/09 08:30
FT 
 Sao Paulo
Goias 
26/09 08:30
FT 
 Bahia
Botafogo 1
26/09 08:30
FT 
 Flamengo
Internacional RS 2
26/09 06:15
FT 
 Parana
Ponte Preta 
26/09 07:00
FT 
 Corinthians Womens
Ferroviaria Sp Womens 
26/09 00:00
FT 
 Litex Lovech
PFK Montana 
26/09 00:00
FT 
 Neftohimik
Ludogorets Razgrad 
26/09 07:35
AET 
1 Toronto
Montreal Impact 
90min [1-0], 120min [1-0], Penalty [1-3], Montreal Impact win
26/09 04:00
FT 
 Deportivo Pasto
Dep.Independiente Medellin 
26/09 08:45
FT 
 Deportivo Cali
Deportes Tolima 
26/09 10:00
FT 
1 Waterhouse Fc
CD Motagua 
26/09 01:00
FT 
 Puerto Golfito
Santa Ana 
26/09 05:00
FT 
 AD Carmelita
Puntarenas 1
25/09 21:30
AET 
 Zagora Unesic
Zadar 
90min [1-1], 120min [1-2], Zadar win
25/09 21:30
 
 Opatija
Novigrad 
25/09 21:30
FT 
 Mladost Petrinja
Hajduk Split 
25/09 21:30
AET 
 Belisce
NK Split 1
90min [0-0], 120min [3-1], Belisce win
25/09 21:30
FT 
 Jadran Porec
Zapresic 
25/09 21:30
FT 
 Bijelo Brdo
Cibalia 1
25/09 21:30
AET 
 Udarnik Kurilovec
Astra Ploiesti 
90min [2-2], 120min [2-3], Astra Ploiesti win
26/09 00:00
FT 
 Varteks Varazdin
Rudes 
25/09 22:00
FT 
 Fk Loko Vltavin
Budejovice 
25/09 22:00
FT 
 Domazlice
Dukla Praha 
25/09 22:00
FT 
 Slavia Praha
Slavoj Vysehrad 1
25/09 22:00
FT 
 Mfk Karvina
Viktoria Zizkov 
25/09 22:00
FT 
 Hlucin
Viktoria Plzen 
25/09 23:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Sparta Praha 
25/09 23:30
FT 
 Slovan Liberec
Prostejov 
26/09 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Hradec Kralove 
25/09 22:30
FT 
 Avarta
Fredericia 
25/09 22:30
AET 
1 Hillerod Fodbold
Kobenhavn 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4], Kobenhavn win
25/09 22:30
FT 
 Vejgaard Bk
Aalborg BK 
26/09 00:00
FT 
 Marienlyst
Esbjerg FB 
26/09 00:00
AET 
 AB Kobenhavn
Viborg 
90min [1-1], 120min [3-1], AB Kobenhavn win
26/09 01:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Nykobing Falster 
26/09 01:30
AET 
 Skive IK
Brondby 
90min [1-1], 120min [2-3], Brondby win
26/09 09:15
FT 
 Santa Tecla
Aguila 
26/09 02:45
AET 
 Fleetwood Town
Liverpool U21 
90min [1-1], Penalty [4-3], Fleetwood Town win
26/09 00:00
FT 
 Flora Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 
25/09 22:00
FT 
 Kuressaare
Trans Narva 
25/09 19:00
FT 
 Moldova Womens U17
Romania Womens U17 
25/09 19:00
FT 
 Turkey U17 (w)
Switzerland Womens U17 
25/09 20:00
FT 
 Denmark Womens U17
Wales U17 (w) 
25/09 18:00
FT 
 Biik Kazygurt Womens
Anderlecht Womens 
25/09 22:30
FT 
 Lyonnais Womens
Ryazan Womens 
26/09 00:00
FT 
 Fortuna Hjorring Womens
Vllaznia Shkoder Womens 
26/09 00:00
FT 
 Wolfsburg womens
Kff Mitrovica Womens 
26/09 00:30
FT 
 Barcelona Womens
Juventus Womens 
26/09 01:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Kopparbergs/goeteborg Womens 
26/09 01:00
FT 
 Twente Enschede Womens
St Polten Womens 
26/09 01:30
FT 
 Slavia Praha Womens
Hibernians Womens 
26/09 02:00
FT 
 Manchester City Womens
Fcf Rapid Lugano Womens 
26/09 02:00
FT 
 EB Streymur
HB Torshavn 
26/09 02:00
FT 
 skala if
Vikingur Gotu 
25/09 23:00
 
 Rips
Herto 
25/09 23:30
FT 
 I Jbk
Vpv Pallo Veikot 
26/09 00:00
FT 
1 Jyvaskyla Blackbird
Jyvaskyla JK 
26/09 00:30
FT 
 Kuusysi
Joki 
26/09 01:15
FT 
1 Atlantis Ii
PK-35 
26/09 01:30
FT 
 Koips
Cle 
26/09 00:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Eintracht Frankfurt U19 
26/09 00:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Eintracht Frankfurt U19 
26/09 01:30
FT 
 Hannover 96 Am
Hsc Hannover 
26/09 01:30
FT 
 Monchengladbach Am
Fortuna Koln 
26/09 01:30
FT 
2 RW Oberhausen
Tus Haltern 1
26/09 02:30
FT 
 College Europa
St Josephs 
25/09 21:00
FT 
 AS Egaleo Aigaleo Athens
Ergotelis 
25/09 21:00
FT 
 Ao Kavala
Kissamikos 
25/09 20:30
FT 
 Southern District Reserve
R F Reserves 
25/09 21:00
FT 
 Ivancsa
Ferencvarosi TC 
26/09 03:00
FT 
 Haukar U19
Virgin Grid U19 
25/09 13:45
 
 Uttar Pradesh
Chandigarh 1
25/09 17:40
 
 Himachal Pradesh
Delhi 
26/09 10:30
FT 
 Services
Alaab Damanhour 
26/09 12:00
FT 
 Tripura
Arunachal 
25/09 15:00
FT 
 Persipas Pangkal Pinang
Timah Pangkal 
25/09 16:10
FT 
1 Prima Con
Persima Majalengka 1
25/09 16:25
FT 
 Persebi Boyolali
Persab Brebes 
25/09 16:30
FT 
 Persiku Kudus
Persip Pekalongan 
25/09 16:55
FT 
 Ps Bangka
Persibabar Barat 
25/09 20:45
FT 
 Saipa
Teraktor-Sazi 
25/09 21:30
FT 
 Gol Gohar
Sanat-Naft 
25/09 23:00
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Padideh Mashhad 
25/09 23:00
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Nassaji Mazandaran 
26/09 00:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Sektzia Nes Tziona 
25/09 16:55
FT 
1 Trapani Youth
Lazio U19 1
25/09 17:00
AET 
 Juve Stabia U20
Lecce U19 
90min [1-1], 120min [1-1],
25/09 21:00
FT 
 Brescia Youth
Spezia U19 
25/09 21:00
AET 
 Napoli U19
Cosenza Calcio Youth 
90min [1-1], 120min [2-1], Napoli U19 win
25/09 21:00
FT 
 Parma U20
Us Cremonese U19 
25/09 21:00
AET 
1 Sampdoria U19
AC Milan U19 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [2-4], AC Milan U19 win
25/09 21:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Pisa Youth 
25/09 21:00
AET 
 Spal Youth
Verona U19 1
90min [3-3], 120min [3-4], Verona U19 win
26/09 00:30
FT 
 Como
Arezzo 
26/09 00:30
FT 
1 Pistoiese
Renate Ac 
26/09 00:30
FT 
 Pro Patria
Us Pianese 
26/09 02:45
FT 
 Albinoleffe
Juventus U23 
26/09 02:45
FT 
 Ac Monza
Robur Siena Ssd 
26/09 02:45
FT 
1 Us Pergolettese
Lecco 
26/09 00:30
FT 
 Sambenedettese
Modena 
26/09 02:45
FT 
 Triestina
Azy Based Nano Bo 
26/09 02:45
FT 
 Padova
Cesena 
26/09 02:45
FT 
 Piacenza
Ravenna 
26/09 02:45
FT 
 Reggio Audace
Carpi 1
25/09 21:00
FT 
 Ternana
Reggina 
25/09 22:00
FT 
 Vibonese
Az Picerno Asd 
26/09 00:30
FT 
 Avellino
Virtus Francavilla 1
26/09 00:30
FT 
 Teramo
Viterbese 
26/09 02:45
FT 
 Bari
Ac Monopoli 
26/09 01:00
FT 
 Trapani
Cremonese 
26/09 03:00
FT 
1 Salernitana
Chievo 1
25/09 21:00
AET 
 Trastevere Calcio
As Ostia Mare 1
90min [0-0], Penalty [3-5], As Ostia Mare win
25/09 21:00
FT 
 Chieri
Ligorna 
25/09 21:00
FT 
 Mezzolara
Vigor Carpaneto 
25/09 21:00
FT 
1 Asd Savignanese
Societa Sportiva Matelica Calcio 
25/09 21:00
FT 
1 Mantova
Ciliverghe Mazzano 
25/09 21:00
AET 
 San Donato Tavarnelle
Nuova Monterosi 
90min [1-1], Penalty [4-3], San Donato Tavarnelle win
25/09 21:30
FT 
 Virtus Francavilla
Citta Di Fasano 
25/09 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Honda 
25/09 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Yokohama F Marinos 
25/09 18:00
FT 
 FK Atyrau
Astana 
25/09 18:00
FT 
 Mokpo City
Gangneung 
25/09 18:00
FT 
 Changwon City
Cheonan City 
25/09 18:00
FT 
 Incheon Korail
Gyeongju KHNP 
25/09 18:30
FT 
 Gimhae City
Busan Transportation 
26/09 00:00
FT 
 Kf Prishtina
Kf Dukagjini 
26/09 00:00
FT 
 Karosta
Jelgava 
25/09 22:00
FT 
 Palanga
Riteriai 
26/09 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Atlantas Klaipeda 
26/09 02:00
FT 
 CS Petange
F91 Dudelange 
25/09 21:00
 
 Pknp
Kedah 
26/09 08:00
FT 
 Juarez
Club America 
26/09 08:00
FT 
1 Santos Laguna
Veracruz 
26/09 10:05
FT 
 Club Tijuana
Morelia 
26/09 10:05
FT 
 Cruz Azul
Monterrey 
25/09 22:00
FT 
 Cdsyc Cruz Azul U20
Monterrey U20 
25/09 23:00
FT 
 Juarez U20
Club America U20 
26/09 00:00
FT 
 Santos Laguna U20
Veracruz U20 2
25/09 21:00
FT 
 Codru Lozova
Speranta Nisporeni 
26/09 00:00
FT 
 Sheriff
Dinamo-Auto 
25/09 21:00
FT 
 Floresti
Iskra-stal Ribnita 
25/09 23:00
FT 
 Uts Union Touarga Sport Rabat
Itihad Z. Khemisset 
26/09 00:00
FT 
 Chabab Atlas Khenifra
Renaissance Zmamra 
26/09 00:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
Club Salmi 
26/09 02:45
FT 
 Ballymena Utd Reserves
Glenavon Reserves 
26/09 00:00
FT 
 Ranheim IL
Fram Larvik 
26/09 02:00
FT 
 Mjondalen
FK Haugesund 
25/09 22:00
FT 
 Arna Bjornar Womens
Roa Womens 
25/09 23:00
FT 
 Klepp Il Womens
Fart Womens 
26/09 06:00
FT 
 Libertad Asuncion
Deportivo Capiata 1
26/09 08:00
 
 Olimpia Asuncion
Sol De America 
25/09 15:30
FT 
 Stallions
Global FC 
25/09 15:30
FT 
 Kaya
Philippine Air Force 
25/09 20:30
FT 
 Stal Rzeszow
Pogon Szczecin 
25/09 21:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Bytovia Bytow 
25/09 21:30
AET 
1 Hutnik Krakow
Resovia Rzeszow 
90min [1-1], 120min [2-3], Resovia Rzeszow win
25/09 22:00
FT 
 Chemik Bydgoszcz
Wisla Plock 
25/09 22:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Wisla Krakow 
25/09 22:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Concordia Elblag 3
25/09 22:00
FT 
 Gryf Slupsk
Gornik Leczna 
25/09 22:00
FT 
 Chemik Police
Stal Stalowa Wola 
25/09 23:30
FT 
 Cracovia Krakow
Jagiellonia Bialystok 
26/09 00:00
FT 
 Gks Jastrzebie
LKS Nieciecza 
26/09 00:30
FT 
 Belchatow
GKS Tychy 
26/09 00:30
FT 
 Pogon Siedlce
Podbeskidzie 
26/09 01:00
FT 
1 Olimpia Grudziadz
Stal Mielec 
26/09 01:30
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Rakow Czestochowa 
26/09 02:30
FT 
 Puszcza Niepolomice
Legia Warszawa 
26/09 00:00
FT 
 Gil Vicente
Portimonense 
26/09 02:00
FT 
 Benfica
Vitoria Guimaraes 
25/09 23:15
FT 
 Al-Shamal
Al Markhiya 
25/09 21:00
FT 
 Chindia Targoviste
Hermannstadt 1
25/09 21:30
FT 
 Cs Faurei
CS Mioveni 
25/09 21:30
FT 
 Industria Galda
Petrolul Ploiesti 
25/09 23:45
FT 
 Scolar Resita
Universitatea Craiova 
25/09 23:15
FT 
 Al Khaleej Club
Uhud 
25/09 23:40
FT 
 Al Bukayriyah
Al Kawkab 
25/09 23:45
FT 
1 Hottain
Al Thuqbah 
25/09 23:45
FT 
 Al Tai
Al Jabalain 
26/09 02:45
AET 
 Kilmarnock
Hibernian 1
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-5], Hibernian win
26/09 02:45
FT 
 Livingston
Glasgow Rangers 
26/09 02:45
FT 
 Celtic
Partick Thistle 
25/09 23:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Partizan Belgrade 
26/09 01:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Crvena Zvezda 
25/09 21:30
AET 
 FK Napredak Krusevac
Karadjordje Topola 
90min [1-1], Penalty [3-4], Karadjordje Topola win
25/09 23:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Radnicki 1923 Kragujevac 
26/09 00:00
FT 
 Cukaricki
Zarkovo 
26/09 00:00
FT 
 Macva Sabac
FK Metalac Gornji Milanovac 
26/09 01:00
FT 
 Spartak Subotica
Novi Pazar 
25/09 19:45
FT 
 Tampines Rovers FC
Singapore Warriors 
25/09 19:45
FT 
 Home United FC
Balestier Khalsa FC 
25/09 19:45
FT 
 DPMM FC
Geylang United FC 
25/09 19:45
FT 
 Albirex Niigata FC
Hougang United FC 
25/09 21:30
AET 
 MFK Kosice
Trencin 
90min [2-2], Penalty [1-4], Trencin win
25/09 21:30
FT 
 Tj Druzstevnik Besenov
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
25/09 21:30
FT 
 Nove Mesto
MSK Zilina 
25/09 21:30
FT 
 Spisske Podhradie
Poprad 
25/09 21:30
FT 
 Slavoj Trebisov
Zlate Moravce 
26/09 00:00
FT 
 Druzstevnik Radimov
DAC Dunajska Streda 
25/09 22:00
FT 
 Fuzinar
Nafta 
25/09 22:00
FT 
 Rogaska
Brezice 1
25/09 22:00
FT 
 NK Krka
Brda 
25/09 22:00
FT 
 Bilje
Koroska Dravograd 
25/09 22:00
FT 
 Nk Roltek Dob
Koper 
25/09 22:00
FT 
 Jadran Dekani
Gorica 
25/09 22:00
FT 
 Krsko Posavlje
Nd Beltinci 
25/09 22:00
 
 Nk Radomlje
NK Ptuj Drava 
25/09 21:45
FT 
 Ask Bravo Publikum
NK Mura 05 
26/09 00:00
FT 
 Domzale
NK Olimpija Ljubljana 
26/09 02:15
FT 
 NK Maribor
NK Rudar Velenje 
25/09 22:00
FT 
 Al-Hilal Kadougl
Hilal Obayed 
26/09 01:00
FT 
 Al Hilal Omdurman
Alfalah Atbra 
26/09 01:00
FT 
 Alamal Atbara
Al Shorta Al Qadarif 
26/09 01:00
FT 
 AIK Solna
IFK Goteborg 1
26/09 01:00
FT 
 Hacken
Elfsborg 
26/09 01:00
FT 
 Orebro
Ostersunds 
26/09 01:00
FT 
 IK Sirius
Hammarby 
26/09 01:00
FT 
 Osters IF
Halmstads 
26/09 01:00
FT 
 Norrby IF
Vasteras 
26/09 01:00
FT 
1 Brommapojkarna
Ik Frej Taby 
26/09 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
Mjallby AIF 
26/09 01:00
FT 
 Syrianska
Dalkurd Ff 
25/09 23:30
 
 Helsingborg If U19
Malmo U19 
26/09 02:00
FT 
 Bellinzona
Etoile Carouge 
26/09 02:00
FT 
 Thun
Young Boys 
26/09 02:00
FT 
 Sion
St. Gallen 
26/09 02:00
FT 
 Basel
Zurich 
26/09 02:00
FT 
 Lausanne Sports
Grasshoppers 
26/09 02:00
FT 
 Wil 1900
Vaduz 
25/09 21:00
FT 
 Mtibwa Sugar
Tanzania Prisons 
25/09 18:45
FT 
 Khonkaen FC
BEC Tero Sasana 
25/09 18:45
FT 
 Udon Thani
Lampang 
25/09 19:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Bangkok Glass 1
25/09 19:00
FT 
 Army United
JL Chiangmai United 
25/09 20:00
FT 
 Navy
Kasetsart 
25/09 20:00
FT 
 Sisaket
Samut Sakhon 
25/09 20:00
FT 
 Rayong
Thailand Honda Fc 
25/09 21:00
FT 
 Customs Department FC
Air Force Central 
25/09 21:00
FT 
 Ubon Umt United
Nong Bua Lamphu 
25/09 18:00
FT 
 Hacettepe Spor
Denizlispor 
25/09 19:00
FT 
 Erzin Belediyespor
Inegolspor 
25/09 19:00
FT 
 Elazigspor
Tepecik Bld 
25/09 19:00
AET 
 Duzyurtspor
Adana Demirspor 
90min [0-0], 120min [2-0], Duzyurtspor win
25/09 19:30
AET 
 Ankara Demirspor
Bugsasspor 
90min [1-1], 120min [1-2], Bugsasspor win
25/09 20:00
FT 
 Bodrumspor
Erbaaspor S 
25/09 20:00
FT 
1 Tuzlaspor Kulubu
Nazillispor 
25/09 20:00
FT 
 Manisa Bb Spor
Elazig Belediyespor 
25/09 20:00
FT 
 Silivrispor
Kastamonuspor 
25/09 20:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Kirsehir Koyhizmetleri 1
25/09 20:00
FT 
 Ergene Velimese
Eyupspor 
25/09 20:00
FT 
 Pendikspor
Turgutluspor 
25/09 21:00
AET 
 Istanbulspor
Pazarspor 
90min [2-2], 120min [3-2], Istanbulspor win
25/09 21:30
FT 
 Kahramanmaras
Karagumruk 
25/09 23:30
FT 
 Diyarbakirspor
Eskisehirspor 
26/09 00:00
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Darica Genclerbirligi 
26/09 00:00
AET 
 Karabukspor
Gumushanespor 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-6], Gumushanespor win
26/09 00:00
FT 
 Afjet Afyonspor
Bayrampasa 
26/09 01:30
FT 
 Goztepe
Yimpas Yozgatspor 
25/09 20:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Olimpic Donetsk 
25/09 20:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Chernomorets Odessa 1
25/09 20:00
AET 
 Dinaz Vyshgorod
Alexandria 
90min [0-0], 120min [0-1], Alexandria win
25/09 21:00
FT 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Dnipro 1 
25/09 21:00
FT 
 Mynai
Volyn 2
25/09 23:30
AET 
 Obolon Kiev
Hirnyk Sport 
90min [0-0], 120min [0-2], Hirnyk Sport win
25/09 22:00
FT 
 Illichivets
Dynamo Kyiv 
26/09 09:05
 
 Houston Dash Womens
Washington Spirit Womens 
26/09 10:00
 
 Seattle Reign Womens
Utah Royals Womens 
26/09 07:30
FT 
 Atlanta United 2
Indy Eleven 
26/09 07:30
FT 
1 Loudoun United
Swope Park Rangers 1
26/09 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
San Antonio 
26/09 04:00
FT 
1 Deportivo Lara
Llaneros de Guanare 
26/09 04:00
FT 
 Zulia
Atletico Venezuela 
26/09 04:00
FT 
 Aragua
Portuguesa de Desportos 
26/09 06:00
FT 
1 Academia Puerto Cabello
Carabobo 
26/09 06:00
FT 
 Deportivo Tachira
LALA 1
26/09 02:45
AET 
 Guilsfield
Connahs Quay Nomads 
90min [1-1], Penalty [3-5], Connahs Quay Nomads win
25/09 16:55
FT 
 Satun United U19
Phattalung U19 1
25/09 17:30
FT 
 Central Coast Mariners
North Shore Marin 
25/09 21:00
FT 
 Uganda U20
Sudan U20 
25/09 21:00
FT 
 South Sudan U20
Somalia U20 
26/09 00:30
FT 
 Havelse
Hannover 96 
26/09 03:00
FT 
 UD Icodense
Cd Santa Ursula 
26/09 07:00
FT 
 Notre Dame
Ellerton 
26/09 08:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
CD El Nacional 
26/09 09:00
FT 
 Sport Huancayo
Academia Deportiva Cantolao 
26/09 09:00
FT 
 Uwi Blackbirds
Porey Springs 
25/09 21:00
FT 
 Zanaco
Kabwe Youth Soccer Academy