Live3s Logo

LiveScore 22 Sep 2019

22/09 21:00
FT 
 Crystal Palace
Wolves 1
22/09 21:00
FT 
 West Ham
Manchester United 
22/09 23:30
FT 
1 Arsenal
Aston Villa 
22/09 23:30
FT 
 Chelsea
Liverpool 
22/09 18:00
FT 
 Getafe
Mallorca 
22/09 20:00
FT 
 Espanyol
Real Sociedad 
22/09 22:00
FT 
 Valencia
Leganes 
23/09 00:30
FT 
 Athletic Bilbao
Alaves 
23/09 03:00
FT 
 Sevilla
Real Madrid 
22/09 18:30
FT 
 Sassuolo
Spal 
22/09 21:00
FT 
 Bologna
AS Roma 1
22/09 21:00
FT 
 Lecce
Napoli 
22/09 21:00
FT 
 Sampdoria
Torino 
23/09 00:00
FT 
 Atalanta
Fiorentina 
23/09 02:45
FT 
 Lazio
Parma 
22/09 21:30
FT 
 Monchengladbach
Fortuna Dusseldorf 
23/09 00:00
FT 
 Eintr. Frankfurt
Borussia Dortmund 
22/09 21:00
FT 
 Stade Rennais
Lille 
22/09 23:00
FT 
 Angers SCO
Saint Etienne 
23/09 03:00
FT 
 Lyon
PSG 
22/09 22:00
 
 Cray Wanderers
Soham Town Rangers 
22/09 22:00
FT 
 Cray Wanderers
Soham Town Rangers 
22/09 22:00
FT 
 Biggleswade United
Chertsey Town 
22/09 19:00
FT 
 West Bromwich
Huddersfield Town 
22/09 18:15
FT 
 SC Heerenveen
Utrecht 
22/09 20:30
FT 
1 Emmen
Feyenoord Rotterdam 
22/09 22:45
FT 
 ADO Den Haag
AZ Alkmaar 
22/09 22:45
FT 
 PSV Eindhoven
Ajax Amsterdam 
22/09 20:30
FT 
 Standard Liege
AS Eupen 1
23/09 00:00
FT 
 Club Brugge
Anderlecht 
23/09 02:00
FT 
 Zulte-Waregem
Gent 1
22/09 22:30
FT 
 Gil Vicente
Boavista 
23/09 01:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Vitoria Guimaraes 
23/09 01:00
FT 
 Vitoria Setubal
Portimonense 
23/09 03:30
FT 
 Porto
Santa Clara 
22/09 19:15
FT 
 St. Johnstone
Glasgow Rangers 
22/09 20:00
FT 
 Celtic
Kilmarnock 
22/09 22:00
FT 
 Hibernian
Hearts 
22/09 16:30
FT 
 Gazovik Orenburg
Lokomotiv Moscow 
22/09 19:00
FT 
 Dinamo Moscow
PFC Sochi 
22/09 21:30
FT 
 Arsenal Tula
Ural Sr 
23/09 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Krasnodar 
23/09 03:55
FT 
 Portland Timbers
Minnesota United 
23/09 06:00
FT 
 Dallas
New York City 
23/09 06:30
FT 
 New York Red Bulls
Philadelphia Union 
23/09 08:00
FT 
 DC United
Seattle Sounders 
22/09 16:00
FT 
 Incheon United
Daegu 
22/09 16:00
FT 
 Japan U16
Malaysia U16 
22/09 16:30
FT 
 Philippines U16
Brunei U16 
22/09 16:30
FT 
 South Korea U16
Thailand U16 
22/09 17:00
FT 
 Mongolia U16
Timor Leste U16 
22/09 17:30
FT 
 Lebanon U16
United Arab Emirates U16 
22/09 19:00
FT 
 Bahrain U16
Turkmenistan U16 
22/09 19:00
FT 
 Vietnam U16
Australia U16 
22/09 19:00
FT 
 Uzbekistan U16
India U16 
22/09 19:30
FT 
 Laos U16
Cambodia U16 
22/09 19:30
FT 
 Myanmar U16
Chinese Taipei U16 
22/09 20:00
FT 
 Indonesia U16
China U16 
22/09 20:15
FT 
 Palestine U16
Maldives U16 
22/09 21:00
FT 
 Yemen U16
Bangladesh U16 
22/09 22:00
FT 
 Sri Lanka U16
Nepal U16 
22/09 22:00
FT 
 Kyrgyzstan U16
Iraq U16 
22/09 23:15
FT 
 Iran U16
Afghanistan U16 
22/09 23:25
FT 
 Syria U16
Pakistan U16 
23/09 00:00
FT 
 Qatar U16
Bhutan U16 
23/09 01:00
FT 
 Jordan U16
Tajikistan U16 
23/09 02:20
FT 
 Saudi Arabia U16
Oman U16 
22/09 19:30
FT 
 Madagascar
Namibia 
22/09 21:00
FT 
 Zimbabwe
Lesotho 
22/09 22:00
FT 
 Central African Republic
Democratic Rep Congo 
22/09 23:00
FT 
 Niger
Cote d Ivoire 
22/09 23:30
FT 
 Ghana
Burkina Faso 
23/09 00:00
FT 
 Tanzania
Sudan 
23/09 00:00
FT 
 Togo
Nigeria 
23/09 00:00
FT 
 Equatorial Guinea
Congo 
23/09 02:30
FT 
 Deportivo Armenio
Tristan Suarez 
23/09 02:30
FT 
 Deportivo Moron
San Martin San Juan 
23/09 03:00
FT 
2 Estudiantes Rio Cuarto
Atletico Mitre De Salta 
23/09 03:00
FT 
 San Martin Tucuman
CA Brown Adrogue 
23/09 07:00
FT 
 Independiente Rivadavia
Alvarado Mar Del Plata 1
22/09 22:00
FT 
 Newells Old Boys
Aldosivi 
23/09 00:15
FT 
 Godoy Cruz
CA Banfield 
23/09 02:30
FT 
 Lanus
Colon 
23/09 04:45
FT 
1 Racing Club
Arsenal de Sarandi 1
23/09 07:00
FT 
 River Plate
Velez Sarsfield 1
22/09 20:00
FT 
 Lori Vanadzor
Ararat Yerevan 
22/09 21:00
FT 
 Pyunik
Noah 
22/09 20:30
FT 
 Austria Wien
Rheindorf Altach 
22/09 20:30
FT 
1 TSV Hartberg
Wolfsberger AC 
22/09 23:00
FT 
1 LASK Linz
Red Bull Salzburg 
22/09 16:30
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Austria Wien Youth 
22/09 17:00
FT 
 Sv Kraig
ATUS Ferach 
22/09 19:00
FT 
1 Sudburgenland Womens
Bergheim/hof Womens 
22/09 22:30
FT 
1 Neftci Baku
FK Inter Baku 
22/09 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
BATE Borisov 
22/09 22:00
FT 
 Gomel
Dinamo Minsk 
22/09 22:00
FT 
 Oud Heverlee
KVSK Lommel 
23/09 03:00
FT 
1 Real Potosi
Nacional Potosi 
23/09 03:00
FT 
 Destroyers
Aurora 
23/09 03:30
FT 
 Bolivar
Sport Boys Warnes 
23/09 05:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Royal Pari 
23/09 07:30
FT 
 Oriente Petrolero
Club Guabira 
22/09 22:00
FT 
 Internacional RS
Chapecoense 
23/09 03:00
FT 
 Fortaleza
Palmeiras 
23/09 03:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Ceara 
23/09 03:00
FT 
 Vasco da Gama
Atletico Paranaense 
23/09 06:00
FT 
1 Goias
Fluminense 
22/09 22:45
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Beroe 
23/09 01:15
FT 
 Ludogorets Razgrad
Arda 
23/09 09:42
FT 
 Real Mississauga
Vorkuta 
23/09 09:42
FT 
 Sc Waterloo
Ukraine United 
22/09 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Qingdao Huanghai 
22/09 19:30
 
 Liaoning Whowin
Heilongjiang Lava Spring 
22/09 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Guangdong Southern Tigers 
22/09 17:30
FT 
 Tianjin TianHai
Beijing Guoan 
22/09 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
HeNan JianYe 
22/09 20:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
Wuhan ZALL 
22/09 15:00
FT 
 Henan Huishang Womens
Jiangsu Suning Womens 
22/09 15:00
FT 
 Guangdong Meizhou Huijun Womens
Dalian Quanjian Womens 
22/09 15:00
FT 
 Changchun Rcb Womens
Beijing Beikong Womens 
22/09 15:00
FT 
 Shanghai Rcb Womens
Wuhan Jianghan Womens 
23/09 04:15
FT 
 Santa Fe
Envigado 
23/09 06:00
FT 
 Cucuta
Deportivo Cali 
23/09 06:20
FT 
 Alianza Petrolera
Union Magdalena 
23/09 08:30
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
CD Jaguares 
23/09 05:55
FT 
 Perez Zeledon
Guadalupe 
23/09 07:00
FT 
 Herediano
Alajuelense 
23/09 08:00
FT 
 Ad San Carlos
Cartagines Deportiva SA 
22/09 22:30
FT 
 Hajduk Split
Zapresic 1
23/09 01:00
FT 
1 Istra 1961
NK Rijeka 
22/09 23:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEP Paphos 
23/09 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Nea Salamis 
22/09 16:00
FT 
 Pribram B
Pisek 
22/09 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Slavia Prague B 
22/09 19:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Stechovice 
22/09 22:30
FT 
 Sokol Hostoun
Rakovnik 
22/09 16:15
FT 
 Opava Ii
Hermanice 1
22/09 16:15
FT 
 Sigma Olomouc B
Vyskov 
22/09 16:15
FT 
 Slovacko Ii
SC Znojmo 
22/09 16:15
FT 
 Velke Mezirici
Zlin B 
22/09 21:30
FT 
 Mlada Boleslav
Banik Ostrava 
23/09 00:00
FT 
1 Sparta Praha
Slavia Praha 1
22/09 20:00
FT 
 Fredericia
Fremad Amager 
22/09 20:00
FT 
 Nykobing Falster
Vendsyssel 
22/09 21:00
FT 
 Kolding IF
Skive IK 
22/09 19:00
FT 
 Avarta
Holbaek 
22/09 19:00
FT 
 B 73 Slagelse
Bronshoj 
22/09 19:00
FT 
 Jammerbugt
Dalum 
22/09 21:00
FT 
 AB Kobenhavn
Ringkobing 
22/09 18:00
FT 
 Hobro I.K.
Sonderjyske 
22/09 20:00
FT 
 Silkeborg IF
Lyngby 
22/09 20:00
FT 
 Nordsjaelland
Aalborg BK 
22/09 22:00
FT 
 Esbjerg FB
Brondby 
23/09 00:00
FT 
 Kobenhavn
Midtjylland 1
23/09 01:00
FT 
1 Liga Dep. Universitaria Quito
Mushuc Runa 
23/09 03:15
FT 
 Fuerza Amarilla
CD El Nacional 
22/09 21:05
FT 
 Aswan
Misr Elmaqasah 
22/09 23:30
FT 
 El Entag Al Harby
Masr 
22/09 23:30
FT 
 Wadi Degla SC
Tanta 
23/09 05:00
FT 
 Once Municipal
Santa Tecla 1
23/09 05:15
FT 
1 Independiente San Vicente
Sonsonate 
23/09 05:15
FT 
 Municipal Limeno
CD FAS 
22/09 19:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Aston Villa Womens 
22/09 19:00
FT 
1 Liverpool Womens
Sheffield United Womens 
22/09 19:00
FT 
 Swansea City U23
Sunderland U23 1
22/09 20:30
FT 
 Derby County Womens
Fylde Lfc Womens 
22/09 21:00
FT 
 Nottingham Forest Womens
Huddersfield Town Womens 
22/09 21:00
FT 
 West Bromwich Wfc Womens
Middlesbrough Womens 
22/09 21:00
FT 
 Stoke City Womens
Hull City Womens 
22/09 21:00
FT 
 Loughborough Foxes Womens
Sheffield Womens 
22/09 18:00
FT 
 Kuressaare
Maardu Fc Starbunker 
22/09 20:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Flora Tallinn 
22/09 18:00
FT 
1 Kohtla Jarve Jk Jarve
Parnu Linnameeskond 
22/09 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tallinna Levadia 2 1
22/09 19:00
FT 
 Switzerland Womens U17
Romania Womens U17 
22/09 19:00
FT 
 Moldova Womens U17
Turkey U17 (w) 
22/09 20:00
FT 
1 Vantaa
JIPPO 
22/09 20:00
FT 
 Honka Akatemia
Kaapo[kaarinan Pojat] 
22/09 20:00
FT 
 Gbk Kokkola
Js Hercules 
22/09 20:00
FT 
 Pk-37
Sjk Akatemia 
22/09 20:00
FT 
 Oulun Ls
Jakobstads Bollklubb 
22/09 18:00
FT 
 Virky
Stps 
22/09 19:00
FT 
 Ac Oulu Akatemia
TP47 Tornio 
22/09 20:30
FT 
 Tp T
Inter Turku 2 
22/09 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
KuPS 1
22/09 17:00
FT 
 Angers Sco U19
Aviron Bayonnais U19 
22/09 17:25
FT 
 Monaco U19
Colomiers U19 
22/09 21:30
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne U19
Paris U19 
22/09 19:00
FT 
 Hansa Rostock
Fsv Zwickau 
22/09 20:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Ingolstadt 04 1
22/09 20:00
FT 
 Ff Usv Jena (w)
Koln Womens 
22/09 19:30
FT 
 Hamburger
Erzgebirge Aue 
22/09 19:30
FT 
 Dynamo Dresden
SSV Jahn Regensburg 
22/09 19:30
FT 
 VfL Osnabruck
St. Pauli 1
22/09 18:00
FT 
 Kaiserslautern U19
Kickers Offenbach U19 
22/09 20:00
FT 
 Stuttgart Amateure
Sv Linx 
22/09 21:30
FT 
1 Kaiserslautern Am
Fv Dudenhofen 
22/09 20:00
FT 
1 Eintracht Norderstedt
Hamburger Sv Ii 1
22/09 21:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Etsv Weiche Flensburg 
22/09 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Holstein Kiel 2 
22/09 22:00
FT 
 Altonaer
Wolfsburg Am 
22/09 19:30
FT 
1 Berliner Fc Dynamo
Lokomotive Leipzig 
22/09 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Germania Halberstadt 
22/09 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
VFB Auerbach 1
22/09 20:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Astoria Walldorf 
22/09 20:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Mainz Am 
22/09 20:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Monchengladbach Am 
22/09 16:00
FT 
 Agios Ierotheos
As Ano Mera 1
22/09 20:00
FT 
 Larisa
Xanthi 1
22/09 23:30
FT 
 PAOK Saloniki
Aris Salonica 
23/09 00:30
FT 
 Lamia
Panionios 
23/09 01:30
FT 
 Panathinaikos
Olympiakos Piraeus 
22/09 16:00
FT 
 Volos Nps U19
Ofi Crete U19 
23/09 03:30
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Coban Imperial 
23/09 05:00
FT 
 Deportivo Mixco
Deportivo Sanarate 1
23/09 05:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Real De Minas 
23/09 06:00
FT 
 CD Motagua
Lobos Upnfm 
23/09 06:00
FT 
 Platense
Marathon 
23/09 07:00
FT 
 Real Espana
CD Olimpia 
22/09 13:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
North District 
22/09 13:30
FT 
 Tuen Mun Progoal
Kwai Tsing District Fa 
22/09 15:30
FT 
 Wing Yee Ft
Central Western District Rsa 
22/09 15:30
FT 
 Kai Jing
Wong Tai Sin District Rsc 
22/09 15:30
FT 
 South China
Sham Shui Po 
22/09 15:30
FT 
 Tai Chung
Dreams Sports Club 2
22/09 23:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Ferencvarosi TC 
22/09 22:00
FT 
 HK Kopavog
IA Akranes 
22/09 22:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
Ka Akureyri 
22/09 22:00
FT 
 Fylkir
Stjarnan 
22/09 22:00
FT 
 Grindavik
Valur 
22/09 22:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Breidablik 
22/09 22:00
FT 
 KR Reykjavik
Hafnarfjordur FH 
23/09 10:25
 
 Goa Ft
Rajasthan Club 
22/09 14:10
FT 
 Psbs Biak
Sulut United 
22/09 16:00
FT 
 Martapura
Persewar Waropen 1
22/09 16:30
FT 
 Persita Tangerang
PSMS Medan 
22/09 16:30
FT 
 Pscs Cilacap
Perserang Serang 
22/09 16:30
FT 
 Psgc Ciamis
Cilegon United 
22/09 13:55
FT 
 Persiban Bantaeng
Sultan Jaya 
22/09 15:00
FT 
 Persesi Siantar
Poslab Labuhan Batu 
22/09 16:00
FT 
 Perspin Pinrang
Gasta Takalar 
22/09 16:00
FT 
 Persikab Bandung
Bintang Timur 
22/09 16:00
FT 
 Persikasi Kabupaten Bekasi
Pskc Kota Cimahi 
22/09 16:55
FT 
 Bangka Selatan
Persibabar Barat 
22/09 17:15
FT 
 Karo United
Keluarga Usu 
22/09 20:00
FT 
 Patriot Candrabhaga
Benpica Karawang 
22/09 20:30
FT 
1 Esteghlal Tehran
Persepolis 
23/09 01:15
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Hadera 
22/09 20:30
FT 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Hapoel Migdal Haemek 
22/09 17:00
FT 
 Atalanta U19
Juventus U19 
22/09 21:00
FT 
 Arezzo
Albinoleffe 
22/09 21:00
FT 
 Us Pianese
Alessandria 
22/09 21:00
FT 
 Renate Ac
Olbia 
22/09 21:00
 
 Robur Siena Ssd
Pro Patria 
22/09 23:30
FT 
 Lecco
Ac Monza 
22/09 23:30
FT 
 Novara
Us Pergolettese 
22/09 21:00
FT 
 Fermana
Sambenedettese 
22/09 21:00
 
 Gubbio
Vicenza 
22/09 21:00
 
 Usd Virtus Verona
Triestina 
22/09 21:00
FT 
 Vis Pesaro
Padova 
22/09 23:30
FT 
1 Alma Juventus Fano
Reggio Audace 
22/09 21:00
 
 Ac Monopoli
Catania 
22/09 21:00
FT 
 Az Picerno Asd
Us Casertana 1908 
22/09 21:00
 
 Rieti
Potenza 
22/09 21:00
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Ternana 
22/09 21:00
 
 Viterbese
Catanzaro 
22/09 23:30
FT 
 Avellino
Bisceglie 1913 
22/09 23:30
FT 
 Virtus Francavilla
Bari 
23/09 03:00
FT 
 Trapani
Salernitana 
23/09 08:00
FT 
 Harbour View
Portmore United 
22/09 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Gifu 
22/09 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Tokushima Vortis 
22/09 15:00
FT 
 Machida Zelvia
Yokohama 
22/09 15:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Ehime 
22/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Tokyo Verdy 
22/09 18:00
FT 
 Tochigi SC
Kagoshima United 
22/09 12:00
 
 Veertien Kuwana
Mio Biwako Shiga 
22/09 12:00
FT 
 Matsue City
Suzuka Unlimited 
22/09 14:00
 
 Maruyasu Industries
Verspah Oita 
22/09 14:00
 
 Ryutsu Keizai University
Nara Club 
22/09 15:00
FT 
 Imabari FC
Miyazaki 
23/09 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Osaka 
22/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Iga Kunoichi (w) 
22/09 12:00
 
 Nippon Sport Science University (w)
Nagano Parceiro (w) 
22/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Iga Kunoichi (w) 
22/09 12:00
FT 
 Nittaidai Fields Yokohama Womens
Nagano Parceiro (w) 
22/09 12:00
FT 
 Inac Kobe Leonessa Womens
Nojima Stella womens 
22/09 16:00
FT 
 Beleza (w)
Urawa Reds (w) 
23/09 12:00
 
 Albirex Niigata (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
23/09 12:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Jef United Ichihara Womens 
22/09 12:00
FT 
 As Harima Albion (w)
Ehime (w) 
22/09 18:00
FT 
1 Shakhtyor Karagandy
Tobol Kostanai 
22/09 18:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Astana 
22/09 20:00
FT 
 Ordabasy
FK Aktobe Lento 
22/09 19:00
FT 
 Posta Rangers
Weston Shitima 
22/09 20:00
 
 Sofapaka
Chemelil Sugar 
22/09 16:00
FT 
 Anyang
Seoul E Land 1
22/09 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Bucheon 1995 
22/09 23:15
FT 
 Al Ttadamon
Al Sahel 
23/09 01:35
FT 
 Kazma
Yarmouk 
22/09 21:00
FT 
1 Metta/LU Riga
FK Ventspils 
22/09 23:00
FT 
 Fk Valmiera
Riga 
22/09 21:00
FT 
 Shabab Sahel
Shabab Al Ghazieh 
22/09 21:00
FT 
 Salam Zgharta
Bourj 
22/09 19:00
FT 
1 Hegelmann Litauen
Lietava Jonava 
22/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Sileks 
22/09 20:30
FT 
 Karonga United
Big Bullets 
22/09 20:15
FT 
 Sarawak
Ukm 
22/09 21:00
FT 
 Pknp
Misc Mifa 
23/09 00:00
FT 
 Santa Lucia
Tarxien Rainbows 
23/09 02:00
FT 
 Floriana
Gzira United 
23/09 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Cruz Azul 
23/09 08:00
FT 
 Juarez
Veracruz 
23/09 06:00
FT 
 Celaya
Uaem Potros 1
22/09 21:00
FT 
 Real Succes
Iskra-stal Ribnita 
22/09 21:00
 
 Arsenal Tivat
Bokelj Kotor 
22/09 21:00
 
 Jezero Plav
Mornar 
22/09 21:00
 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Decic Tuzi 
22/09 21:00
 
 Ibar Rozaje
Drezga 
22/09 21:00
 
 Otrant
Lovcen Cetinje 
22/09 23:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
Maghrib Association Tetouan 
22/09 20:30
FT 
 Excelsior Barendrecht Womens
Sc Heerenveen Womens 
22/09 21:00
FT 
 Byasen Toppfotball
Egersunds IK 
22/09 21:00
FT 
 Sola
IL Hodd 
22/09 21:00
FT 
 Stjordals Blink
Arendal 
22/09 23:00
FT 
 Fredrikstad
Brattvag 
23/09 00:00
FT 
 Bryne
Moss 
22/09 20:00
FT 
 Senja
Asane Fotball 
22/09 21:00
FT 
 Alta
Kjelsas IL 
22/09 22:00
FT 
 Asker
Sotra 
22/09 22:00
FT 
 Grorud IL
Mjolner 
22/09 21:00
FT 
 HamKam
Start Kristiansand 
22/09 21:00
FT 
 Jerv
Tromsdalen UIL 
22/09 21:00
FT 
 Nest-Sotra
Skeid Oslo 
22/09 21:00
FT 
 Strommen
Sogndal 
22/09 21:00
FT 
 KFUM Oslo
Sandefjord 
23/09 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Raufoss 
23/09 00:00
FT 
 Aalesund
Notodden FK 
23/09 00:00
FT 
 Ranheim IL
Bodo Glimt 
23/09 00:00
FT 
 Valerenga
Viking 
23/09 00:00
FT 
 Lillestrom
Kristiansund BK 
23/09 00:00
FT 
 Tromso IL
Stromsgodset 
23/09 00:00
FT 
 Odd Grenland
Sarpsborg 08 FF 
23/09 02:00
FT 
 Mjondalen
Rosenborg 
23/09 04:30
FT 
 Sol De America
General Diaz 
23/09 07:00
FT 
 Cerro Porteno
Sportivo Luqueno 1
23/09 04:00
FT 
 Alianza Universidad
Dep. San Martin 
23/09 04:30
FT 
1 Alianza Lima
Real Garcilaso 
23/09 07:00
FT 
 Melgar
Carlos Manucci 
22/09 18:30
FT 
 Wisla Plock
Wisla Krakow 
22/09 21:00
FT 
 Pogon Szczecin
Gornik Zabrze 
22/09 23:30
FT 
 Cracovia Krakow
Legia Warszawa 
22/09 19:05
FT 
 Stal Rzeszow
Resovia Rzeszow 
22/09 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Concordia Elblag 
22/09 18:15
FT 
 Leixoes
Benfica B 
22/09 23:00
FT 
1 CD Cova Piedade
Casa Pia Ac 
22/09 23:00
FT 
 CD Mafra
Varzim 
23/09 01:15
FT 
 Academica Coimbra
Feirense 
23/09 01:15
FT 
 Vilafranquense
GD Estoril-Praia 
22/09 17:30
FT 
 Rapid Bucuresti
Gloria Buzau 
22/09 22:30
FT 
1 Botosani
Chindia Targoviste 1
23/09 01:30
FT 
 Steaua Bucuresti
CFR Cluj 
22/09 18:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
FK Zvezda Ryazan 
22/09 20:00
FT 
 Rodina Moskva
Luki Energiya 
22/09 15:30
FT 
 Arsenal Tula Youth
Ural Youth 1
22/09 17:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Krasnodar Youth 
23/09 00:00
FT 
 Partizan Belgrade
Crvena Zvezda 1
22/09 20:00
FT 
 Kabel Novi Sad
Graficar Beograd 
22/09 17:00
FT 
 Vojvodina U19
Cukaricki U19 
22/09 17:30
FT 
 Singapore Warriors
Tampines Rovers FC 
23/09 00:00
FT 
 Trencin
Slovan Bratislava 
22/09 20:00
FT 
 NK Rudar Velenje
Domzale 
22/09 22:00
FT 
 NK Triglav Kranj
NK Maribor 
23/09 00:00
FT 
 NK Mura 05
NK Publikum Celje 
23/09 02:15
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Ask Bravo Publikum 
22/09 21:00
FT 
 Baroka
Highlands Park 1
22/09 21:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Lamontville Golden Arrows 
22/09 16:00
FT 
 Bidvest Wits Reserves
Maritzburg United Reserves 
22/09 20:00
FT 
 Levante Ud Womens
Rayo Vallecano Womens 
22/09 18:00
FT 
 SD Ponferradina
Real Oviedo 
22/09 22:00
FT 
 Girona
Las Palmas 
23/09 00:00
FT 
1 Numancia
Elche 
23/09 00:00
FT 
 Sporting de Gijon
Racing de Santander 
23/09 02:00
FT 
 Extremadura
SD Huesca 
23/09 02:00
FT 
1 Tenerife
Fuenlabrada 
22/09 17:35
FT 
 Scr Pena Deportiva
Celta Vigo B 1
22/09 18:00
FT 
 Inter De Madrid
Las Rozas 1
22/09 18:00
FT 
 Marino luanco
UD Melilla 
22/09 18:00
FT 
 Pontevedra
Atletico Baleares 
22/09 18:00
 
 Cf Rayo Majadahonda
Atletico De Madrid B 
22/09 19:00
 
 Las Palmas Atletico
Real Madrid Castilla 
22/09 23:00
FT 
 Racing de Ferrol
Sporting De Gijon B 
22/09 18:00
FT 
 Alaves B
CD Izarra 
22/09 23:00
FT 
 Haro Deportivo
Cd Guijuelo 
22/09 23:00
FT 
 Salmantino
UD Logrones 
22/09 23:30
FT 
 Valladolid B
Barakaldo CF 
23/09 00:00
FT 
 Calahorra
Unionistas De Salamanca 
23/09 01:00
FT 
 Cultural Leonesa
Burgos CF 
22/09 18:00
 
 SD Ejea
Cd Ebro 
22/09 18:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Ue Cornella 1
22/09 18:00
FT 
 AE Prat
Reus Deportiu 
23/09 00:00
FT 
 Sabadell
CF La Nucia 
23/09 01:00
FT 
 Hercules
Orihuela CF 
22/09 17:15
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Novelda 1
22/09 17:30
FT 
 Sfc Minerva
Mar Menor 
22/09 17:30
FT 
 Portugalete
Sestao 3
22/09 17:30
FT 
 Lorca Deportiva
Cd Plus Ultra 1
22/09 18:00
 
 Coria
Puente Genil 
22/09 18:00
FT 
1 Lorca Deportiva FC
Deportiva Minera 
22/09 18:00
FT 
 CP Villarrobledo
Villarrubia 1
23/09 00:00
FT 
 Merida Ad
Recreativo Huelva 
23/09 00:00
FT 
 Atletico Sanluqueno
Linense 1
23/09 00:30
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Yeclano Deportivo 
23/09 01:00
FT 
 Algeciras
Sevilla Atletico 
23/09 01:00
FT 
 Don Benito
UD Marbella 
23/09 01:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Cadiz B 1
23/09 01:00
FT 
 Talavera De La Reina
Murcia 
22/09 21:00
FT 
 Hammarby
AIK Solna 
22/09 23:30
FT 
 Elfsborg
Malmo 
22/09 23:30
FT 
 Helsingborg IF
afc eskilstuna 
22/09 19:00
FT 
 Rosengard Womens
Kif Orebro Duff Womens 
22/09 21:00
 
 Pitea If Womens
Linkopings Fc Womens 
22/09 23:00
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Vittsjo Gik Womens 
22/09 19:00
FT 
 Umea FC
Bk Forward 1
22/09 21:00
FT 
2 Bodens BK
Gefle IF 
22/09 21:00
FT 
 Fc Linkoping City
Tegs Sk 
22/09 22:00
FT 
 Carlstad United BK
Akropolis IF 
22/09 23:00
FT 
 Sandvikens IF
Karlslunds If Hfk 
22/09 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Sollentuna United FF 
22/09 23:00
FT 
 Trollhattan
Landskrona BoIS 
22/09 23:00
FT 
 IFK Varnamo
Skovde AIK 
22/09 23:00
FT 
 IK Oddevold
Lunds BK 
22/09 23:00
FT 
 Kristianstads FF
Oskarshamns AIK 
22/09 21:00
FT 
 Vasteras
Degerfors IF 
22/09 21:00
FT 
1 Mjallby AIF
Brommapojkarna 
22/09 23:30
FT 
 Halmstads
Trelleborgs FF 
22/09 22:00
FT 
 Zurich
Thun 1
22/09 22:00
FT 
 Lugano
Luzern 
22/09 22:00
FT 
 Young Boys
Basel 
22/09 22:00
FT 
1 Vaduz
Lausanne Sports 
22/09 19:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Sisaket 
22/09 19:00
FT 
 Udon Thani
Ayutthaya Fc 
22/09 20:00
FT 
 JL Chiangmai United
Ubon Umt United 
22/09 20:00
FT 
1 Thailand Honda Fc
Customs Department FC 
22/09 19:00
FT 
 Chiangmai
Port 
22/09 19:00
FT 
 Buriram United
Chainat 
22/09 20:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Samut Prakan City 
22/09 20:00
FT 
 Trat
PT Prachuap 
22/09 16:30
FT 
 Krabi U19
Phattalung U19 
22/09 16:30
FT 
1 Ranong U19
Trang U19 
22/09 19:00
FT 
 Rizespor
Gazisehir Gaziantep 
22/09 21:30
FT 
 Genclerbirligi
Alanyaspor 
23/09 00:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Galatasaray 
22/09 19:00
FT 
 Giresunspor
Karagumruk 
22/09 21:30
FT 
 Eskisehirspor
Menemen Belediye Spor 
23/09 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Hatayspor 
22/09 20:00
FT 
 Inhulets Petrove
Mfk Vodnyk Mikolaiv 1
22/09 19:00
FT 
 Desna Chernihiv
Shakhtar Donetsk 
22/09 22:00
FT 
 Vorskla Poltava
Dynamo Kyiv 
23/09 00:30
FT 
 Kolos Kovalyovka
PFC Oleksandria 
23/09 03:00
FT 
 Cerro Montevideo
Danubio FC 1
23/09 03:00
FT 
1 Ca River Plate
Boston River 
23/09 05:00
FT 
 Forward Madison
North Texas 
23/09 02:00
FT 
 Ottawa Fury
Hartford Athletic 
22/09 20:00
FT 
 Sherdor Samarqand
Oktepa 
22/09 20:00
FT 
 Mashal Muborak
Neftchi Fargona 
22/09 20:00
FT 
 Xorazm Urganch
Iftixor Oltiariq 
22/09 20:00
FT 
 Istiklol Fergana
Shortan Guzar 
22/09 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Qizilqum Zarafshon 
22/09 21:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Buxoro 
23/09 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Metropolitanos 
23/09 04:00
FT 
 Atletico Venezuela
Trujillanos FC 
23/09 06:00
FT 
 Mineros de Guayana
Caracas FC 
23/09 03:30
FT 
 Libertador
Yaracuyanos 
22/09 16:30
FT 
 Dak Lak
Xm Fico Tay Ninh 
22/09 16:30
FT 
 Binh Phuoc
Hue FC 
22/09 16:30
FT 
 An Giang
Bình Định 
22/09 16:30
FT 
 Cần Thơ
Pho Hien 
22/09 16:30
FT 
 Đồng Tháp
Phu Dong 
22/09 16:30
FT 
 Ha Tinh
Long An 
22/09 21:30
FT 
 Barry Town Afc
Newi Cefn Druids 
22/09 16:00
FT 
1 Taiwan University Of Sport
Taiwan Power Company 
22/09 18:00
FT 
 Ethiopia U20
Tanzania U20 
22/09 19:00
FT 
 Taichung Futuro
Tatung