Live3s Logo

LiveScore 21 Sep 2019

21/09 19:30
FT 
 Leicester City
Tottenham Hotspur 
21/09 22:00
FT 
 Burnley
Norwich 
21/09 22:00
FT 
 Everton
Sheffield United 
21/09 22:00
FT 
 Manchester City
Watford 
22/09 00:30
FT 
 Newcastle United
Brighton 
21/09 19:00
FT 
 Villarreal
Valladolid 
21/09 22:00
FT 
 Levante
Eibar 
22/09 00:30
FT 
 Atletico Madrid
Celta Vigo 
22/09 03:00
FT 
 Granada
Barcelona 
21/09 21:00
FT 
 Udinese
Brescia 
22/09 00:00
FT 
 Juventus
Hellas Verona 1
22/09 02:45
FT 
 AC Milan
Inter Milan 
21/09 21:30
FT 
 Bayern Munich
Koln 1
21/09 21:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Union Berlin 1
21/09 21:30
FT 
 Hertha Berlin
Paderborn 07 
21/09 21:30
FT 
 Freiburg
Augsburg 
22/09 00:30
FT 
 Werder Bremen
RB Leipzig 1
21/09 23:30
FT 
2 Marseille
Montpellier 1
22/09 02:00
FT 
 Nimes
Toulouse 1
22/09 02:00
FT 
 Bordeaux
Stade Brestois 
22/09 02:00
FT 
 Metz
Amiens 
22/09 02:00
FT 
 Nice
Dijon 
22/09 02:00
FT 
 Stade Reims
AS Monaco 
21/09 19:30
FT 
 Irlam
York City 
21/09 19:30
FT 
 Irlam
York City 
21/09 22:00
 
 Halesowen Town
Stratford Town 
21/09 22:00
FT 
 Chester FC
Altrincham 
21/09 22:00
 
 Marine
Dunston Uts 
21/09 22:00
 
 Southport FC
Scarborough 
21/09 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Blyth Spartans 
21/09 22:00
 
 1874 Northwich
Whitby Town 
21/09 22:00
 
 Trafford
Darlington 
21/09 22:00
 
 Guiseley
Stockton Town 
21/09 22:00
 
 Runcorn Town
Farsley Celtic 
21/09 22:00
FT 
 Alfreton Town
Kings Lynn 
21/09 22:00
 
 Leamington
Chasetown 
21/09 22:00
 
 Loughborough Dynamo
Tamworth 
21/09 22:00
 
 AFC Telford United
Nantwich Town 
21/09 22:00
 
 Hednesford Town
Barwell 
21/09 22:00
 
 Beaconsfield Sycob
Hemel Hempstead Town 
21/09 22:00
 
 Corinthian Casuals
Chelmsford City 
21/09 22:00
 
 Balham
Royston Town 
21/09 22:00
FT 
 Tonbridge Angels
Eastbourne Borough 
21/09 22:00
 
 Margate
Concord Rangers 
21/09 22:00
 
 Hendon
Deeping Rangers 
21/09 22:00
 
 Flackwell Heath
Slough Town 
21/09 22:00
 
 Hadley
Ramsgate 
21/09 22:00
 
 Harrow Borough
Carshalton Athletic 
21/09 22:00
 
 Enfield Town
Braintree Town 
21/09 22:00
 
 Horsham
Dartford 
21/09 22:00
 
 Kings Langley
Folkestone 
21/09 22:00
 
 Haringey Borough
Staines Town 
21/09 22:00
FT 
 Weston Super Mare
Merthyr Town 
21/09 22:00
 
 Kidlington
Gloucester City 
21/09 22:00
FT 
 Marine
Dunston Uts 
21/09 22:00
FT 
 Southport FC
Scarborough 
21/09 22:00
FT 
 Chester FC
Altrincham 
21/09 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Blyth Spartans 
21/09 22:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Morpeth Town 
21/09 22:00
FT 
 Ashton United
Pontefract Collieries 
21/09 22:00
FT 
 Colne
Ossett United 
21/09 22:00
FT 
 1874 Northwich
Whitby Town 
21/09 22:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Warrington Town AFC 
21/09 22:00
FT 
 Trafford
Darlington 
21/09 22:00
FT 
 Gateshead
Ramsbottom United 
21/09 22:00
FT 
 Guiseley
Stockton Town 
21/09 22:00
FT 
 Alfreton Town
Kings Lynn 
21/09 22:00
FT 
 Stamford AFC
Boston United 
21/09 22:00
FT 
 Leamington
Chasetown 
21/09 22:00
FT 
 Kettering Town
Sutton Coldfield Town 
21/09 22:00
FT 
 Belper Town
Witton Albion 
21/09 22:00
FT 
 Runcorn Town
Farsley Celtic 
21/09 22:00
FT 
 Lancaster City
Spennymoor Town 
21/09 22:00
FT 
 Potters Bar Town
AFC Hornchurch 
21/09 22:00
FT 
 Bishop's Stortford
Peterborough Sports 
21/09 22:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Bognor Regis Town 
21/09 22:00
FT 
 Flackwell Heath
Slough Town 
21/09 22:00
FT 
 Billericay Town
Basildon United 
21/09 22:00
FT 
 Tooting Mitcham United
Dorking 
21/09 22:00
FT 
 Hadley
Ramsgate 
21/09 22:00
FT 
 Lewes
Bowers Pitsea 
21/09 22:00
FT 
 Harrow Borough
Carshalton Athletic 
21/09 22:00
FT 
 Biggleswade Town
Ware 
21/09 22:00
FT 
 Badshot Lea
Hayesyeading 
21/09 22:00
FT 
 Lowestoft Town
Needham Market 
21/09 22:00
FT 
 Barton Rovers
Hitchin Town 
21/09 22:00
FT 
 Enfield Town
Braintree Town 
21/09 22:00
FT 
 Maldon Tiptree
Wingate Finchley 
21/09 22:00
FT 
 Moneyfields
Whyteleafe 
21/09 22:00
FT 
 Hartley Wintney
Chichester City 
21/09 22:00
FT 
 Horsham
Dartford 
21/09 22:00
FT 
 St Albans City
Worthing 
21/09 22:00
FT 
 Kings Langley
Folkestone Invicta 
21/09 22:00
FT 
 Haringey Borough
Staines Town 
21/09 22:00
FT 
 Farnborough Town
Wealdstone 
21/09 22:00
FT 
 Welling United
Chipstead 
21/09 22:00
FT 
 Chesham United
Hampton & Richmond 
21/09 22:00
FT 
 Weston Super Mare
Merthyr Town 
21/09 22:00
FT 
 Sholing
Weymouth 
21/09 22:00
FT 
 Hereford
Truro City 
21/09 22:00
FT 
 Portland United
Salisbury City 
21/09 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Taunton Town 
21/09 22:00
FT 
 Cirencester Town
Chippenham Town 
21/09 22:00
FT 
 Tavistock Afc
Highworth Town 
21/09 22:00
FT 
 Tiverton Town
Bristol Manor Farm 
21/09 22:00
FT 
 Poole Town
Hungerford Town 
21/09 22:00
FT 
 Swindon Supermarine
Bath City 
21/09 22:00
FT 
 Oxford City
North Leigh 
21/09 22:00
FT 
 Kidderminster
Stafford Rangers 
21/09 22:00
FT 
 Matlock Town
Kidsgrove Athletic 
21/09 22:00
FT 
 Kidlington
Gloucester City 
21/09 22:00
FT 
 Brackley Town
Cinderford Town 
21/09 22:00
FT 
 Blackfield Langley
Dorchester Town 
21/09 22:00
FT 
 Loughborough Dynamo
Tamworth 
21/09 22:00
FT 
 Rushall Olympic
Gainsborough Trinity 
21/09 22:00
FT 
 Boston Town
Leek Town 
21/09 22:00
FT 
 Buxton FC
Corby Town 
21/09 22:00
FT 
 Coalville Town
Stourbridge 
21/09 22:00
FT 
 Balham
Royston Town 
21/09 22:00
FT 
 Hendon
Deeping Rangers 
21/09 22:00
FT 
 St Ives Town
Canvey Island 
21/09 22:00
FT 
 AFC Telford United
Nantwich Town 
21/09 22:00
FT 
 Halesowen Town
Stratford Town 
21/09 22:00
FT 
 Beaconsfield Town
Hemel Hempstead Town 
21/09 22:00
FT 
 Corinthian Casuals
Chelmsford City 
21/09 22:00
FT 
 Walthamstow
Abbey Rangers 
21/09 22:00
FT 
 Tonbridge Angels
Eastbourne Borough 
21/09 22:00
FT 
 Margate
Concord Rangers 
21/09 22:00
FT 
 Maidstone United
Cheshunt 
21/09 22:00
FT 
 Hednesford Town
Barwell 
21/09 22:00
FT 
 Badshot Lea
Hayes&Yeading 
21/09 19:30
FT 
 Leeds United
Derby County 
21/09 22:00
FT 
 Cardiff City
Middlesbrough 
21/09 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Charlton Athletic 
21/09 22:00
FT 
 Sheffield Wed.
Fulham 
21/09 22:00
FT 
 Bristol City
Swansea City 1
21/09 22:00
FT 
 Birmingham
Preston North End 
21/09 22:00
FT 
 Nottingham Forest
Barnsley 
21/09 22:00
FT 
 Millwall
Queens Park Rangers 
21/09 22:00
FT 
 Brentford
Stoke City 
21/09 22:00
FT 
 Luton Town
Hull City 
21/09 22:00
FT 
 Reading
Blackburn Rovers 
22/09 00:30
FT 
 Sparta Rotterdam
RKC Waalwijk 
22/09 01:45
FT 
 Willem II
VVV Venlo 
22/09 01:45
FT 
 Groningen
Zwolle 
22/09 02:45
FT 
 Vitesse Arnhem
Fortuna Sittard 
22/09 00:00
FT 
 Sporting Charleroi
Sint Truidense VV 
22/09 02:00
FT 
 Royal Antwerp
Cercle Brugge 
22/09 02:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Mouscron Peruwelz 
22/09 02:30
FT 
 Genk
Oostende 
22/09 01:00
FT 
 Belenenses
Rio Ave 
22/09 03:30
FT 
 Moreirense
Benfica 
21/09 22:00
FT 
 Livingston
Aberdeen 
21/09 22:00
FT 
1 Motherwell
Ross County 
21/09 22:00
FT 
 St. Mirren
Hamilton 1
21/09 19:00
FT 
 Akhmat Grozny
Krylya Sovetov Samara 
22/09 00:00
FT 
 Spartak Tambov
FK Rostov 
22/09 00:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Rubin Kazan 
22/09 03:55
FT 
 Atlanta United
San Jose Earthquakes 1
22/09 05:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Columbus Crew 
22/09 07:30
FT 
 Cincinnati
Chicago Fire 
22/09 07:30
FT 
 New England Revolution
Real Salt Lake 
22/09 08:30
FT 
1 Sporting Kansas City
Colorado Rapids 
22/09 08:30
FT 
 Houston Dynamo
Orlando City 
22/09 10:30
FT 
 LA Galaxy
Montreal Impact 
22/09 10:30
FT 
 Los Angeles
Toronto 
21/09 16:00
FT 
 Jeju United
Seongnam Ilhwa Chunma 
21/09 16:00
FT 
 Pohang Steelers
Seoul 
21/09 18:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Sangju Sangmu Phoenix 
21/09 17:00
FT 
 North Korea U16
Hong Kong U16 
21/09 20:00
FT 
 Singapore U16
Guam U16 
21/09 21:00
FT 
 Burundi
Uganda 
22/09 00:30
FT 
 Senegal
Guinea 
22/09 01:00
FT 
 Mauritania
Mali 
22/09 02:15
FT 
 Tunisia
Libya 
22/09 03:55
FT 
 Algeria
Morocco 
22/09 06:00
FT 
 Los Andes
CA Fenix Pilar 
22/09 00:05
FT 
1 Temperley
Estudiantes de Caseros 
22/09 02:30
FT 
 Atletico Atlanta
Guillermo Brown 
22/09 02:30
FT 
 All Boys
Atletico Rafaela 
22/09 02:30
FT 
 Almagro
Chacarita Juniors 
22/09 02:30
FT 
1 Villa Dalmine
Deportivo Riestra 
22/09 00:15
FT 
1 Estudiantes
Patronato Parana 2
22/09 02:30
FT 
 Defensa Y Justicia
CA Huracan 1
22/09 04:45
FT 
 San Lorenzo
Boca Juniors 
22/09 07:00
FT 
 Atletico Tucuman
Independiente 
21/09 20:00
FT 
 Yerevan
Urartu 
21/09 20:00
FT 
 Shirak
Avan Academy 
21/09 20:00
FT 
 Alashkert
Gandzasar Kapan 1
21/09 14:00
 
 Toowong
Albany Creek 
21/09 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
St.Polten 
21/09 23:00
FT 
 Mattersburg
Sturm Graz 
21/09 23:00
FT 
 WSG Wattens
Rapid Wien 
21/09 20:30
FT 
 Liefering
Wacker Innsbruck 1
22/09 02:00
FT 
1 FAC Team Fur Wien
Dornbirn 
21/09 21:30
FT 
1 Standard Sumqayit
Sabah 
21/09 23:45
FT 
 Sabail
Gilan Gabala 
21/09 21:00
FT 
1 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Zhodino 
21/09 23:00
FT 
 Neman Grodno
Dnepr Mogilev 
22/09 01:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Vitebsk 
21/09 23:00
FT 
 Excelsior Virton
KFCO wilrijk 
22/09 02:30
FT 
 Westerlo
St Gilloise 
22/09 03:00
FT 
 Always Ready
The Strongest 
22/09 07:30
FT 
 Blooming
San Jose 1
22/09 02:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Atibaia 
22/09 02:00
FT 
 Taubate
EC Sao Bernardo/SP 
22/09 02:00
FT 
 Agua Santa
Nacional Sp 
22/09 02:00
FT 
 Comercial Sp
Inter De Limeira 
22/09 02:00
FT 
 Juventus Sp
EC Santo Andre 
22/09 02:00
FT 
 Rio Claro
Linense Bra 
21/09 22:00
FT 
 Botafogo
Sao Paulo 
22/09 04:00
FT 
 Cruzeiro
Flamengo 
22/09 06:00
FT 
 Corinthians
Bahia 
22/09 08:00
FT 
 Santos
Gremio 
21/09 22:00
FT 
 Guarani
Parana 
22/09 03:30
FT 
 Bragantino SP
Londrina (PR) 1
22/09 06:00
FT 
2 Coritiba (PR)
CRB (AL) 1
22/09 06:00
FT 
 Cuiaba (MT)
Oeste FC 
21/09 22:30
FT 
 Botev Vratsa
Dunav Ruse 
22/09 01:00
FT 
 Slavia Sofia
Levski Sofia 
21/09 16:00
FT 
 Sichuan Longfor
Nantong Zhiyun 
21/09 17:30
FT 
1 Xinjiang Dabancheng
Shanghai Shenxin 
21/09 19:30
 
 Inner Mongolia Zhongyou
Meizhou Hakka 
21/09 19:30
 
 Hangzhou Greentown
Beijing Beikong 
21/09 15:00
FT 
 Jiangsu Yancheng
Jinlin Baijia 
21/09 15:00
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Yunnan Kunglu 1
21/09 15:00
FT 
 Fujian Tianxin
Zhejiang Yiteng 
21/09 15:00
FT 
1 Wuhan Three Towns
Jiangxi Liansheng 1
21/09 15:00
FT 
 Guangxi Baoyun
Hunan Billows 
21/09 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Qingdao Jonoon 
21/09 15:00
FT 
 Shenyang City Public
Yinchuan Helanshan 
21/09 15:00
FT 
 Yanbian Beiguo
Inner Mongolia Caoshangfei 
21/09 15:00
FT 
 Zibo Sunday
Beijing Tech 
21/09 15:00
FT 
 Qingdao Red Lions
Baoding Rongda 
21/09 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Shenzhen Jiazhaoye 
21/09 19:35
FT 
 Shandong Luneng
ShenHua SVA FC 
21/09 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Tianjin Teda 
22/09 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
Atletico Nacional 
22/09 05:00
FT 
 Patriotas
Atletico Huila 
22/09 06:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Millonarios 
22/09 07:00
FT 
 Aguilas Doradas
Deportiva Once Caldas 
22/09 09:00
FT 
 America de Cali
Atletico Bucaramanga 
22/09 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Santos De Guapiles 
21/09 22:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Hnk Gorica 2
22/09 01:00
FT 
 Varteks Varazdin
Dinamo Zagreb 
21/09 16:00
FT 
 Hrvatski Dragovoljac U19
Varazdin U19 1
21/09 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
Apollon Limassol FC 
22/09 01:00
FT 
 AEL Limassol
Doxa Katokopias 1
21/09 16:15
FT 
 Benesov
Admira Praha 
21/09 16:15
FT 
 Motorlet Praha
Sparta Praha B 
21/09 22:30
FT 
 Jiskra Domazlice
Plzen B 
21/09 16:15
FT 
 Dukla Praha
Usti nad Labem 
21/09 16:15
FT 
 Chrudim
Fk Graffin Vlasim 
21/09 16:15
FT 
 Fotbal Trinec
Viktoria Zizkov 
21/09 22:30
FT 
 Lisen
Prostejov 
21/09 22:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Pardubice 
21/09 23:00
FT 
 Hradec Kralove
Slavoj Vysehrad 
21/09 16:15
 
 Odra Petrkovice
Unicov 
21/09 22:30
FT 
 Opava
Slovan Liberec 
21/09 22:30
FT 
 Marila Pribram
Mfk Karvina 
21/09 22:30
FT 
 Synot Slovacko
Teplice 
22/09 01:00
FT 
 Budejovice
Viktoria Plzen 
21/09 21:00
FT 
1 Skovshoved
Fa 2000 
21/09 18:00
FT 
 Vejgaard Bk
Aarhus Fremad 
22/09 04:15
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Emelec 
22/09 06:30
FT 
 Macara
Delfin 
21/09 21:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
Arab Contractors 
22/09 02:00
FT 
 Pyramids
Enppi 
21/09 22:00
FT 
 Aldershot Town
Wrexham 
21/09 22:00
FT 
 Boreham Wood
Stockport County 
21/09 22:00
FT 
 Bromley
Notts County 
21/09 22:00
FT 
 Chorley
Woking 1
21/09 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
Barrow 
21/09 22:00
FT 
 Halifax Town
Barnet 
21/09 22:00
FT 
2 Hartlepool United FC
Dover Athletic 
21/09 22:00
FT 
 Maidenhead United
Harrogate Town 
21/09 22:00
FT 
 Solihull Moors
Yeovil Town 
21/09 22:00
FT 
 Sutton United
Chesterfield 
21/09 22:00
FT 
 Torquay United
Dagenham and Redbridge 
22/09 00:20
FT 
 AFC Fylde
Eastleigh 
21/09 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Sunderland 
21/09 22:00
FT 
 Gillingham
Ipswich 
21/09 22:00
FT 
1 Wycombe Wanderers
Portsmouth 1
21/09 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Blackpool 
21/09 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Burton Albion 
21/09 22:00
FT 
1 AFC Wimbledon
Bristol Rovers 
21/09 22:00
FT 
 Rotherham United
Shrewsbury Town 
21/09 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Rochdale 
21/09 22:00
FT 
 Doncaster Rovers
Peterborough United 
21/09 22:00
FT 
 Lincoln City
Oxford United 
21/09 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Southend United 
21/09 22:00
FT 
1 Bradford AFC
Carlisle 1
21/09 22:00
 
 Grimsby Town
Macclesfield Town 
90min [0-0], Penalty [5-4], Grimsby Town win
21/09 22:00
 
 Port Vale
Mansfield Town 
21/09 22:00
FT 
 Colchester United
Leyton Orient 
21/09 22:00
FT 
 Plymouth Argyle
Cheltenham Town 
21/09 22:00
FT 
 Walsall
Scunthorpe United 
21/09 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Salford City 
21/09 22:00
 
 Cambridge United
Swindon 
21/09 22:00
 
 Newport County
Exeter City 
21/09 22:00
FT 
1 Forest Green Rovers
Stevenage Borough 
21/09 22:00
 
 Oldham Athletic
Morecambe 
21/09 22:00
 
 Northampton Town
Crawley Town 
21/09 22:00
FT 
 East Thurrock United
Brightlingsea Regent 
21/09 22:00
FT 
 Yate Town
Walton Casuals 
21/09 20:00
FT 
 Derby County U23
Manchester City U23 
21/09 22:00
FT 
 Southampton U23
Chelsea U23 
21/09 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 
21/09 18:00
FT 
 Nomme JK Kalju
JK Tallinna Kalev 
21/09 21:00
FT 
 Levadia Tallinn
Trans Narva 
21/09 19:00
FT 
 Iceland Womens U17
France Womens U17 
21/09 20:00
FT 
1 Japs
Lahden Reipas 
21/09 20:00
FT 
 Viikingit
Klubi 04 
21/09 20:00
 
 Njs Nurmijarvi
Mp Mikkeli 
21/09 20:00
FT 
 Fc Espoo
Ilves Tampere II 
21/09 20:00
FT 
 Gnistan
Jazz Pori 
21/09 20:00
FT 
 P-iirot
Kapa Helsinki 
21/09 20:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Grifk 
21/09 20:00
FT 
 Vaajakoski
Vifk Vaasa 
21/09 18:00
 
 Honka
HJK Helsinki 
21/09 20:00
FT 
 Kpv
RoPS Rovaniemi 
21/09 23:00
FT 
 HIFK
SJK Seinajoki 
21/09 20:00
FT 
 Mypa
KTP Kotka 
21/09 20:00
FT 
 Jaro
Tpv Tampere 
21/09 20:00
FT 
 Musa
AC Oulu 
21/09 22:00
FT 
 Ac Kajaani
Ekenas IF Fotboll 
21/09 21:00
FT 
 Caen
Lens 
21/09 20:00
FT 
 Chemnitzer
Carl Zeiss Jena 
21/09 20:00
FT 
 MSV Duisburg
Munchen 1860 1
21/09 20:00
FT 
 Hallescher
Preuben Munster 
21/09 20:00
FT 
 Kaiserslautern
1. Magdeburg 
21/09 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
SG Sonnenhof Grobaspach 
21/09 20:00
FT 
 Viktoria Koln
Eintr. Braunschweig 
21/09 19:00
FT 
 Nurnberg
Karlsruher 
21/09 19:00
FT 
 SV Sandhausen
Bochum 
21/09 19:00
FT 
 VfB Stuttgart
Greuther Furth 
21/09 19:00
FT 
1 SV Wehen Wiesbaden
Arminia Bielefeld 
21/09 18:00
FT 
 Holstein Kiel U19
Hamburger U19 1
21/09 17:00
FT 
 Augsburg U19
Eintracht Frankfurt U19 
21/09 17:00
FT 
 Mainz U19
Ingolstadt U19 
21/09 17:00
FT 
 Augsburg U19
Eintracht Frankfurt U19 
21/09 18:00
 
 Karlsruher Sc U19
Stuttgarter Kickers U19 
21/09 18:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Vfb Stuttgart U19 
21/09 19:00
FT 
 Hoffenheim U19
Sc Freiburg U19 
21/09 20:00
FT 
 1 Fc Heidenheim U19
Greuther Furth U19 
21/09 23:00
FT 
 Ssv Ulm U19
Bayern Munich U19 
21/09 17:00
FT 
 Bochum U19
Monchengladbach U19 
21/09 17:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Viktoria Koln U19 
21/09 17:00
FT 
1 Wuppertaler Sv U19
Koln U19 
21/09 21:00
 
 Aachen U19
Arminia Bielefeld U19 
21/09 20:00
FT 
 Heider Sv
St Pauli 2 
21/09 22:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
Hsc Hannover 
21/09 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Lichtenberg 47 1
21/09 19:30
FT 
1 Bsg Chemie Leipzig
Hertha Bsc Berlin Am 
21/09 19:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
FSV Optik Rathenow 
21/09 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Steinbach 
21/09 20:00
FT 
 Giessen
Saarbrucken 
21/09 20:00
FT 
 Bayern Alzenau
Tsg Hoffenheim Am 
21/09 20:00
FT 
 Bahlinger SC
FSV Frankfurt 
21/09 20:00
FT 
 VfR Aalen
Tsg Balingen 
21/09 20:05
FT 
 Kickers Offenbach
Rot Weiss Koblenz 
21/09 20:00
FT 
 Dortmund(am)
Sv Rodinghausen 
21/09 20:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
RW Oberhausen 
21/09 20:00
FT 
 VFB Homberg
Koln Am 
21/09 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
SV Lippstadt 
21/09 20:00
FT 
 Tus Haltern
Wattenscheid 
21/09 22:15
FT 
 Volos Nfc
OFI Crete 
22/09 00:30
FT 
 Asteras Tripolis
Atromitos Athens 
22/09 01:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
AEK Athens 
22/09 10:00
FT 
 Xelaju MC
Guastatoya 1
22/09 09:15
FT 
 Honduras Progreso
CD Vida 
22/09 09:30
FT 
 Honduras Progreso
CD Vida 
21/09 16:00
 
 Illes Akademia Haladas U19
Mtk Hungaria Fc U19 
21/09 16:00
FT 
 Gyori Eto Fc U19
Vasas U19 
21/09 22:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Fram Reykjavik 
21/09 22:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Umf Njardvik 
21/09 22:00
FT 
 Thor Akureyri
Magni 
21/09 22:00
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Haukar 
21/09 22:00
FT 
 Throttur
Umf Afturelding 
21/09 22:00
FT 
 Keflavik
Fjolnir 
22/09 02:45
FT 
 Bray Wanderers
Drogheda United 
22/09 02:45
FT 
 Cobh Ramblers
Longford Town 
22/09 02:45
FT 
 Wexford Youths
Cabinteely 
22/09 02:45
FT 
 Athlone
Galway United 
22/09 02:45
FT 
 Shelbourne
Limerick FC 
21/09 23:00
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Kfar Saba 
22/09 00:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Bnei Yehuda Tel Aviv 
21/09 16:00
FT 
 Trapani Youth
Frosinone Youth 1
21/09 19:00
 
 Inter Milan U20
Fiorentina U20 1
21/09 21:00
 
 Pro Vercelli
Pomigliano 
22/09 02:45
FT 
 Pistoiese
Como 
21/09 21:00
FT 
 Azy Based Nano Bo
Alto Adige/sudtirol 
21/09 23:30
FT 
 Carpi
Rimini 1
22/09 02:45
FT 
 Cesena
Piacenza 
22/09 02:45
FT 
 Modena
Feralpisalo 
21/09 22:00
FT 
 Rende
Teramo 
21/09 21:00
FT 
 Spezia
Perugia 
21/09 21:00
FT 
 Benevento
Cosenza Calcio 1914 
21/09 21:00
FT 
 Livorno
Pordenone Calcio Ssd 
21/09 21:00
FT 
 Cremonese
Crotone 
21/09 21:00
FT 
1 Juve Stabia
Ascoli 
21/09 21:00
FT 
1 Pescara
Virtus Entella 
21/09 21:00
FT 
 Empoli
Cittadella 
22/09 00:00
FT 
 Chievo
Pisa 
21/09 15:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Okayama 
21/09 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Albirex Niigata 
21/09 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Kyoto Purple Sanga 
21/09 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Renofa Yamaguchi 
21/09 14:00
FT 
 Honda Lock SC
Honda 
21/09 17:00
 
 Yokogawa Musashino
Sony Sendai 
22/09 12:00
 
 Veertien Kuwana
Mio Biwako Shiga 
22/09 12:00
FT 
 Matsue City
Suzuka Unlimited 
22/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Iga Kunoichi (w) 
22/09 12:00
 
 Nippon Sport Science University (w)
Nagano Parceiro (w) 
22/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Iga Kunoichi (w) 
22/09 12:00
FT 
 Nittaidai Fields Yokohama Womens
Nagano Parceiro (w) 
22/09 12:00
FT 
 Inac Kobe Leonessa Womens
Nojima Stella womens 
21/09 12:00
FT 
 Setagaya Sfida (w)
Yamato Sylphid Womens 
21/09 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Orca Kamogawa Womens 
21/09 15:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
As Elfen Sayama (w) 
22/09 12:00
FT 
 As Harima Albion (w)
Ehime (w) 
21/09 17:00
FT 
 Okzhetpes
Irtysh Pavlodar 
21/09 20:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Kairat Almaty 
21/09 20:00
FT 
 Taraz
FK Atyrau 
21/09 18:00
FT 
1 Suwon
Daejeon Citizen 
21/09 14:00
FT 
 Busan Transportation
Incheon Korail 
21/09 14:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Mokpo City 
22/09 00:35
FT 
1 Al-Qadsia
Al-Arabi Club 
22/09 00:35
FT 
 Al-Qadsia
Al-Arabi Club 
21/09 19:00
FT 
 Jelgava
Rigas Futbola Skola 
21/09 20:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Liepajas Metalurgs 
21/09 20:30
FT 
 Tadamon Sour
Shabab El Bourj 
21/09 21:00
FT 
 Al Safa Beirut
Al Akhaahli Alay 
21/09 18:00
FT 
 Riteriai
FK Zalgiris Vilnius 
21/09 20:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Suduva 
21/09 21:00
 
 Borec Veles
Rabotnicki Skopje 
22/09 00:00
FT 
 Hamrun Spartans
Sirens 
22/09 00:00
FT 
 Hibernians FC
Senglea Athletic 
22/09 02:00
FT 
 Balzan
Valletta FC 
22/09 02:15
FT 
 Sliema Wanderers FC
Gudja United 
22/09 06:00
FT 
 Atletico San Luis
Santos Laguna 
22/09 06:00
FT 
 Necaxa
Leon 
22/09 06:00
FT 
 Monterrey
Puebla 
22/09 08:00
FT 
 Pachuca
Club Tijuana 
22/09 10:00
FT 
 Club America
Queretaro 
22/09 06:00
FT 
 Zacatepec
Correcaminos Uat 
22/09 10:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Mineros De Zacatecas 1
22/09 01:45
FT 
 Helmond Sport
Oss 
22/09 09:00
FT 
 Real Madriz
Chinandega 
21/09 22:00
 
 Glentoran
Warrenpoint Town 
21/09 22:00
FT 
 Cliftonville
Institute 
21/09 22:00
FT 
 Coleraine
Crusaders FC 
21/09 22:00
 
 Glenavon Lurgan
Ballymena United 
21/09 22:00
FT 
 Larne
Dungannon Swifts 
21/09 22:00
FT 
 Glenavon
Ballymena United 
21/09 22:00
FT 
 Glentoran
Warrenpoint Town 
21/09 22:00
FT 
 Larne
Dungannon Swifts 
21/09 20:00
FT 
 FK Vidar
Kvik Halden 
21/09 22:00
 
 Levanger
Nardo 
21/09 22:00
FT 
 Baerum SK
Elverum 
21/09 22:00
FT 
 Fram Larvik
Oppsal 
21/09 21:30
FT 
 Kongsvinger
Ullensaker/Kisa IL 
22/09 00:00
FT 
 Brann
FK Haugesund 
22/09 04:30
FT 
 Deportivo Santani
Libertad Asuncion 1
22/09 07:00
FT 
 Guarani CA
Olimpia Asuncion 
22/09 02:15
FT 
 Deportivo Union Comercio
Academia Deportiva Cantolao 
22/09 06:45
FT 
 Sport Boys
Utc Cajamarca 2
22/09 09:00
FT 
 Sport Huancayo
Universitario de Deportes 
21/09 21:00
FT 
 LKS Lodz
Arka Gdynia 
21/09 23:30
FT 
 Lechia Gdansk
Korona Kielce 
22/09 02:00
FT 
 Slask Wroclaw
Zaglebie Lubin 
21/09 18:00
FT 
1 UD Oliveirense
Porto B 
21/09 23:00
FT 
 Chaves
Sporting Covilha 
21/09 23:00
FT 
 CD Nacional
Penafiel 
21/09 23:00
FT 
 Academico Viseu
SC Farense 
21/09 21:00
FT 
 Feirense U23
Vitoria Setubal U23 
21/09 21:50
FT 
 Al Rayyan
Al Khor SC 1
22/09 00:00
FT 
 Al-Wakra
Al Duhail Sc 
21/09 16:00
 
 CS Mioveni
Dunarea Calarasi 
21/09 16:00
 
 Juventus Bucharest
Metaloglobus 1
21/09 16:00
 
 Pandurii
UTA Arad 
21/09 17:30
FT 
 Concordia Chiajna
Scm Argesul Pitesti 
21/09 20:00
FT 
1 Cs Voluntari
Clinceni 
21/09 22:30
FT 
 Sepsi
Hermannstadt 
22/09 01:30
FT 
1 Astra Ploiesti
Dinamo Bucuresti 
21/09 17:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Pfc Sochi Youth 
21/09 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Avangard 
21/09 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Neftekhimik Nizhnekamsk 
21/09 22:00
FT 
 Chayka K Sr
Krasnodar II 
21/09 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Tekstilshchik Ivanovo 
21/09 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Tom Tomsk 
21/09 23:00
FT 
 Torpedo Armavir
Luch-Energiya 
21/09 23:00
FT 
 Baltika
Rotor Volgograd 
21/09 23:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Shinnik Yaroslavl 
21/09 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Khimki 
21/09 23:15
FT 
 Al-Ettifaq
Al Faisaly Harmah 
21/09 23:20
FT 
 Al-Fath
Al Ahli Jeddah(KSA) 
21/09 23:20
FT 
 Al-Fath
Al Ahli Jeddah(KSA) 
22/09 01:20
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Hilal 
21/09 22:00
FT 
 Inverness C.T.
Queen of the South 
21/09 22:00
FT 
 Alloa Athletic
Ayr Utd 
21/09 22:00
FT 
 Dundee United
Arbroath 
21/09 22:00
FT 
 Greenock Morton
Dundee 
21/09 22:00
FT 
 Partick Thistle
Dunfermline 
21/09 22:00
FT 
 Peterhead
Clyde 1
21/09 22:00
FT 
 Airdrie United
Raith Rovers 
21/09 22:00
FT 
 East Fife
Dumbarton 
21/09 22:00
FT 
 Forfar Athletic
Montrose 
21/09 22:00
FT 
 Stranraer
Falkirk 
21/09 22:00
 
 Albion Rovers
Edinburgh City 
21/09 22:00
 
 Annan Athletic
Stirling Albion 
21/09 22:00
FT 
 Elgin City
Cove Rangers 
21/09 22:00
FT 
 Queens Park
Cowdenbeath 
21/09 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Brechin City 
21/09 22:00
FT 
 Indjija
Radnicki Nis 
22/09 00:00
FT 
 Cukaricki
Mladost Lucani 
22/09 00:00
FT 
 Spartak Subotica
FK Javor Ivanjica 1
22/09 00:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Karadjordje Topola 
22/09 00:00
FT 
1 FK Rad Beograd
Radnik Surdulica 
22/09 02:00
FT 
 Macva Sabac
Proleter Novi Sad 
22/09 02:00
FT 
 Vojvodina
FK Vozdovac Beograd 
21/09 22:00
FT 
 Radnicki Pirot
Novi Pazar 
21/09 22:00
FT 
 Dinamo Vranje
Buducnost Dobanovci 
21/09 22:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Trajal Krusevac 
21/09 22:00
FT 
 Semendrija 1924
Zemun 
22/09 00:30
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Zarkovo 
22/09 00:30
FT 
 Backa Backa Palanka
Kolubara 
21/09 23:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
MFK Ruzomberok 
22/09 01:00
FT 
 Nitra
Zemplin Michalovce 
22/09 01:00
FT 
 MSK Zilina
FK Pohronie 
22/09 01:00
FT 
 Skf Sered
Zlate Moravce 
22/09 00:00
FT 
 NK Aluminij
Tabor Sezana 1
21/09 21:00
 
 Chippa United FC
Bloemfontein Celtic 
21/09 21:00
 
 Polokwane City
Supersport United 1
21/09 21:00
FT 
 Stellenbosch
Black Leopards 
21/09 19:00
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
21/09 22:00
FT 
 Vaidepenas Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
22/09 00:00
FT 
 Inter Movistar Futsal
Palma Futsal 
22/09 00:30
FT 
 Catgas Energia Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
22/09 02:00
FT 
 Xota Navarra Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
21/09 22:00
 
 Barcelona Womens
Atletico De Madrid Womens 1
21/09 22:00
FT 
 Cadiz
Deportivo La Coruna 
22/09 00:00
FT 
 Zaragoza
CD Lugo 
22/09 02:00
FT 
 Rayo Vallecano
Almeria 
22/09 02:30
FT 
 Albacete
Malaga 
21/09 18:00
FT 
 Coruxo
Ud Ibiza 
22/09 00:00
FT 
 Union Langreo
Getafe B 
22/09 01:00
FT 
 Ud Levante B
UE Llagostera 
22/09 00:30
FT 
 UCAM Murcia
Granada Cf B 1
22/09 01:00
FT 
 Cordoba
UD Badajoz 
22/09 01:00
FT 
 Hay Al Arab
Hay Al Wadi 
21/09 19:30
FT 
 Falkenbergs FF
Ostersunds 
21/09 22:00
FT 
 Kalmar FF
Hacken 
21/09 22:00
FT 
 IFK Norrkoping
Orebro 
22/09 00:00
FT 
 IFK Goteborg
IK Sirius 
21/09 21:00
FT 
1 Djurgardens Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
21/09 21:00
FT 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Kristianstads Dff Womens 
21/09 21:00
FT 
 Karlstad BK
IF Sylvia 
21/09 21:00
 
 Nykopings BIS
Rynninge IK 
21/09 19:00
FT 
 Lindome GIF
Ljungskile SK 
21/09 21:00
FT 
 Tvaakers IF
Atvidabergs FF 
21/09 22:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Utsiktens BK 1
21/09 22:00
FT 
 Torns IF
Eskilsminne IF 
21/09 19:30
FT 
 Varbergs BoIS FC
Syrianska 1
21/09 22:00
FT 
1 Dalkurd Ff
Osters IF 
21/09 22:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Norrby IF 
21/09 23:00
FT 
1 Stade Ouchy
Chiasso 
22/09 00:00
FT 
 Winterthur
Wil 1900 
22/09 01:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Sion 
22/09 01:00
FT 
 St. Gallen
Servette 
22/09 01:00
FT 
 Aarau
Schaffhausen 
21/09 18:45
FT 
 Lampang
Army United 
21/09 19:00
FT 
 Air Force Central
Khonkaen FC 
21/09 21:00
FT 
 Samut Sakhon
Rayong 
21/09 19:00
FT 
 Sukhothai
Muang Thong United 
21/09 20:00
FT 
 Suphanburi
Ratchaburi FC 
21/09 21:00
FT 
 Bangkok United
Chiangrai United 
21/09 20:00
FT 
 Kasimpasa
Antalyaspor 
21/09 22:30
FT 
 Kayserispor
Denizlispor 
22/09 01:00
FT 
 Fenerbahce
Ankaragucu 
21/09 19:00
FT 
 Umraniyespor
Boluspor 
21/09 21:30
FT 
 Altay Spor Kulubu
Keciorengucu 1
21/09 21:30
FT 
 Osmanlispor
Altinordu 
22/09 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Bursaspor 1
21/09 19:00
FT 
1 Lviv
Olimpic Donetsk 
21/09 22:00
FT 
1 Zorya
Illichivets 1
21/09 19:00
FT 
 Vorskla U21
Dynamo Kyiv U21 
22/09 03:00
FT 
 Ca Juventud
CA Penarol 
22/09 07:00
FT 
 Defensor
Rampla Juniors 
22/09 08:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Washington Spirit Womens 
22/09 10:20
FT 
 Seattle Reign Womens
Sky Blue Fc Womens 
22/09 10:30
 
 Portland Thorns Fc Womens
Houston Dash Womens 
22/09 10:30
 
1 Tucson
Richmond Kickers 2
22/09 07:30
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Bethlehem Steel 
22/09 08:00
FT 
 Nashville
Pittsburgh Riverhounds 1
22/09 08:00
FT 
 Memphis 901
Stlouis Lions 
22/09 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
Orange County Blues Fc 
22/09 09:30
FT 
 El Paso Locomotive
Colorado Springs Switchbacks 
22/09 10:30
FT 
 Fresno
Phoenix Rising 
21/09 21:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Pakhtakor Tashkent 
21/09 21:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Navbahor Namangan 
22/09 04:00
FT 
 Carabobo
Aragua 
22/09 04:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Deportivo Tachira 
22/09 04:00
FT 
1 LALA
Zamora Barinas 
22/09 04:00
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Academia Puerto Cabello 1
21/09 18:00
FT 
 Da Nang
Thanh Hóa 
21/09 20:00
FT 
 Khanh Hoa
Nam Dinh 
21/09 21:30
FT 
 Carmarthen
The New Saints 
21/09 21:30
FT 
 Penybont
Airbus 
21/09 21:30
FT 
 Bala Town
Cardiff Metropolitan University 
21/09 12:00
FT 
 Melbourne Victory
Perth Glory 
21/09 13:00
FT 
 Newcastle Jets
Sydney 
21/09 21:00
FT 
 Burundi U20
South Sudan U20 
21/09 21:30
AET 
 Lyonnais Womens
PSG Womens 
90min [1-1], Penalty [4-3], Lyonnais Womens win
22/09 08:10
FT 
 Detroit City
New York Cosmos 1