Live3s Logo

LiveScore 20 Sep 2019

21/09 03:00
FT 
 Southampton
Bournemouth 
21/09 03:00
FT 
 Osasuna
Real Betis 
21/09 02:45
FT 
 Cagliari
Genoa 
21/09 02:30
FT 
 Schalke 04
Mainz 05 
21/09 02:45
FT 
 Strasbourg
Nantes 
21/09 02:00
FT 
 Twente Enschede
Heracles Almelo 
21/09 02:30
FT 
 Kortrijk
KV Mechelen 
21/09 03:30
FT 
1 Pacos Ferreira
Aves 
20/09 22:30
FT 
 Ufa
Spartak Moscow 
20/09 16:00
FT 
 Cambodia U16
Japan U16 
20/09 16:30
FT 
 China U16
Northern Mariana Island U16 
20/09 16:30
FT 
 Chinese Taipei U16
Thailand U16 
20/09 17:00
FT 
 Timor Leste U16
Australia U16 
20/09 17:30
FT 
 Lebanon U16
Iraq U16 
20/09 19:00
FT 
 Bahrain U16
India U16 
20/09 19:00
FT 
 Vietnam U16
Macau U16 
20/09 19:00
FT 
 Uzbekistan U16
Turkmenistan U16 
20/09 19:30
FT 
 Laos U16
Malaysia U16 
20/09 19:30
FT 
 Myanmar U16
South Korea U16 
20/09 20:00
FT 
 Indonesia U16
Brunei U16 
20/09 20:15
FT 
 Maldives U16
Afghanistan U16 
20/09 21:00
FT 
 Bhutan U16
Bangladesh U16 
20/09 22:00
FT 
 Jordan U16
Kuwait U16 
20/09 22:00
FT 
 Kyrgyzstan U16
United Arab Emirates U16 
20/09 23:15
FT 
 Iran U16
Palestine U16 
20/09 23:25
FT 
 Syria U16
Oman U16 
21/09 00:00
FT 
 Qatar U16
Yemen U16 
21/09 01:00
FT 
 Nepal U16
Tajikistan U16 
21/09 02:20
FT 
 Saudi Arabia U16
Pakistan U16 
21/09 02:30
FT 
 El Porvenir
Real Pilar 
21/09 08:10
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Nueva Chicago 
21/09 06:00
FT 
 Union Santa Fe
Rosario Central 
21/09 08:10
FT 
 Argentinos Juniors
Central Cordoba Sde 
20/09 21:00
FT 
1 Lanus Reserves
Colon Reserves 
20/09 21:00
FT 
 Estudiantes Lp Reserves
Ca Patronato Reserves 
20/09 21:00
FT 
1 Ca Talleres De Córdoba Reserves
Gimnasia Lp Reserves 1
20/09 21:00
FT 
 Defensa Y Justicia Reserves
Huracan Reserves 
20/09 21:00
FT 
 Godoy Cruz Reserves
Banfield Reserves 
20/09 21:00
FT 
1 San Lorenzo Reserves
Boca Juniors Reserve 1
20/09 21:00
FT 
 Union Santa Fe Reserves
Rosario Central Reserves 
20/09 21:00
FT 
 River Plate R
Velez Sarsfield Reserves 
20/09 21:05
FT 
 Newells Reserves
Ca Aldosivi Reserves 1
20/09 21:30
FT 
 Atletico Tucuman Reserve
Ca Independiente Reserves 
20/09 20:00
FT 
 Dilijan
Bkma 
21/09 02:00
FT 
 Olympique de Safi
Al-Riffa 
21/09 01:10
FT 
 SV Ried
Juniors OO 
21/09 01:10
FT 
 Austria Lustenau
Blau Weiss Linz 
21/09 01:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
SKU Amstetten 
21/09 01:10
FT 
 Lafnitz
SV Horn 
21/09 01:10
FT 
 Grazer AK
SG Austria Klagenfurt 
21/09 01:00
FT 
 Rapid Vienna Youth
Karabakh Vienna 
21/09 01:30
FT 
 SC Mannsdorf
Andelsbuch 
21/09 01:00
FT 
1 Sturm Graz Amateur
Santa Ana 1
20/09 19:30
 
 Qarabag 2
Sabail 2 
20/09 19:30
 
 Sabah 2
Qaradag Lokbatan 
20/09 19:30
 
 Zaqatala
Zira 2 
20/09 22:00
FT 
 Al-Hadd
East Riffa 
21/09 00:30
FT 
 Al-shabbab
Al Ahli Bhr 
20/09 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slavia Mozyr 1
21/09 00:45
FT 
 Gorodeya
Dinamo Brest 1
21/09 02:30
FT 
 Lokeren
Roeselare 
21/09 02:00
FT 
 Xv De Piracicaba Youth
Ec Sao Bernardo U20 1
21/09 02:00
FT 
 Ituano Youth
Juventus Ac Youth 
21/09 06:15
FT 
 Criciuma
Atletico Clube Goianiense 
21/09 08:30
FT 
 Sport Recife
America Mineiro 
20/09 22:30
FT 
 Cherno More Varna
Botev Plovdiv 
21/09 01:00
FT 
 CSKA Sofia
Tsarsko Selo 
20/09 22:00
FT 
 Kariana Erden
Pirin Blagoevgrad 1
20/09 22:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
20/09 23:30
FT 
 Neftohimik
Chernomorets Balchik 
20/09 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Jiangsu Sainty 
21/09 07:30
FT 
 Deportes Tolima
La Equidad 
21/09 00:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
ZNK Osijek 
21/09 00:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
AEK Larnaca 1
20/09 23:00
FT 
 Kraluv Dvur
Fk Loko Vltavin 
20/09 23:00
FT 
 Vitkovice
Fk Banik Sokolov 
21/09 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Brno 
20/09 22:00
 
 Viktoria Otrokovice
Dolni Benesov 
20/09 22:30
FT 
 Slavia Kromeriz
Banik Ostrava B 
20/09 18:00
FT 
 Opava U19
Pardubice U19 
20/09 19:15
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Viktoria Plzen U19 
20/09 19:15
FT 
 Mfk Karvina U19
Slavia Praha u19 1
21/09 00:00
FT 
 Bohemians 1905
Zlin 1
21/09 00:30
FT 
 Hvidovre IF
Herfolge Boldklub Koge 
21/09 01:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
B93 Copenhagen 
21/09 01:00
FT 
 Odense BK
Aarhus AGF 
21/09 08:30
FT 
1 Liga de Loja
Club Atletico Porteno 1
21/09 08:15
FT 
 Tecnico Universitario
Guayaquil City 
20/09 22:00
FT 
 America De Quito Reserves
Emelec Reserves 
21/09 02:00
FT 
 Brighton U23
Everton U23 
21/09 02:00
FT 
 Leicester City U23
Liverpool U23 
21/09 02:00
FT 
 Wolves U23
Arsenal U23 
21/09 02:00
FT 
 Fulham U23
Reading U23 
21/09 02:00
FT 
 Middlesbrough U23
West Ham United U23 
21/09 02:00
FT 
 Norwich City U23
Stoke City U23 
20/09 20:00
FT 
 Watford U23
Bristol City U23 
20/09 20:00
FT 
 Hull City U23
Leeds United U23 
20/09 21:00
FT 
 Barnsley U23
Wigan Athletic U23 
21/09 00:00
FT 
1 Jyvaskyla JK
Jps 
21/09 00:15
FT 
 Herto
Kontu 
21/09 00:30
FT 
 Raifu
Sovo 
21/09 00:30
FT 
 Tips
Malmin Palloseura Helsinki 1
21/09 01:15
FT 
 Poxyt
Hps 
20/09 23:30
FT 
 VPS Vaasa
Lahti 
21/09 00:00
FT 
 Toulon
Stade Lavallois MFC 
21/09 02:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Concarneau 
21/09 02:00
FT 
 Cholet So
Le Puy Foot 43 Auvergne 
21/09 02:00
FT 
 Ajaccio GFCO
US Boulogne 1
21/09 02:00
FT 
 Lyon la Duchere
Bastia CA 
21/09 02:00
FT 
 Red Star 93
Creteil 1
21/09 02:00
FT 
 Sochaux
Guingamp 1
21/09 02:00
FT 
 Le Mans
Ajaccio 
21/09 02:00
FT 
1 Auxerre
ES Troyes AC 
21/09 02:00
FT 
 Chateauroux
Grenoble 
21/09 02:00
FT 
 Nancy
Chambly 
21/09 02:00
FT 
 Orleans US 45
Le Havre 
21/09 02:00
FT 
 Paris Fc
Clermont Foot 
21/09 02:00
FT 
 Valenciennes
Chamois Niortais 2
20/09 23:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Kolkheti Poti 1
20/09 20:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Lokomotiv Tbilisi 1
20/09 20:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Torpedo Kutaisi 
21/09 00:00
FT 
 Dinamo Batumi
Saburtalo Tbilisi 1
21/09 01:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Sv Meppen 1
21/09 01:15
FT 
 Hoffenheim (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
21/09 00:30
FT 
 Heidenheimer
Darmstadt 
21/09 00:30
FT 
 Holstein Kiel
Hannover 96 
21/09 01:30
FT 
 Wolfsburg U19
Hannover 96 U19 
20/09 23:15
FT 
 Pipinsried
Ismaning 2
21/09 01:00
FT 
 Tsv Landsberg
Tsv Schwaben Augsburg 
21/09 01:00
FT 
 Sv Curslack Neuengamme
Tsv Sasel 
21/09 01:00
FT 
 Sv Seligenporten
Djk Gebenbach 
21/09 01:00
FT 
 Eilenburg
Grimma 
21/09 01:00
FT 
 Rot Weiss Ahlen
Gutersloh 
21/09 01:30
FT 
 Tsv 1880 Wasserburg
Tsv Dachau 1865 1
21/09 01:30
FT 
 Hsv Barmbek Uhlenhorst
Uhlenhorster Sc Paloma 
21/09 02:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Tb Uphusen 
21/09 02:00
FT 
 Hamburger Sv Iii
Bramfelder Sv 
21/09 02:00
FT 
 Sv Breinig
Wegberg Beeck 
21/09 01:00
FT 
 Hannover 96 Am
BSV Rehden 
21/09 01:00
FT 
 Havelse
Werder Bremen Am 
20/09 23:00
FT 
 Berliner Ak 07
Energie Cottbus 
21/09 00:00
FT 
 Wacker Nordhausen
Rot-weiss Erfurt 
21/09 01:00
FT 
 SV Babelsberg 03
VSG Altglienicke 
21/09 01:00
FT 
 08 Homburg
Pirmasens 
21/09 00:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
Schalke 04 II 
21/09 01:30
FT 
 RW Essen
Bonner sc 
21/09 01:30
FT 
 Fortuna Koln
Sc Verl 
21/09 02:30
FT 
 Fcb Magpies
College Europa 
21/09 03:15
FT 
 Haukar Womens
Ir Reykjavik Womens 
21/09 03:15
FT 
 Augnablik Womens
Fjolnir Womens 
21/09 03:15
FT 
1 Umf Afturelding (w)
Hafnarfjordur (w) 
21/09 03:15
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Grindavik Womens 
21/09 03:15
FT 
 Tindastoll Neisti Womens
Ia Akranes (w) 
20/09 14:00
FT 
 Ip Gelora Pantai
Acn Muara Badak 
20/09 14:00
FT 
 Persiban Bantaeng
Gaswa Wajo 
20/09 15:00
FT 
 Persipas Pangkal Pinang
Ps Bangka 
20/09 16:00
FT 
 Perspin Pinrang
Sultan Jaya 
20/09 16:10
FT 
1 Nostalgia
Bocah Liar 
20/09 16:55
FT 
 Ps Belitung Timur
Bangka Selatan 
20/09 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Persebaya Surabaya 
20/09 19:30
FT 
 Persela Lamongan
Arema Malang 
20/09 21:00
FT 
 Teraktor-Sazi
Gol Gohar 
20/09 22:30
FT 
 Padideh Mashhad
Foolad Khozestan 
20/09 23:00
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Saipa 
20/09 23:00
FT 
 Peykan
Mashin Sazi 
20/09 23:00
FT 
 Sepahan
Naft Masjed Soleyman 
20/09 23:00
FT 
 Nassaji Mazandaran
Shahin Bushehr 
20/09 23:15
FT 
 Sanat-Naft
Zob Ahan 
21/09 02:45
FT 
 Swords Celtic
Glenville 
21/09 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Sligo Rovers 1
21/09 02:45
FT 
 Waterford United
Dundalk 
21/09 02:45
FT 
 Derry City
Bohemians 
21/09 02:45
FT 
 Cork City
Finn Harps 
21/09 03:00
FT 
 Shamrock Rovers
St. Patrick's 
20/09 16:00
FT 
 Maccabi Um El Fahem
Maccabi Nujeidat Ahmed 
20/09 17:45
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Moadon Zeirey Rahat 
20/09 18:00
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Hapoel Hod Hasharon 1
20/09 18:30
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Maccabi Ironi Netivot 
20/09 19:00
FT 
 Hapoel Kiryat Ono
MS Tseirey Taybe 
20/09 19:00
FT 
 Ironi Modiin
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 1
20/09 19:30
FT 
 Ms Hapoel Lod
Ms Ironi Kuseife 
20/09 19:30
FT 
 Sc Beer Sheva
Hapoel Ironi Gedera 
20/09 19:30
FT 
 Shimshon Tel Aviv
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 
20/09 20:00
 
 Ahi Acre
Bnei Mamba Golan 
20/09 20:00
FT 
 Beitar Petah Tikva
Hapoel Mahane Yehuda 
20/09 18:00
FT 
 Maccabi Tamra
Hapoel Kafr Kanna 
20/09 18:45
FT 
 Ironi Or Yehuda
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 1
20/09 19:00
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
As Ashdod 
20/09 19:00
FT 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Herzliya 
20/09 19:30
 
1 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Iksal 
20/09 19:30
 
1 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Hapoel Azor 
20/09 19:30
 
 Moadon Sport Tira
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
20/09 19:30
 
 Maccabi Herzliya
Maccabi Shaarayim 
20/09 20:00
 
 Ironi Tiberias
Hapoel Bnei Zalfa 
20/09 20:30
 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Kfar Shalem 
20/09 17:05
FT 
 Juve Stabia U20
Crotone Youth 
20/09 21:00
 
 Empoli U20
Cagliari U20 
21/09 03:00
FT 
 Frosinone
Venezia 
21/09 12:00
FT 
 Setagaya Sfida (w)
Yamato Sylphid Womens 
21/09 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Orca Kamogawa Womens 
20/09 17:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Astana B 
20/09 18:00
FT 
 Zhetysu 2
Baykonur 
20/09 19:00
FT 
 Bolat Temirtau
Kyzylzhar Petropavlovsk 
20/09 19:00
FT 
 Akademiya Ontustik
Kairat Academy 
20/09 19:00
FT 
 Kaspyi Aktau
Akzhayik 
20/09 19:00
FT 
 Maktaaral
Aktobe Zhas 
20/09 19:00
FT 
 Ekibastuzets
Tarlan Shymkent 1
20/09 18:00
 
 Changwon City
Gimhae City 
20/09 18:00
 
 Cheonan City
Gangneung 
20/09 22:30
FT 
 Al-Nejmeh
Al Ansar Lib 
20/09 22:30
FT 
 Al-Nejmeh
Al Ansar Lib 
20/09 22:30
FT 
 Dainava Alytus
Dziugas Telsiai 
20/09 21:00
FT 
 Terengganu B
Johor Darul Takzim II 
21/09 01:00
FT 
 Mosta
Birkirkara FC 
21/09 01:00
FT 
 Mosta
Birkirkara FC 
21/09 10:00
FT 
 Morelia
Chivas Guadalajara 
21/09 10:00
FT 
 Atlas
Toluca 
20/09 22:00
FT 
 Atlas U20
Toluca U20 
20/09 22:00
 
 Monarcas Morelia U20
Chivas Guadalajara U20 
21/09 07:00
FT 
1 Csyd Dorados De Sinaloa
Cafetaleros De Tapachula 
21/09 07:00
FT 
 Loros Universidad
Atlante 
21/09 08:00
FT 
 Tampico Madero
Leones Univ Guadalajara 
21/09 10:00
FT 
 Venados
Alebrijes De Oaxaca 
20/09 21:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Milsami 
21/09 00:00
FT 
 Cs Petrocub
Zimbru Chisinau 
21/09 01:30
FT 
 Ajax Amsterdam Womens
Twente Enschede Womens 
21/09 01:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Ado Den Haag Womens 
21/09 01:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Zwolle Womens 
21/09 02:00
FT 
 Almere City FC
Az Alkmaar 2 
21/09 02:00
FT 
 NAC Breda
SBV Excelsior 1
21/09 02:00
FT 
 Den Bosch
MVV Maastricht 
21/09 02:00
FT 
 Dordrecht 90
NEC Nijmegen 
21/09 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Jong Ajax Amsterdam 
21/09 02:00
FT 
 De Graafschap
Eindhoven 
21/09 02:00
FT 
1 Roda JC Kerkrade
Utrecht Am 
21/09 02:00
FT 
 Telstar
Volendam 
21/09 06:30
FT 
 Walter Ferretti
Las Sabanas 
21/09 01:00
FT 
 Skedsmo U19
Krakeroy U19 
20/09 21:15
 
 Al Oruba Sur
Dhufar 
20/09 21:25
FT 
 Al-Suwaiq Club
AL-Nahda 
21/09 02:00
FT 
 Bahla
Alrstak 
21/09 06:30
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Fulgencio Yegros 
21/09 05:15
FT 
 Deportivo Capiata
Ca River Plate Asuncion 
21/09 07:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Nacional Asuncion 
20/09 20:00
 
 Deportivo Capiata Reserves
Club River Plate Asuncion Reserve 
21/09 04:00
FT 
 Em Deportivo Binacional
Molinos El Pirata 
21/09 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Deportivo Municipal 1
20/09 23:10
FT 
 Cesar Vallejo Reserves
Deportivo Municipal Reserves 
21/09 00:00
FT 
 Piast Gliwice
Rakow Czestochowa 1
21/09 02:30
FT 
 Lech Poznan
Jagiellonia Bialystok 
21/09 02:10
FT 
1 Gornik Leczna
Gryf Wejherowo 
20/09 22:00
FT 
 Podhale Nowy
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
21/09 01:30
FT 
 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Sokol Ostroda 
20/09 18:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Famalicao U23 
20/09 19:00
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Cova Piedade U23 
20/09 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Aves U23 
20/09 21:50
FT 
 Al-Sadd
Umm Salal 
21/09 00:00
FT 
 Al-Sailiya
Qatar SC 1
20/09 23:00
FT 
 Universitaea Cluj
Petrolul Ploiesti 1
21/09 01:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Universitatea Craiova 
20/09 22:00
FT 
 Acs Dumbravita
ACS Poli Timisoara 
20/09 22:00
 
 Ariesu Turda
Cs Sanatatea Cluj 
20/09 22:00
FT 
 Balotesti
Cs Sporting Rosiori 
20/09 22:00
FT 
 Sanmartin
Zalau 
20/09 22:00
FT 
 SC Bacau
Otelul Galati 1
20/09 22:00
 
 Csm Flacara Moreni
Fcm Alexandria 1
20/09 22:00
 
 Voluntari B
Astra Giurgiu Ii 
20/09 22:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Afc Metalul Buzau 
20/09 22:00
FT 
 Inainte Modelu
Medgidia 
20/09 22:00
FT 
 Soimii Lipova
Cetate Deva 
20/09 16:00
FT 
 Sakhalin
Novosibirsk 
20/09 16:30
FT 
 FK Chita
Dinamo Barnaul 
20/09 17:00
FT 
 Zvezda Irkutsk
Irtysh 1946 Omsk 
20/09 23:30
FT 
 Kamaz
Lada Togliatti 
20/09 21:00
FT 
1 Tambov Youth
Rostov Youth 
21/09 00:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
20/09 17:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Yenisey Krasnoyarsk 
20/09 23:20
FT 
 Al Adalh
Abha 
20/09 23:20
FT 
 Al Adalh
Abha 
20/09 23:35
FT 
 Al Feiha
Al Wehda Mecca 
21/09 01:20
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Hazm 
21/09 02:05
FT 
 Kelty Hearts
Auchinleck Talbot 
21/09 02:35
FT 
 Forfar Farmington Womens
Motherwell Womens 
20/09 22:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Zlatibor 
20/09 22:00
FT 
 MFK Kosice
Ruzomberok B 
20/09 23:00
FT 
 Sport Podbrezova
Partizan Bardejov 
21/09 00:00
FT 
 Poprad
Slavoj Trebisov 1
21/09 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Artmedia Petrzalka 
21/09 02:00
FT 
 Peniscola Futsal
Paruro Five Foot 
21/09 03:00
FT 
 Fcbarcelona Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
21/09 03:00
FT 
 CD Mirandes
Alcorcon 
21/09 02:30
FT 
 Cd Ferriolense
Ce Esporles 1
21/09 01:00
FT 
 Alfalah Atbra
Rabita Kosti 
21/09 01:00
FT 
 GIF Sundsvall
Djurgardens 
21/09 01:00
FT 
 Ik Frej Taby
GAIS 
21/09 01:00
FT 
 Orgryte
IK Brage 
21/09 02:00
FT 
 Kriens
Grasshoppers 
20/09 15:00
FT 
1 Jalor City U19
Phuket U19 2
20/09 15:00
FT 
 Krabi U19
Surat Thani U19 
20/09 17:00
FT 
 Hatyai City U19
Trang U19 
20/09 17:00
 
 Nara United U19
Nakhon Si Thammarat U19 
20/09 15:00
FT 
1 Silpakorn University
Rattana Bundit University 
20/09 15:00
FT 
 Thammasat University
Rajapruek University 
20/09 17:00
FT 
 King Mongkut University
Kasem Bundit University 
20/09 17:00
FT 
 North Bangko College
Dhurakij Pundit University 
21/09 01:30
FT 
1 Goztepe
Konyaspor 
21/09 00:00
FT 
 Erzurum BB
Adanaspor 
21/09 00:00
FT 
 Istanbulspor
Balikesirspor 
20/09 22:45
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al Wehda UAE 
20/09 22:45
FT 
 Al Dhafra R
Al Jazira Reserve 
20/09 22:45
FT 
1 Ajman Reserve
Baniyas Sc Reserves 1
20/09 21:00
FT 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Fk Avanhard Kramatorsk 
20/09 23:00
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Mynai 
21/09 00:00
FT 
 Dnipro 1
Karpaty Lviv 
20/09 19:05
FT 
 Zorya U21
Mariupol U21 
21/09 07:00
FT 
 Greenville Triumph
Toronto 2 
21/09 08:00
FT 
 Birmingham Legion
Indy Eleven 1
21/09 09:30
FT 
 New Mexico United
Reno 1868 1
21/09 10:30
FT 
 LA Galaxy 2
San Antonio 1
21/09 10:30
FT 
 Portland Timbers 2
Tacoma Defiance 
20/09 19:15
FT 
 Termez Surkhon
AGMK 
20/09 19:15
FT 
 Kokand 1912
Lokomotiv Tashkent 
20/09 19:15
FT 
 Dinamo Samarkand
Andijan 
21/09 03:00
FT 
 Diamantes De Guayana
Ciudad Vinotinto 
20/09 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Hải Phòng 
20/09 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Quảng Nam 
20/09 20:00
FT 
 Viettel
Binh Duong 
20/09 20:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Sài Gòn FC 1
20/09 17:30
FT 
 HCMC 2 Womens
Hanoi womens 
21/09 02:45
FT 
 Aberystwyth Town
Caernarfon 
21/09 03:00
FT 
 Newtown
Connahs Quay Nomads 
20/09 17:00
FT 
 Serbia Womens U19
Montenegro Womens U19 
20/09 22:30
FT 
 Pas Giannina
Apollon Larissas 
21/09 12:00
FT 
 Melbourne Victory
Perth Glory