Live3s Logo

LiveScore 15 Sep 2019

15/09 21:00
FT 
 Bournemouth
Everton 
15/09 23:30
FT 
 Watford
Arsenal 
15/09 18:00
FT 
 Eibar
Espanyol 1
15/09 20:00
FT 
 Alaves
Sevilla 
15/09 22:00
FT 
2 Celta Vigo
Granada 
16/09 00:30
FT 
 Valladolid
Osasuna 
16/09 03:00
FT 
2 Real Betis
Getafe 
15/09 18:30
FT 
 Genoa
Atalanta 
15/09 21:00
FT 
 Spal
Lazio 
15/09 21:00
FT 
 Parma
Cagliari 
15/09 21:00
FT 
1 Brescia
Bologna 
16/09 00:00
FT 
 AS Roma
Sassuolo 
16/09 02:45
FT 
1 Hellas Verona
AC Milan 1
15/09 21:30
FT 
 Hoffenheim
Freiburg 
16/09 00:00
FT 
 Paderborn 07
Schalke 04 
15/09 21:00
FT 
 Nantes
Stade Reims 
15/09 23:00
FT 
 Saint Etienne
Toulouse 
16/09 03:00
FT 
 AS Monaco
Marseille 
15/09 19:00
FT 
 Huddersfield Town
Sheffield Wed. 
15/09 19:30
FT 
 Barnsley
Leeds United 
15/09 18:15
FT 
 Zwolle
RKC Waalwijk 
15/09 20:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
ADO Den Haag 
15/09 20:30
FT 
 Heracles Almelo
Willem II 
15/09 22:45
FT 
1 Fortuna Sittard
Twente Enschede 1
15/09 20:30
FT 
1 Anderlecht
Royal Antwerp 
16/09 00:00
FT 
 Gent
KV Mechelen 
16/09 02:30
FT 
 Mouscron Peruwelz
Kortrijk 1
15/09 23:00
FT 
 Santa Clara
Moreirense 
15/09 23:00
FT 
 Rio Ave
Desportivo de Tondela 
15/09 23:00
FT 
 Maritimo
Belenenses 
16/09 01:00
FT 
 Portimonense
Porto 1
16/09 03:00
FT 
 Boavista
Sporting Lisbon 1
15/09 19:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Rubin Kazan 
15/09 21:30
FT 
1 Spartak Tambov
CSKA Moscow 
16/09 00:00
FT 
 Krasnodar
Krylya Sovetov Samara 
16/09 03:30
FT 
 Portland Timbers
DC United 
16/09 05:00
FT 
 Toronto
Colorado Rapids 
16/09 05:30
FT 
 Minnesota United
Real Salt Lake 
16/09 06:00
FT 
 Seattle Sounders
New York Red Bulls 
16/09 10:15
FT 
 LA Galaxy
Sporting Kansas City 
15/09 16:00
FT 
 Gangwon
Jeju United 
15/09 16:00
FT 
 Seoul
Incheon United 
15/09 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Suwon Samsung Bluewings 
15/09 22:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Comunicaciones BsAs 1
16/09 02:30
FT 
 Sacachispas
Deportivo Armenio 
15/09 22:00
FT 
 Guillermo Brown
Independiente Rivadavia 
16/09 03:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Agropecuario De Carlos Casares 
16/09 03:00
FT 
 Gimnasia Mendoza
Atletico Rafaela 1
16/09 04:00
FT 
 San Martin San Juan
Barracas Central 
15/09 22:00
FT 
 Gimnasia LP
Racing Club 
16/09 00:15
FT 
 CA Banfield
Talleres Cordoba 
16/09 02:30
FT 
 Rosario Central
Newells Old Boys 
16/09 04:45
FT 
 Independiente
Lanus 
16/09 07:00
FT 
 Boca Juniors
Estudiantes 
16/09 04:00
FT 
 Boca Juniors Reserve
Estudiantes Lp Reserves 
15/09 20:15
FT 
 Ararat Yerevan
Noah 
15/09 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Gold Coast Knights 1
15/09 16:30
AET 
 Avondale Heights
Bentleigh Greens 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Bentleigh Greens win
15/09 20:30
FT 
 Rheindorf Altach
St.Polten 1
15/09 20:30
FT 
 Rapid Wien
Trenkwalder Admira 
15/09 23:00
FT 
 Wolfsberger AC
Austria Wien 
15/09 16:30
FT 
2 Juniors OO
Blau Weiss Linz 
15/09 22:00
FT 
 FK Inter Baku
Sabail 
16/09 00:30
FT 
 Qarabag
Neftci Baku 
15/09 22:00
FT 
 Isloch Minsk
Shakhter Soligorsk 
16/09 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
15/09 22:00
Postp. 
 Roeselare
Excelsior Virton 
16/09 03:00
FT 
 San Jose
Destroyers 1
16/09 03:00
FT 
 Nacional Potosi
Bolivar 
16/09 05:15
FT 
 Club Guabira
Blooming 1
16/09 07:30
FT 
 Royal Pari
Oriente Petrolero 
15/09 21:00
FT 
 Mirassol
Nacional Sp 
15/09 21:00
FT 
 Juventus Sp
Comercial Sp 
16/09 02:00
FT 
 Remo Belem (PA)
Atletico Acreano 
16/09 02:00
FT 
 Santos Youth
Juventus Ac Youth 
15/09 22:00
FT 
 Atletico Paranaense
Avai 
15/09 22:00
FT 
 Atletico-MG
Internacional RS 
16/09 03:00
FT 
 Fluminense
Corinthians 
16/09 03:00
FT 
 Bahia
Fortaleza 
16/09 03:00
FT 
 Gremio
Goias 
16/09 06:00
FT 
 Sao Paulo
CSA Alagoas AL 
16/09 03:00
FT 
 Figueirense (SC)
Sport Recife 
15/09 22:45
FT 
 Dunav Ruse
Slavia Sofia 
16/09 01:15
FT 
 Levski Sofia
Cherno More Varna 
16/09 02:00
FT 
 Deportes Temuco
Puerto Montt 
15/09 23:30
FT 
 Universidad de Concepcion
Colo Colo 
16/09 02:00
FT 
 Cobresal
Everton CD 
16/09 04:30
FT 
 Univ. Catolica
O Higgins 
16/09 07:00
FT 
 Union La Calera
Csd Antofagasta 
15/09 15:00
 
 Shenyang City Public
Hebei Jingying 1
15/09 15:00
FT 
 Hunan Billows
Yunnan Kunglu 
15/09 15:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Lhasa City Ci 
15/09 15:00
FT 
 Suzhou Dongwu
Nanjing Sand Leaves 
15/09 15:00
FT 
 Yinchuan Helanshan
Beijing Tech 
15/09 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Yanbian Beiguo 
15/09 17:30
FT 
 ShenHua SVA FC
Tianjin Teda 
15/09 19:35
FT 
 Wuhan ZALL
Dalian Yifang 1
16/09 04:30
FT 
1 CD Jaguares
America de Cali 2
16/09 06:00
FT 
 Millonarios
Deportivo Pasto 
16/09 06:45
FT 
 Envigado
Dep.Independiente Medellin 
16/09 09:00
FT 
 Atletico Huila
Atletico Junior Barranquilla 
16/09 08:00
FT 
 Ad San Carlos
Herediano 
15/09 22:30
FT 
 ZNK Osijek
Varteks Varazdin 
16/09 01:00
FT 
 NK Rijeka
Hajduk Split 
15/09 23:00
FT 
 AEK Larnaca
Omonia Nicosia 
15/09 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
Ethnikos Achnas 
16/09 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Anorthosis Famagusta FC 
15/09 16:15
FT 
 Admira Praha
Kraluv Dvur 
15/09 16:15
FT 
 Sparta Praha B
Pribram B 
15/09 16:30
FT 
 Plzen B
Fk Mas Taborsko 
15/09 22:30
FT 
 Rakovnik
Benesov 
15/09 22:30
FT 
 Stechovice
Motorlet Praha 
15/09 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Hradec Kralove 
15/09 23:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Vitkovice 
15/09 16:15
FT 
 Slovacko Ii
Viktoria Otrokovice 
15/09 21:00
FT 
 Mfk Karvina
Bohemians 1905 
15/09 21:00
FT 
 Zlin
Sparta Praha 
15/09 23:00
FT 
 Banik Ostrava
Budejovice 1
15/09 19:45
FT 
1 Roskilde
Nykobing Falster 2
15/09 20:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Naestved 
15/09 21:00
FT 
 Vejle
Hvidovre IF 
16/09 00:00
FT 
 Vendsyssel
Kolding IF 
15/09 16:00
FT 
 Thisted
Vejgaard Bk 1
15/09 20:00
FT 
 Sydvest
Jammerbugt 
15/09 18:00
FT 
 Aarhus AGF
Aalborg BK 
15/09 20:00
FT 
1 Esbjerg FB
Randers 
15/09 20:00
FT 
 Lyngby
Midtjylland 
15/09 22:00
FT 
 Hobro I.K.
Kobenhavn 
16/09 00:00
FT 
 Brondby
Nordsjaelland 
15/09 19:30
FT 
 Reading Womens
Manchester City Womens 
15/09 21:00
FT 
 Middlesbrough Womens
Derby County Womens 
15/09 21:00
FT 
 Loughborough Foxes Womens
Stoke City Womens 
15/09 21:00
FT 
 Huddersfield Town Womens
Sunderland Womens 
15/09 17:00
FT 
 France Womens U17
Malta U17 Womens 
15/09 23:00
FT 
 Belarus U17 (w)
Iceland Womens U17 
15/09 23:55
FT 
 Grifk
Kaapo[kaarinan Pojat] 
15/09 20:00
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Js Hercules 
15/09 20:00
FT 
 Oulun Ls
Rops 2 
15/09 22:00
FT 
 Inter Turku
IFK Mariehamn 
15/09 23:30
FT 
 Ilves Tampere
Honka 
15/09 23:30
FT 
 KuPS
HJK Helsinki 
15/09 22:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
15/09 19:00
FT 
 Ingolstadt 04
Hallescher 
15/09 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Hansa Rostock 
15/09 19:30
FT 
1 Erzgebirge Aue
VfL Osnabruck 
15/09 19:30
FT 
 Bochum
Dynamo Dresden 
15/09 19:30
FT 
 Darmstadt
Nurnberg 
15/09 20:00
FT 
 Hamburger U19
Union Berlin U19 
15/09 17:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Augsburg U19 
15/09 17:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Augsburg U19 
15/09 20:00
FT 
 Ludwigsfelder
TSG Neustrelitz 
15/09 21:30
 
1 Sv Deutz 05
Siegburger Sv 04 
15/09 20:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Altonaer 1
15/09 20:00
FT 
 St Pauli 2
Hansa Luneburg 
15/09 21:00
FT 
 Hsc Hannover
Sv Drochtersen/assel 
15/09 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Eintracht Norderstedt 
15/09 19:30
FT 
 VSG Altglienicke
Bsg Chemie Leipzig 
15/09 19:30
FT 
 Energie Cottbus
Zfc Meuselwitz 
15/09 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Viktoria Berlin 1889 
15/09 19:30
FT 
 Lichtenberg 47
SV Babelsberg 03 
15/09 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
Bischofswerdaer FV 08 1
15/09 21:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Berliner Fc Dynamo 
15/09 20:00
FT 
 Mainz Am
Giessen 
15/09 21:00
FT 
 Schalke 04 II
Fortuna Koln 1
16/09 00:00
FT 
 Xanthi
Asteras Tripolis 
16/09 00:15
FT 
 Panionios
Larisa 1
16/09 00:15
FT 
 AEK Athens
Lamia 
16/09 02:30
FT 
 Aris Salonica
Panathinaikos 
16/09 07:00
FT 
 Lobos Upnfm
CD Motagua 
16/09 09:00
FT 
1 CD Olimpia
Real Espana 1
16/09 09:00
FT 
 CD Olimpia
Real Espana 
15/09 14:25
FT 
 Leeman
Southern District 
15/09 14:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Happy Valley 
15/09 13:30
FT 
 Citizen
Dreams Sports Club 
16/09 00:45
FT 
 Ka Akureyri
HK Kopavog 1
15/09 16:30
FT 
 Persipura Jayapura
Persela Lamongan 
15/09 16:30
FT 
 Persija Jakarta
PSIS Semarang 
15/09 19:30
FT 
 Perseru Badak Lampung
PSM Makassar 1
15/09 23:15
FT 
1 Naft Masjed Soleyman
Esteghlal Tehran 
15/09 23:15
FT 
 Saipa
Nassaji Mazandaran 
15/09 23:15
FT 
1 Shahin Bushehr
Peykan 
15/09 23:15
FT 
 Zob Ahan
Teraktor-Sazi 
16/09 01:15
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Beer Sheva 
15/09 18:30
 
 Gs Roma Womens
Ac Milan Womens 
15/09 21:00
FT 
1 Albinoleffe
Us Pianese 
15/09 21:00
FT 
 Lecco
Robur Siena Ssd 
15/09 21:00
 
 Olbia
Alessandria 
15/09 21:00
 
 Pontedera
Novara 
15/09 23:30
FT 
 Pomigliano
Giana 
15/09 23:30
FT 
 Us Pergolettese
Arezzo 1
15/09 23:30
FT 
 Renate Ac
Como 1
15/09 21:00
FT 
 Imolese
Modena 
15/09 21:00
FT 
 Piacenza
Fermana 
15/09 21:00
FT 
 Sambenedettese
Azy Based Nano Bo 
15/09 21:00
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Reggio Audace 
15/09 23:30
FT 
1 Cesena
Triestina 1
15/09 23:30
FT 
 Padova
Carpi 
15/09 21:00
 
 Catania
Viterbese 
15/09 21:00
 
 Paganese
Virtus Francavilla 1
15/09 21:00
FT 
 Teramo
Cavese 
15/09 21:00
FT 
 Ternana
Ac Monopoli 
15/09 23:30
FT 
 Az Picerno Asd
Avellino 
15/09 21:00
FT 
 Crotone
Empoli 
15/09 21:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Pescara 
16/09 03:00
FT 
 Pisa
Cremonese 
16/09 08:00
FT 
 Waterhouse Fc
Harbour View 
15/09 17:00
FT 
 Yokohama
Omiya Ardija 
15/09 18:00
FT 
 Kagoshima United
Yamagata Montedio 
15/09 14:00
FT 
 Nara Club
Miyazaki 
15/09 16:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Suzuka Unlimited 
15/09 17:00
 
 Yokogawa Musashino
Imabari FC 
16/09 12:00
 
 Veertien Kuwana
Verspah Oita 
16/09 12:00
FT 
 Nagano Futsal
Shriker Osaka Futsal 
15/09 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Roasso Kumamoto 
15/09 12:00
FT 
 Gainare Tottori
SC Sagamihara 
15/09 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Grulla Morioka 
15/09 14:00
FT 
 Fukushima United FC
Giravanz Kitakyushu 
15/09 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Cerezo Osaka U23 
15/09 15:00
FT 
 Blaublitz Akita
Kamatamare Sanuki 
15/09 16:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Fujieda Myfc 
15/09 17:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Yokohama Scc 
15/09 14:00
 
 Inac Kobe (w)
Albirex Niigata (w) 
15/09 14:00
FT 
 Inac Kobe Leonessa Womens
Albirex Niigata (w) 
15/09 16:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Vegalta Sendai (w) 
15/09 14:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
As Harima Albion (w) 
15/09 20:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Taraz 
15/09 20:00
FT 
 Ordabasy
Kaisar Kyzylorda 
15/09 20:00
FT 
 Tobol Kostanai
Okzhetpes 
15/09 21:00
FT 
 FK Aktobe Lento
FK Atyrau 
15/09 21:00
FT 
 Astana
Shakhtyor Karagandy 
15/09 21:00
FT 
 Kairat Almaty
Zhetysu Taldykorgan 
15/09 20:00
FT 
 Kcb
Kisumu All Stars 
15/09 16:00
FT 
 Bucheon 1995
Suwon 
15/09 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Anyang 
15/09 18:00
FT 
 Gwangju
Asan Mugunghwa 
15/09 23:25
FT 
 Yarmouk
Al Shabab Kuw 
16/09 01:35
FT 
 Al-Qadsia
Al Ttadamon 
16/09 01:35
FT 
 Al-Qadsia
Al Ttadamon 
15/09 23:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Spartaks Jurmala 
16/09 00:00
FT 
 Gudja United
Santa Lucia 
16/09 02:00
FT 
 Valletta FC
Floriana 
16/09 02:00
FT 
 Valletta FC
Floriana 
16/09 01:00
FT 
 Toluca
Morelia 
16/09 07:45
FT 
 Santos Laguna
Pachuca 
16/09 01:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Celaya 
15/09 21:00
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Abus Ungheni 
15/09 21:00
FT 
 Olimpia Balti
Real Succes 
15/09 21:30
 
 Mornar
Bokelj Kotor 
15/09 21:30
 
 Arsenal Tivat
Decic Tuzi 
15/09 21:30
 
 Jezero Plav
Drezga 
15/09 21:30
 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Lovcen Cetinje 
15/09 21:30
 
 Ibar Rozaje
Otrant 
16/09 00:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Renaissance Zmamra 
15/09 20:30
FT 
 Twente Enschede Womens
Psv Eindhoven Womens 
15/09 21:00
FT 
 Brattvag
Stjordals Blink 
15/09 21:00
FT 
 Egersunds IK
Levanger 
15/09 21:00
FT 
 IL Hodd
Bryne 
15/09 21:00
FT 
 Kvik Halden
Sola 
15/09 23:00
FT 
 Moss
FK Vidar 
16/09 00:00
FT 
 Arendal
Fredrikstad 1
15/09 19:00
FT 
 Mjolner
Alta 
15/09 22:00
FT 
 Sotra
Fram Larvik 
15/09 22:30
FT 
 Elverum
Senja 
15/09 21:00
FT 
 KFUM Oslo
Skeid Oslo 
15/09 21:00
FT 
 Jerv
Raufoss 
15/09 21:00
FT 
 Nest-Sotra
Tromsdalen UIL 
15/09 21:00
FT 
 Strommen
Start Kristiansand 
16/09 00:00
FT 
 Sogndal
Sandefjord 
16/09 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Notodden FK 
16/09 00:00
FT 
 HamKam
Ullensaker/Kisa IL 
16/09 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Stabaek 
16/09 00:00
FT 
 FK Haugesund
Mjondalen 
16/09 00:00
FT 
 Molde
Tromso IL 
16/09 00:00
FT 
 Stromsgodset
Ranheim IL 
16/09 00:00
FT 
 Viking
Odd Grenland 
16/09 02:00
FT 
 Kristiansund BK
Brann 
15/09 21:30
 
 Oman Club
Al-Suwaiq Club 
15/09 21:30
FT 
 Alrstak
Mrbat 
16/09 04:00
FT 
 Nacional Asuncion
Deportivo Capiata 1
16/09 06:30
FT 
 Olimpia Asuncion
Sportivo San Lorenzo 
16/09 02:30
FT 
 Carlos Manucci
Deportivo Union Comercio 1
16/09 05:00
FT 
 Deportivo Municipal
Sporting Cristal 
15/09 21:00
FT 
 Pogon Szczecin
LKS Lodz 
15/09 23:30
FT 
 Gornik Zabrze
Slask Wroclaw 
15/09 19:05
FT 
 Znicz Pruszkow
Gornik Leczna 
15/09 18:15
FT 
1 Academica Coimbra
CD Nacional 
15/09 23:00
FT 
1 Sporting Covilha
Leixoes 
16/09 01:15
FT 
 Penafiel
CD Mafra 
16/09 01:15
FT 
 Casa Pia Ac
UD Oliveirense 
16/09 00:05
FT 
 Al Duhail Sc
Al Rayyan 
15/09 20:30
FT 
1 Scm Argesul Pitesti
Rapid Bucuresti 
15/09 23:00
FT 
 Politehnica Iasi
Hermannstadt 
16/09 02:00
FT 
 Universitatea Craiova
Steaua Bucuresti 
15/09 19:00
FT 
 Veles
Leningradets 
15/09 22:30
FT 
1 Torpedo Armavir
Chertanovo Moscow 
15/09 23:50
FT 
 Al Hazm
Al-Ettifaq 
16/09 01:10
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al-Fath 
16/09 01:00
FT 
 Karadjordje Topola
Macva Sabac 
16/09 01:00
FT 
 Mladost Lucani
Spartak Subotica 1
15/09 22:30
FT 
 Graficar Beograd
Radnicki Pirot 
16/09 01:00
FT 
 Kolubara
Dinamo Vranje 
16/09 02:00
FT 
 Novi Pazar
Zemun 
16/09 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
Spartak Trnava 1
15/09 20:00
FT 
 NK Triglav Kranj
Domzale 
15/09 22:15
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Publikum Celje 1
16/09 00:00
FT 
 NK Mura 05
Tabor Sezana 
15/09 21:00
 
 Black Leopards
Baroka 
15/09 21:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
Stellenbosch 
15/09 18:00
FT 
 Albacete
Tenerife 
15/09 22:00
FT 
2 Real Oviedo
Elche 
16/09 00:00
FT 
 Zaragoza
Extremadura 
16/09 02:00
FT 
 CD Lugo
Fuenlabrada 
16/09 03:00
FT 
 Sporting de Gijon
Deportivo La Coruna 
15/09 17:30
FT 
 Getafe B
Scr Pena Deportiva 
15/09 18:00
 
 Atletico De Madrid B
Las Palmas Atletico 
15/09 18:00
FT 
 Atletico Baleares
San Sebastian Reyes 1
15/09 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Marino luanco 
15/09 18:00
FT 
1 Sporting De Gijon B
Coruxo 
15/09 18:00
FT 
 UD Melilla
Las Rozas 
15/09 18:00
FT 
 Real Oviedo B
Cf Rayo Majadahonda 
15/09 18:00
FT 
 Ud Ibiza
Pontevedra 
15/09 23:00
FT 
 Racing de Ferrol
Inter De Madrid 
15/09 18:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Haro Deportivo 
15/09 23:00
FT 
 Burgos CF
Calahorra 
16/09 00:00
FT 
 UD Logrones
Cultural Leonesa 
15/09 18:00
FT 
 Cd Ebro
Gimnastic Tarragona 
15/09 18:00
FT 
 Andorra
SD Ejea 
16/09 01:00
FT 
 CD Castellon
UE Olot 
16/09 01:30
FT 
 Sant Andreu
Cerdanyola del Valles 
15/09 18:00
FT 
 Aldaia Womens
Villarreal Womens 
15/09 17:00
FT 
 Granada Cf B
CP Villarrobledo 
15/09 17:00
FT 
1 Sevilla Atletico
Cadiz B 1
15/09 17:30
FT 
 UD Marbella
Merida Ad 
16/09 00:00
FT 
 Murcia
Cd San Fernando Isleno 
16/09 00:00
FT 
 Atletico Sanluqueno
Futbol Club Cartagena 
16/09 00:30
FT 
 Yeclano Deportivo
Cordoba 
16/09 01:00
FT 
 Recreativo Huelva
UCAM Murcia 1
16/09 01:00
FT 
 Linense
Don Benito 
16/09 01:00
FT 
 UD Badajoz
Algeciras 
15/09 21:00
FT 
 Hammarby
IFK Goteborg 
15/09 21:00
FT 
 Hacken
AIK Solna 
15/09 23:30
FT 
 Malmo
IFK Norrkoping 
15/09 19:00
 
 Pitea If Womens
Vaxjo Ff Womens 
15/09 19:00
FT 
1 Vittsjo Gik Womens
Kif Orebro Duff Womens 
15/09 21:00
FT 
 Djurgardens Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
15/09 21:00
 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Rosengard Womens 
15/09 19:00
FT 
 Umea FC
Karlstad BK 
15/09 21:00
FT 
 Akropolis IF
Fc Linkoping City 
15/09 21:00
FT 
1 Bk Forward
Bodens BK 
15/09 21:00
FT 
 Gefle IF
Nykopings BIS 
15/09 21:00
FT 
 IF Sylvia
Tegs Sk 
15/09 22:00
FT 
1 Landskrona BoIS
IK Oddevold 
15/09 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Tvaakers IF 1
15/09 23:00
FT 
 Oskarshamns AIK
IFK Varnamo 
15/09 21:00
FT 
 IK Brage
Dalkurd Ff 
15/09 23:30
FT 
 Norrby IF
Varbergs BoIS FC 
15/09 20:30
FT 
 Stade Nyonnais
Thun 
15/09 22:00
FT 
 Aarau
Sion 
15/09 19:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
BEC Tero Sasana 
15/09 19:00
FT 
 Khonkaen FC
Thailand Honda Fc 
15/09 20:00
FT 
 Ubon Umt United
Rayong 
15/09 20:00
FT 
 Army United
Samut Sakhon 
15/09 19:00
FT 
 Ptt Rayong
Suphanburi 1
15/09 19:00
FT 
 Chiangrai United
Trat 
15/09 20:00
FT 
 PT Prachuap
Chiangmai 
15/09 20:00
FT 
 Chainat
Sukhothai 
15/09 22:00
FT 
1 Ankaragucu
Yeni Malatyaspor 
15/09 22:00
FT 
 Rizespor
Goztepe 
16/09 01:00
FT 
 Denizlispor
Konyaspor 
16/09 01:00
FT 
 Trabzonspor
Genclerbirligi 
15/09 21:30
FT 
 Bursaspor
Osmanlispor 
15/09 21:30
FT 
 Istanbulspor
Giresunspor 
16/09 00:00
FT 
1 Adanaspor
Adana Demirspor 
16/09 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Akhisar Bld.Geng 1
15/09 19:00
FT 
 Illichivets
Olimpic Donetsk 
15/09 22:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Desna Chernihiv 
16/09 00:30
FT 
 Kolos Kovalyovka
Lviv 
16/09 03:00
FT 
 Plaza Colonia
Boston River 
16/09 03:00
FT 
1 Club Atletico Progreso
Rampla Juniors 2
16/09 03:00
FT 
 Danubio FC
Cerro Largo 
16/09 06:00
FT 
 Nacional Montevideo
Liverpool P 
16/09 09:00
FT 
 Seattle Sounders
Washington Crossfire 
16/09 05:00
FT 
 Sacramento Republic
Rio Grande Valley 
16/09 07:00
FT 
 Austin Bold
Reno 1868 
15/09 19:15
FT 
 Kokand 1912
Kuruvchi Bunyodkor 
15/09 21:30
FT 
 Navbahor Namangan
Pakhtakor Tashkent 
15/09 21:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Metallurg Bekobod 
16/09 04:00
FT 
 Deportivo Lara
LALA 
16/09 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Deportivo La Guaira 
16/09 05:00
FT 
 Aragua
Estudiantes Caracas Sc 
16/09 05:00
FT 
 Deportivo Tachira
Carabobo 2
16/09 06:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Atletico Venezuela 
16/09 06:00
FT 
 Zamora Barinas
Portuguesa de Desportos 
15/09 18:00
FT 
 Binh Duong
Song Lam Nghe An 
15/09 18:00
FT 
 Nam Dinh
Tp Ho Chi Minh 
15/09 19:00
FT 
 Thanh Hóa
Than Quảng Ninh 
15/09 20:10
FT 
 Ha Noi FC
Viettel 1
15/09 16:30
FT 
 Bình Định
Binh Phuoc 
15/09 16:30
FT 
 Hue FC
Dak Lak 
15/09 16:30
FT 
 Long An
Đồng Tháp 
15/09 16:30
FT 
 Pho Hien
Ha Tinh 
15/09 16:30
FT 
 Phu Dong
Cần Thơ 
15/09 16:30
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
An Giang 
15/09 22:00
FT 
 Jordan U19
Uzbekistan U19