Live3s Logo

LiveScore 14 Sep 2019

14/09 19:30
FT 
 Liverpool
Newcastle United 
14/09 22:00
FT 
 Brighton
Burnley 
14/09 22:00
FT 
 Manchester United
Leicester City 
14/09 22:00
FT 
1 Sheffield United
Southampton 
14/09 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Crystal Palace 
14/09 22:00
FT 
 Wolves
Chelsea 
15/09 00:30
FT 
 Norwich
Manchester City 
14/09 19:00
FT 
 Real Madrid
Levante 
14/09 22:00
FT 
 Leganes
Villarreal 
15/09 00:30
FT 
 Real Sociedad
Atletico Madrid 
15/09 03:00
FT 
 Barcelona
Valencia 
14/09 21:00
FT 
 Fiorentina
Juventus 
15/09 00:00
FT 
 Napoli
Sampdoria 
15/09 02:45
FT 
 Inter Milan
Udinese 1
14/09 21:30
FT 
 Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen 
14/09 21:30
FT 
 Augsburg
Eintr. Frankfurt 
14/09 21:30
FT 
 Koln
Monchengladbach 
14/09 21:30
FT 
1 Union Berlin
Werder Bremen 1
14/09 21:30
FT 
 Mainz 05
Hertha Berlin 
15/09 00:30
FT 
 RB Leipzig
Bayern Munich 
14/09 23:30
FT 
 PSG
Strasbourg 
15/09 02:00
FT 
 Montpellier
Nice 
15/09 02:00
FT 
 Bordeaux
Metz 
15/09 02:00
FT 
 Stade Brestois
Stade Rennais 
15/09 02:00
FT 
 Dijon
Nimes 
14/09 19:30
FT 
 Fulham
West Bromwich 
14/09 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Birmingham 
14/09 22:00
FT 
 Swansea City
Nottingham Forest 
14/09 22:00
FT 
1 Stoke City
Bristol City 
14/09 22:00
FT 
 Middlesbrough
Reading 
14/09 22:00
FT 
 Hull City
Wigan Athletic 
14/09 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Luton Town 
14/09 22:00
FT 
 Preston North End
Brentford 
14/09 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Millwall 
15/09 00:30
FT 
 AZ Alkmaar
Sparta Rotterdam 
15/09 00:30
FT 
 Ajax Amsterdam
SC Heerenveen 
15/09 01:45
FT 
 VVV Venlo
Groningen 
15/09 02:45
FT 
 PSV Eindhoven
Vitesse Arnhem 
15/09 02:45
FT 
 Utrecht
Emmen 
15/09 00:00
FT 
 Oostende
Standard Liege 
15/09 02:00
FT 
 AS Eupen
Zulte-Waregem 1
15/09 02:00
FT 
 Sint Truidense VV
Red Star Waasland-Beveren 
15/09 02:30
FT 
 Cercle Brugge
Club Brugge 
14/09 23:30
FT 
 Famalicao
Pacos Ferreira 
15/09 02:00
FT 
 Benfica
Gil Vicente 
15/09 04:30
FT 
 Vitoria Guimaraes
Aves 
14/09 19:00
FT 
 Hamilton
Celtic 
14/09 22:00
FT 
 Aberdeen
St. Johnstone 
14/09 22:00
FT 
 Hearts
Motherwell 
14/09 22:00
FT 
 Kilmarnock
Hibernian 
14/09 22:00
FT 
 Glasgow Rangers
Livingston 1
14/09 22:00
FT 
 Ross County
St. Mirren 
14/09 21:30
FT 
 Spartak Moscow
Ural Sr 
15/09 00:00
FT 
 PFC Sochi
Lokomotiv Moscow 
15/09 00:30
FT 
 New York City
San Jose Earthquakes 
15/09 04:00
FT 
 Chicago Fire
Dallas 
15/09 07:00
FT 
 Atlanta United
Columbus Crew 
15/09 07:30
FT 
 Orlando City
New England Revolution 
15/09 07:30
FT 
 Philadelphia Union
Los Angeles 
15/09 07:35
FT 
 Montreal Impact
Cincinnati 1
15/09 10:10
FT 
 Vancouver Whitecaps
Houston Dynamo 
14/09 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Vegalta Sendai 
14/09 17:00
FT 
 Oita Trinita
Shonan Bellmare 
14/09 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Sagan Tosu 
14/09 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Tokyo 
14/09 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Jubilo Iwata 
14/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Matsumoto Yamaga 
14/09 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Sanfrecce Hiroshima 
14/09 16:00
FT 
 Gyeongnam
Ulsan Hyundai Horang-i 
14/09 18:00
FT 
 Daegu
Pohang Steelers 
14/09 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Sangju Sangmu Phoenix 
14/09 16:30
FT 
 Brunei U16
China U16 
14/09 17:00
FT 
 Macau U16
Mongolia U16 
14/09 19:00
FT 
 Timor Leste U16
Vietnam U16 
14/09 20:00
FT 
 Northern Mariana Island U16
Philippines U16 
14/09 22:00
FT 
 Nepal U16
Jordan U16 
15/09 01:00
 
 Kuwait U16
Sri Lanka U16 
15/09 02:30
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Ca Platense 
15/09 02:30
FT 
 CA Brown Adrogue
Instituto 
15/09 02:30
FT 
 Defensores de Belgrano
Gimnasia Jujuy 
15/09 02:30
FT 
 Sarmiento Junin
Villa Dalmine 
15/09 04:05
FT 
 Nueva Chicago
Atletico Atlanta 
15/09 08:20
FT 
 Quilmes
All Boys 
15/09 00:15
FT 
 Arsenal de Sarandi
Union Santa Fe 
15/09 02:30
FT 
 Godoy Cruz
Argentinos Juniors 
15/09 02:30
FT 
 Central Cordoba Sde
Defensa Y Justicia 
15/09 04:45
FT 
 Colon
San Lorenzo 
15/09 07:00
FT 
 CA Huracan
River Plate 
14/09 20:00
FT 
 Shirak
Gandzasar Kapan 
14/09 16:15
FT 
2 Cooma Tigers
Gungahlin United 
15/09 10:30
FT 
 Dandenong Thunder
Fc Bulleen Lions 
14/09 12:45
 
2 Modbury Jets
Cumberland United 
14/09 18:00
FT 
 Campbelltown City SC
Adelaide Comets 
14/09 12:15
FT 
 Perth Glory Am
Perth Sc U20 
14/09 15:00
FT 
 Inglewood United
Perth SC 
14/09 23:00
FT 
 Mattersburg
WSG Wattens 
14/09 23:00
FT 
 Red Bull Salzburg
TSV Hartberg 
14/09 23:00
FT 
 Sturm Graz
LASK Linz 
14/09 20:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Grazer AK 
14/09 22:00
FT 
 Dornbirn
Liefering 
14/09 22:00
FT 
 Standard Sumqayit
Zira 
15/09 00:00
FT 
 Sabah
Gilan Gabala 
14/09 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Neman Grodno 
14/09 23:30
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
15/09 01:45
FT 
 BATE Borisov
Gorodeya 1
14/09 23:00
FT 
 St Gilloise
Oud Heverlee 
15/09 02:30
FT 
 KFCO wilrijk
KVSK Lommel 
15/09 03:00
FT 
 The Strongest
Real Potosi 1
15/09 05:15
FT 
 Aurora
Always Ready 
15/09 07:30
FT 
1 Sport Boys Warnes
Jorge Wilstermann 1
14/09 21:00
FT 
1 Atibaia
EC Sao Bernardo/SP 1
15/09 05:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Taubate 
15/09 04:00
FT 
 Flamengo
Santos 
15/09 06:00
FT 
 Chapecoense
Vasco da Gama 
15/09 06:00
FT 
 Palmeiras
Cruzeiro 
15/09 08:00
FT 
 Ceara
Botafogo 
14/09 22:00
FT 
1 Londrina (PR)
Coritiba (PR) 
15/09 03:30
FT 
1 Vitoria Salvador BA
Guarani 
15/09 06:00
FT 
 Parana
Cuiaba (MT) 
14/09 22:30
FT 
 Botev Plovdiv
CSKA Sofia 
15/09 01:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Etar Veliko Tarnovo 
15/09 08:30
Postp. 
 Brantford Galaxy Sc
Sc Scarborough Ontario 
14/09 23:30
FT 
 Palestino
Coquimbo Unido 1
15/09 02:00
FT 
 Deportes Iquique
Audax Italiano 
15/09 04:30
FT 
 Union Espanola
Universidad de Chile 
14/09 15:30
 
 Heilongjiang Lava Spring
Shijiazhuang Ever Bright 
14/09 17:30
 
 Xinjiang Dabancheng
Hangzhou Greentown 
14/09 19:30
FT 
 Liaoning Whowin
Changchun YaTai 
14/09 19:30
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Nantong Zhiyun 
14/09 19:30
 
 Qingdao Huanghai
Meizhou Hakka 
14/09 19:30
FT 
1 Guizhou Hengfeng
Sichuan Longfor 
14/09 19:30
 
 Shanghai Shenxin
Beijing Beikong 
14/09 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Hebei Hx Xingfu 
14/09 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Tianjin TianHai 
15/09 04:15
FT 
 Union Magdalena
Deportes Tolima 
15/09 06:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Santa Fe 
15/09 06:30
FT 
 La Equidad
Patriotas 
15/09 08:45
FT 
 Atletico Nacional
Cucuta 
15/09 04:00
FT 
 Orsomarso
Fortaleza 
15/09 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Universidad de Costa Rica 
14/09 22:30
FT 
 Zapresic
Slaven Belupo Koprivnica 
15/09 01:00
FT 
 Hnk Gorica
NK Lokomotiva Zagreb 
14/09 23:30
FT 
 APOEL Nicosia
AEL Limassol 
15/09 01:00
FT 
 Apollon Limassol FC
AEP Paphos 
14/09 15:30
FT 
 Slavia Prague B
Sokol Hostoun 
14/09 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Jiskra Domazlice 
14/09 16:15
FT 
 Pardubice
Dukla Praha 
14/09 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Fotbal Trinec 
14/09 19:00
FT 
 Brno
Lisen 
14/09 23:00
FT 
 Prostejov
Sk Slovan Varnsdorf 2
14/09 16:30
AET 
 Pribram U19
Zlin U19 
90min [3-3], Penalty [4-2], Pribram U19 win
14/09 22:30
FT 
 Slovan Liberec
Teplice 
14/09 22:30
FT 
 Mlada Boleslav
Marila Pribram 
15/09 01:00
FT 
 Slavia Praha
Synot Slovacko 
14/09 22:00
FT 
 Fremad Amager
Viborg 
14/09 19:00
FT 
 Vanlose If
Avarta 
15/09 02:00
FT 
 Mushuc Runa
Fuerza Amarilla 1
15/09 04:15
FT 
 Delfin
Barcelona Sporting Club 
15/09 06:30
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Sociedad Deportivo Quito 
14/09 22:00
FT 
 Barnet
Maidenhead United 
14/09 22:00
FT 
 Barrow
Solihull Moors 1
14/09 22:00
FT 
 Chesterfield
Torquay United 
14/09 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Hartlepool United FC 
14/09 22:00
FT 
 Dover Athletic
Chorley 
14/09 22:00
FT 
 Eastleigh
Bromley 
14/09 22:00
FT 
 Harrogate Town
Boreham Wood  
14/09 22:00
FT 
1 Notts County
Halifax Town 
14/09 22:00
FT 
 Stockport County
Aldershot Town 
14/09 22:00
FT 
 Woking
Ebbsfleet United 
14/09 22:00
FT 
 Yeovil Town
AFC Fylde 
15/09 00:20
FT 
 Wrexham
Sutton United 1
14/09 22:00
FT 
 Gateshead
Boston United 
14/09 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Brackley Town 
14/09 22:00
FT 
 Kidderminster
Altrincham 
14/09 22:00
FT 
 AFC Telford United
Chester FC 1
14/09 22:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Spennymoor Town 
14/09 22:00
FT 
 Darlington
York City 
14/09 22:00
FT 
 Guiseley
Hereford 
14/09 22:00
FT 
 Kettering Town
Alfreton Town 
14/09 22:00
FT 
 Kings Lynn
Gloucester City 
14/09 22:00
FT 
 Leamington
Farsley Celtic 
14/09 22:00
FT 
 Southport FC
Blyth Spartans 
14/09 22:00
FT 
 Welling United
Wealdstone 
14/09 22:00
FT 
 St Albans City
Weymouth 
14/09 22:00
FT 
 Tonbridge Angels
Hemel Hempstead Town 
14/09 22:00
 
 Bath City
Eastbourne Borough 
14/09 22:00
 
 Chelmsford City
Chippenham Town 
14/09 22:00
 
 Concord Rangers
Dartford 
14/09 22:00
FT 
1 Dorking
Maidstone United 
14/09 22:00
 
 Dulwich Hamlet
Hungerford Town 
14/09 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Braintree Town 
14/09 22:00
 
 Oxford City
Billericay Town 
14/09 22:00
FT 
 Slough Town
Hampton & Richmond 
14/09 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Sunderland 
14/09 22:00
FT 
 Burton Albion
Coventry 
14/09 22:00
FT 
 Blackpool
Milton Keynes Dons 
14/09 22:00
FT 
 Rotherham United
Bolton Wanderers 
14/09 22:00
FT 
 Southend United
Fleetwood Town 
14/09 22:00
FT 
 Lincoln City
Bristol Rovers 
14/09 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Shrewsbury Town 
14/09 22:00
FT 
 Ipswich
Doncaster Rovers 
14/09 22:00
FT 
 Peterborough United
Rochdale 
14/09 22:00
FT 
 Oxford United
Tranmere Rovers 
14/09 22:00
FT 
 Gillingham
Wycombe Wanderers 
14/09 22:00
FT 
 Walsall
Bradford AFC 
14/09 22:00
 
 Oldham Athletic
Grimsby Town 
14/09 22:00
 
 Crawley Town
Mansfield Town 
14/09 22:00
FT 
 Exeter City
Leyton Orient 
14/09 22:00
FT 
 Salford City
Cheltenham Town 
14/09 22:00
 
 Northampton Town
Newport County 1
14/09 22:00
 
 Stevenage Borough
Carlisle 
14/09 22:00
FT 
 Swindon
Macclesfield Town 
14/09 22:00
FT 
 Port Vale
Plymouth Argyle 
14/09 22:00
FT 
1 Crewe Alexandra
Cambridge United 
14/09 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Morecambe 
14/09 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Colchester United 
14/09 19:30
FT 
 Portsmouth
Norwich City U21 
14/09 19:30
FT 
 Arsenal U23
Leicester City U23 
14/09 20:00
FT 
 Manchester City U23
Wolves U23 
14/09 22:00
FT 
 Liverpool U23
Derby County U23 
14/09 18:00
FT 
 Kuressaare
Paide Linnameeskond 
14/09 21:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Trans Narva 
14/09 18:00
FT 
 Klubi 04
Lahden Reipas 
14/09 20:00
 
 Viikingit
Mp Mikkeli 
14/09 22:00
FT 
 JIPPO
Njs Nurmijarvi 
14/09 22:00
FT 
 Kiffen
Vantaa 
14/09 19:00
FT 
 Jazz Pori
P-iirot 
14/09 20:00
FT 
 Kapa Helsinki
Tampere 
14/09 20:00
FT 
 Eps Espoo
Honka Akatemia 
14/09 20:00
FT 
 Ilves Tampere II
Gnistan 
14/09 20:00
 
 Salon Palloilijat Salpa
Fc Espoo 
14/09 20:00
FT 
 Sjk Akatemia
Vaajakoski 
14/09 20:00
FT 
 Sc Kufu-98
Vps J Akatemia 
14/09 20:00
FT 
 Vifk Vaasa
Gbk Kokkola 
14/09 22:00
FT 
 Lahti
RoPS Rovaniemi 1
14/09 20:00
FT 
 Mypa
Musa 
14/09 20:00
FT 
 Ac Kajaani
KTP Kotka 
14/09 20:00
FT 
2 Jaro
Haka 
14/09 20:00
FT 
 AC Oulu
TPS Turku 
14/09 20:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Tpv Tampere 
14/09 20:45
FT 
 Clermont Foot
Lorient 1
14/09 20:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Bayern Munich (am) 
14/09 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Wurzburger Kickers 
14/09 20:00
FT 
 Sv Meppen
Kaiserslautern 
14/09 20:00
FT 
1 Preuben Munster
Viktoria Koln 
14/09 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Uerdingen 
14/09 20:15
FT 
 Munchen 1860
Carl Zeiss Jena 
14/09 19:00
FT 
1 Hannover 96
Arminia Bielefeld 
14/09 19:00
FT 
 Heidenheimer
Holstein Kiel 
14/09 19:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
VfB Stuttgart 
14/09 17:00
FT 
 Sc Freiburg U19
Mainz U19 
14/09 17:00
FT 
 Ingolstadt U19
Kaiserslautern U19 
14/09 19:00
FT 
 Greuther Furth U19
Hoffenheim U19 
14/09 19:00
FT 
 Eintracht Frankfurt U19
Karlsruher Sc U19 
14/09 20:00
FT 
 Bayern Munich U19
1 Fc Heidenheim U19 
14/09 21:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Ssv Ulm U19 
14/09 17:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Wuppertaler Sv U19 
14/09 19:00
FT 
 Hamburger Sv Ii
Werder Bremen Am 
14/09 20:00
FT 
 Heider Sv
Havelse 
14/09 21:00
FT 
 BSV Rehden
VfB Lubeck 
14/09 22:00
FT 
 Wolfsburg Am
Ssv Jeddeloh 
14/09 19:30
FT 
 VFB Auerbach
FSV Optik Rathenow 
14/09 20:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
08 Homburg 
14/09 20:00
FT 
 Rot Weiss Koblenz
Bahlinger SC 
14/09 20:00
FT 
 Steinbach
Kickers Offenbach 1
14/09 20:00
FT 
 Pirmasens
Sv Elversberg 
14/09 20:00
FT 
 Saarbrucken
Bayern Alzenau 
14/09 20:00
FT 
 Tsg Balingen
Sc Freiburg Am 
14/09 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
VfR Aalen 
14/09 20:00
FT 
 Koln Am
Dortmund(am) 
14/09 20:00
FT 
1 Bonner sc
Bergisch Gladbach 09 
14/09 20:00
FT 
 Tus Haltern
Sv Rodinghausen 
15/09 00:00
FT 
 Atromitos Athens
PAOK Saloniki 
15/09 00:15
FT 
 OFI Crete
Panaitolikos Agrinio 1
15/09 02:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Volos Nfc 
14/09 15:25
FT 
 Atromitos U19
Paok Saloniki U19 
14/09 16:00
 
1 Ofi Crete U19
Panaitolikos U19 
14/09 16:00
 
 Xanthi U19
Asteras Tripolis U19 
15/09 05:00
FT 
 CSD Municipal
Coban Imperial 
15/09 09:00
FT 
 CD Malacateco
Deportivo Sanarate 
15/09 10:00
FT 
 Xelaju MC
Santa Lucia Cotzumalguapa 
15/09 05:30
FT 
 Real De Minas
Real Sociedad Tocoa 
15/09 09:15
FT 
 CD Vida
Honduras Progreso 
15/09 09:15
FT 
 CD Vida
Honduras Progreso 
14/09 14:55
 
 Guangzhou Rf U19
Eastern A.A Football Team 
14/09 17:30
 
 Kitchee
Yuen Long 
14/09 23:00
FT 
 Diosgyor
Zalaegerszegi TE 2
14/09 23:00
FT 
 Budapest Honved
Mol Fehervar 
14/09 23:00
FT 
1 Varda Se
Mezokovesd-Zsory 1
14/09 23:00
FT 
 Puskas Akademia
Kaposvar 
14/09 23:00
FT 
 Ujpesti TE
Debreceni VSC 
15/09 01:30
FT 
1 Paksi SE
Ferencvarosi TC 
15/09 01:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
Hafnarfjordur FH 1
14/09 22:00
FT 
 Fjolnir
Leiknir Reykjavik 
14/09 22:00
FT 
 Umf Afturelding
Vikingur Olafsvik 
14/09 22:00
FT 
 Magni
Throttur 
14/09 22:00
FT 
 Haukar
Keflavik 
14/09 22:00
FT 
 Umf Njardvik
Grotta Seltjarnarnes 
14/09 22:00
FT 
 Fram Reykjavik
Thor Akureyri 
14/09 16:30
FT 
 Madura United
Barito Putera 
14/09 22:30
FT 
 Mashin Sazi
Padideh Mashhad 
14/09 23:15
FT 
 Foolad Khozestan
Sepahan 
15/09 02:30
FT 
2 Longford Town
Bray Wanderers 
15/09 03:00
AET 
1 Derry City
Dundalk 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-6], Dundalk win
14/09 23:00
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
15/09 00:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Sektzia Nes Tziona 1
15/09 00:00
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Raanana 
15/09 01:30
FT 
1 Hapoel Kfar Saba
Maccabi Tel Aviv 
15/09 02:45
FT 
 Ac Monza
Pro Vercelli 
14/09 21:00
FT 
 Cittadella
Trapani 
14/09 21:00
FT 
 Virtus Entella
Frosinone 
14/09 21:00
FT 
 Perugia
Juve Stabia 1
14/09 21:00
FT 
 Ascoli
Livorno 
15/09 00:00
FT 
1 Venezia
Chievo 
14/09 17:00
FT 
 JEF United Ichihara
Mito Hollyhock 
14/09 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Kashiwa Reysol 
14/09 17:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Ryukyu 
14/09 18:00
FT 
 Tochigi SC
Avispa Fukuoka 
14/09 18:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Machida Zelvia 
14/09 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
V-Varen Nagasaki 
14/09 18:00
FT 
 Okayama
Gifu 
14/09 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Tokyo Verdy 
14/09 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Ehime 
14/09 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Maruyasu Industries 
14/09 14:00
 
 Osaka
Mio Biwako Shiga 
14/09 14:00
FT 
 Honda Lock SC
Matsue City 
14/09 17:00
 
 Honda
Sony Sendai 
14/09 16:00
FT 
 Tokyo U23
Thespa Kusatsu Gunma 
15/09 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Roasso Kumamoto 
15/09 12:00
FT 
 Gainare Tottori
SC Sagamihara 
14/09 16:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Iga Kunoichi (w) 
14/09 16:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Iga Kunoichi (w) 
14/09 12:00
FT 
 Shizuoka Sangyo University (w)
Yamato Sylphid Womens 
14/09 12:00
 
 Ehime (w)
B Kyoto (w) 
14/09 16:00
FT 
 Chunnam Dragons
Busan I'Park 
14/09 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Seoul E Land 1
15/09 00:35
FT 
 Al Salmiyah
Al-Arabi Club 
15/09 00:35
FT 
 Al Salmiyah
Al-Arabi Club 
14/09 19:00
FT 
 FK Ventspils
Jelgava 
14/09 21:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Fk Valmiera 
14/09 22:45
FT 
 Riga
Metta/LU Riga 
14/09 20:00
FT 
 Palanga
Kauno Zalgiris 
14/09 20:15
FT 
 Sabah
Pulau Pinang 
14/09 21:00
 
 Perak
Pahang 
14/09 21:00
 
1 Felda United FC
PDRM 1
14/09 21:00
FT 
 Selangor PB
Melaka FC 
15/09 00:00
FT 
 Gzira United
Sliema Wanderers FC 
15/09 00:00
FT 
 Sirens
Hibernians FC 
15/09 02:00
FT 
 Birkirkara FC
Balzan 
15/09 02:15
FT 
 Senglea Athletic
Mosta 
15/09 06:00
FT 
1 Monterrey
Necaxa 
15/09 08:00
FT 
 Leon
Juarez 1
15/09 08:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Atlas 1
15/09 10:00
FT 
1 Club America
Pumas UNAM 
15/09 05:00
FT 
 Cd Albinegros Orizaba
Cd Cruz Azul Hidalgo 
15/09 06:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Zacatepec 
15/09 08:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Loros Universidad 
15/09 10:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Venados 
14/09 21:00
FT 
 Victoria Bardar
Floresti 
15/09 01:45
FT 
 Oss
Go Ahead Eagles 
15/09 09:00
FT 
 Las Sabanas
Managua 
14/09 21:00
FT 
 Institute
Larne 1
14/09 21:00
FT 
 Institute
Larne 
14/09 22:00
FT 
 Ballymena United
Coleraine 2
14/09 22:00
 
 Crusaders FC
Glenavon Lurgan 
14/09 22:00
FT 
 Dungannon Swifts
Cliftonville 
14/09 22:00
FT 
 Linfield FC
Glentoran 
14/09 22:00
FT 
1 Warrenpoint Town
Carrick Rangers 
14/09 22:00
FT 
 Crusaders FC
Glenavon 
14/09 22:00
FT 
 Warrenpoint Town
Carrick Rangers 
14/09 22:00
FT 
 Nardo
Byasen Toppfotball 1
14/09 22:00
FT 
 Oppsal
Grorud IL 
14/09 22:00
FT 
 Floro
Baerum SK 
14/09 22:00
FT 
1 Kjelsas IL
Asker 
14/09 21:30
FT 
 Kongsvinger
Aalesund 
15/09 00:00
FT 
 Rosenborg
Lillestrom 
15/09 04:00
FT 
 Libertad Asuncion
Cerro Porteno 
15/09 06:30
FT 
1 Sol De America
Guarani CA 
15/09 00:00
FT 
 Molinos El Pirata
Alianza Universidad 
15/09 06:45
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Univ. Cesar Vallejo 
15/09 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Em Deportivo Binacional 
14/09 21:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Arka Gdynia 
14/09 23:30
FT 
 Lechia Gdansk
Lech Poznan 1
15/09 02:00
FT 
 Korona Kielce
Wisla Krakow 1
14/09 18:00
FT 
 GD Estoril-Praia
Porto B 
14/09 23:00
FT 
 Varzim
CD Cova Piedade 
15/09 01:15
FT 
 SC Farense
Vilafranquense 
15/09 01:15
FT 
 Feirense
Chaves 
14/09 21:55
FT 
 Al Shahaniya
Al-Wakra 
15/09 00:05
FT 
 Qatar SC
Al-Gharafa 
14/09 16:00
FT 
 Scolar Resita
Voin Tate Numa Glenn 
14/09 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Juventus Bucharest 
14/09 16:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Concordia Chiajna 1
14/09 16:00
FT 
 Csikszereda
Ripensia Timisoara 
14/09 16:30
FT 
 Dunarea Calarasi
Universitaea Cluj 
14/09 19:00
 
1 Politehnica Timisoara
Farul Constanta 
14/09 23:30
FT 
 Chindia Targoviste
Sepsi 
15/09 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Botosani 
14/09 22:00
FT 
 Luceafarul Filiasi Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
14/09 18:00
 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
14/09 19:00
 
 Mfk Cprf Futsal
Norilsky Nickel Futsal 1
14/09 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Volga Olimpiets 
14/09 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Baltika 
14/09 19:00
FT 
 Tom Tomsk
Spartak Moscow II 
14/09 21:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Shinnik Yaroslavl 
14/09 21:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Ska Khabarovsk 
14/09 22:00
FT 
1 Avangard
Mordovia Saransk 
14/09 22:00
FT 
 Rotor Volgograd
Fakel Voronezh 
14/09 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Krasnodar II 
14/09 23:00
FT 
 Khimki
Chayka K Sr 
14/09 23:40
FT 
 Al Hilal
Al Feiha 
14/09 23:40
FT 
 Al Hilal
Al Feiha 
14/09 23:50
FT 
 Abha
Al-Raed 
14/09 23:50
FT 
 Abha
Al-Raed 
15/09 01:35
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Wehda Mecca 
14/09 22:00
FT 
 Ayr Utd
Dundee United 
14/09 22:00
FT 
 Dunfermline
Inverness C.T. 
14/09 22:00
FT 
 Dundee
Alloa Athletic 
14/09 22:00
FT 
 Queen of the South
Greenock Morton 
14/09 22:00
FT 
 Clyde
Stranraer 1
14/09 22:00
FT 
 Dumbarton
Airdrie United 
14/09 22:00
FT 
 Falkirk
Forfar Athletic 
14/09 22:00
FT 
1 Montrose
East Fife 
14/09 22:00
FT 
 Raith Rovers
Peterhead 
14/09 22:00
FT 
 Queens Park
Albion Rovers 
14/09 22:00
FT 
 Brechin City
Cove Rangers 
14/09 22:00
FT 
 Edinburgh City
Annan Athletic 
14/09 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Cowdenbeath 
14/09 22:00
 
 Stirling Albion
Elgin City 1
15/09 00:00
FT 
 Crvena Zvezda
Indjija 
15/09 01:00
FT 
1 Radnik Surdulica
FK Napredak Krusevac 
15/09 01:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
FK Rad Beograd 
15/09 02:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Cukaricki 
15/09 02:30
FT 
 Proleter Novi Sad
Partizan Belgrade 
14/09 22:30
FT 
 Zlatibor
FK Metalac Gornji Milanovac 
14/09 22:30
FT 
 Trajal Krusevac
Backa Backa Palanka 
14/09 22:30
FT 
 Buducnost Dobanovci
Kabel Novi Sad 
14/09 20:00
FT 
 FK Pohronie
Nitra 
15/09 01:00
FT 
 FK Senica
DAC Dunajska Streda 
15/09 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Skf Sered 
15/09 01:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Trencin 1
15/09 01:00
FT 
 Zlate Moravce
MSK Zilina 
15/09 02:15
FT 
 NK Maribor
NK Aluminij 
14/09 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
AmaZulu 
14/09 21:00
 
 Orlando Pirates
Chippa United FC 
15/09 00:30
FT 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Vaidepenas Futsal 
15/09 02:00
FT 
 Paruro Five Foot
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
15/09 02:30
FT 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Catgas Energia Futsal 
14/09 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Cdef Logrono Womens 
14/09 22:00
FT 
 Real Betis Womens
Deportivo La Coruna Womens 
14/09 22:00
FT 
 CD Mirandes
Malaga 
14/09 22:00
FT 
 Numancia
SD Huesca 
15/09 00:30
FT 
 Las Palmas
Almeria 
15/09 02:30
FT 
 Cadiz
Girona 1
15/09 02:30
FT 
 SD Ponferradina
Alcorcon 2
15/09 02:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Union Langreo 
15/09 00:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Valladolid B 
15/09 00:00
FT 
 Athletic Bilbao B
Salmantino 
15/09 00:00
FT 
1 Cd Guijuelo
Alaves B 
15/09 00:00
FT 
 Barcelona B
AE Prat 
15/09 00:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
CF La Nucia 1
15/09 02:00
FT 
 Villarrubia
Talavera De La Reina 
14/09 19:30
FT 
 Orebro
GIF Sundsvall 
14/09 22:00
FT 
1 Ostersunds
Kalmar FF 
14/09 20:00
FT 
 Rynninge IK
Sandvikens IF 
14/09 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Vasalunds IF 
14/09 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
Carlstad United BK 
14/09 20:00
FT 
 Eskilsminne IF
Assyriska Turab Ik Jkp 
14/09 20:00
FT 
 Lunds BK
Kristianstads FF 
14/09 20:00
FT 
 Skovde AIK
Lindome GIF 
14/09 21:00
FT 
 Utsiktens BK
Trollhattan 
14/09 22:00
FT 
 Atvidabergs FF
Torns IF 
14/09 19:30
FT 
 Orgryte
Trelleborgs FF 
14/09 22:00
FT 
 Osters IF
Jonkopings Sodra IF 
14/09 22:00
FT 
2 Syrianska
Ik Frej Taby 
14/09 23:30
FT 
 Kriens
Stade Ouchy 
15/09 00:00
FT 
 Lausanne Sports
Lugano 
15/09 01:00
FT 
 Wil 1900
Zurich 
14/09 18:45
FT 
 Navy
JL Chiangmai United 
14/09 21:00
FT 
 Bangkok Glass
Lampang 
14/09 18:45
FT 
 Ratchaburi FC
Chonburi Shark 
14/09 20:00
FT 
 Muang Thong United
Buriram United 
14/09 21:00
FT 
 Samut Prakan City
Bangkok United 
14/09 22:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Sivasspor 
15/09 01:00
FT 
1 Gazisehir Gaziantep
Besiktas 2
15/09 01:00
FT 
 Antalyaspor
Kayserispor 
14/09 20:30
FT 
 Keciorengucu
Erzurum BB 
15/09 00:00
FT 
 Altinordu
Eskisehirspor 1
15/09 00:00
FT 
 Boluspor
Altay Spor Kulubu 
14/09 19:00
FT 
 PFC Oleksandria
Dnipro 1 
14/09 22:00
FT 
 Karpaty Lviv
Vorskla Poltava 
14/09 22:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Zorya 
15/09 03:00
FT 
 Centro Atletico Fenix
Ca Juventud 
15/09 06:00
FT 
 CA Penarol
Defensor 1
15/09 03:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Portland Timbers 2 
15/09 05:00
FT 
 Swope Park Rangers
North Carolina 
15/09 07:00
FT 
 Pittsburgh Riverhounds
Charleston Battery 
15/09 10:00
FT 
 Orange County Blues Fc
El Paso Locomotive 
15/09 10:30
FT 
 Las Vegas Lights
Fresno 
15/09 10:30
 
 Phoenix Rising
LA Galaxy 2 
15/09 11:25
FT 
 New Mexico United
Colorado Springs Switchbacks 
14/09 21:30
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Nasaf Qarshi 
14/09 21:30
FT 
 AGMK
Dinamo Samarkand 
14/09 23:00
FT 
 Metropolitanos
Estudiantes Merida 
14/09 18:00
FT 
 Hải Phòng
Khanh Hoa 
14/09 18:00
FT 
 Quảng Nam
Da Nang 
14/09 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Hoàng Anh Gia Lai 
14/09 21:30
FT 
 Newtown
Bala Town 
14/09 21:30
FT 
 Caernarfon
Penybont 
14/09 21:30
FT 
1 Airbus
Barry Town Afc 
14/09 21:30
FT 
 Newi Cefn Druids
Carmarthen