Live3s Logo

LiveScore 13 Sep 2019

14/09 03:00
FT 
 Mallorca
Athletic Bilbao 
14/09 02:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Wolfsburg 
14/09 01:00
FT 
 Lille
Angers SCO 
14/09 02:45
FT 
 Amiens
Lyon 
14/09 02:45
FT 
 Derby County
Cardiff City 
14/09 02:30
FT 
 Sporting Charleroi
Genk 
14/09 03:30
FT 
 Vitoria Setubal
Sporting Braga 1
14/09 01:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Arsenal Tula 
13/09 18:30
FT 
 Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus Eight 
13/09 18:30
FT 
1 Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka 
14/09 01:00
FT 
 Khartoum Al Watani
Daring Club Motema Pembe 
14/09 06:10
FT 
 Estudiantes Rio Cuarto
Ferrol Carril Oeste 
14/09 08:10
FT 
 Estudiantes de Caseros
Deportivo Moron 1
14/09 02:30
FT 
 Ca Atlas
Defensores De Cambaceres 
13/09 21:00
FT 
 Colon Reserves
San Lorenzo Reserves 
13/09 21:00
FT 
 Arsenal De Sarandi Reserves
Union Santa Fe Reserves 1
13/09 21:00
FT 
 Banfield Reserves
Ca Talleres De Córdoba Reserves 
13/09 21:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
Ca Patronato Reserves 
13/09 21:00
FT 
 Ca Independiente Reserves
Lanus Reserves 
13/09 21:00
 
 Gimnasia Lp Reserves
Racing Club Reserves 
13/09 21:00
FT 
1 Godoy Cruz Reserves
Argentinos Jrs Reserves 
13/09 21:00
FT 
 Huracan Reserves
River Plate R 
13/09 21:00
 
 Velez Sarsfield Reserves
Atletico Tucuman Reserve 
13/09 20:00
FT 
 Yerevan
Lori Vanadzor 
13/09 23:15
FT 
 Pyunik
Alashkert 
13/09 23:15
FT 
 Urartu
Avan Academy 
13/09 17:45
 
 Eastern Lions Sc
St Albans Saints 
13/09 17:45
 
 Albany Creek
Bayside United 
14/09 00:30
FT 
 SKU Amstetten
SK Vorwarts Steyr 
14/09 01:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Austria Lustenau 
14/09 01:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
Lafnitz 
14/09 01:10
FT 
1 Austria Wien Youth
SV Ried 
14/09 01:10
FT 
 SV Horn
Kapfenberg Superfund 1
14/09 01:30
FT 
 Andelsbuch
Rapid Vienna Youth 
14/09 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
Sv Stripfing Weiden 
14/09 01:00
FT 
 SV Allerheiligen
Sturm Graz Amateur 
14/09 01:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
Tus Bad Gleichenberg 
14/09 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Vocklamarkt 
13/09 20:00
 
 Fk Moik Baku
Keshla 2 
13/09 20:00
 
 Sabail 2
Sabah 2 
13/09 20:00
 
 Fk Kapaz Ganca
Standard Sumgayit 2 
13/09 23:30
FT 
 Al Tadhmon
Bahrain Sc 
13/09 23:30
FT 
 Isa Town
Al Ittifaq 
13/09 23:30
FT 
 Al Ittihad Bhr
Qalali 
13/09 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Minsk 
14/09 02:30
FT 
 Lokeren
Westerlo 
14/09 02:00
FT 
 Anderlecht U21
Kfco Beerschot Wilrijk Reserves 
14/09 02:00
FT 
 Desportivo Brasil Sp
Linense Bra 
14/09 02:00
FT 
1 EC Santo Andre
Inter De Limeira 
14/09 07:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Agua Santa 
13/09 21:00
 
 Vasco Da Gama Youth
Fluminense Rj Youth 
14/09 02:00
FT 
 Red Bull Brasil Youth
Sao Bernardo Youth 
14/09 02:00
FT 
 Gremio Novorizontin Youth
Guarani SP Youth 
14/09 06:15
FT 
 Botafogo Sp
Sao Bento 
14/09 07:30
FT 
1 Oeste FC
Operario Ferroviario Pr 
14/09 08:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Bragantino SP 
13/09 22:30
FT 
 Tsarsko Selo
Lokomotiv Plovdiv 
14/09 01:00
FT 
 Arda
Botev Vratsa 
14/09 09:00
 
 Csc Mississauga
Serbian White Eagles 
14/09 06:30
FT 
 Huachipato
Curico Unido 1
13/09 19:35
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Beijing Guoan 
13/09 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Guangzhou Evergrande 
13/09 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Shanghai SIPG 
14/09 08:30
FT 
 Atletico Bucaramanga
Aguilas Doradas 
14/09 10:00
FT 
 Alajuelense
Guadalupe 
14/09 00:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Istra 1961 
13/09 22:00
 
 Hrvatski Dragovoljac
Bijelo Brdo 
14/09 00:00
FT 
 Pisek
Karlovy Vary Dvory 
14/09 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Chrudim 
14/09 00:00
FT 
 Usti nad Labem
Fk Banik Sokolov 
13/09 19:00
FT 
 Brno U19
Mfk Karvina U19 
14/09 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Opava 
14/09 01:00
FT 
 Skive IK
Fredericia 
14/09 01:00
FT 
1 HIK
B 73 Slagelse 
14/09 01:00
FT 
 Sonderjyske
Horsens 
14/09 09:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Olmedo Riobamba 
13/09 22:00
FT 
 Sd Aucas Reserves
America De Quito Reserves 
14/09 03:00
FT 
 Delfin Sc Reserves
Barcelona Guayaquil Reserves 1
13/09 19:00
FT 
 Tottenham Hotspur U23
Southampton U23 
14/09 02:00
FT 
 Chelsea U23
Brighton U23 
14/09 02:00
FT 
1 Manchester United U23
Fulham U23 1
13/09 20:30
FT 
 Birmingham U23
Coventry U23 
13/09 21:00
FT 
 Barnsley U23
Colchester United U23 
14/09 00:30
FT 
 Flora Tallinn
JK Tallinna Kalev 
13/09 20:00
FT 
 Greece Womens U17
Albania Womens U17 
13/09 23:00
FT 
 Litva U17 (w)
Ireland Womens U17 
13/09 14:00
 
 Nadi
Labasa 
13/09 23:30
FT 
 Kajha
Pk-37 
13/09 23:15
FT 
 Maps Masku
Peimari United 
13/09 23:30
FT 
 Janpa
Fjk 
13/09 23:30
FT 
 Sporting Kristina
Kaik Tepa 
14/09 00:00
FT 
 Hps
Toolon Taisto 
14/09 00:15
FT 
 Cle
Puiu 
14/09 00:15
FT 
 LPS Helsinki
Atlantis Ii 
14/09 00:15
FT 
 Valtti
Herto 
14/09 00:30
FT 
 Kuusysi
Fc Futura 
14/09 00:45
FT 
 Ace
Ps 44 Valkeakoski 
13/09 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
VPS Vaasa 
13/09 23:30
FT 
 HIFK
Kpv 1
14/09 00:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Red Star 93 
14/09 02:00
FT 
 Bastia CA
Cholet So 
14/09 02:00
FT 
 Creteil
Avenir Sportif Beziers 
14/09 02:00
FT 
 Dunkerque
Ajaccio GFCO 
14/09 02:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
US Boulogne 
14/09 02:00
FT 
 Villefranche
Toulon 
14/09 02:00
FT 
 Chamois Niortais
Grenoble 
14/09 02:00
FT 
 ES Troyes AC
Caen 
14/09 02:00
FT 
 Chambly
Auxerre 
14/09 02:00
FT 
 Rodez AF
Le Mans 1
14/09 02:00
FT 
 Guingamp
Nancy 
14/09 02:00
FT 
 Ajaccio
Orleans US 45 
14/09 02:00
FT 
1 Le Havre
Paris Fc 1
14/09 02:00
FT 
 Sochaux
Valenciennes 
13/09 20:00
FT 
1 Baia Zugdidi
Guria Lanchkhuti 
13/09 20:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Shevardeni 
14/09 01:00
FT 
 1. Magdeburg
MSV Duisburg 
14/09 01:15
FT 
 Koln Womens
Turbine Potsdam (w) 
14/09 00:30
FT 
 Greuther Furth
SV Wehen Wiesbaden 
14/09 00:30
FT 
 Karlsruher
SV Sandhausen 
14/09 01:30
FT 
 Hamm United
Tus Osdorf 
13/09 23:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Hannover 96 Am 
14/09 01:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
Berliner Ak 07 
14/09 01:00
FT 
 Astoria Walldorf
Ssv Ulm 1846 
14/09 01:00
FT 
 Sc Verl
Monchengladbach Am 
14/09 01:00
FT 
 VFB Homberg
Fortuna Dusseldorf Ii 1
14/09 01:00
FT 
 SV Lippstadt
RW Essen 
14/09 01:30
FT 
 RW Oberhausen
Wuppertaler Sv 
13/09 20:00
FT 
1 Olympiakos Piraeus U19
Volos Nps U19 
13/09 22:00
 
 Debreceni Vsc U19
Vasas U19 
13/09 22:00
 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Budapest Honved U19 
14/09 01:15
FT 
 Ir Reykjavik Womens
Tindastoll Neisti Womens 
14/09 01:15
FT 
 Grindavik Womens
Haukar Womens 
14/09 01:15
FT 
 Hafnarfjordur (w)
Augnablik Womens 
14/09 01:15
FT 
 Fjolnir Womens
Trottur Reykjavik Womens 
14/09 01:15
FT 
 Ia Akranes (w)
Umf Afturelding (w) 
14/09 04:00
FT 
 Grotta Kria U19
Stjarnan Skinandiu19 
13/09 18:30
 
 Chawnpui
Ramhlun North 
13/09 21:30
FT 
 Chhinga Veng
Venghnuai 
13/09 16:00
FT 
 Martapura
Persis Solo 
13/09 16:30
FT 
 Madura
Mitra Kukar 
13/09 21:30
FT 
 Persiraja Aceh
Psgc Ciamis 
13/09 14:00
FT 
 Acn Muara Badak
Gmc Sportivitas 
13/09 16:00
FT 
 Nostalgia
Ip Gelora Pantai 
13/09 16:00
FT 
1 Harbi Putra
Msa 1
13/09 16:30
FT 
 Semen Padang
Pss Sleman 
13/09 22:45
FT 
 Gol Gohar
Pars Jonoubi Jam 
13/09 13:35
FT 
 Paykan U23
Niroye Zamini U23 
13/09 14:30
FT 
 Baderan Tehran U23
Raad Sorkh U23 
13/09 16:10
FT 
 Olympic Andisheh U23
Oghab Tehran U23 
13/09 18:30
FT 
1 Abi Pooshan U23
Cypress Teresopolis U23 1
13/09 18:30
FT 
 Sorkhpooshan Pakdasht U23
Arvand Charkh Shemiran U23 
13/09 19:30
FT 
 Esteghlal Tehran U23
Naft Iranian U23 
13/09 20:15
FT 
 Mes Kerman U23
Teraktor Sazi U23 
13/09 20:30
FT 
 Moghavemat Tehran U23
Saipa U23 
14/09 02:45
FT 
 Limerick FC
Wexford Youths 
14/09 02:45
FT 
 Cabinteely
Athlone 
14/09 02:45
FT 
1 Drogheda United
Shelbourne 
14/09 02:45
FT 
 Galway United
Cobh Ramblers 1
14/09 02:45
FT 
 Rockmount
College Corinthians 
14/09 02:45
FT 
 Bohemians
Waterford United 
14/09 02:45
FT 
 St. Patrick's
UC Dublin UCD 
14/09 03:00
FT 
 Sligo Rovers
Finn Harps 
13/09 16:00
FT 
 Ms Ironi Kuseife
Ms Hapoel Yeroham 
13/09 17:30
 
1 Hapoel Hod Hasharon
Ironi Beit Dagan 
13/09 17:30
 
 Beitar Ramat Gan
Shimshon Bnei Tayibe 
13/09 17:30
FT 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Bnei Eilat 
13/09 18:00
FT 
 Shimshon Tel Aviv
Hapoel Mahane Yehuda 
13/09 18:30
FT 
 Dimona
Sc Beer Sheva 
13/09 19:30
FT 
 Hapoel Beit Shean
Ihud Bnei Kfar Kara 
13/09 19:30
 
 Beitar Nahariya
Tzeirey Kafr Kana 
13/09 19:30
 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Beitar Ironi Maale Adumim 
13/09 19:30
 
 Beitar Yavne
Ironi Modiin 
13/09 20:00
FT 
 Ms Hapoel Lod
Hapoel Ironi Gedera 
13/09 18:00
 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Maccabi Yavne 
13/09 19:45
FT 
 Hapoel Azor
Sc Maccabi Ashdod 
13/09 19:45
 
 Hapoel Holon Yaniv
Shimshon Kafr Qasim 
13/09 20:00
 
 AS Nordia Jerusalem
Hapoel Bikat Hayarden 
13/09 20:00
Postp. 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Kaukab 
13/09 20:30
 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Herzliya 
13/09 20:30
FT 
 Maccabi Shaarayim
Ironi Or Yehuda 
13/09 20:00
FT 
1 Pescara Youth
Inter Milan U20 
13/09 21:00
 
 Perugia Youth
Pisa Youth 
14/09 03:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Spezia 
14/09 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Maruyasu Industries 
14/09 12:00
FT 
 Shizuoka Sangyo University (w)
Yamato Sylphid Womens 
14/09 12:00
 
 Ehime (w)
B Kyoto (w) 
13/09 18:00
FT 
 Bidco United
Talanta 1
13/09 20:00
 
1 Modern Coast
Shabana 
13/09 20:00
FT 
 Nairobi Star City
Vihiga United 
13/09 20:00
 
 Wu Shuru
Administration Police 
13/09 20:25
 
 St Josephs Youth
Kibera Black Stars 
13/09 17:30
FT 
 Master 7
Lao Army 
14/09 00:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
Suduva 
14/09 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Baltija Panevezys 
13/09 21:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
13/09 21:00
FT 
1 Selangor PKNS
Negeri Sembilan 
13/09 21:00
FT 
1 Terengganu
Kedah 
13/09 21:00
FT 
 Pknp
UiTM 
13/09 21:00
 
 Misc Mifa
Johor 
14/09 01:00
FT 
1 Tarxien Rainbows
Hamrun Spartans 
14/09 01:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Hamrun Spartans 
13/09 23:00
FT 
 Monterrey Womens
Veracruz Womens 
14/09 05:00
FT 
 Queretaro Womens
Tijuana Womens 
14/09 08:00
FT 
1 Puebla
Atletico San Luis 
14/09 10:00
FT 
 Veracruz
Cruz Azul 
14/09 10:06
FT 
1 Club Tijuana
Tigres UANL 1
14/09 06:45
FT 
 Club Tijuana U20
Tigres Uanl U20 1
14/09 08:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Uaem Potros 
14/09 09:05
FT 
 Correcaminos Uat
Csyd Dorados De Sinaloa 1
14/09 01:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
14/09 01:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Vv Alkmaar Womens 
14/09 01:30
FT 
 Zwolle Womens
Ajax Amsterdam Womens 
14/09 02:00
FT 
 NAC Breda
Utrecht Am 1
14/09 02:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Helmond Sport 
14/09 02:00
FT 
1 Den Bosch
NEC Nijmegen 
14/09 02:00
FT 
 Eindhoven
Roda JC Kerkrade 
14/09 02:00
FT 
 SBV Excelsior
Almere City FC 
14/09 02:00
FT 
 Volendam
Dordrecht 90 1
14/09 02:00
FT 
 De Graafschap
Jong Ajax Amsterdam 1
14/09 02:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Az Alkmaar 2 
14/09 02:00
FT 
 MVV Maastricht
Telstar 
13/09 23:00
FT 
 Junkeren
Finnsnes 
13/09 23:00
FT 
 Bodo Glimt 2
IF Floya 
14/09 01:00
FT 
 Bergen Nord
Fana 
14/09 04:30
FT 
 General Diaz
Sportivo Luqueno 
14/09 00:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Wisla Plock 
14/09 02:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Legia Warszawa 1
13/09 23:00
FT 
1 Sokol Kleczew
Pogon Szczecin Ii 
14/09 02:00
FT 
 Benfica B
Academico Viseu 
14/09 01:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
Sporting Braga B 
13/09 21:55
FT 
 Al Khor SC
Al-Ahli Doha 
14/09 00:05
FT 
 Umm Salal
Al-Arabi SC 
13/09 22:30
FT 
 Clinceni
Astra Ploiesti 1
14/09 02:00
FT 
 CFR Cluj
Cs Voluntari 2
13/09 21:30
FT 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
13/09 23:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Znamya Truda 
13/09 23:30
FT 
 Luki Energiya
FK Kolomna 
13/09 17:00
FT 
1 Pfc Sochi Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
13/09 17:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Arsenal Tula Youth 1
13/09 20:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Ural Youth 
13/09 23:50
FT 
 Al Taawon
Al Adalh 
13/09 23:50
FT 
 Dhamk
Al Ittihad Ksa 
13/09 23:50
FT 
 Al Taawon
Al Adalh 
13/09 23:50
FT 
 Dhamk
Al Ittihad Ksa 
14/09 01:35
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Shabab Ksa 
14/09 02:05
FT 
 Arbroath
Partick Thistle 
14/09 00:00
FT 
1 Radnicki Nis
Vojvodina 
13/09 22:30
FT 
 Sindjelic Belgrad
Semendrija 1924 
13/09 23:05
FT 
 Svoboda Peshtera
Kocevje 
13/09 22:00
 
 Fuzinar
Brda 
14/09 00:00
FT 
 NK Rudar Velenje
Ask Bravo Publikum 
14/09 03:00
FT 
1 Rayo Vallecano
Racing de Santander 1
14/09 01:30
FT 
 Cd Madridejos
Cd Tarancon 
14/09 02:00
FT 
 Valle de Egues
Udc Txantrea Kke 
14/09 03:00
FT 
 Arroyo Club Polideportivo
Cd Coria 1
14/09 04:00
FT 
1 UD Ibarra
Cd Vera 
14/09 04:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Panaderia Pulido 
14/09 01:00
FT 
 IK Sirius
Falkenbergs FF 
14/09 01:15
FT 
1 Ifk Lidingo
Taby 
14/09 01:00
FT 
 Karlskrona
Almeboda/linneryd 
14/09 01:30
FT 
 IFK Aspudden-Tellus
Newroz 
14/09 01:00
FT 
 Eslovs Bk
IS Halmia 1
14/09 01:00
FT 
 GAIS
Halmstads 
14/09 01:00
FT 
1 Grasshoppers
Servette 
14/09 02:00
FT 
 Winterthur
St. Gallen 1
13/09 21:00
 
 Simba Sports Club
Mtibwa Sugar 
14/09 01:30
FT 
 Galatasaray
Kasimpasa 
13/09 21:35
 
 Al Ittihad Kalba U19
Al Ahli Dubai U19 
13/09 21:40
FT 
 Ajman Scc U19
Al Jazira Club U19 
13/09 21:00
FT 
 Cs Paulesti
Sc Villa 
13/09 21:30
FT 
 Ura Kampala
Tooro United 
13/09 17:00
 
 Lviv U19
Dynamo Kyiv U19 
14/09 08:30
 
 Houston Dash Womens
Utah Royals Womens 
14/09 04:00
FT 
 Toronto 2
Orlando City u23 
14/09 07:00
FT 
 New York Red Bulls B
Charlotte Independence 
14/09 07:30
FT 
1 Loudoun United
Memphis 901 
14/09 08:00
FT 
 Birmingham Legion
Stlouis Lions 
13/09 21:00
FT 
 Andijan
Sogdiana Jizak 
13/09 21:30
FT 
 Buxoro
Termez Surkhon 
13/09 17:00
FT 
 Phong Phu Ha Nam Womens
TNG Thai Nguyen Womens 
14/09 02:45
FT 
1 Connahs Quay Nomads
Aberystwyth Town 
13/09 18:20
FT 
 Elmina Sharks
Sekondi Hasaacas