Live3s Logo

LiveScore 26 Aug 2019

27/08 02:45
FT 
 Inter Milan
Lecce 1
27/08 01:45
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al-Sadd 
26/08 23:00
FT 
 Ural Sr
PFC Sochi 
26/08 20:00
FT 
 Nigeria Womens U20
Algeria Womens U20 
27/08 00:00
AET 
 Morocco Womens U20
Cameroon Womens U20 
90min [1-1], 120min [1-3], Cameroon Womens U20 win
27/08 02:30
FT 
 Argentino De Merlo
Club Lujan 
27/08 07:30
FT 
 Deportivo Santamarina
Deportivo Riestra 
27/08 08:10
FT 
 Quilmes
Defensores de Belgrano 
27/08 06:00
FT 
 Aldosivi
Atletico Tucuman 
27/08 08:10
FT 
 CA Huracan
Argentinos Juniors 
26/08 21:00
FT 
 Ararat Armenia B
West Armenia 
26/08 21:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Alashkert B Martuni 
26/08 21:00
FT 
 Pyunik B
Masis 
26/08 21:00
FT 
 Junior Sevan
Dilijan 
26/08 21:00
FT 
 Shirak Gjumri B
Urartu B 
26/08 23:15
FT 
1 Ararat Yerevan
Alashkert 
27/08 01:15
FT 
1 Al-Arabi Club
Ittihad Alexandria 
26/08 18:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
Springvale White Eagles 
26/08 23:00
FT 
 Zira
Neftci Baku 
27/08 01:30
FT 
 Standard Liege U21
Gent U21 
27/08 01:30
FT 
 St Truidense Vv U21
Club Brugge Youth 
27/08 01:30
FT 
 Lokeren U21
Royal Antwerp U21 
27/08 01:30
FT 
 Red Star Waasland Beveren U21
Kortrijk U21 
27/08 01:30
FT 
 As Eupen U21
Cercle Brugge U21 
27/08 02:00
FT 
 Oud Heverlee Leuven U21
Genk U21 
27/08 02:00
FT 
 Kv Mechelen U21
Anderlecht U21 
27/08 02:00
FT 
 Westerlo U21
Kv Oostende U21 
27/08 02:00
FT 
 Lommel Sk U21
Roeselare U21 
27/08 02:00
FT 
 Excelsior Virton U21
Excelsior Mouscron U21 1
27/08 02:15
FT 
 St Gilloise U21
Zulte Waregem U21 
27/08 02:15
FT 
 Beerschot Wilrijk U21
Royal Charleroi U21 
26/08 23:45
FT 
 Perolas Negras Youth
Queimados U20 
26/08 23:45
FT 
 Bela Vista U20
Santa Cruz Rj U20 
27/08 07:00
FT 
 Botafogo
Chapecoense 
26/08 23:00
FT 
1 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Cska 1948 Sofia 
27/08 07:30
FT 
 Santiago Wanderers
Deportes Santa Cruz 
27/08 09:00
FT 
 Deportes Tolima
CD Jaguares 1
27/08 07:00
FT 
 Deportivo Pereira
Bogota 
27/08 08:30
FT 
1 Boyaca Chico
Cortulua 
27/08 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Ethnikos Achnas 
27/08 01:00
FT 
 Horsens
Aalborg BK 
27/08 08:15
FT 
 Independiente Jose Teran
Fuerza Amarilla 
26/08 22:00
FT 
 AFC Fylde
Harrogate Town 
26/08 22:00
FT 
 Aldershot Town
Sutton United 
26/08 22:00
FT 
 Barnet
Torquay United 
26/08 22:00
FT 
 Barrow
Halifax Town 
26/08 22:00
FT 
1 Boreham Wood
Ebbsfleet United 
26/08 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Yeovil Town 
26/08 22:00
FT 
1 Dover Athletic
Woking 
26/08 22:00
FT 
 Hartlepool United FC
Wrexham 1
26/08 22:00
FT 
 Maidenhead United
Bromley 
26/08 22:00
FT 
 Notts County
Chorley 1
26/08 22:00
FT 
 Stockport County
Chesterfield 
26/08 22:00
FT 
 Alfreton Town
Southport FC 
26/08 22:00
FT 
 Boston United
Altrincham 
26/08 22:00
FT 
 Brackley Town
Gloucester City 
26/08 22:00
FT 
 Chester FC
Hereford 
26/08 22:00
FT 
 Farsley Celtic
Kings Lynn 
26/08 22:00
FT 
 Kettering Town
Kidderminster 
26/08 22:00
FT 
 AFC Telford United
Leamington 
26/08 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Spennymoor Town 
26/08 22:15
FT 
 Blyth Spartans
Guiseley 
26/08 22:15
FT 
 Darlington
Bradford Park Avenue 
26/08 22:15
FT 
 York City
Gateshead 
26/08 22:00
FT 
 St Albans City
Concord Rangers 
26/08 22:00
 
 Bath City
Oxford City 
26/08 22:00
FT 
 Braintree Town
Dorking 
26/08 22:00
 
 Dulwich Hamlet
Slough Town 
26/08 22:00
 
 Hampton & Richmond
Chippenham Town 
26/08 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Eastbourne Borough 
26/08 22:00
 
 Hemel Hempstead Town
Billericay Town 
26/08 22:00
 
 Hungerford Town
Dartford 
26/08 22:00
FT 
 Maidstone United
Chelmsford City 
26/08 22:00
FT 
 Welling United
Tonbridge Angels 
26/08 22:00
FT 
 Weymouth
Wealdstone 
26/08 22:00
FT 
 Scarborough
South Shields 
26/08 22:00
FT 
 Grantham Town
Basford Utd 
26/08 22:00
FT 
 Hyde United
Buxton FC 
26/08 22:00
FT 
 Matlock Town
Gainsborough Trinity 
26/08 22:00
FT 
 Mickleover Sports
Stafford Rangers 
26/08 22:00
FT 
 Nantwich Town
Witton Albion 1
26/08 22:00
FT 
1 Warrington Town AFC
Bamber Bridge 1
26/08 22:00
FT 
 Whitby Town
Morpeth Town 
26/08 22:00
FT 
 Ashton United
Stalybridge Celtic 
26/08 22:00
FT 
 Lancaster City
Atherton Collieries 
26/08 22:00
FT 
 Radcliffe Borough
Fc United Of Manchester 
26/08 22:00
FT 
 Worthing
Bognor Regis Town 
26/08 22:00
FT 
 Kingstonian
Bishop's Stortford 
26/08 22:00
FT 
 Folkestone
Merstham 1
26/08 22:00
FT 
 Wingate Finchley
Haringey Borough 
26/08 22:00
FT 
 Enfield Town
Potters Bar Town 
26/08 22:00
FT 
 Brightlingsea Regent
AFC Hornchurch 
26/08 22:00
FT 
 Carshalton Athletic
Leatherhead 
26/08 22:00
FT 
 Cheshunt
Corinthian Casuals 
26/08 22:00
FT 
 East Thurrock United
Bowers Pitsea 
26/08 22:00
FT 
1 Lewes
Horsham 
26/08 22:00
FT 
 Cheshunt
Corinthian Casuals 
26/08 22:00
FT 
 East Thurrock United
Bowers Pitsea 
26/08 22:00
FT 
 Enfield Town
Potters Bar Town 
26/08 22:00
FT 
 Folkestone Invicta
Merstham 
26/08 22:00
FT 
 Kingstonian
Bishop's Stortford 
26/08 22:00
FT 
 Lewes
Horsham 
26/08 22:00
FT 
 Wingate Finchley
Haringey Borough 
26/08 22:00
FT 
 Worthing
Bognor Regis Town 
26/08 22:00
FT 
 Walton Casuals
Harrow Borough 
26/08 22:00
FT 
 Taunton Town
Tiverton Town 
26/08 22:00
FT 
 Hendon
Chesham United 
26/08 22:00
FT 
 Beaconsfield Sycob
Metropolitan Police 
26/08 22:00
FT 
 Blackfield Langley
Dorchester Town 
26/08 22:00
FT 
 Hartley Wintney
Gosport Borough 
26/08 22:00
FT 
 Hayes&Yeading
Farnborough Town 
26/08 22:00
FT 
 Merthyr Town
Swindon Supermarine 
26/08 22:00
FT 
 Poole Town
Wimborne Town 
26/08 22:00
FT 
 Salisbury City
Yate Town 
26/08 22:00
FT 
 Truro City
Weston Super Mare 
26/08 22:00
FT 
 Beaconsfield Town
Metropolitan Police 
26/08 22:00
FT 
 Blackfield Langley
Dorchester Town 
26/08 22:00
FT 
 Hayes&Yeading
Farnborough Town 
26/08 22:00
FT 
 Hendon
Chesham United 
26/08 22:00
FT 
 Salisbury City
Yate Town 
26/08 22:00
FT 
 Taunton Town
Tiverton Town 
26/08 22:00
FT 
 Truro City
Weston Super Mare 
26/08 22:00
FT 
 Walton Casuals
Harrow Borough 
27/08 02:00
FT 
 Southampton U23
Liverpool U23 
27/08 02:00
FT 
 Stoke City U23
Fulham U23 
26/08 20:00
FT 
 Colchester United U23
Burnley U23 
26/08 20:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Sheffield United U23 
26/08 21:00
FT 
 Millwall U23
Nottingham Forest U23 
26/08 22:00
FT 
 Lowestoft Town
Royston Town 
26/08 22:00
FT 
 Banbury United
Barwell 1
26/08 22:00
FT 
 Rushden&Diamonds
St Ives Town 1
26/08 22:00
FT 
 Alvechurch
Redditch United 
26/08 22:00
FT 
 Biggleswade Town
Peterborough Sports 
26/08 22:00
FT 
 Coalville
Nuneaton Town 
26/08 22:00
FT 
 Needham Market
Leiston 
26/08 22:00
FT 
 Rushall Olympic
Stratford Town 
26/08 22:00
FT 
 Stourbridge
Bromsgrove Rovers 
26/08 22:00
FT 
 Tamworth
Hednesford Town 
26/08 22:00
FT 
 Rushden&Diamonds
St Ives Town 
26/08 22:00
FT 
 Alvechurch
Redditch United 
26/08 22:00
FT 
 Banbury United
Barwell 
26/08 22:00
FT 
 Biggleswade Town
Peterborough Sports 
26/08 22:00
FT 
 Coalville Town
Nuneaton Town 
26/08 22:00
FT 
 Lowestoft Town
Royston Town 
26/08 22:00
FT 
 Needham Market
Leiston 
26/08 22:00
FT 
 Rushall Olympic
Stratford Town 
26/08 22:00
FT 
 Stourbridge
Bromsgrove Sporting 
26/08 22:00
FT 
 Tamworth
Hednesford Town 
26/08 23:30
FT 
 Rops 2
Vps J Akatemia 
26/08 23:30
FT 
 Pave
Lehpa Kontiolahti 
26/08 23:30
FT 
 Inter Turku
Kpv 
27/08 02:45
FT 
 Guingamp
Valenciennes 
26/08 21:00
FT 
 Kolkheti Poti
Telavi 
27/08 01:00
FT 
 Fsv Zwickau
Kaiserslautern 
27/08 02:30
FT 
1 St. Pauli
Holstein Kiel 
27/08 02:00
FT 
1 Hafnarfjordur FH
Breidablik 
27/08 03:15
FT 
1 Fylkir
HK Kopavog 
27/08 03:15
FT 
 Valur
Stjarnan 
26/08 16:35
FT 
 Ps Batam
Ps Putra Kundur 1
26/08 17:00
FT 
 Muba United
Ps Palembang 
26/08 15:00
FT 
1 Persipura Jayapura U20
Pusamania Borneo U20 
27/08 02:30
FT 
 Firhouse Clover
Inchicore Athletic 
27/08 02:30
FT 
 Leixlip United
Dunboyne Afc 
27/08 02:45
FT 
 Dundalk
UC Dublin UCD 
27/08 02:45
FT 
 Novara
Juventus U23 
27/08 03:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Frosinone 
26/08 18:30
FT 
 Gwangju
Daejeon Citizen 
26/08 19:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Suwon 
26/08 18:00
FT 
 Busan Sangmu womens
Hyundai Steel Redangels womens 
26/08 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto womens
Gyeongju Womens 
26/08 18:00
FT 
 Hwacheon Kspo Womens
Suwon Fcm womens 
26/08 18:00
FT 
1 Seoul Amazones womens
Changnyeong Womens 
26/08 18:00
FT 
 Busan Sangmu womens
Hyundai Steel Redangels womens 
27/08 02:00
FT 
 Progres Niedercorn
F91 Dudelange 1
27/08 07:00
FT 
 Club America Womens
Tijuana Womens 1
27/08 08:00
 
 Pachuca Womens
Cruz Azul Womens 
27/08 09:00
 
 Tigres Womens
Monterrey Womens 
27/08 09:00
FT 
 Saint Louis Athletica Womens
Queretaro Womens 
27/08 10:00
FT 
 Chivas Guadalajara Womens
Juarez Womens 
27/08 10:00
 
 Santos Laguna Womens
Atlas Womens 
27/08 06:00
FT 
 Ua Zacatecas
Estudiantes Tecos 
27/08 02:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
MVV Maastricht 
26/08 20:00
FT 
 Emmen Reserves
Groningen Reserves 
26/08 20:00
FT 
 Feyenoord Reserve
De Graafschap R 
27/08 00:30
FT 
 Fortuna Sittard Reserve
Rkc Waalwijk Reserve 
27/08 00:30
FT 
 Cambuur Reserve
Go Ahead Eagles Reserve 
27/08 00:30
FT 
 Dordrecht Reserve
Nac Breda Reserve 
27/08 00:30
FT 
 Eindhoven Reserves
Den Bosch Youth 
27/08 00:30
FT 
 Nec Nijmegen Am
Roda Jc Kerkrade Reserve 
27/08 00:30
FT 
 Jong Zwolle Reserve
Sc Heerenveen 2 
27/08 00:30
FT 
 Vitesse Arnhem Am
Twente Enschede Am. 
27/08 00:30
FT 
 Vvv Venlo Reserve
Willem Ii Reserves 
27/08 01:00
FT 
 Odd Grenland B
Grorud IL 
26/08 21:00
FT 
 Sparta Sarpsborg B
Aalesund B 
26/08 23:00
FT 
 Rosenborg B
Raufoss Il B 
27/08 00:00
FT 
 Melhus
Kongsvinger Il B 1
27/08 00:00
FT 
 Brodd
Bryne B 
27/08 00:00
FT 
 Stromsgodset B
Sogndal B 
27/08 01:00
FT 
 Tonsberg
Mjondalen If B 
27/08 01:00
FT 
 Ray Heim B Team
Steinkjer 
27/08 01:00
FT 
 Start Kristiansand B
Mandalskameratene 
27/08 01:00
FT 
 Os Turn Fotball
Brann B 
27/08 01:00
FT 
 Bodo Glimt
Valerenga 
27/08 07:00
FT 
1 Nacional Asuncion
Cerro Porteno 
26/08 20:00
FT 
 Olimpia Asuncion Reserves
Deportivo Santani Reserves 
26/08 20:00
FT 
 Club General Diaz Reserves
Libertad Asuncion Reserves 1
27/08 09:00
FT 
 Sport Boys
Univ. Cesar Vallejo 
27/08 00:00
FT 
1 Pogon Szczecin
Wisla Plock 
27/08 03:00
FT 
 Felgueiras
Lusitania Lourosa 
27/08 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Hermannstadt 
26/08 15:00
FT 
 Ural Youth
Pfc Sochi Youth 
26/08 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Rotor Volgograd 
26/08 21:00
FT 
 Dundee U20
Celtic U20 
26/08 21:00
FT 
 St Johnstone U20
Queen Of South U20 
27/08 02:45
FT 
 Airdrieonians Reserves
East Kilbride Reserves 
27/08 02:45
FT 
 Albion Reserves
Ayr United Reserve 
26/08 23:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Graficar Beograd 
27/08 01:00
FT 
 Falkenbergs FF
Hammarby 
27/08 01:00
FT 
 IFK Goteborg
Kalmar FF 
27/08 01:00
FT 
 GIF Sundsvall
Elfsborg 
27/08 01:00
FT 
1 Trollhattan
Ljungskile SK 
27/08 01:30
FT 
 Afk Linkoping
Assyriska If I Norrkoping 
27/08 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
Varbergs BoIS FC 
27/08 01:00
FT 
 Norrby IF
IK Brage 
26/08 14:50
FT 
 Army United U19
Bangkok Christian College U19 
26/08 16:55
FT 
 Muang Thong United U19
Bangkok United U19 
27/08 01:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Genclerbirligi 2
27/08 01:00
FT 
 Istanbulspor
Altay Spor Kulubu 
26/08 23:15
FT 
1 Hatta
Al-Wasl 
27/08 00:00
FT 
1 Dnipro 1
Lviv 
26/08 22:15
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Lokomotiv Tashkent 
26/08 22:15
FT 
 Metallurg Bekobod
Navbahor Namangan 
26/08 21:30
FT 
 Cwmbran Celtic
Llantwit Major 
26/08 21:30
 
 Barry Town Afc
Bala Town 
26/08 21:30
FT 
 Aberystwyth Town
The New Saints 
26/08 21:30
FT 
 Barry Town Afc
Bala Town 
26/08 21:30
FT 
 Caernarfon
Newi Cefn Druids 
26/08 21:30
FT 
 Cardiff Metropolitan University
Airbus 
26/08 21:30
FT 
 Connahs Quay Nomads
Carmarthen 
26/08 21:30
FT 
 Newtown
Penybont 
26/08 14:00
FT 
 Kazakhstan U16
Tajikistan U17 
26/08 14:30
FT 
 Maccabi Tamra
Ms Daburiya Osama 
26/08 18:00
FT 
 Kazakhstan U17
Lithuania U17 
27/08 00:00
FT 
 Olympiakos N
Onisilos Sotiras