Live3s Logo

LiveScore 25 Aug 2019

25/08 21:00
FT 
 Bournemouth
Manchester City 
25/08 23:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Newcastle United 
25/08 23:30
FT 
 Wolves
Burnley 
25/08 23:00
FT 
 Alaves
Espanyol 
25/08 23:00
FT 
 Mallorca
Real Sociedad 
26/08 01:00
FT 
 Leganes
Atletico Madrid 
26/08 03:00
FT 
 Barcelona
Real Betis 
26/08 00:00
FT 
 Udinese
AC Milan 
26/08 02:45
FT 
 AS Roma
Genoa 
26/08 02:45
FT 
 Cagliari
Brescia 
26/08 02:45
FT 
1 Hellas Verona
Bologna 
26/08 02:45
FT 
 Torino
Sassuolo 
26/08 02:45
FT 
 Sampdoria
Lazio 
26/08 02:45
FT 
 Spal
Atalanta 
25/08 21:30
FT 
 RB Leipzig
Eintr. Frankfurt 
26/08 00:00
FT 
 Hertha Berlin
Wolfsburg 
25/08 21:00
FT 
1 AS Monaco
Nimes 
25/08 23:00
FT 
1 Strasbourg
Stade Rennais 
26/08 03:00
FT 
 PSG
Toulouse 
25/08 21:00
FT 
 Evesham United
Harefield United 
25/08 22:00
FT 
 Cray Wanderers
Hythe Town 
25/08 22:00
FT 
 Romania
Ware 
25/08 19:00
FT 
 Swansea City
Birmingham 
25/08 18:15
FT 
 RKC Waalwijk
ADO Den Haag 1
25/08 20:30
FT 
 Utrecht
VVV Venlo 
25/08 22:45
FT 
 Zwolle
Sparta Rotterdam 
26/08 00:00
FT 
1 Standard Liege
Kortrijk 
26/08 02:00
FT 
 Mouscron Peruwelz
AS Eupen 
25/08 23:00
FT 
 Santa Clara
Belenenses 
25/08 23:00
FT 
 Maritimo
Desportivo de Tondela 
26/08 01:30
FT 
 Portimonense
Sporting Lisbon 
26/08 03:30
FT 
 Gil Vicente
Sporting Braga 
26/08 04:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Famalicao 
25/08 19:15
FT 
 St. Mirren
Glasgow Rangers 
25/08 22:00
FT 
 Celtic
Hearts 
25/08 21:30
FT 
 CSKA Moscow
Akhmat Grozny 
26/08 00:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Spartak Moscow 
26/08 00:00
FT 
 FK Rostov
Rubin Kazan 
26/08 02:30
FT 
 Arsenal Tula
Gazovik Orenburg 
26/08 06:15
FT 
 Cincinnati
Columbus Crew 
26/08 08:25
FT 
 Dallas
Houston Dynamo 
26/08 10:40
FT 
 Los Angeles
LA Galaxy 
25/08 18:00
FT 
1 Pohang Steelers
Incheon United 
25/08 18:00
FT 
 Jeju United
Seoul 
26/08 00:00
FT 
 Deportivo Armenio
UAI Urquiza 
26/08 01:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Belgrano 
26/08 02:30
FT 
 All Boys
CA Brown Adrogue 
26/08 02:30
FT 
 Almagro
Gimnasia Mendoza 
26/08 03:00
FT 
 Ca Platense
Estudiantes Rio Cuarto 
26/08 03:00
FT 
 San Martin Tucuman
Villa Dalmine 
25/08 22:00
FT 
 Godoy Cruz
Estudiantes 
26/08 00:15
FT 
 Union Santa Fe
Lanus 
26/08 04:45
FT 
1 River Plate
Talleres Cordoba 
26/08 07:00
FT 
 CA Banfield
Boca Juniors 1
25/08 21:00
FT 
 Shirak
Pyunik 1
25/08 23:00
FT 
 Yerevan
Avan Academy 
25/08 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Brisbane Roar Am 
25/08 12:00
FT 
 South Hobart
Riverside Olympic 
25/08 13:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
North Geelong Warriors 
25/08 13:15
 
 Box Hill United Sc
Murray United 
25/08 13:00
FT 
 Port Melbourne Sharks
Dandenong City Sc 
25/08 13:00
 
 Bentleigh Greens
Avondale Heights 
25/08 13:00
FT 
 Altona Magic
Pascoe Vale Sc 
25/08 13:00
 
 Oakleigh Cannons
Green Gully Cavaliers 1
25/08 13:00
 
 South Melbourne
Heidelberg United 
25/08 13:00
 
 Hume City
Kingston City 
25/08 13:00
 
 Dandenong Thunder
Melbourne Knights 
25/08 14:00
 
 Taringa Rovers
Brisbane Knights 
25/08 23:00
FT 
 TSV Hartberg
Austria Wien 1
25/08 23:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Trenkwalder Admira 
25/08 23:00
FT 
 Sturm Graz
WSG Wattens 
25/08 16:30
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Blau Weiss Linz 
25/08 19:00
FT 
 Bergheim/hof Womens
Vorderland Womens 
25/08 22:45
FT 
 Sabah
FK Inter Baku 1
26/08 01:00
FT 
 Qarabag
Gilan Gabala 
25/08 21:00
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
25/08 21:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Gorodeya 
25/08 23:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Gomel 
26/08 01:45
FT 
 BATE Borisov
Slavia Mozyr 
25/08 22:00
FT 
 Kfc Duffel
Royal Knokke 
25/08 22:00
FT 
 Royal Cappellen
Vigor Wuitens Hamme 1
25/08 22:00
FT 
 Rus Rebecquoise
Tilleur Saint Gilles 1
25/08 22:00
FT 
 Francs Borains
Torhout 
25/08 22:00
FT 
 Ronse
Olympia Wijgmaal 
25/08 22:15
AET 
 Rupel Boom
Vosselaar 
90min [2-2], 120min [4-2], Rupel Boom win
26/08 03:00
FT 
 Aurora
Bolivar 
26/08 03:00
FT 
 The Strongest
Jorge Wilstermann 
26/08 05:15
FT 
1 Nacional Potosi
Oriente Petrolero 
26/08 03:00
FT 
 Vasco da Gama
Sao Paulo 1
26/08 03:00
FT 
1 Goias
Internacional RS 
26/08 03:00
FT 
 Santos
Fortaleza 
26/08 06:00
FT 
 Ceara
Flamengo 
26/08 06:00
FT 
1 Avai
Corinthians 1
26/08 06:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Cruzeiro 
25/08 22:00
FT 
 America Mineiro
Guarani 
25/08 23:00
FT 
 Dunav Ruse
CSKA Sofia 
26/08 01:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Slavia Sofia 1
26/08 03:30
FT 
 Forge
Cavalry 
26/08 06:00
FT 
 Fc Edmonton
York 9 
26/08 07:00
FT 
 Sc Waterloo
Vorkuta 
26/08 08:00
FT 
 San Luis Quillota
Huadiwei Sub 
26/08 00:00
FT 
 Deportes Iquique
Universidad de Concepcion 
26/08 03:00
FT 
 Universidad de Chile
Univ. Catolica 
26/08 05:30
FT 
 Huachipato
Csd Antofagasta 
25/08 19:35
FT 
 Wuhan Jianghan Womens
Changchun Rcb Womens 
25/08 19:35
FT 
 Shanghai Rcb Womens
Jiangsu Suning Womens 
26/08 02:45
FT 
1 Patriotas
Atletico Bucaramanga 
26/08 04:45
FT 
 Alianza Petrolera
Atletico Huila 
26/08 06:00
FT 
 Atletico Nacional
Dep.Independiente Medellin 
26/08 06:45
FT 
 Aguilas Doradas
Santa Fe 
26/08 08:45
FT 
 America de Cali
Envigado 
26/08 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Ad Grecia 
26/08 05:00
FT 
 Guadalupe
Jicaral 
26/08 05:05
FT 
 Limon
Deportivo Saprissa 
26/08 05:55
FT 
 Perez Zeledon
Universidad de Costa Rica 
25/08 22:00
 
 Zapresic
NK Lokomotiva Zagreb 
25/08 22:00
FT 
 Zapresic
NK Lokomotiva Zagreb 
26/08 00:00
FT 
 Hnk Gorica
Istra 1961 
26/08 02:00
FT 
 ZNK Osijek
Hajduk Split 
26/08 00:00
FT 
 AEL Limassol
Anorthosis Famagusta FC 
25/08 16:00
FT 
 Pribram B
Motorlet Praha 
25/08 16:15
FT 
 Admira Praha
Plzen B 
25/08 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Fk Mas Taborsko 
25/08 21:30
FT 
 Sokol Hostoun
Stechovice 
25/08 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Sk Slovan Varnsdorf 1
25/08 23:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Usti nad Labem 
25/08 16:15
FT 
 Sigma Olomouc B
Uhersky Brod 
25/08 16:30
FT 
 Zlin B
Vyskov 
25/08 22:30
FT 
 Mlada Boleslav
Budejovice 1
25/08 22:30
FT 
 Viktoria Plzen
Opava 
26/08 01:00
FT 
 Slovan Liberec
Sparta Praha 
25/08 19:45
FT 
 Hvidovre IF
Roskilde 
25/08 20:00
FT 
 Fredericia
Kolding IF 
25/08 20:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fremad Amager 
25/08 21:00
FT 
 Vejle
Skive IK 
25/08 21:00
FT 
 Viborg
Nykobing Falster 
25/08 18:00
FT 
 Lyngby
Randers 
25/08 20:00
FT 
 Esbjerg FB
Silkeborg IF 
25/08 22:00
FT 
 Sonderjyske
Midtjylland 
26/08 00:00
FT 
 Brondby
Aarhus AGF 
26/08 02:00
FT 
 Kobenhavn
Nordsjaelland 
26/08 03:45
FT 
 Guayaquil City
Mushuc Runa 
26/08 06:00
FT 
 Macara
Emelec 
25/08 21:00
FT 
 Arsenal Womens
Tottenham Hotspur Womens 
25/08 19:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Crystal Palace Womens 
25/08 20:00
FT 
 Charlton Athletic Womens
Lewes Womens 
25/08 21:00
FT 
 Blackburn Rovers Womens
London Bees Womens 
25/08 21:00
FT 
 Sheffield United Womens
Leicester City Womens 
25/08 22:00
FT 
 London City Lionesses Womens
Aston Villa Womens 
25/08 23:30
FT 
 Klubi 04
Sudet 
25/08 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Vantaa 
25/08 23:30
FT 
 Kapa Helsinki
Kaapo[kaarinan Pojat] 
25/08 23:30
FT 
 Grifk
Eps Espoo 
25/08 20:00
FT 
1 Sc Kufu-98
Vaajakoski 
25/08 23:30
FT 
 Kajha
Gbk Kokkola 
25/08 23:30
FT 
 Oulun Ls
Pk-37 
25/08 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
SJK Seinajoki 1
25/08 23:30
FT 
 RoPS Rovaniemi
Lahti 1
25/08 21:00
 
 Amiens U19
Orleans Us 45 U19 
25/08 21:00
FT 
 Evreux U19
Lille U19 
25/08 21:00
FT 
 Nantes U19
Laval U19 
25/08 21:00
FT 
 Niort U19
Angers Sco U19 
25/08 21:00
 
1 Tours U19
Chateauroux U19 1
25/08 17:00
FT 
 Saint Etienne U19
Colomiers U19 
25/08 20:45
FT 
 PSG Womens
Asj Soyaux Womens 
25/08 21:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne U19
Metz U19 
25/08 21:00
FT 
 Montceau U19
Strasbourg U19 1
25/08 19:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
MSV Duisburg 
25/08 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Hallescher 
25/08 20:00
FT 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Wolfsburg womens 
25/08 20:00
FT 
 Sc Sand (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
25/08 20:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Sc Freiburg (w) 
25/08 20:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Ff Usv Jena (w) 
25/08 19:30
FT 
 Heidenheimer
SV Sandhausen 
25/08 19:30
FT 
 Karlsruher
Hamburger 
25/08 19:30
FT 
 Nurnberg
VfL Osnabruck 
25/08 17:00
FT 
 Union Berlin U19
Holstein Kiel U19 
25/08 17:00
FT 
 Werder Bremen U19
Hertha Bsc Berlin U19 
25/08 18:00
FT 
 Chemnitzer U19
Wolfsburg U19 
25/08 18:00
FT 
 Hannover 96 U19
Rb Leipzig U19 
25/08 17:00
FT 
 Hoffenheim U19
Bayern Munich U19 
25/08 17:00
FT 
 Hoffenheim U19
Bayern Munich U19 
25/08 18:00
FT 
 Augsburg U19
Ingolstadt U19 
25/08 19:00
FT 
1 Kaiserslautern U19
Sc Freiburg U19 
25/08 19:00
FT 
 Eintracht Frankfurt U19
Vfb Stuttgart U19 
25/08 19:00
FT 
 Eintracht Frankfurt U19
Vfb Stuttgart U19 
25/08 17:00
FT 
 Schalke 04 U19
Bayer Leverkusen U19 
25/08 17:00
FT 
 Aachen U19
Koln U19 
25/08 17:00
FT 
 Dortmund U19
Arminia Bielefeld U19 
25/08 17:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Msv Duisburg U19 
25/08 17:00
FT 
 Bochum U19
Wuppertaler Sv U19 
25/08 17:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Monchengladbach U19 
25/08 20:00
FT 
 Tsv Buchholz 08
Uhlenhorster Sc Paloma 
25/08 20:15
FT 
 Sv Tasmania Berlin
Greifswalder 
25/08 20:00
FT 
 Altonaer
Havelse 
25/08 21:00
FT 
 Hsc Hannover
Werder Bremen Am 
25/08 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Ssv Jeddeloh 
25/08 20:00
 
 Mainz Am
Tsg Hoffenheim Am 
25/08 20:00
 
 Sc Freiburg Am
Steinbach 
25/08 23:45
FT 
 Atromitos Athens
Larisa 
26/08 00:15
FT 
 Panionios
Volos Nfc 
26/08 01:00
FT 
 PAOK Saloniki
Panaitolikos Agrinio 
26/08 03:00
FT 
1 AEK Athens
Xanthi 
26/08 05:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Honduras Progreso 
26/08 08:00
FT 
 Lobos Upnfm
CD Olimpia 
26/08 08:00
FT 
 Lobos Upnfm
CD Olimpia 
26/08 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Ferencvarosi TC 
25/08 22:00
FT 
 Fylkir (w)
Valur (w) 
25/08 22:00
FT 
 Breidablik (w)
Stjarnan (w) 
26/08 00:00
FT 
 Ka Akureyri
KR Reykjavik 
26/08 03:15
FT 
 Vikingur Reykjavik
Grindavik 
25/08 16:00
FT 
 Kalteng Putra
Bhayangkara Surabaya United 
25/08 16:00
FT 
 Kalteng Putra
Bhayangkara 
25/08 19:00
FT 
 Persela Lamongan
PS Tni 
25/08 19:00
FT 
 Persela Lamongan
Tira Persikabo 
25/08 21:30
FT 
 Perseru Badak Lampung
Persib Bandung 
25/08 21:30
FT 
 Perseru Badak Lampung
Persib Bandung 
25/08 15:00
FT 
 Psm Makassar U20
Kalteng Putra U20 
26/08 00:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Haifa 
26/08 01:15
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Beer Sheva 1
25/08 21:00
FT 
 Pistoiese
Albinoleffe 
25/08 21:00
FT 
 Pro Vercelli
Us Pianese 1
25/08 21:00
 
1 Robur Siena Ssd
Olbia 
25/08 23:30
FT 
 Arezzo
Lecco 
25/08 23:30
FT 
 Como
Us Pergolettese 
25/08 23:30
FT 
 Giana
Renate Ac 
25/08 23:30
FT 
 Pro Patria
Ac Monza 
25/08 21:00
FT 
 Azy Based Nano Bo
Piacenza 
25/08 21:00
FT 
 Carpi
Cesena 1
25/08 21:00
 
 Vis Pesaro
Alto Adige/sudtirol 
25/08 23:30
FT 
 Modena
Vicenza 
25/08 23:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Padova 
25/08 21:00
FT 
 Avellino
Catania 
25/08 22:30
FT 
1 Virtus Francavilla
Reggina 
25/08 22:30
FT 
 Catanzaro
Teramo 
25/08 23:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Bari 
26/08 02:45
FT 
 Cavese
Az Picerno Asd 
26/08 00:00
FT 
 Empoli
Juve Stabia 
26/08 03:00
FT 
 Perugia
Chievo 
25/08 17:00
FT 
 Gifu
Kashiwa Reysol 
25/08 18:00
FT 
 Ehime
Omiya Ardija 
25/08 18:00
FT 
 Okayama
Machida Zelvia 
25/08 14:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Reinmeer Aomori 
25/08 14:00
 
 Verspah Oita
Osaka 
25/08 14:00
 
 Maruyasu Industries
Veertien Kuwana 
25/08 14:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Yokogawa Musashino 
25/08 21:00
FT 
1 Astana
Taraz 1
25/08 21:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Zhetysu Taldykorgan 
25/08 22:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Irtysh Pavlodar 
25/08 22:00
FT 
 Kairat Almaty
Okzhetpes 
25/08 19:00
FT 
 Busan I'Park
Anyang 
25/08 21:00
FT 
 Jelgava
Bfc Daugavpils 
25/08 23:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Riga 
26/08 00:30
FT 
 Metta/LU Riga
Fk Valmiera 
25/08 23:00
FT 
 Palanga
Atlantas Klaipeda 
25/08 21:00
FT 
 UiTM
Misc Mifa 
26/08 01:00
FT 
 Toluca
Club Tijuana 1
26/08 06:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Necaxa 
26/08 10:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Tampico Madero 
25/08 22:30
FT 
 Sireti
Abus Ungheni 
25/08 22:30
FT 
 Olimpia Balti
Floresti 
25/08 23:00
FT 
 Drezga
Bokelj Kotor 
25/08 23:00
FT 
 Decic Tuzi
Lovcen Cetinje 
25/08 23:00
FT 
 Mornar
Otrant 
25/08 23:00
FT 
 Arsenal Tivat
Ibar Rozaje 
25/08 23:00
FT 
 Jezero Plav
Jedinstvo Bijelo Polje 
25/08 20:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Ajax Amsterdam Womens 1
25/08 22:00
FT 
 Arendal
Egersunds IK 
25/08 22:00
FT 
 Brattvag
Kvik Halden 
25/08 22:00
FT 
 Moss
IL Hodd 
25/08 23:00
FT 
 Fredrikstad
Levanger 
25/08 21:00
FT 
 Alta
Asker 
25/08 21:00
FT 
 Senja
Oppsal 
25/08 21:00
FT 
 HamKam
Notodden FK 
26/08 00:00
FT 
 Raufoss
Start Kristiansand 
26/08 00:00
FT 
 Sogndal
Kongsvinger 
26/08 00:00
FT 
 KFUM Oslo
Ullensaker/Kisa IL 
26/08 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Sandefjord 
26/08 00:00
FT 
 Strommen
Tromsdalen UIL 
26/08 00:00
FT 
 Jerv
Skeid Oslo 1
26/08 00:00
FT 
 FK Haugesund
Lillestrom 
26/08 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Mjondalen 
26/08 00:00
FT 
 Brann
Tromso IL 
26/08 00:00
FT 
 Viking
Ranheim IL 
26/08 00:00
FT 
 Molde
Odd Grenland 
26/08 02:00
FT 
 Stromsgodset
Sarpsborg 08 FF 
25/08 19:00
FT 
 Lyn Womens
Valerenga Womens 
26/08 04:00
FT 
1 General Diaz
Libertad Asuncion 1
26/08 06:30
FT 
 Olimpia Asuncion
Deportivo Santani 
26/08 00:15
FT 
1 Dep. San Martin
Molinos El Pirata 
26/08 02:30
FT 
 Deportivo Union Comercio
Sporting Cristal 
26/08 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Utc Cajamarca 1
26/08 05:00
FT 
1 Carlos Manucci
Universitario de Deportes 
25/08 21:00
FT 
 Gornik Zabrze
Korona Kielce 
25/08 23:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Piast Gliwice 
25/08 23:30
FT 
 LKS Lodz
Legia Warszawa 
25/08 19:05
FT 
 Gornik Leczna
GKS Katowice 
25/08 22:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Resovia Rzeszow 
25/08 17:00
 
 Pogon Szczecin Ii
Swit Skolwin 
25/08 18:15
FT 
 SC Farense
Porto B 
25/08 23:00
FT 
 CD Nacional
CD Mafra 
26/08 01:15
FT 
 Casa Pia Ac
GD Estoril-Praia 
26/08 01:15
FT 
 Varzim
Leixoes 
25/08 20:30
FT 
 Universitaea Cluj
Gloria Buzau 
25/08 23:00
FT 
 Viitorul Constanta
Cs Voluntari 
26/08 02:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Steaua Bucuresti 2
25/08 16:10
FT 
 Luceafarul Filiasi Womens
Universitatea Galati Womens 
25/08 19:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Sakhalin 
25/08 19:30
FT 
 Dinamo Barnaul
Novosibirsk 
25/08 20:00
FT 
 Leningradets
Murom 
25/08 15:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Torpedo Armavir 
25/08 19:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Tom Tomsk 
25/08 21:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Krasnodar II 
25/08 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Volga Olimpiets 
25/08 22:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Khimki 
25/08 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Avangard 
25/08 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Yenisey Krasnoyarsk 
26/08 00:00
FT 
 Baltika
Luch-Energiya 
26/08 00:00
FT 
 Chayka K Sr
Tekstilshchik Ivanovo 
26/08 00:30
FT 
1 Radnicki Nis
Spartak Subotica 
26/08 02:00
FT 
 Karadjordje Topola
Indjija 
25/08 23:00
FT 
 Zlatibor
Kabel Novi Sad 
25/08 23:00
FT 
 Zarkovo
Radnicki Pirot 
25/08 23:30
FT 
 Slovan Bratislava
MSK Zilina 
26/08 01:15
FT 
 Nitra
DAC Dunajska Streda 
25/08 23:00
FT 
 Brda
Bilje 
25/08 23:00
FT 
 NK Krka
Krsko Posavlje 
25/08 22:00
FT 
1 NK Triglav Kranj
NK Publikum Celje 
26/08 00:00
FT 
 NK Rudar Velenje
Tabor Sezana 
26/08 02:10
FT 
 NK Maribor
Ask Bravo Publikum 
25/08 21:00
 
 Baroka
Bloemfontein Celtic 1
25/08 21:00
FT 
 Stellenbosch
Maritzburg United 
25/08 16:00
FT 
 Vietnam womens
Philippines womens 
25/08 19:00
FT 
 Thailand womens
Myanmar womens 
26/08 00:00
FT 
 SD Ponferradina
Zaragoza 
26/08 00:00
FT 
1 Sporting de Gijon
Rayo Vallecano 1
26/08 01:00
FT 
 SD Huesca
Deportivo La Coruna 
26/08 02:00
FT 
 Tenerife
Numancia 
26/08 03:00
FT 
 Extremadura
Fuenlabrada 
25/08 17:00
 
 Inter De Madrid
Celta Vigo B 
25/08 18:00
FT 
 Union Langreo
Atletico Baleares 
25/08 18:00
FT 
 Las Rozas
Real Madrid Castilla 
25/08 18:00
FT 
 UD Melilla
Getafe B 
25/08 18:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Real Oviedo B 
25/08 18:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Racing de Ferrol 
25/08 19:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Ud Ibiza 1
25/08 18:00
FT 
 Alaves B
UD Logrones 
26/08 00:00
FT 
 Haro Deportivo
Athletic Bilbao B 
26/08 00:30
FT 
 Valladolid B
CD Izarra 
26/08 01:00
FT 
 Salmantino
Arenas Club De Getxo 
25/08 18:00
FT 
 SD Ejea
Orihuela CF 
25/08 18:00
FT 
 Espanyol B
Andorra 
26/08 01:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
UE Llagostera 
26/08 01:00
FT 
 CF La Nucia
Ue Cornella 
25/08 16:00
FT 
 Alcobendas Sport
Alcorcon B 
25/08 17:00
FT 
 Sfc Minerva
Lorca Deportiva 
25/08 17:00
 
 Elche Cf Ilicitano
Atzeneta Ue 
25/08 17:15
FT 
 Santurtzi Cd
CD Lagun Onak 
25/08 17:30
FT 
 Cf Trival Valderas
Cd San Fernando De Henares 
25/08 17:30
FT 
 Real Zaragoza B
Cd Binefar 
25/08 17:30
 
 Real Betis B
Cd San Roque De Lepe 
25/08 17:40
FT 
 Cordoba B
Ud Los Barrios 
25/08 18:30
FT 
 Ce Felanitx
Sd Portmany 
25/08 19:00
 
1 Marino
Cd Buzanada 
25/08 19:20
FT 
 Atletico Tacoronte
Ud Tamaraceite 
25/08 19:30
FT 
 Ad Union Adarve
Pozuelo Alarcon 
26/08 00:30
FT 
 Cadiz B
Murcia 
26/08 02:00
FT 
 Algeciras
Villarrubia 
26/08 02:00
FT 
 Talavera De La Reina
UD Marbella 
26/08 02:00
FT 
 Merida Ad
Don Benito 
26/08 02:30
FT 
 Futbol Club Cartagena
UD Badajoz 
26/08 03:30
FT 
 Cordoba
Granada Cf B 
25/08 21:00
FT 
 IFK Norrkoping
Helsingborg IF 
25/08 21:00
FT 
1 Ostersunds
AIK Solna 
25/08 21:00
FT 
 afc eskilstuna
Hacken 
25/08 23:30
FT 
 Malmo
Djurgardens 
25/08 20:00
FT 
 Vittsjo Gik Womens
Vaxjo Ff Womens 
25/08 20:00
FT 
 Pitea If Womens
Rosengard Womens 
25/08 21:00
 
 Kristianstads Dff Womens
Djurgardens Womens 
25/08 23:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
25/08 20:00
FT 
 Rynninge IK
Vasalunds IF 1
25/08 21:00
FT 
 Akropolis IF
IF Sylvia 
25/08 22:00
FT 
 Karlstad BK
Fc Linkoping City 
25/08 22:00
FT 
1 Tegs Sk
Sandvikens IF 
25/08 21:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Oskarshamns AIK 
25/08 22:00
FT 
 IK Oddevold
Torns IF 
25/08 22:00
FT 
 Landskrona BoIS
IFK Varnamo 1
25/08 21:00
FT 
 Orebro Syrianska If
Vanersborg 
25/08 19:00
FT 
 Ik Frej Taby
Degerfors IF 
25/08 21:00
FT 
 Osters IF
Orgryte 
25/08 21:00
FT 
 Mjallby AIF
Dalkurd Ff 
25/08 23:30
FT 
 GAIS
Brommapojkarna 
25/08 22:00
FT 
 Thun
Servette 
25/08 22:00
FT 
 St. Gallen
Lugano 1
25/08 22:00
FT 
 Sion
Luzern 
25/08 22:00
FT 
 Chiasso
Vaduz 
25/08 19:00
FT 
 Udon Thani
Navy 
25/08 19:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Bangkok Glass 
25/08 20:00
FT 
 Samut Sakhon
Khonkaen FC 1
25/08 20:00
FT 
 Lampang
Sisaket 
25/08 19:00
FT 
 Muang Thong United
Suphanburi 
25/08 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Chainat 
25/08 20:00
FT 
 Chiangmai
Nakhon Ratchasima 
25/08 20:00
FT 
 Chonburi Shark
Chiangrai United 
26/08 00:15
FT 
 Trabzonspor
Yeni Malatyaspor 
26/08 00:15
FT 
 Rizespor
Sivasspor 
26/08 02:45
FT 
 Antalyaspor
Denizlispor 
26/08 02:45
FT 
1 Galatasaray
Konyaspor 
25/08 22:00
FT 
 Umraniyespor
Giresunspor 
26/08 00:15
FT 
1 Menemen Belediye Spor
Hatayspor 
26/08 02:45
FT 
 Adanaspor
Eskisehirspor 
26/08 02:45
FT 
 Bursaspor
Akhisar Bld.Geng 1
25/08 22:00
FT 
 Karpaty Lviv
Zorya 
26/08 00:30
FT 
 Shakhtar Donetsk
Illichivets 
26/08 02:00
FT 
 Ca Juventud
Nacional Montevideo 
26/08 02:00
FT 
 Cerro Montevideo
Centro Atletico Fenix 
26/08 04:30
FT 
 Defensor
Danubio FC 
26/08 06:00
FT 
2 Bethlehem Steel
Birmingham Legion 2
26/08 06:00
FT 
 Indy Eleven
Charlotte Independence 
25/08 21:00
FT 
 Oktepa
Mashal Muborak 
25/08 21:00
FT 
 Xorazm Urganch
Sherdor Samarqand 
25/08 21:00
FT 
 Istiklol Fergana
Neftchi Fargona 
25/08 21:00
FT 
 Shortan Guzar
Iftixor Oltiariq 
26/08 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Estudiantes Caracas Sc 
26/08 04:00
FT 
 Deportivo Lara
Atletico Venezuela 
26/08 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Carabobo 
26/08 05:00
FT 
 Trujillanos FC
Caracas FC 
26/08 05:00
FT 
1 Academia Puerto Cabello
Estudiantes Merida 1
25/08 18:00
FT 
1 Song Lam Nghe An
Tp Ho Chi Minh 
25/08 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Da Nang 
25/08 16:30
FT 
 Phu Dong
Binh Phuoc 
25/08 17:00
FT 
 Bình Định
Cần Thơ 
25/08 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Đồng Tháp 
25/08 14:00
FT 
 Tajikistan U17
Armenia U17 1
25/08 17:30
FT 
 Real Betis Womens
Atleico Malaga Womens