Live3s Logo

LiveScore 24 Aug 2019

24/08 19:30
FT 
 Norwich
Chelsea 
24/08 22:00
FT 
1 Brighton
Southampton 
24/08 22:00
FT 
 Manchester United
Crystal Palace 
24/08 22:00
FT 
 Sheffield United
Leicester City 
24/08 22:00
FT 
 Watford
West Ham 
25/08 00:30
FT 
 Liverpool
Arsenal 
24/08 23:00
FT 
 Osasuna
Eibar 
25/08 01:00
FT 
 Real Madrid
Valladolid 
25/08 03:00
FT 
 Celta Vigo
Valencia 
25/08 03:00
FT 
 Getafe
Athletic Bilbao 
25/08 00:00
FT 
 Parma
Juventus 
25/08 02:45
FT 
 Fiorentina
Napoli 
24/08 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Bayer Leverkusen 
24/08 21:30
FT 
 Augsburg
Union Berlin 1
24/08 21:30
FT 
 Hoffenheim
Werder Bremen 1
24/08 21:30
FT 
 Mainz 05
Monchengladbach 
24/08 21:30
FT 
 Paderborn 07
Freiburg 
25/08 00:30
FT 
 Schalke 04
Bayern Munich 
25/08 02:00
FT 
1 Amiens
Nantes 
25/08 02:00
FT 
 Angers SCO
Metz 
25/08 02:00
FT 
 Stade Brestois
Stade Reims 
25/08 02:00
FT 
 Dijon
Bordeaux 
24/08 19:30
FT 
 Derby County
West Bromwich 
24/08 22:00
FT 
 Stoke City
Leeds United 
24/08 22:00
FT 
 Preston North End
Sheffield Wed. 
24/08 22:00
FT 
 Fulham
Nottingham Forest 
24/08 22:00
FT 
 Hull City
Bristol City 
24/08 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Cardiff City 
24/08 22:00
FT 
 Huddersfield Town
Reading 
24/08 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Wigan Athletic 
24/08 22:00
FT 
 Barnsley
Luton Town 
24/08 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Brentford 
24/08 22:00
FT 
 Middlesbrough
Millwall 
25/08 00:30
FT 
 Willem II
Emmen 
25/08 01:45
FT 
 Heracles Almelo
Vitesse Arnhem 
25/08 02:45
FT 
 SC Heerenveen
Twente Enschede 
25/08 02:00
FT 
 Cercle Brugge
Red Star Waasland-Beveren 
25/08 02:30
FT 
 Sint Truidense VV
Zulte-Waregem 
25/08 02:30
FT 
 Oostende
KV Mechelen 
25/08 02:00
FT 
 Benfica
Porto 
25/08 04:30
FT 
 Boavista
Pacos Ferreira 
24/08 22:00
FT 
1 Hamilton
Motherwell 
24/08 22:00
FT 
 Hibernian
St. Johnstone 
24/08 22:00
FT 
 Kilmarnock
Aberdeen 
24/08 22:00
FT 
 Ross County
Livingston 
24/08 19:00
FT 
 Spartak Tambov
Dinamo Moscow 
24/08 21:30
FT 
 Ufa
Zenit St Petersburg 
25/08 00:00
FT 
 Krasnodar
Lokomotiv Moscow 
25/08 07:00
FT 
1 New York City
New York Red Bulls 
25/08 07:30
FT 
 New England Revolution
Chicago Fire 
25/08 07:30
FT 
 Philadelphia Union
DC United 
25/08 07:30
FT 
 Toronto
Montreal Impact 
25/08 10:05
FT 
 Real Salt Lake
Colorado Rapids 1
25/08 10:05
FT 
 San Jose Earthquakes
Vancouver Whitecaps 
24/08 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Tokyo 
24/08 17:00
FT 
1 Nagoya Grampus Eight
Yokohama F Marinos 
24/08 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Cerezo Osaka 
24/08 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse 
24/08 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita 
24/08 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Shonan Bellmare 
24/08 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Sangju Sangmu Phoenix 
24/08 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Seongnam Ilhwa Chunma 
24/08 18:30
FT 
1 Daegu
Gangwon 
25/08 00:30
FT 
 Cameroon Womens U20
South Africa Womens U20 
24/08 22:00
FT 
 Vllaznia Shkoder
KF Laci 
25/08 01:00
FT 
 KF Tirana
Luftetari Gjirokaster 
25/08 01:00
FT 
 Skenderbeu Korca
Flamurtari 
25/08 01:00
FT 
 Teuta Durres
Ks Bylis 
25/08 03:00
FT 
 Aso Chlef
Na Hussein Dey 
25/08 04:00
FT 
1 Es Setif
Mc Oran 
25/08 04:00
FT 
1 Usm Bel Abbes
Ca Bordj Bou Arreridj 1
25/08 00:05
FT 
 Temperley
Nueva Chicago 
25/08 02:30
FT 
 Atletico Atlanta
Atletico Mitre De Salta 
25/08 02:30
FT 
 Barracas Central
Alvarado Mar Del Plata 
25/08 02:30
FT 
 Deportivo Moron
Guillermo Brown 
25/08 04:00
FT 
 San Martin San Juan
Estudiantes de Caseros 1
25/08 04:40
FT 
 Gimnasia Jujuy
Chacarita Juniors 
25/08 07:05
FT 
 Independiente Rivadavia
Ferrol Carril Oeste 
25/08 02:30
FT 
 Velez Sarsfield
Newells Old Boys 
25/08 04:45
FT 
 Rosario Central
Patronato Parana 1
25/08 07:00
FT 
 Independiente
Colon 
24/08 21:00
FT 
 Lori Vanadzor
Noah 
24/08 23:30
FT 
 Urartu
Gandzasar Kapan 
25/08 10:40
FT 
 Broadmeadow Magic U20
Charlestown City Blues U20 
25/08 10:40
FT 
 Lambton Jaffas U20
Edgeworth Eagles U20 
25/08 10:40
FT 
1 Valentine Phoenix U20
Hamilton Olympic U20 
25/08 11:00
FT 
 Hills Brumbies U20
Macarthur Rams U20 
24/08 15:00
 
 Redlands United FC
Queensland Lions SC 
24/08 15:00
FT 
 Peninsula Power
Gold Coast United 
24/08 17:00
 
 Magpies Crusaders
Brisbane Strikers 
24/08 17:00
 
 Western Pride
Brisbane City SC 
24/08 12:30
FT 
 Clarence United
Launceston City 
24/08 12:30
 
 Hobart Zebras
Glenn Nochi Knight 
24/08 15:00
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Kingborough Lions 
25/08 12:00
FT 
 South Hobart
Riverside Olympic 
24/08 13:00
 
 Werribee City Sc
Moreland Zebras 
24/08 13:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Northcote City 
24/08 13:00
 
 Langwarrin
Goulburn Valley Suns 
24/08 13:05
 
 Whittlesea Ranges Fc
Moreland City 
24/08 15:30
FT 
 Geelong Sc
St Albans Saints 
24/08 16:00
FT 
 Melbourne Heart Youth
Manningham United Blues 
25/08 10:30
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Dandenong City U20 
25/08 10:30
FT 
 Altona Magic U20
Pascoe Vale Sc U20 
24/08 13:15
FT 
 Box Hill Womens
Heidelberg Utd Womens 
24/08 13:35
 
 South Melbourne Womens
Bayside United Womens 
24/08 17:30
 
 Geelong Galaxy Womens
Alamein Womens 
24/08 16:00
FT 
 Albany Creek
Toowong 
24/08 16:00
FT 
 Bayside United
The Gap Bpl 1
24/08 13:30
FT 
 Sturt Lions
Modbury Jets 1
24/08 13:30
 
 Adelaide Comets
Campbelltown City SC 
24/08 13:35
FT 
 Adelaide Raiders SC
North Eastern Metrostars 
24/08 13:00
FT 
 Perth Glory Am
Bayswater City U20 
24/08 17:10
 
1 Rockdale City Suns U20
Sutherland Sharks U20 
24/08 15:00
 
 Cockburn City
Perth SC 
24/08 15:00
 
 ECU Joondalup
Balcatta 
24/08 15:00
 
 Perth Glory Am
Bayswater City 
24/08 15:00
FT 
 Rocking Ham City
Inglewood United 
24/08 15:00
 
 Sorrento
Armadale 1
24/08 15:00
 
 Stirling Lions
Floreat Athena 
24/08 23:00
FT 
 Wolfsberger AC
Rheindorf Altach 
24/08 23:00
FT 
 Mattersburg
St.Polten 
24/08 23:00
FT 
 Rapid Wien
LASK Linz 
25/08 00:00
FT 
 Dornbirn
Kapfenberg Superfund 1
24/08 23:00
FT 
 Standard Sumqayit
Sabail 
24/08 21:00
FT 
 Vitebsk
Neman Grodno 
24/08 22:00
FT 
 KFCO wilrijk
Sc Dikkelvenne 
24/08 23:00
FT 
 Dessel Sport
Excelsior Virton 
25/08 01:00
FT 
 Seraing United
Roeselare 
25/08 01:30
FT 
 Onhaye
Eendracht Aalst 
25/08 02:00
FT 
 La Louviere Centre
Westerlo 
25/08 02:00
FT 
 KVSK Lommel
Ksv Temse 
25/08 02:00
AET 
 Kfc Mandel United
Gullegem 
90min [0-0], 120min [1-0], Kfc Mandel United win
25/08 02:00
FT 
 KSK Heist
Lokeren 
25/08 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Royal Pari 
25/08 05:15
FT 
 San Jose
Real Potosi 
25/08 07:30
FT 
1 Club Guabira
Destroyers 1
25/08 02:00
FT 
 Inter De Limeira
Velo Clube Sp 
25/08 02:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Linense Bra 
25/08 02:00
FT 
 Mirassol
Comercial Sp 
25/08 02:00
FT 
 Corinthians Paulista B
Desportivo Brasil Sp 
25/08 02:00
FT 
 Taubate
Portuguesa de Desportos 
25/08 02:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
EC Sao Bernardo/SP 
24/08 22:00
FT 
 Atletico-MG
Bahia 
25/08 04:00
FT 
 Gremio
Atletico Paranaense 
24/08 22:00
FT 
 Parana
Criciuma 1
25/08 03:30
FT 
 Londrina (PR)
Sao Bento 
25/08 03:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Operario Ferroviario Pr 
25/08 03:30
FT 
1 Oeste FC
Vila Nova (GO) 
25/08 06:00
FT 
 Figueirense (SC)
CRB (AL) 1
25/08 06:00
FT 
1 Ponte Preta
Sport Recife 
24/08 23:00
FT 
 Botev Plovdiv
Vitosha Bistritsa 
25/08 01:30
FT 
 Levski Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
25/08 06:00
FT 
 Pacific
Valour 
25/08 08:00
 
 Brantford Galaxy Sc
Kingsman 
25/08 09:00
FT 
 Cd Copiapo S.a.
Deportes Temuco 
25/08 00:30
FT 
 Cobresal
Union La Calera 
25/08 03:30
FT 
 Palestino
Colo Colo 1
25/08 06:00
FT 
 Everton CD
Coquimbo Unido 
25/08 08:30
FT 
 Curico Unido
Audax Italiano 
24/08 19:30
 
 Heilongjiang Lava Spring
Xinjiang Dabancheng 
24/08 19:30
FT 
 Guangdong Southern Tigers
Meizhou Hakka 
24/08 19:30
 
 Liaoning Whowin
Shijiazhuang Ever Bright 
24/08 19:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Sichuan Longfor 
24/08 19:30
FT 
1 Hangzhou Greentown
Guizhou Hengfeng 
24/08 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Shanghai Shenxin 
24/08 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Qingdao Jonoon 
24/08 15:30
FT 
 Yanbian Beiguo
Hebei Jingying 
24/08 15:30
FT 
 Qingdao Red Lions
Taizhou Yuanda 
24/08 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Yinchuan Helanshan 
24/08 16:00
FT 
 Yunnan Kunglu
Shenzhen Pengcheng 
24/08 16:00
FT 
 Guangxi Baoyun
Lhasa City Ci 
24/08 16:00
FT 
 Baoding Rongda
Jinlin Baijia 
24/08 19:00
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Jiangxi Liansheng 
24/08 19:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Sichuan Jiuniu 
24/08 19:30
FT 
 Fujian Tianxin
Hunan Billows 
25/08 04:15
FT 
 Deportivo Pasto
Union Magdalena 
25/08 06:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportiva Once Caldas 
25/08 06:30
FT 
 Cucuta
La Equidad 
25/08 08:45
FT 
 Millonarios
Deportivo Cali 
25/08 09:00
FT 
 Alajuelense
Santos De Guapiles 
25/08 01:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Varteks Varazdin 1
25/08 00:00
FT 
 Doxa Katokopias
Omonia Nicosia 
24/08 16:15
FT 
 Benesov
Sparta Praha B 
24/08 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Rakovnik 
24/08 23:00
FT 
 Jiskra Domazlice
Slavia Prague B 
24/08 16:15
FT 
 Pardubice
Fk Banik Sokolov 
24/08 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Dukla Praha 
24/08 23:00
FT 
1 Prostejov
Fotbal Trinec 
24/08 16:15
 
 Odra Petrkovice
Frydek-mistek 
24/08 16:30
FT 
 Ceske Budejovice u19
Sk Sigma Olomouc u19 
24/08 17:00
FT 
 Mfk Karvina U19
Synot Slovacko U19 
24/08 23:00
FT 
 Marila Pribram
Baumit Jablonec 
24/08 23:00
FT 
1 Zlin
Mfk Karvina 
25/08 01:30
FT 
 Slavia Praha
Bohemians 1905 1
24/08 19:15
FT 
 Naestved
Vendsyssel 
24/08 19:45
FT 
 Fa 2000
B 73 Slagelse 
24/08 20:00
FT 
 BK Frem
HIK 
24/08 20:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Vanlose If 
24/08 21:00
FT 
 Bronshoj
Hillerod Fodbold 
24/08 20:00
FT 
 Aarhus Fremad
Sydvest 
25/08 08:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
Sociedad Deportivo Quito 
25/08 05:30
FT 
1 Jocoro
Independiente San Vicente 
25/08 08:30
FT 
 Cd Chalatenango
Isidro Metapan 
24/08 22:00
FT 
 Bromley
Boreham Wood  
24/08 22:00
FT 
 Chesterfield
Barrow 
24/08 22:00
FT 
 Chorley
Hartlepool United FC 
24/08 22:00
FT 
 Eastleigh
Dagenham and Redbridge 
24/08 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
Notts County 
24/08 22:00
FT 
 Halifax Town
AFC Fylde 
24/08 22:00
FT 
 Harrogate Town
Stockport County 
24/08 22:00
FT 
 Sutton United
Dover Athletic 
24/08 22:00
FT 
 Woking
Solihull Moors 
24/08 22:00
FT 
 Wrexham
Barnet 
24/08 22:00
FT 
 Yeovil Town
Maidenhead United 
25/08 00:20
FT 
 Torquay United
Aldershot Town 
24/08 22:00
 
 Leamington
Kettering Town 
24/08 22:00
FT 
1 Altrincham
Darlington 
24/08 22:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Blyth Spartans 
24/08 22:00
FT 
 Gateshead
Farsley Celtic 
24/08 22:00
FT 
 Gloucester City
Boston United 
24/08 22:00
FT 
 Guiseley
Alfreton Town 
24/08 22:00
FT 
 Hereford
Brackley Town 
24/08 22:00
FT 
 Kidderminster
Chester FC 
24/08 22:00
FT 
 Southport FC
AFC Telford United 
24/08 22:00
FT 
 Spennymoor Town
York City 
24/08 22:45
FT 
 Kings Lynn
Curzon Ashton 
24/08 22:00
FT 
 Tonbridge Angels
Havant and Waterlooville 
24/08 22:00
 
 Billericay Town
St Albans City 
24/08 22:00
 
 Chelmsford City
Welling United 
24/08 22:00
FT 
 Chippenham Town
Weymouth 
24/08 22:00
FT 
 Concord Rangers
Maidstone United 
24/08 22:00
FT 
 Dartford
Braintree Town 1
24/08 22:00
FT 
 Dorking
Hampton & Richmond 
24/08 22:00
 
 Eastbourne Borough
Dulwich Hamlet 
24/08 22:00
 
 Oxford City
Hemel Hempstead Town 
24/08 22:00
 
 Slough Town
Bath City 
24/08 22:00
 
 Wealdstone
Hungerford Town 
24/08 19:30
FT 
 Doncaster Rovers
Lincoln City 
24/08 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Ipswich 
24/08 22:00
FT 
 Coventry
Gillingham 
24/08 22:00
FT 
 Rochdale
Blackpool 
24/08 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Southend United 
24/08 22:00
FT 
 Sunderland
AFC Wimbledon 
24/08 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Peterborough United 
24/08 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Oxford United 
24/08 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Accrington Stanley 1
24/08 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Burton Albion 
24/08 22:00
FT 
 Newport County
Crewe Alexandra 
24/08 22:00
FT 
1 Plymouth Argyle
Walsall 
24/08 22:00
 
 Cambridge United
Oldham Athletic 
24/08 22:00
FT 
 Macclesfield Town
Scunthorpe United 
24/08 22:00
FT 
 Grimsby Town
Port Vale 
24/08 22:00
FT 
 Carlisle
Salford City 
24/08 22:00
FT 
 Colchester United
Northampton Town 
24/08 22:00
FT 
1 Morecambe
Exeter City 
24/08 22:00
 
 Mansfield Town
Stevenage Borough 
24/08 22:00
FT 
 Bradford AFC
Forest Green Rovers 1
24/08 22:00
FT 
 Leyton Orient
Crawley Town 
24/08 22:00
 
 Cheltenham Town
Swindon 1
24/08 22:00
FT 
 Corinthian Casuals
Carshalton Athletic 
24/08 22:00
FT 
 Haringey Borough
Brightlingsea Regent 
24/08 22:00
FT 
 AFC Hornchurch
Kingstonian 
24/08 22:00
FT 
 Leatherhead
Enfield Town 
24/08 22:00
FT 
 Margate
Lewes 
24/08 22:00
FT 
 Merstham
East Thurrock United 
24/08 22:00
FT 
 Potters Bar Town
Folkestone Invicta 
24/08 22:00
FT 
 Chesham United
Truro City 
24/08 22:00
FT 
 Farnborough Town
Merthyr Town 
24/08 22:00
FT 
 Gosport Borough
Hendon 
24/08 22:00
FT 
 Metropolitan Police
Hartley Wintney 
24/08 22:00
FT 
 Swindon Supermarine
Salisbury City 
24/08 22:00
FT 
 Tiverton Town
Beaconsfield Town 
24/08 22:00
FT 
 Weston Super Mare
Poole Town 
24/08 22:00
FT 
 Wimborne Town
Taunton Town 
24/08 21:00
FT 
 Aston Villa U23
Norwich City U23 
24/08 22:00
FT 
 Barwell
Biggleswade Town 
24/08 22:00
FT 
 Hednesford Town
Alvechurch 
24/08 22:00
FT 
 Hitchin Town
Rushall Olympic 
24/08 22:00
FT 
 Leiston
Tamworth 
24/08 22:00
FT 
 Nuneaton Town
Needham Market 
24/08 22:00
FT 
 Redditch United
Lowestoft Town 
24/08 22:00
FT 
 Royston Town
Coalville Town 
24/08 22:00
FT 
 St Ives Town
Stourbridge 
24/08 22:00
FT 
 Stratford Town
Rushden&Diamonds 
24/08 22:00
FT 
 Banbury United
Kings Langley 
24/08 21:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
24/08 23:30
FT 
 Trans Narva
Flora Tallinn 
24/08 22:00
FT 
 Viikingit
Njs Nurmijarvi 
24/08 22:00
FT 
 JIPPO
Japs 
24/08 22:00
FT 
 Sjk Akatemia
Js Hercules 
24/08 18:00
FT 
 Honka
HJK Helsinki 
24/08 22:00
FT 
 KuPS
VPS Vaasa 
24/08 22:00
FT 
 Ac Kajaani
AC Oulu 
24/08 22:00
FT 
 Jaro
Mypa 
24/08 22:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
TPS Turku 
24/08 21:30
FT 
 Lyonnais Womens
Marseille Womens 1
24/08 21:00
FT 
 ES Troyes AC
Lens 
24/08 20:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Chemnitzer 
24/08 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Wurzburger Kickers 
24/08 20:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Viktoria Koln 
24/08 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Munchen 1860 
24/08 20:00
FT 
 Sv Meppen
Carl Zeiss Jena 
24/08 20:00
FT 
 Preuben Munster
Uerdingen 
24/08 19:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Koln Womens 
24/08 19:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Koln Womens 
24/08 19:00
FT 
1 Bochum
SV Wehen Wiesbaden 
24/08 19:00
FT 
 Hannover 96
Greuther Furth 
24/08 19:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Arminia Bielefeld 
24/08 19:00
FT 
 Niendorfer Tsv U19
Hamburger U19 
24/08 17:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Kickers Offenbach U19 
24/08 17:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Kickers Offenbach U19 
24/08 19:00
FT 
 Mainz U19
Greuther Furth U19 
24/08 19:00
FT 
 Mainz U19
Greuther Furth U19 
24/08 19:00
FT 
 1 Fc Heidenheim U19
Ssv Ulm U19 
24/08 19:00
FT 
 Wolfsburg Am
Eintracht Norderstedt 
24/08 20:00
FT 
 St Pauli 2
Hannover 96 Am 
24/08 19:30
FT 
 VSG Altglienicke
Berliner Fc Dynamo 1
24/08 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Viktoria Berlin 1889 
24/08 19:30
FT 
1 FSV Union Furstenwalde
SV Babelsberg 03 
24/08 19:30
FT 
 Lichtenberg 47
Wacker Nordhausen 
24/08 20:00
 
 Kickers Offenbach
Sv Elversberg 
24/08 20:00
FT 
 Giessen
FSV Frankfurt 
24/08 20:00
FT 
 Bayern Alzenau
Tsg Balingen 
24/08 20:00
FT 
 Bahlinger SC
08 Homburg 
24/08 20:00
FT 
 VfR Aalen
Pirmasens 1
24/08 20:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Rot Weiss Koblenz 
24/08 20:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
VFB Homberg 
24/08 20:00
FT 
 Monchengladbach Am
SV Lippstadt 
24/08 20:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
RW Oberhausen 
24/08 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Sv Rodinghausen 
24/08 21:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Schalke 04 II 
25/08 00:00
FT 
 Lamia
Panathinaikos 
25/08 02:00
FT 
 Aris Salonica
OFI Crete 
25/08 02:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis 
24/08 14:55
FT 
 Paok Saloniki U19
Panaitolikos U19 
25/08 10:00
FT 
1 Xelaju MC
Deportivo Sanarate 1
25/08 05:30
FT 
 Marathon
Real Espana 
25/08 05:30
FT 
 Real De Minas
Platense 
25/08 09:00
FT 
1 CD Motagua
CD Vida 1
25/08 09:00
FT 
 CD Motagua
CD Vida 
25/08 00:00
FT 
 Diosgyor
Mezokovesd-Zsory 
25/08 00:00
FT 
 Budapest Honved
Debreceni VSC 
25/08 00:00
FT 
1 Kaposvar
Zalaegerszegi TE 
25/08 00:00
FT 
 Varda Se
Ujpesti TE 
25/08 00:00
FT 
 Paksi SE
Mol Fehervar 
24/08 17:00
FT 
1 Ferencvarosi Tc U19
Vasas U19 
24/08 17:15
FT 
 Gyori Eto Fc U19
Mtk Hungaria Fc U19 
25/08 00:00
FT 
 Thor Akureyri
Leiknir Reykjavik 1
25/08 00:00
FT 
 Umf Njardvik
Magni 1
25/08 00:00
FT 
 IA Akranes
IBV Vestmannaeyjar 
24/08 14:45
FT 
1 Persimura Musi Rawas
Ps Banyuasin 
24/08 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Persija Jakarta 
24/08 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Persija Jakarta 
24/08 19:00
FT 
 Madura United
PSIS Semarang 
24/08 19:00
FT 
 Madura United
PSIS Semarang 
24/08 19:30
FT 
 Pusamania Borneo
Semen Padang 
24/08 19:30
FT 
 Borneo
Semen Padang 
24/08 21:30
FT 
 Bali United
Arema Malang 
24/08 21:30
FT 
 Bali United
Arema Malang 
24/08 23:45
FT 
 Shahin Bushehr
Sepahan 
25/08 03:00
FT 
1 Sligo Rovers
Limerick FC 3
25/08 00:00
FT 
 Hapoel Hadera
Ashdod MS 
25/08 01:30
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Maccabi Tel Aviv 
25/08 02:45
FT 
 Reggio Audace
Feralpisalo 
25/08 02:45
FT 
 Rieti
Ternana 
25/08 00:00
FT 
 Salernitana
Pescara 
25/08 00:00
FT 
 Crotone
Cosenza Calcio 1914 1
25/08 03:00
FT 
 Cittadella
Spezia 
25/08 03:00
FT 
 Virtus Entella
Livorno 
25/08 03:00
FT 
 Venezia
Cremonese 
25/08 03:00
FT 
1 Ascoli
Trapani 1
24/08 17:00
FT 
 Mito Hollyhock
Tokyo Verdy 
24/08 17:00
FT 
 Yokohama
Kagoshima United 1
24/08 17:00
FT 
 JEF United Ichihara
Ventforet Kofu 
24/08 18:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Avispa Fukuoka 
24/08 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Tochigi SC 
24/08 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
V-Varen Nagasaki 
24/08 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Ryukyu 
24/08 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa FC 
24/08 14:00
FT 
 Sony Sendai
Ryutsu Keizai University 
24/08 17:00
 
 Honda
Nara Club 
24/08 21:00
FT 
 Ordabasy
Shakhtyor Karagandy 
24/08 21:00
FT 
 Tobol Kostanai
FK Atyrau 
24/08 18:00
FT 
 Bucheon 1995
Chunnam Dragons 
24/08 18:00
FT 
 Seoul E Land
Ansan Greeners 
24/08 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Gimhae City 
25/08 00:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
FK Ventspils 
24/08 21:00
FT 
 Pulau Pinang
Perak 
24/08 21:00
 
 Pahang
Sabah 
24/08 21:00
 
 Melaka FC
Felda United FC 
25/08 00:30
FT 
 Tarxien Rainbows
Mosta 
25/08 01:00
FT 
 Gudja United
Hibernians FC 
25/08 02:30
FT 
 Balzan
Sliema Wanderers FC 
25/08 06:00
FT 
 Queretaro
Leon 
25/08 08:00
FT 
 Pachuca
Atlas 
25/08 08:00
FT 
 Cruz Azul
Puebla 
25/08 10:00
FT 
 Tigres UANL
Club America 
25/08 08:15
FT 
 Club Canoneros Marina
Unam Pumas Ii 
25/08 06:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Cafetaleros De Tapachula 
25/08 10:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Venados 
24/08 22:30
FT 
 Singerei
Drochia 
24/08 22:30
FT 
 Real Succes
Dacia Buiucani 
24/08 22:00
FT 
 Crusaders FC
Larne 
24/08 22:00
FT 
 Ballymena United
Glentoran 
24/08 22:00
FT 
 Carrick Rangers
Cliftonville 
24/08 22:00
FT 
1 Coleraine
Institute 
24/08 22:00
FT 
1 Dungannon Swifts
Glenavon Lurgan 
24/08 22:00
FT 
 Carrick Rangers
Cliftonville 
24/08 22:00
FT 
 Coleraine
Institute 
24/08 22:00
FT 
 Crusaders FC
Larne 
24/08 22:00
FT 
 Dungannon Swifts
Glenavon 
24/08 20:00
FT 
 FK Vidar
Nardo 
24/08 22:00
FT 
 Sola
Bryne 
24/08 22:00
FT 
 Stjordals Blink
Byasen Toppfotball 
24/08 22:00
FT 
 Baerum SK
Fram Larvik 1
24/08 22:00
FT 
 Elverum
Kjelsas IL 
24/08 22:00
FT 
 Floro
Mjolner 
24/08 22:00
FT 
 Asane Fotball
Sotra 
24/08 19:00
FT 
 Lokomotiv Oslo
Ullern 
24/08 21:30
FT 
 Sandnes Ulf
Aalesund 
25/08 00:00
FT 
 Rosenborg
Stabaek 
25/08 04:00
FT 
 Sol De America
Deportivo Capiata 
25/08 06:30
FT 
 Guarani CA
Sportivo San Lorenzo 
25/08 04:15
FT 
 Em Deportivo Binacional
Inti Gas Deportes 
25/08 09:00
 
 Alianza Lima
Academia Deportiva Cantolao 
24/08 21:00
FT 
 Cracovia Krakow
Arka Gdynia 
24/08 23:30
FT 
 Lechia Gdansk
Slask Wroclaw 
25/08 02:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Lech Poznan 1
24/08 23:30
FT 
 Garbarnia Krakow
Lech Ii Poznan 
24/08 19:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Hutnik Krakow 
24/08 17:00
 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Azs Uj Krakow Womens 
24/08 18:00
 
 Kkpk Medyk Konin Womens
Azs Wroclaw Womens 
24/08 18:00
FT 
 Academica Coimbra
Chaves 
24/08 23:00
FT 
 Feirense
Academico Viseu 
25/08 01:15
FT 
 Sporting Covilha
Vilafranquense 
25/08 01:15
FT 
 Penafiel
CD Cova Piedade 
24/08 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Voin Tate Numa Glenn 
24/08 16:00
FT 
 Juventus Bucharest
Scolar Resita 
24/08 16:00
FT 
 Csikszereda
Dunarea Calarasi 1
24/08 23:00
FT 
1 Rapid Bucuresti
Politehnica Timisoara 
24/08 20:30
FT 
1 Clinceni
Sepsi 
25/08 02:00
FT 
 CFR Cluj
Botosani 
24/08 15:30
FT 
1 Krasnodar Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
24/08 17:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Terek Groznyi Youth 1
24/08 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Spartak Moscow Youth 
24/08 19:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Orenburg Youth 1
24/08 23:50
FT 
 Al-Fath
Al Shabab Ksa 
25/08 00:05
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Feiha 
25/08 01:50
FT 
 Al Wehda Mecca
Al-Ettifaq 
24/08 22:00
FT 
 Ayr Utd
Queen of the South 
24/08 22:00
FT 
 Dunfermline
Dundee United 
24/08 22:00
FT 
1 Alloa Athletic
Arbroath 
24/08 22:00
FT 
 Dundee
Inverness C.T. 
24/08 22:00
FT 
 Clyde
Falkirk 
24/08 22:00
FT 
 Dumbarton
Stranraer 
24/08 22:00
FT 
 East Fife
Airdrie United 
24/08 22:00
FT 
 Peterhead
Forfar Athletic 
24/08 22:00
FT 
 Raith Rovers
Montrose 
24/08 22:00
FT 
 Cowdenbeath
Annan Athletic 
24/08 22:00
FT 
 Albion Rovers
Brechin City 
24/08 22:00
FT 
 Queens Park
Elgin City 
24/08 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Edinburgh City 
24/08 22:00
FT 
 Stirling Albion
Cove Rangers 
25/08 02:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Vojvodina 
25/08 02:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Mladost Lucani 
25/08 02:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
FK Napredak Krusevac 
24/08 23:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Dinamo Vranje 
24/08 23:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Semendrija 1924 
25/08 02:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Backa Backa Palanka 
25/08 02:00
FT 
 Trajal Krusevac
Zemun 
25/08 01:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Skf Sered 
25/08 01:00
FT 
 FK Pohronie
Trencin 
25/08 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Spartak Trnava 
24/08 16:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Mfk Dubnica Nad Vahom 
24/08 17:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
24/08 17:00
FT 
 Poprad U19
Trencin U19 
24/08 23:00
FT 
 Nd Beltinci
Dravograd 
24/08 23:00
FT 
 Brezice
Koper 
24/08 23:00
FT 
 Fuzinar
Nk Radomlje 
24/08 23:00
FT 
 Jadran Dekani
Rogaska 
24/08 23:00
FT 
 Nafta
Ns Drava Ptuj 
24/08 23:00
FT 
 Gorica
Nk Roltek Dob 
25/08 02:15
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Mura 05 1
24/08 21:00
 
 Black Leopards
Highlands Park 
24/08 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
Chippa United FC 
25/08 00:00
FT 
1 Real Oviedo
CD Lugo 1
25/08 00:00
FT 
 Racing de Santander
Almeria 
25/08 01:00
FT 
1 CD Mirandes
Cadiz 
25/08 02:00
FT 
1 Alcorcon
Elche 
25/08 03:00
FT 
 Malaga
Las Palmas 
25/08 00:45
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Sporting De Gijon B 
25/08 01:00
FT 
 Marino luanco
Atletico De Madrid B 
25/08 00:00
FT 
 Leioa
Cd Guijuelo 
25/08 01:30
FT 
 Barakaldo CF
Unionistas De Salamanca 
25/08 02:00
FT 
 Cultural Leonesa
SD Amorebieta 
25/08 01:45
FT 
 AE Prat
Hercules 
25/08 02:30
FT 
 Sevilla Atletico
Yeclano Deportivo 
25/08 03:00
FT 
 CP Villarrobledo
Linense 
24/08 22:00
FT 
 IK Sirius
Orebro 
24/08 20:00
 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Linkopings Fc Womens 
24/08 20:00
FT 
 Bk Forward
Nykopings BIS 
24/08 21:00
FT 
 Gefle IF
Umea FC 1
24/08 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
Karlslunds If Hfk 
24/08 22:00
FT 
 Carlstad United BK
Bodens BK 
24/08 20:00
FT 
 Lunds BK
Skovde AIK 
24/08 20:00
FT 
 Tvaakers IF
Utsiktens BK 
24/08 22:00
FT 
 Atvidabergs FF
Eskilsminne IF 
24/08 22:00
FT 
 Kristianstads FF
Lindome GIF 
24/08 19:00
FT 
1 Nassjo Ff
Husqvarna FF 
24/08 22:00
FT 
 Syrianska
Vasteras 
24/08 23:30
FT 
 Wil 1900
Kriens 
25/08 01:00
FT 
 Young Boys
Zurich 
25/08 01:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Basel 
25/08 01:00
FT 
 Lausanne Sports
Aarau 
25/08 01:00
FT 
 Schaffhausen
Stade Ouchy 
24/08 18:45
FT 
 Ubon Umt United
Army United 
24/08 19:00
FT 
 Customs Department FC
Nong Bua Lamphu 1
24/08 20:00
FT 
 Air Force Central
Kasetsart 
24/08 20:00
FT 
 Rayong
Ayutthaya Fc 
24/08 18:45
FT 
 Buriram United
Sukhothai 
24/08 19:00
FT 
 Trat
Ptt Rayong 
24/08 20:00
FT 
 Bangkok United
Port 
24/08 21:00
FT 
 PT Prachuap
Samut Prakan City 
24/08 23:30
FT 
 J.s. Kairouanaise
As Slimane 
25/08 00:15
FT 
 Ankaragucu
Kayserispor 
25/08 02:45
FT 
 Istanbul Basaksehir
Fenerbahce 
25/08 02:45
FT 
 Alanyaspor
Kasimpasa 
24/08 21:30
FT 
 Keciorengucu
Osmanlispor 
25/08 02:45
FT 
 Altinordu
Karagumruk 
25/08 02:45
FT 
1 Balikesirspor
Erzurum BB 
24/08 19:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Vorskla Poltava 
24/08 22:00
FT 
1 PFC Oleksandria
Desna Chernihiv 
25/08 00:30
FT 
1 Dynamo Kyiv
Olimpic Donetsk 1
25/08 02:00
FT 
1 Plaza Colonia
Cerro Largo 
25/08 09:30
FT 
 Chattanooga
Michigan Stars 
25/08 10:00
FT 
 Napa Valley 1839
Detroit City 
25/08 07:30
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Memphis 901 
25/08 08:00
FT 
 Nashville
Charleston Battery 
25/08 08:00
FT 
1 Swope Park Rangers
New York Red Bulls B 
25/08 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
El Paso Locomotive 1
25/08 08:30
FT 
 San Antonio
New Mexico United 1
25/08 09:00
FT 
 Okc Energy
Austin Bold 
25/08 10:00
 
 Orange County Blues Fc
Real Monarchs Slc 
25/08 10:30
 
 Fresno
Colorado Springs Switchbacks 
25/08 10:30
 
 Las Vegas Lights
Portland Timbers 2 
24/08 23:00
FT 
 Metropolitanos
Zulia 
25/08 04:00
FT 
 LALA
Portuguesa de Desportos 
24/08 18:00
FT 
 Hải Phòng
Viettel 
24/08 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Binh Duong 
24/08 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Thanh Hóa 
24/08 17:00
FT 
 Hue FC
Ha Tinh 
24/08 18:00
FT 
 Long An
An Giang 
24/08 21:30
FT 
 Llantwit Major
Stm Sports 
24/08 21:30
FT 
 Undy Athletic
Cambrian Clydach 
24/08 21:30
FT 
 Caerau
Afan Lido 
24/08 21:30
FT 
 Pontypridd
Haverfordwest County 
24/08 21:30
FT 
 Goytre United
Llanelli 
24/08 18:00
FT 
 Kazakhstan U17
Kyrgyzstan U17 
24/08 21:00
 
1 Qatar U19
Jordan U19 
25/08 00:00
FT 
 Iraq U19
United Arab Emirates U19