Live3s Logo

LiveScore 23 Aug 2019

24/08 03:00
FT 
 Aston Villa
Everton 
24/08 02:00
FT 
 Granada
Sevilla 
24/08 04:00
FT 
 Levante
Villarreal 
24/08 02:30
FT 
 Koln
Borussia Dortmund 
24/08 02:45
FT 
 Aveley
Barking And East Ham 
24/08 02:45
FT 
 Mickleover Sports
Coventry Sphinx 
24/08 02:30
FT 
 Genk
Anderlecht 
24/08 02:00
FT 
 Vitoria Setubal
Moreirense 
24/08 04:15
FT 
 Rio Ave
Aves 
24/08 08:05
FT 
 Orlando City
Atlanta United 
24/08 10:00
FT 
 Portland Timbers
Seattle Sounders 
23/08 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Gamba Osaka 
23/08 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Matsumoto Yamaga 
23/08 18:30
FT 
 Sagan Tosu
Vissel Kobe 
24/08 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Tokyo 
23/08 18:30
FT 
 Gyeongnam
Suwon Samsung Bluewings 
23/08 20:00
FT 
 Cote Dor
Fomboni 
23/08 21:00
FT 
 Kampala City Council
Africa Stars 
24/08 01:00
FT 
 Al Ahly
Atlabara 
23/08 20:00
FT 
 Kmc
As Kigali 
23/08 21:00
FT 
 Kcca
Africa Stars 
23/08 22:00
FT 
 Ahli Al Khartoum
Arta Solar 
24/08 01:30
FT 
 Al Ahly
Bandari 
24/08 00:30
FT 
 Algeria Womens U20
Equatorial Guinea Womens U20 
24/08 00:30
FT 
 Morocco Womens U20
Mali Womens U20 
24/08 01:00
FT 
1 KS Perparimi Kukesi
Partizani Tirana 1
24/08 01:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Partizani Tirana 
24/08 00:00
FT 
 Om Arzew
A Bou Saada 
24/08 00:00
FT 
 Rc Arba
Jsm Skikda 
24/08 00:00
FT 
 Om Medea
Usm El Harrach 
23/08 16:10
FT 
 Rc Arba U21
Jsm Skikda U21 
23/08 16:10
FT 
 Om Arzew U21
A Bou Saada U21 1
23/08 16:15
 
 Rc Relizane U21
Mc Saida U21 1
23/08 22:15
FT 
 Olympique Medea U21
Usm El Harrach U21 
24/08 02:30
FT 
 Leandro N Alem
Deportivo Merlo 
24/08 02:30
FT 
1 El Porvenir
Deportivo Laferrere 
24/08 06:05
FT 
 Atletico Rafaela
Tigre 
24/08 08:00
FT 
1 Arsenal de Sarandi
San Lorenzo 
23/08 21:00
FT 
 Banfield Reserves
Boca Juniors Reserve 
23/08 21:00
FT 
 Godoy Cruz Reserves
Estudiantes Lp Reserves 
23/08 21:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
Atletico Tucuman Reserve 
23/08 21:00
FT 
 Ca Independiente Reserves
Colon Reserves 
23/08 21:00
 
 Gimnasia Lp Reserves
Defensa Y Justicia Reserves 
23/08 21:00
FT 
 Huracan Reserves
Argentinos Jrs Reserves 
23/08 21:00
FT 
 River Plate R
Ca Talleres De Córdoba Reserves 
23/08 21:00
FT 
2 Rosario Central Reserves
Ca Patronato Reserves 1
23/08 21:00
 
 Union Santa Fe Reserves
Lanus Reserves 
23/08 21:00
FT 
 Velez Sarsfield Reserves
Newells Reserves 
23/08 21:20
FT 
 Arsenal De Sarandi Reserves
San Lorenzo Reserves 
23/08 17:30
 
 Heidelberg United U20
South Melbourne U20 
24/08 01:10
FT 
 Wacker Innsbruck
SKU Amstetten 
24/08 01:10
FT 
 SV Ried
Grazer AK 
24/08 01:10
FT 
1 Juniors OO
Austria Lustenau 1
24/08 01:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
Liefering 
24/08 01:10
FT 
1 Austria Wien Youth
Lafnitz 
24/08 01:10
FT 
 SV Horn
SK Vorwarts Steyr 1
24/08 00:30
FT 
 Fcm Traiskirchen
Andelsbuch 
24/08 01:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
SC Wiener Neustadt 
24/08 01:00
FT 
 Rapid Vienna Youth
Wiener Viktoria 
24/08 01:30
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
Karabakh Vienna 
24/08 01:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Santa Ana 
23/08 20:30
 
 Sabail 2
Turan Tovuz 
23/08 20:30
 
1 Zaqatala
Sabah 2 
23/08 20:30
 
 Zira 2
Agsu 
23/08 23:00
FT 
 Isloch Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
24/08 00:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Minsk 
24/08 02:30
FT 
 Oud Heverlee
Rfc Wetteren 
24/08 02:00
FT 
 Juventus Ac Youth
Ec Sao Bernardo U20 
24/08 02:00
FT 
 Rio Preto Youth
Xv De Piracicaba Youth 
24/08 06:15
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Brasil De Pelotas Rs 
24/08 08:30
FT 
 Cuiaba (MT)
Botafogo Sp 
23/08 23:00
FT 
 Tsarsko Selo
Beroe 
24/08 01:30
FT 
1 Arda
Cherno More Varna 
24/08 07:30
FT 
 Union Espanola
O Higgins 
24/08 00:00
FT 
 Nea Salamis
AEP Paphos 
24/08 00:00
FT 
 Kraluv Dvur
Pisek 
24/08 00:00
FT 
 Hradec Kralove
Chrudim 
24/08 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Lisen 
24/08 01:00
FT 
 Brno
Vitkovice 
23/08 22:30
FT 
 Viktoria Otrokovice
Banik Ostrava B 
23/08 16:30
FT 
 Opava U19
Mlada Boleslav U19 
23/08 18:00
AET 
 Pribram U19
Pardubice U19 
90min [2-2], Penalty [4-5], Pardubice U19 win
24/08 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Synot Slovacko 
24/08 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Teplice 1
24/08 00:00
FT 
1 Tarnby Ff
Herlev 
24/08 00:30
FT 
 Marienlyst
Tarup Paarup If 
24/08 00:30
FT 
 Taastrup
Valby Bk 
24/08 00:45
FT 
 Odder IGF
Varde IF 
24/08 01:00
FT 
 Ab Tarnby
Frederikssund Ik 
24/08 01:00
FT 
 Hobro I.K.
Odense BK 
24/08 08:15
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Olmedo Riobamba 
24/08 03:00
FT 
 Macara Reserves
Emelec Reserves 1
23/08 19:00
FT 
 Tottenham Hotspur U23
Derby County U23 
23/08 20:00
FT 
 Middlesbrough U23
Swansea City U23 
24/08 02:00
FT 
 Arsenal U23
Everton U23 
24/08 02:00
FT 
2 Blackburn Rovers U23
Wolves U23 
24/08 02:00
FT 
 Leicester City U23
Brighton U23 
24/08 02:00
FT 
 Manchester City U23
Chelsea U23 
24/08 02:00
FT 
 Newcastle U23
Manchester United U23 
24/08 02:00
FT 
 West Bromwich U23
Sunderland U23 
24/08 02:00
FT 
 West Ham United U23
Reading U23 
23/08 20:00
FT 
 Watford U23
Sheffield Wed U23 
23/08 20:00
FT 
 Ipswich U23
Leeds United U23 
23/08 23:45
FT 
 Kuressaare
Tartu JK Tammeka 
23/08 23:30
FT 
 Flora Tallinn 2
Parnu Linnameeskond 
23/08 23:30
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tallinna Jk Legion 
23/08 23:30
FT 
 Rakvere Flora
Elva 
23/08 23:30
FT 
 Jazz Pori
Honka Akatemia 
23/08 23:30
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
P-iirot 
23/08 23:30
FT 
 Pave
Kuki 
23/08 23:30
FT 
 Ps 44 Valkeakoski
Hjs Akatemia 1
24/08 00:00
FT 
 Jyvaskyla Blackbird
Ac Barca 
24/08 00:00
FT 
 Peka
Kypa 
24/08 00:15
FT 
 Herto
Viikingit 2 
24/08 00:15
FT 
 Valtti
Kontu 
24/08 01:00
FT 
 Espoo 2
Espa 
24/08 01:15
FT 
 Lepa
Ponnistajat 
23/08 23:30
FT 
 HIFK
Ilves Tampere 
23/08 23:30
FT 
 Haka
KTP Kotka 
24/08 02:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Pau 1
24/08 02:00
FT 
 Cholet So
Creteil 
24/08 02:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Bastia CA 
24/08 02:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Avranches 
24/08 02:00
FT 
 Red Star 93
Dunkerque 
24/08 02:00
FT 
 Toulon
Bourg Peronnas 
24/08 02:00
FT 
 Sochaux
Nancy 
24/08 02:00
FT 
 Le Mans
Lorient 
24/08 02:00
FT 
 Chambly
Chateauroux 
24/08 02:00
FT 
1 Rodez AF
Orleans US 45 
24/08 02:00
FT 
 Ajaccio
Paris Fc 
24/08 02:00
FT 
 Clermont Foot
Auxerre 
24/08 02:00
FT 
 Le Havre
Grenoble 
24/08 02:00
FT 
 Chamois Niortais
Caen 
23/08 21:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Baia Zugdidi 
23/08 21:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Dinamo Batumi 
24/08 01:00
FT 
 Ingolstadt 04
Hansa Rostock 
24/08 01:15
FT 
 Bayern Munich (w)
Ffc Frankfurt Womens 
24/08 01:15
FT 
 Bayern Munich (w)
Ffc Frankfurt Womens 
24/08 00:30
FT 
 Erzgebirge Aue
VfB Stuttgart 1
24/08 00:30
FT 
 Darmstadt
Dynamo Dresden 
24/08 00:00
FT 
 Pipinsried
Tsv Kottern 
24/08 00:30
FT 
 Tus Schwachhausen
Bremer Sv 
24/08 01:00
FT 
 Hertha Wiesbach
Fv Diefflen 
24/08 01:00
FT 
 Stuttgarter Kickers
Sandhausen Ii 
24/08 01:30
FT 
 Hsv Barmbek Uhlenhorst
Suderelbe 
24/08 01:30
FT 
 TUS Mechtersheim
Tsv Schott Mainz 
24/08 02:00
FT 
2 Hamburger Sv Iii
Tus Osdorf 
24/08 00:15
FT 
 Heider Sv
Sv Drochtersen/assel 
24/08 00:15
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Hamburger Sv Ii 
24/08 01:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Berliner Ak 07 1
24/08 01:00
FT 
 Lokomotive Leipzig
FSV Optik Rathenow 
24/08 01:30
FT 
 Energie Cottbus
VFB Auerbach 
24/08 00:45
FT 
 Tus Haltern
Dortmund(am) 
24/08 01:00
FT 
 Sc Verl
Bonner sc 
24/08 01:30
FT 
 RW Essen
Wattenscheid 
24/08 01:30
FT 
 Wuppertaler Sv
Koln Am 
24/08 02:30
FT 
 Fcb Magpies
Lions Gibraltar 1
24/08 02:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Fjolnir 
24/08 03:15
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Fram Reykjavik 
24/08 04:00
FT 
 Throttur
Keflavik 
24/08 02:00
FT 
 Ia Akranes (w)
Trottur Reykjavik Womens 
24/08 02:00
FT 
 Hafnarfjordur (w)
Haukar Womens 
24/08 03:15
FT 
 Umf Afturelding (w)
Augnablik Womens 
23/08 15:30
FT 
 Sulut United
Madura 
23/08 16:30
FT 
 Babel United
Cilegon United 
23/08 16:30
FT 
 Psbk Blitar
Pscs Cilacap 
23/08 16:30
FT 
 Persis Solo
Mitra Kukar 
23/08 14:30
FT 
 Mc Utama
Psjs Jakarta Selatan 
23/08 14:45
FT 
 Ps Jakarta Barat
Villa 2000 B 
23/08 14:50
FT 
 Muba United
Persimura Musi Rawas 
23/08 16:15
FT 
 Persemag Magetan
Perspa Pacitan 
23/08 17:00
FT 
 Bintang Kota
Jakarta Timur 
23/08 16:30
FT 
 Barito Putera
Persipura Jayapura 
23/08 16:30
FT 
 Barito Putera
Persipura Jayapura 
23/08 19:30
FT 
 Pss Sleman
PSM Makassar 
23/08 19:30
FT 
 Pss Sleman
PSM Makassar 
23/08 15:00
FT 
 Kalteng Putra U20
Persipura Jayapura U20 1
23/08 21:30
FT 
 Mashin Sazi
Esteghlal Tehran 
23/08 22:40
FT 
 Peykan
Padideh Mashhad 
23/08 23:45
FT 
 Foolad Khozestan
Sanat-Naft 
24/08 02:45
FT 
 Galway United
Cork City 
24/08 02:45
AET 
 Derry City
Dundalk 
90min [2-2], 120min [2-3], Dundalk win
24/08 02:45
AET 
 Bohemians
Longford Town 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [5-4], Bohemians win
24/08 02:45
FT 
1 UC Dublin UCD
St. Patrick's 
24/08 03:00
FT 
 Shamrock Rovers
Drogheda United 
24/08 03:00
FT 
 Maynooth University Town
Killester Donnycarne 
24/08 03:00
FT 
 Templeogue United
Collinstown 1
24/08 03:00
FT 
 Pisa
Benevento 
23/08 15:30
 
 F League Selection Futsal
Fuchu Athletic Futsal 
23/08 14:00
FT 
 Mathare United
Afc Leopards Sc 
23/08 18:00
FT 
 Gangneung
Changwon City 
23/08 23:00
FT 
 Kf Drenica Srbica
Kf Llapi 
23/08 23:00
FT 
 Baltija Panevezys
Riteriai 
23/08 23:00
FT 
 Minija
Nevezis 1
23/08 23:00
FT 
 Siauliai
Lietava Jonava 
24/08 00:00
FT 
 Atomsfera Mazeikiai
Kupiskis 
23/08 21:00
FT 
 Negeri Sembilan
Terengganu 
23/08 21:00
FT 
 Johor
Pknp 
24/08 00:30
FT 
 Sirens
Senglea Athletic 
24/08 00:30
FT 
 Gzira United
Hamrun Spartans 
24/08 00:30
FT 
 Sirens
Senglea Athletic 
24/08 00:30
FT 
 Gzira United
Hamrun Spartans 
24/08 02:30
FT 
 Birkirkara FC
Floriana 
24/08 02:30
FT 
 Birkirkara FC
Floriana 
24/08 02:45
FT 
 Valletta FC
Santa Lucia 
24/08 02:45
FT 
 Valletta FC
Santa Lucia 
24/08 08:00
FT 
 Veracruz
Atletico San Luis 
24/08 10:00
FT 
 Morelia
Pumas UNAM 
24/08 10:00
FT 
 Santos Laguna
Monterrey 
24/08 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Sporting Canamy 
24/08 09:00
FT 
 Atletico Saltillo
Correcaminos 2 
24/08 09:00
FT 
 Deportivo Cafessa
Cd Cuautla 1
23/08 22:00
 
 Monarcas Morelia U20
Pumas U20 
24/08 07:00
FT 
 Atlante
Uaem Potros 1
24/08 08:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Celaya 
24/08 09:10
FT 
 Correcaminos Uat
Loros Universidad 
24/08 01:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Psv Eindhoven Womens 
24/08 01:30
FT 
 Zwolle Womens
Ado Den Haag Womens 
24/08 01:30
FT 
 Twente Enschede Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
24/08 02:00
FT 
 NAC Breda
Cambuur Leeuwarden 
24/08 02:00
FT 
 Den Bosch
Eindhoven 
24/08 02:00
FT 
 Dordrecht 90
Jong Ajax Amsterdam 
24/08 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Utrecht Am 1
24/08 02:00
FT 
 De Graafschap
Volendam 
24/08 02:00
FT 
 Helmond Sport
Almere City FC 1
24/08 02:00
FT 
 Oss
Az Alkmaar 2 
24/08 02:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
NEC Nijmegen 
24/08 02:00
FT 
 Telstar
SBV Excelsior 
24/08 10:00
FT 
 Bay Olympic
Melville United 
24/08 10:30
 
 Stop Out
Western Suburbs 
24/08 10:30
FT 
 Waterside Karori
North Wellington Afc 
24/08 10:45
FT 
 Christchurch United
St Albans Shirley 
24/08 10:45
FT 
 Queenstown Rovers
Roslyn Wakari 
24/08 01:15
FT 
 IF Floya
Skjervoy 
23/08 21:50
FT 
 Saham
Al-Suwaiq Club 
23/08 21:50
FT 
 Fnjaa SC
Bahla 1
23/08 21:55
FT 
 AL-Nahda
Sohar Club 
24/08 07:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo Luqueno 
24/08 09:00
FT 
 Melgar
Real Garcilaso 
24/08 04:30
FT 
 Comerciantes Unidos
Alianza Atletico 2
24/08 02:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Wisla Krakow 
24/08 02:00
FT 
 Benfica B
UD Oliveirense 
23/08 18:00
FT 
 Maritimo U23
Cd Aves U23 
23/08 23:00
FT 
 Belenenses U23
Gd Estoril Praia U23 
24/08 01:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Sporting Lisbon U23 
24/08 03:15
FT 
 Famalicao U23
Sporting Braga U23 
23/08 22:20
FT 
 Al-Arabi SC
Al-Ahli Doha 
24/08 00:30
FT 
 Al Rayyan
Umm Salal 
23/08 23:00
FT 
 Politehnica Iasi
Chindia Targoviste 
24/08 02:00
FT 
 Universitatea Craiova
Astra Ploiesti 
23/08 23:00
FT 
 Ariesu Turda
Cs Minaur Baia Mare 
23/08 23:00
FT 
 Cluj Ii
Industria Galda 
23/08 23:00
FT 
 Soimii Lipova
U Craiova 1948 Sa 
23/08 23:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Balotesti 1
23/08 23:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
23/08 23:10
FT 
1 Inainte Modelu
Csa Axiopolis 
23/08 23:00
FT 
 Sokol
Rotor Volgograd B 
23/08 23:00
FT 
1 Dinamo Briansk
Khimki Reserve 
23/08 23:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Kvant Obninsk 
24/08 00:00
FT 
 Saturn
Metallurg Lipetsk 
24/08 00:00
FT 
 SKA Rostov
Dynamo Stavropol 
23/08 18:00
FT 
 Ural 2
FK Tyumen 
23/08 21:00
FT 
 Lada Sok Dimitrovgrad
Lada Togliatti 
23/08 21:00
FT 
 Zvezda Perm
Ufa 2 
23/08 21:00
FT 
 Chelyabinsk
Volga Ulyanovsk 
23/08 21:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
Zenit-Izhevsk 
23/08 21:00
FT 
 Rodina Moskva
Torpedo Vladimir 
23/08 22:00
FT 
 Pskov 747
Zenit-2 St.Petersburg 
23/08 23:30
FT 
1 Luki Energiya
Zvezda Sint Petersburg 1
24/08 02:00
FT 
 Kazanka Moscow
Znamya Truda 
23/08 17:00
FT 
 Ufa Youth
Zenit St.petersburg Youth 
23/08 19:00
FT 
 Tambov Youth
Dinamo Moscow 2 
24/08 00:00
FT 
 Al Hilal
Abha 
24/08 00:00
FT 
 Al Hilal
Abha 
24/08 00:10
FT 
 Al Taawon
Al Hazm 
24/08 01:50
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al-Raed 
24/08 02:05
FT 
 Greenock Morton
Partick Thistle 
24/08 02:45
FT 
 Cumbernauld Colts
Bonnyrigg Rose 
24/08 02:00
FT 
 Kolubara
Novi Pazar 
24/08 01:00
FT 
 FK Senica
Zlate Moravce 
24/08 01:00
FT 
 Sport Podbrezova
Dukla Banska Bystrica 
23/08 21:00
 
 Cape Umoya United
Maccabi 
23/08 16:00
FT 
 Singapore Womens
Philippines womens 
23/08 19:00
FT 
 Thailand womens
Malaysia womens 
24/08 04:00
FT 
 Albacete
Girona 
24/08 00:45
FT 
 Real Aviles
Cd Covadonga 1
24/08 02:45
FT 
1 Cd Bezana
Gimnastica Torrelavega 
24/08 01:15
FT 
2 Hittarps Ik
Stafsinge If 
24/08 02:00
FT 
1 Grasshoppers
Winterthur 
23/08 15:00
FT 
 Raj Pracha U19
Bangkok Christian College U19 
23/08 15:00
FT 
 Rangsit United U19
Kasetsart U19 
23/08 17:00
FT 
1 Army United U19
Port U19 
23/08 17:00
FT 
 Bangkok U19
Air Force Central U19 
24/08 01:30
FT 
 Besiktas
Goztepe 
24/08 01:00
FT 
 Boluspor
Adana Demirspor 
23/08 23:15
FT 
 Al Wehda UAE
Ahli Al-Fujirah 
23/08 23:15
FT 
 Al Nasr Dubai
Ittihad Kalba 1
24/08 01:30
FT 
 Al Ain
Al Ahli Dubai 
23/08 21:00
FT 
 Hirnyk Sport
Inhulets Petrove 
23/08 22:00
FT 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Rukh Vynnyky 
23/08 22:00
FT 
 Mynai
Kremin Kremenchuk 
23/08 23:00
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Metalist Kharkiv 
23/08 23:30
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
23/08 19:00
FT 
 Kolos Kovalyovka U19
Lviv U19 
23/08 17:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Desna Chernihiv U21 
24/08 06:00
FT 
 Ca Atenas
Ca Bella Vista 1
23/08 20:00
FT 
 Central Espanol U19
Villa Espanola U19 1
23/08 20:40
FT 
 Cerrito U19
Sud America U19 
24/08 07:05
FT 
 Pittsburgh Riverhounds
Loudoun United 
24/08 10:30
FT 
1 Phoenix Rising
Sacramento Republic 
24/08 04:00
FT 
 Aragua
Monagas 1
23/08 18:00
FT 
 Quảng Nam
Khanh Hoa 
23/08 18:00
FT 
 Pho Hien
Dak Lak 
24/08 02:30
FT 
 Cwmamman United
Cwmbran Celtic 
24/08 02:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Ammanford 
24/08 02:30
FT 
 Taffs Well
Swansea University 
24/08 02:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Airbus 
24/08 02:45
FT 
 Caernarfon
Connahs Quay Nomads 
24/08 02:45
FT 
 Barry Town Afc
Aberystwyth Town 
24/08 02:45
FT 
 Bala Town
The New Saints 
24/08 02:45
FT 
 Penybont
Cardiff Metropolitan University 
24/08 03:00
FT 
 Carmarthen
Newtown 
23/08 14:30
FT 
 Maccabi Herzliya
AS Nordia Jerusalem 
23/08 16:15
FT 
 Wazito
Kcb 1
23/08 20:00
FT 
 Uzbekistan U16
Serbia U17 2
23/08 22:00
FT 
 AS Roma U19
Benevento Youth 1
23/08 23:00
FT 
 Russia U17
Turkey U16 
24/08 02:40
FT 
 Fiorentina U19
Sassuolo Calcio Youth 
24/08 08:00
FT 
 Santa Rosa
Guaya United