Live3s Logo

LiveScore 08 Aug 2019

08/08 22:00
FT 
 Astana
Valletta FC 
08/08 23:30
FT 
 AEK Larnaca
Gent 
09/08 00:00
FT 
 Sparta Praha
Trabzonspor 
09/08 00:00
FT 
 Pyunik
Wolves 
09/08 00:15
FT 
 Universitatea Craiova
AEK Athens 
09/08 00:30
FT 
 Brondby
Sporting Braga 
09/08 00:45
FT 
 FK Ventspils
Vitoria Guimaraes 
09/08 01:00
FT 
 Thun
Spartak Moscow 
09/08 01:00
FT 
 Sheriff
AIK Solna 
09/08 01:00
FT 
 FK Haugesund
PSV Eindhoven 
09/08 01:00
FT 
 Molde
Aris Thessaloniki 1
09/08 01:00
FT 
 Illichivets
AZ Alkmaar 
09/08 01:00
FT 
 Malmo
Zrinjski Mostar 
09/08 01:00
FT 
 Neftci Baku
Bnei Yehuda Tel Aviv 
09/08 01:30
FT 
 Royal Antwerp
Viktoria Plzen 
09/08 01:30
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Suduva 
09/08 01:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
The New Saints 
09/08 01:30
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Strasbourg 
09/08 01:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Dinamo Tbilisi 1
09/08 01:30
FT 
 CSKA Sofia
Zorya 
09/08 01:45
FT 
 FK Sarajevo
BATE Borisov 
09/08 02:00
FT 
 F91 Dudelange
Nomme JK Kalju 1
09/08 02:00
FT 
 IFK Norrkoping
Hapoel Beer Sheva 
09/08 02:00
FT 
 Midtjylland
Glasgow Rangers 
09/08 02:00
FT 
 NK Rijeka
Aberdeen 
09/08 02:30
FT 
1 Austria Wien
Apollon Limassol FC 
09/08 02:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Mlada Boleslav 
09/08 02:30
FT 
 Vaduz
Eintr. Frankfurt 
09/08 03:00
FT 
 Torino
Shakhtyor Karagandy 
09/08 03:00
FT 
 Legia Warszawa
Atromitos Athens 
09/08 03:00
FT 
 Partizan Belgrade
Yeni Malatyaspor 
09/08 03:00
FT 
 Luzern
Espanyol 
09/08 04:00
FT 
 Zulia
Colon 1
09/08 07:00
FT 
 New York City
Houston Dynamo 1
08/08 16:00
FT 
 Zambia Womens U20
Zimbabwe Womens U20 
08/08 20:00
FT 
 South Africa Womens U20
Tanzania Womens U20 1
08/08 21:00
 
 Ararat Yerevan 2
Aragats 
08/08 21:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Bkma 
08/08 21:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Aragats 
09/08 00:30
FT 
 Yemen
Lebanon 
09/08 03:30
FT 
 Iraq
Syria 
09/08 03:00
FT 
 Royal Pari
Aurora 2
09/08 08:30
FT 
 Oriente Petrolero
San Jose 
09/08 03:00
FT 
 Uniao Abc Ms
Luverdense 
09/08 02:00
FT 
 Ec Vitoria U23
Santos U23 
09/08 02:00
FT 
1 Figueirense U23
Internacional Rs U23 1
09/08 02:00
FT 
 Goias U23
Avai U23 
09/08 02:00
FT 
 Gremio Rs U23
Ec Bahia U23 
09/08 08:30
FT 
 Oeste FC
Brasil De Pelotas Rs 
09/08 08:30
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Atletico Bucaramanga 
09/08 08:05
FT 
1 Antigua Gfc
Forge 
09/08 08:05
FT 
 San Francisco
Alianza San Salvador 
09/08 10:05
FT 
 Marathon
Club Comunicaciones 
09/08 04:00
FT 
 Aserri
Cd Barrio Mexico 
09/08 00:00
FT 
1 Avarta
Skovshoved 
09/08 00:00
FT 
 Listrup Uif
Skive IK 
09/08 00:00
FT 
 Skagen IK
Thisted 
09/08 00:30
FT 
 Horsholm Usserod Ik
Naestved 
09/08 00:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Jk Tallinna Kalev Ii 
09/08 00:00
FT 
 Rakvere Flora
Jk Welco Elekter 
09/08 00:00
FT 
 Parnu Jk
Vandra Jk Vaprus 
09/08 00:00
FT 
 Kultsu
Kypa 
09/08 00:00
FT 
 Stps
Union Plaani 
09/08 00:00
FT 
1 Wilpas
Jyty 
09/08 00:00
FT 
 Kps
Kiisto 
09/08 00:10
FT 
 Atlantis
Finnkurd 2
09/08 01:00
FT 
 Tkt
Pp 70 
09/08 01:15
FT 
1 Hoogee
Tups 2
09/08 03:00
AET 
 Montpellier Hsc Womens
PSG Womens 
90min [1-1], Penalty [4-3], Montpellier Hsc Womens win
08/08 21:30
FT 
 Guria Lanchkhuti
Samtredia 1
08/08 23:00
FT 
 Shevardeni
Telavi 
09/08 03:15
FT 
 Dalvik Reynir
Tindastoll Sauda 
09/08 03:15
FT 
 Umf Vidir
UMF Selfoss 
09/08 03:15
FT 
 Ir Reykjavik Womens
Umf Afturelding (w) 
09/08 03:15
FT 
 Fjolnir Womens
Hafnarfjordur (w) 
09/08 03:15
FT 
 Tindastoll Neisti Womens
Trottur Reykjavik Womens 
09/08 03:15
FT 
 Keflavik Womens
Umf Selfoss (w) 1
09/08 02:00
FT 
 Fh Hafnarfjordur U19
Keflavik U19 
09/08 02:00
FT 
 Fram/ulfarnir U19
Stjarnan Skinandiu19 
08/08 17:30
FT 
 Goa Ii
Army Green 
08/08 14:10
FT 
 Psbs Biak
Persis Solo 
08/08 15:30
FT 
1 Mitra Kukar
Persatu Tuban 1
08/08 15:30
FT 
 Sulut United
Persik Kediri 
08/08 16:15
FT 
 Madura
Persiba Balikpapan 
08/08 16:25
 
 PSIM Yogyakarta
Martapura 
08/08 16:30
FT 
 Pscs Cilacap
Persiraja Aceh 
08/08 17:00
FT 
 PSMS Medan
Psgc Ciamis 
08/08 19:30
FT 
 Persela Lamongan
Persib Bandung 
08/08 19:30
FT 
 Persela Lamongan
Persib Bandung 
08/08 13:30
FT 
 Arvand Charkh Shemiran U23
Moghavemat Tehran B U23 
08/08 18:30
FT 
 Sorkhpooshan Pakdasht U23
Olympic Andisheh U23 
08/08 20:30
 
 Niroye Zamini U23
Naft Iranian U23 
08/08 20:30
 
 Oghab Tehran U23
Peyrovan Hejazi U23 
08/08 20:30
 
 Saipa U23
Esteghlal Tehran U23 1
08/08 20:50
 
 Moghavemat Tehran U23
Paykan U23 
08/08 21:30
 
 Cypress Teresopolis U23
Baderan Tehran U23 
09/08 00:30
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Natzrat Illit 
09/08 00:30
FT 
 Hapoel Akko
Maccabi Ahi Nazareth 
09/08 00:30
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Petah Tikva 
09/08 00:30
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Umm Al Fahm 
09/08 00:30
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Kfar Kasem 
09/08 00:30
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Katamon Jerusalem 
09/08 00:30
FT 
 Hapoel Ashkelon
Beitar Tel Aviv Ramla 
08/08 18:00
FT 
 Changnyeong Womens
Busan Sangmu womens 
08/08 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto womens
Hyundai Steel Redangels womens 
08/08 18:00
FT 
 Gyeongju Womens
Hwacheon Kspo Womens 
08/08 18:00
FT 
 Suwon Fcm womens
Seoul Amazones womens 
08/08 18:00
FT 
 Changnyeong Womens
Busan Sangmu womens 
08/08 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto womens
Hyundai Steel Redangels womens 
08/08 18:00
FT 
 Gyeongju Womens
Hwacheon Kspo Womens 
08/08 18:00
FT 
 Suwon Fcm womens
Seoul Amazones womens 
08/08 21:00
FT 
 Kedah
Terengganu 1
08/08 21:00
FT 
 UiTM
Pknp 
08/08 21:00
FT 
 Pahang
Perak 
08/08 21:00
FT 
 Melaka FC
Selangor PB 
09/08 10:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Alebrijes De Oaxaca 
08/08 16:00
FT 
 Southern Myanmar U19
Yadanarbon U19 
08/08 17:00
FT 
 Hantharwady United U19
Ayeyawady Utd U19 
08/08 17:00
FT 
 Rakhine United U19
Chinland U19 
09/08 01:00
FT 
 Skeid Oslo U19
Krakeroy U19 
09/08 02:15
FT 
 Lyn Fotball U19
Skedsmo U19 
09/08 02:15
FT 
1 Strommen U19
Raufoss U19 
09/08 02:15
FT 
 Ullern 2 U19
Lorenskog U19 
08/08 23:00
FT 
 Metallurg Lipetsk
Khimki Reserve 
08/08 19:00
FT 
 Ural 2
Ufa 2 
08/08 21:00
FT 
 Lada Sok Dimitrovgrad
Zvezda Perm 
08/08 21:00
FT 
1 Nosta Novotroitsk
Volga Ulyanovsk 
08/08 21:30
FT 
 Chelyabinsk
FK Tyumen 
08/08 22:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Kamaz 
08/08 16:30
FT 
 Laos U18
Brunei Darussalam U18 
08/08 17:00
FT 
 Indonesia U18
Timor Leste U18 1
08/08 20:00
FT 
 Myanmar U18
Philippines U18 
09/08 02:00
FT 
 Enskede Iku19
Huddinge If U19 
09/08 02:00
FT 
 Chiasso
Aarau 
08/08 17:00
FT 
 Muang Thong United U19
Ubon Umt U19 
08/08 17:00
FT 
 Assumption United U19
Hatyai City U19 
08/08 20:30
FT 
 Rash Milk
Andijan 2 
08/08 20:30
FT 
 Turon Nukus
Bunyodkor 2 
08/08 20:30
FT 
 Zirabuloq
Zaamin 
08/08 20:45
FT 
 Yangiyer
Ittifoq Navoiy 
08/08 20:55
FT 
 Yashnobod
Rubin Uzb 
08/08 21:00
FT 
 Lokomotiv Bfk
Chigatoy 
08/08 16:00
FT 
 Vinh Long
Gia Dinh 
08/08 16:00
FT 
 Da Nang 2
Hanoi 2 
08/08 16:00
FT 
 Fishsan Khanh Hoa
Cong An Nhan Dan 
09/08 04:00
FT 
 Spain U20
Russia U20 1
08/08 14:10
FT 
 North Bangko College
Dhurakij Pundit University 
08/08 14:45
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Wazito 
08/08 15:00
FT 
 Shizuoka XI U18
Colombia U18 
08/08 15:30
FT 
 Grasshoppers U19
Cerezo Osaka U19 
08/08 16:30
FT 
 Silpakorn University
Rajamangala University Rattanakosin 
08/08 17:15
FT 
 Croatia U19
Feyenoord Rotterdam U19 1
08/08 17:30
FT 
 Japan U18
Belgium U19 
08/08 18:00
FT 
 Miscellaneous
Jwaneng Galaxy 
08/08 21:00
 
 Czech U19
Georgia U19 
08/08 21:50
FT 
 Wing Larsburg
Agri 1970 Spor 
08/08 22:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Al-Muharraq 
08/08 22:00
FT 
 VSG Altglienicke
Eintr. Braunschweig 
08/08 22:00
FT 
 Znk Osijek Womens
Mtk Hungaria Fc Womans 
08/08 22:30
FT 
 Real Madrid U19
Albania U19 
08/08 23:00
FT 
 Sharjah Scc U19
Al Taawon 
08/08 23:10
FT 
 Afjet Afyonspor
Bandirmaspor 
08/08 23:45
FT 
 Chelsea Fc Womens
Bayern Munich (w) 
09/08 00:00
FT 
 Ac Este
Cittadella 1
09/08 00:00
FT 
 Xanthi
Volos Nfc 
09/08 00:15
FT 
 1980 Wien
Fcj Alt Ottakring 
09/08 01:00
FT 
 Amarante
Cd Aves U23 
09/08 01:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Asj Soyaux Womens 
09/08 01:00
FT 
1 Romania U19
Israel U19 
09/08 01:00
FT 
 Seleccion Afe
At Pulpileno 
09/08 01:00
FT 
 Lienden
Al Khor SC 
09/08 01:30
FT 
 UE Olot
SD Huesca 
09/08 01:30
FT 
 Osasuna
Eibar 
09/08 01:30
FT 
 de Treffers
Al-Gharafa 
09/08 02:00
FT 
 Valladolid
Sporting de Gijon 
09/08 02:00
FT 
 CD Mirandes
Athletic Bilbao 
09/08 02:00
FT 
 Flamengo Rj U20
Sampaio Correa Rj U20 
09/08 02:00
FT 
 Es Setif
Nc Magra 
09/08 02:30
FT 
 Cesena
Spal 
09/08 02:30
FT 
 Cf Alondras
Coruxo 
09/08 02:30
FT 
 Kidsgrove Athletic
Ramsbottom United 
09/08 02:45
FT 
 Reggio Audace
Genoa 
09/08 02:45
AET 
 Ub Lebrijana
Sevilla Atletico 
90min [1-1], Penalty [4-2], Ub Lebrijana win