Live3s Logo

LiveScore 20 Jul 2019

20/07 19:30
FT 
 Manchester United
Inter Milan 
21/07 04:00
FT 
 Benfica
Chivas Guadalajara 
21/07 06:00
FT 
 Arsenal
Fiorentina 
21/07 08:00
FT 
1 Bayern Munich
Real Madrid 
20/07 19:00
FT 
 Ufa
Krasnodar 
20/07 21:30
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Arsenal Tula 
21/07 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Gazovik Orenburg 
21/07 02:30
FT 
 FK Rostov
Spartak Moscow 
20/07 21:00
FT 
 Khimik Avgust
Lada Sok Dimitrovgrad 
21/07 07:30
FT 
 Columbus Crew
Montreal Impact 1
21/07 07:30
FT 
 Toronto
Houston Dynamo 
21/07 07:30
FT 
 Philadelphia Union
Chicago Fire 
21/07 08:30
FT 
 Sporting Kansas City
Dallas 
21/07 09:30
FT 
1 Colorado Rapids
New York City 
21/07 10:00
FT 
 Real Salt Lake
Minnesota United 
21/07 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes 
20/07 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Shonan Bellmare 
20/07 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Sanfrecce Hiroshima 
20/07 17:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Gamba Osaka 
20/07 17:00
FT 
 Vissel Kobe
Yokohama F Marinos 1
20/07 17:30
FT 
 Kashima Antlers
Sagan Tosu 1
20/07 18:00
FT 
 Cerezo Osaka
Vegalta Sendai 
20/07 18:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Tokyo 
20/07 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Urawa Red Diamonds 1
20/07 18:00
FT 
 Pohang Steelers
Incheon United 
20/07 18:00
FT 
1 Gyeongnam
Jeju United 
20/07 18:00
FT 
 Seoul
Jeonbuk Hyundai Motors 
21/07 01:00
FT 
 Armenia U19
Portugal U19 
21/07 01:00
FT 
 Spain U19
Italy U19 1
21/07 00:10
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Estudiantes 
21/07 08:10
FT 
 Lanus
Independiente Rivadavia 
20/07 13:00
 
 Belconnen United
Gungahlin United 
20/07 13:00
 
 Woden Valley
Canberra 
20/07 15:00
 
1 Riverina Rhinos
Cooma Tigers 
20/07 15:30
 
1 Monaro Panthers
Canberra Olympic 
20/07 16:00
 
 South Coast Wolves
Sutherland Sharks 
20/07 17:10
FT 
 Marconi Stallions
Ted Reiter Mountain City Rovers 1
20/07 14:30
FT 
 Bonnyrigg White Eagles U20
Northern Tigers U20 1
20/07 15:00
FT 
 SWQ Thunder
Gold Coast Knights 
20/07 12:30
FT 
 Riverside Olympic
Clarence United 
20/07 12:30
 
 Werribee City Sc
Moreland City 
20/07 13:00
 
 Brunswick City
St Albans Saints 
20/07 13:00
 
1 Eastern Lions Sc
Goulburn Valley Suns 1
20/07 13:00
 
 Langwarrin
Springvale White Eagles 
20/07 13:00
FT 
 Murray United
Fc Bulleen Lions 
20/07 13:15
FT 
 Northcote City
Manningham United Blues 
20/07 14:00
 
 Ballarat Red Devils
Moreland Zebras 1
20/07 16:00
 
 Melbourne Heart Youth
Box Hill United Sc 
20/07 16:30
FT 
 Geelong Sc
North Geelong Warriors 
20/07 13:00
 
 Green Gully Cavaliers
Kingston City 
20/07 15:30
 
 Hume City
South Melbourne 
20/07 16:00
FT 
 Altona Magic
Dandenong City Sc 
20/07 17:00
 
 Dandenong Thunder
Avondale Heights 
20/07 14:00
FT 
 Altona Magic U20
Dandenong City U20 
20/07 15:00
FT 
 Dandenong Thunder U20
Avondale U20 
20/07 17:45
FT 
 Hume City U20
South Melbourne U20 
20/07 13:00
Postp. 
 Southern United Womens
Geelong Galaxy Womens 
20/07 13:15
Postp. 
 Bayside United Womens
Heidelberg Utd Womens 
20/07 13:20
Postp. 
 Box Hill Womens
Alamein Womens 
20/07 15:05
FT 
 Taringa Rovers
University of Queensland 
20/07 16:00
 
 Albany Creek
Grange Thistle 
20/07 16:00
 
 Bayside United
Acacia Ridge 
20/07 17:00
FT 
 North Pine
The Gap Bpl 1
20/07 13:30
FT 
 West Torrens Birkalla
Adelaide Victory 
20/07 15:30
FT 
 White City Woodville
Noarlunga United 
20/07 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Adelaide Panthers 
20/07 13:30
 
 North Eastern Metrostars
Adelaide Olympic 
20/07 13:30
 
 Campbelltown City SC
Adelaide United U21 
20/07 13:30
FT 
 Adelaide City
Adelaide Blue Eagles 
20/07 13:30
 
1 Para Hills Knights
Adelaide Comets 
20/07 16:00
 
 West Adelaide
Croydon Kings 
20/07 14:00
FT 
 South Coast Wolves U20
Sutherland Sharks U20 
20/07 15:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
21/07 00:30
FT 
 Kufstein
Rheindorf Altach 1
21/07 01:00
FT 
 Sv Leobendorf
Blau Weiss Linz 
21/07 01:00
FT 
 Santa Ana
SC Kalsdorf 
21/07 01:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
SV Horn 
21/07 02:30
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Grazer AK 
20/07 18:00
FT 
 Arambagh Ks
Rahmatgonj Mfs 
20/07 22:00
FT 
 Gorodeya
Isloch Minsk 
21/07 01:45
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Zhodino 
21/07 02:30
FT 
 Genk
KV Mechelen 
21/07 02:00
FT 
 Desportivo Brasil Sp
Corinthians Paulista B 
21/07 02:00
FT 
 EC Sao Bernardo/SP
Sao Caetano (SP) 
20/07 22:00
FT 
 Vasco da Gama
Fluminense 2
21/07 04:00
FT 
1 Bahia
Cruzeiro 
21/07 06:00
FT 
 Internacional RS
Gremio 
21/07 06:00
FT 
 Ceara
Palmeiras 
21/07 06:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Atletico Paranaense 
20/07 22:00
FT 
 Oeste FC
Bragantino SP 
21/07 03:30
FT 
 Vila Nova (GO)
America Mineiro 
21/07 06:00
FT 
 Operario Ferroviario Pr
CRB (AL) 
21/07 06:00
FT 
 Botafogo Sp
Guarani 
20/07 22:00
FT 
 Atletico Pr Paranaense U19
Iraty Sc U19 
20/07 23:45
FT 
 CSKA Sofia
Cherno More Varna 1
21/07 02:00
FT 
 Beroe
Ludogorets Razgrad 
20/07 23:30
FT 
 Septemvri Simitli
Strumska Slava 
20/07 23:30
FT 
 Kariana Erden
PFK Montana 
20/07 23:30
FT 
 Hebar Pazardzhik
Spartak Pleven 
21/07 00:30
FT 
 Litex Lovech
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
21/07 00:30
FT 
 Chernomorets Balchik
Chernomorets Pomorie 
21/07 00:30
FT 
 Neftohimik
Spartak Varna 
21/07 03:30
FT 
 Forge
Valour 
21/07 06:00
FT 
 Pacific
Hfx Wanderers 
21/07 00:30
FT 
 Union San Felipe
Audax Italiano 
21/07 03:00
FT 
 Universidad de Chile
Deportes Temuco 
21/07 03:00
FT 
1 Cobresal
Deportes Iquique 
21/07 05:30
FT 
 O Higgins
Everton CD 
20/07 15:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Meizhou Hakka 
20/07 17:30
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Qingdao Huanghai 
20/07 19:30
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Beijing Beikong 
20/07 19:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Shanghai Shenxin 
20/07 19:30
 
 Shijiazhuang Ever Bright
Hangzhou Greentown 
20/07 19:35
FT 
1 Nantong Zhiyun
Changchun YaTai 
20/07 16:00
FT 
 Shanxi Xingdu
Yinchuan Helanshan 
20/07 16:00
FT 
 Guangxi Baoyun
Jiangxi Liansheng 
20/07 16:00
FT 
 Beijing Tech
Dalian Boyang 
20/07 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Guangzhou Evergrande 
20/07 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Dalian Yifang 1
21/07 04:15
FT 
 Union Magdalena
Atletico Huila 
21/07 06:30
FT 
 Deportivo Cali
CD Jaguares 
21/07 06:50
FT 
 Cucuta
Santa Fe 
21/07 08:45
FT 
 Deportes Tolima
America de Cali 1
21/07 08:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Herediano 
21/07 10:00
FT 
 Ad San Carlos
Deportivo Saprissa 
21/07 01:00
FT 
 NK Rijeka
Varteks Varazdin 
21/07 03:00
FT 
 Hnk Gorica
Zapresic 
20/07 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Hradec Kralove 
20/07 16:15
FT 
 Dukla Praha
Fotbal Trinec 
20/07 16:15
FT 
 Pardubice
Viktoria Zizkov 
20/07 23:00
FT 
 Lisen
Sk Slovan Varnsdorf 
20/07 23:00
FT 
 Prostejov
Slavoj Vysehrad 
20/07 23:00
FT 
 Opava
Marila Pribram 
20/07 23:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Zlin 
20/07 23:00
FT 
 Synot Slovacko
Budejovice 
21/07 01:30
FT 
 Sparta Praha
Baumit Jablonec 
21/07 05:15
FT 
 Olmedo Riobamba
Fuerza Amarilla 
20/07 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Sutton United 
20/07 17:00
FT 
 Newcastle United
West Ham 
20/07 19:30
AET 
 Wolves
Manchester City 
90min [0-0], Penalty [3-2], Wolves win
20/07 21:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
JK Tallinna Kalev 
20/07 18:00
FT 
 Elva
Tartu Jk Welco 
21/07 00:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Rakvere Jk Tarvas 
21/07 00:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Tallinna Jk Legion 
20/07 19:00
FT 
 Tartu Sk 10 Premium Womens
Saku Sporting Womens 
20/07 18:00
FT 
 Honka Womens
Y Ilves Womens 
20/07 20:00
FT 
 Ons Womens
Jyvaskylan Pallokerho Women's 
20/07 21:00
 
 Tips Womens
Tps Turku Womens 
20/07 22:00
FT 
 Eps Espoo
Fc Espoo 
20/07 22:00
FT 
 Kapa Helsinki
Salon Palloilijat Salpa 
20/07 22:00
FT 
 Honka Akatemia
P-iirot 
20/07 22:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Gnistan 
20/07 22:00
FT 
 Kajha
Sc Kufu-98 
20/07 22:00
FT 
 Vaajakoski
Jakobstads Bollklubb 
20/07 22:00
FT 
 Sjk Akatemia
Oulun Ls 
21/07 00:00
FT 
 Js Hercules
Vps J Akatemia 
20/07 22:00
FT 
 Ilves Tampere
HJK Helsinki 
20/07 22:00
FT 
 Kpv
SJK Seinajoki 
20/07 22:00
FT 
 VPS Vaasa
Lahti 
20/07 22:00
FT 
1 Ekenas IF Fotboll
Ac Kajaani 
20/07 22:00
FT 
 TPS Turku
Haka 
20/07 20:00
FT 
 MSV Duisburg
SG Sonnenhof Grobaspach 
20/07 20:00
FT 
 Hansa Rostock
Viktoria Koln 
20/07 20:00
FT 
 Kaiserslautern
SpVgg Unterhaching 
20/07 20:00
FT 
 Sv Meppen
Fsv Zwickau 
20/07 20:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Bayern Munich (am) 
20/07 23:45
FT 
1 1. Magdeburg
Eintr. Braunschweig 
20/07 22:00
FT 
 Haukar
Fjolnir 
20/07 22:00
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Vikingur Olafsvik 
20/07 22:00
FT 
 Umf Njardvik
Throttur 
21/07 00:00
FT 
 Umf Afturelding
Thor Akureyri 
21/07 00:00
FT 
 Magni
Leiknir Reykjavik 
20/07 16:00
FT 
 Persatu Tuban
PSIM Yogyakarta 
20/07 16:15
FT 
 Madura
Persis Solo 
20/07 19:30
FT 
 Persiba Balikpapan
Persik Kediri 
20/07 19:30
FT 
 Madura United
Arema Malang 
20/07 19:30
FT 
 Madura United
Arema Malang 
21/07 02:00
FT 
 Cobh Ramblers
Wexford Youths 
21/07 01:30
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv 
20/07 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu 
20/07 17:00
FT 
 Yokohama
Tochigi SC 
20/07 17:00
FT 
 JEF United Ichihara
Avispa Fukuoka 
20/07 18:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Omiya Ardija 
20/07 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Zweigen Kanazawa FC 
20/07 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Ehime 
20/07 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Albirex Niigata 
20/07 16:00
 
 Ryutsu Keizai University
Yokogawa Musashino 
21/07 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Honda Lock SC 
20/07 14:00
FT 
 Grulla Morioka
Thespa Kusatsu Gunma 
20/07 16:00
FT 
 Tokyo U23
Kamatamare Sanuki 
20/07 17:00
FT 
 Blaublitz Akita
Gainare Tottori 
20/07 17:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Vanraure Hachinohe 
20/07 21:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Okzhetpes 1
20/07 23:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
FK Aktobe Lento 
20/07 18:00
FT 
 Anyang
Gwangju 
20/07 19:00
FT 
 Busan I'Park
Bucheon 1995 1
20/07 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Cheonan City 
20/07 18:00
FT 
 Incheon Korail
Gangneung 
20/07 18:00
FT 
 Mokpo City
Gimhae City 
20/07 23:00
FT 
 Riga
Bfc Daugavpils 
20/07 19:00
FT 
 Fk Auda Riga
Caramba/dinamo Riga 
20/07 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Selangor PB 
20/07 21:00
FT 
 Pahang
Melaka FC 
21/07 06:00
FT 
 Atletico San Luis
Pumas UNAM 
21/07 06:00
FT 
 Pachuca
Leon 1
21/07 08:00
FT 
 Club America
Monterrey 
21/07 10:00
FT 
 Tigres UANL
Morelia 
21/07 10:00
FT 
 Necaxa
Cruz Azul 1
20/07 17:00
FT 
 Yangon United
Dagon 
20/07 13:30
FT 
 Lower Hutt City
North Wellington Afc 
20/07 13:45
 
 Wellington Olympic
Stop Out 
20/07 22:00
FT 
 Oppsal
Senja 
20/07 22:00
FT 
 Sotra
Asane Fotball 
20/07 22:00
FT 
 Alta
Floro 
20/07 22:00
FT 
 Grorud IL
Odd Grenland B 
20/07 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Elverum 
20/07 19:00
FT 
 Valdres
Vard Haugesund 
20/07 19:00
FT 
 Vestfossen
Bergen Nord 
20/07 20:00
FT 
 Raufoss Il B
Steinkjer 
20/07 20:00
 
 Libertad Asuncion Reserves
Club Guarani Reserve 
21/07 04:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Academia Deportiva Cantolao 
21/07 06:45
FT 
 Carlos Manucci
Utc Cajamarca 
21/07 09:00
FT 
 Melgar
Inti Gas Deportes 1
20/07 21:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Korona Kielce 
20/07 23:30
FT 
 Wisla Krakow
Slask Wroclaw 
21/07 02:00
FT 
1 Piast Gliwice
Lech Poznan 
20/07 19:00
FT 
 Radomiak Radom
Gornik Leczna 
20/07 23:00
FT 
 Botosani
Cs Voluntari 
21/07 02:00
FT 
1 Clinceni
CFR Cluj 
20/07 13:00
FT 
 Ufa Youth
Krasnodar Youth 
20/07 15:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Arsenal Tula Youth 
20/07 18:05
FT 
 Cska Moscow Youth
Orenburg Youth 
20/07 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Tom Tomsk 
20/07 16:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Torpedo Moscow 
20/07 16:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Rotor Volgograd 
20/07 21:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Khimki 
20/07 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Chertanovo Moscow 
20/07 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Spartak Moscow II 
20/07 23:00
FT 
 Avangard
Krasnodar II 
21/07 00:00
FT 
 Torpedo Armavir
Neftekhimik Nizhnekamsk 
21/07 00:00
FT 
 Baltika
Chayka K Sr 
20/07 22:00
FT 
 Elgin City
Stirling Albion 
20/07 22:00
FT 
 Hibernian
Alloa Athletic 
20/07 22:00
FT 
 Inverness C.T.
Raith Rovers 
20/07 22:00
FT 
 Dumbarton
Queen of the South 
20/07 22:00
FT 
 East Fife
Stenhousemuir 
20/07 22:00
FT 
 Montrose
Forfar Athletic 
20/07 22:00
AET 
 Dundee
Peterhead 
90min [0-0], Penalty [4-2], Dundee win
20/07 22:00
FT 
 Stranraer
Berwick Rangers 
20/07 22:00
AET 
 East Kilbride
St. Mirren 
90min [0-0], Penalty [6-5], East Kilbride win
20/07 22:00
FT 
 Edinburgh City
Dunfermline 
20/07 22:05
FT 
 Ayr Utd
Falkirk 1
20/07 22:05
AET 
 Hamilton
Partick Thistle 
90min [2-2], Penalty [6-5], Hamilton win
21/07 00:00
FT 
 Spartak Subotica
FK Rad Beograd 
21/07 02:00
FT 
1 Cukaricki
FK Napredak Krusevac 
21/07 02:00
FT 
 Mladost Lucani
Radnik Surdulica 
21/07 02:00
FT 
 Vojvodina
Macva Sabac 
21/07 02:00
FT 
 Crvena Zvezda
FK Javor Ivanjica 1
21/07 02:00
FT 
 FK Pohronie
Slovan Bratislava 
20/07 23:30
FT 
 KFC Komarno
Stk 1914 Samorin 
20/07 23:30
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Ruzomberok B 
20/07 23:30
FT 
 Mfk Dubnica
Partizan Bardejov 
21/07 01:00
FT 
 Poprad
Slovan Bratislava B 
21/07 01:00
FT 
 Mfk Skalica
SKM Puchov 
21/07 00:00
FT 
 Tabor Sezana
NK Publikum Celje 1
21/07 02:15
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Maribor 1
20/07 22:00
FT 
 AIK Solna
Helsingborg IF 
20/07 22:00
FT 
 Orebro
Falkenbergs FF 
21/07 00:00
FT 
 GIF Sundsvall
Hacken 
20/07 19:45
 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Djurgardens Womens 
20/07 21:00
FT 
 Kungsbacka Dff Womens
Kristianstads Dff Womens 
20/07 22:00
FT 
 Syrianska
IK Brage 1
20/07 22:00
FT 
 Brommapojkarna
Norrby IF 
20/07 22:00
FT 
 Dalkurd Ff
Varbergs BoIS FC 
20/07 22:00
FT 
 Degerfors IF
GAIS 
21/07 00:00
FT 
 Ik Frej Taby
Orgryte 
20/07 23:00
FT 
 Winterthur
Aarau 
20/07 23:30
FT 
 Grasshoppers
Stade Lausanne Ouchy 
21/07 00:30
FT 
 Chiasso
Wil 1900 
21/07 01:00
FT 
 Schaffhausen
Lausanne Sports 
20/07 18:45
FT 
 JL Chiangmai United
Air Force Central 
20/07 19:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Udon Thani 
20/07 20:00
FT 
 Army United
Ayutthaya Fc 
20/07 20:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Samut Sakhon 
20/07 21:00
FT 
 Khonkaen FC
Rayong 
20/07 18:45
FT 
 Ptt Rayong
Port 
20/07 19:00
FT 
 Chainat
PT Prachuap 
20/07 20:00
FT 
 Ratchaburi FC
Chiangmai 
20/07 21:00
FT 
 Chonburi Shark
Suphanburi 
21/07 02:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Plaza Colonia 
20/07 20:00
FT 
 Santiago Wanderers U19
Fenix U19 
20/07 21:00
FT 
1 Basanez U19
Rampla Juniors U19 
21/07 08:00
FT 
 Birmingham Legion
Atlanta United 2 
21/07 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
Sacramento Republic 
21/07 08:30
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Stlouis Lions 
21/07 10:30
 
 Fresno
Portland Timbers 2 
21/07 04:00
FT 
 Aragua
Deportivo Petare FC 
20/07 16:00
 
 Lam Dong
Kon Tum 
20/07 16:30
 
 Tien Giang
Ba Ria Vung Tau 
20/07 16:30
 
 Hanoi 2
Cong An Nhan Dan 
20/07 17:00
FT 
 Da Nang 2
Fishsan Khanh Hoa 
20/07 16:30
FT 
 An Giang
Đồng Tháp 
20/07 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Long An 
20/07 17:00
FT 
 Bình Định
Phu Dong 
20/07 18:00
FT 
 Cần Thơ
Binh Phuoc 
20/07 16:00
FT 
 Belarus Beach Soccer
Turkey Beach Soccer 
20/07 18:30
FT 
 France Beach Soccer
Moldova Beach Soccer 
20/07 19:45
FT 
 Germany Beach Soccer
Hungary Beach Soccer 
20/07 21:15
FT 
 Lithuania Beach Soccer
Switzerland Beach Soccer 
20/07 22:30
FT 
 Italy Beach Soccer
Czech Republic Beach Soccer 
20/07 23:45
FT 
 Portugal Beach Soccer
Norway Beach Soccer 
21/07 01:00
FT 
 Russia Beach Soccer
Estonia Beach Soccer 
20/07 13:00
FT 
 Brisbane Roar
Brisbane City SC 
20/07 16:30
FT 
 AFC Wimbledon
Plymouth Argyle 
20/07 17:00
FT 
 Reading
Lincoln City 
20/07 17:00
FT 
 Podbeskidzie
Warta Poznan 
20/07 17:15
FT 
 Western Sydney
Leeds United 
20/07 18:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Athletic Bilbao 
20/07 18:05
FT 
 Gil Vicente
Chaves 
20/07 19:00
FT 
 BK Frem
Roskilde 
20/07 19:00
FT 
 Schalke 04 II
St Pauli 2 
20/07 19:00
FT 
 Grimsby Town
Doncaster Rovers 
20/07 19:00
FT 
 Sparta Rotterdam
NAC Breda 
20/07 19:00
FT 
 Nykobing Falster
Hvidovre IF 
20/07 19:00
FT 
 Evesham United
Gloucester City 
20/07 19:30
FT 
 Berliner Fc Dynamo
Blaus Weiss 90 Berlin 
20/07 19:30
FT 
 Hamburger
Anderlecht 
20/07 19:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
Wuppertaler Sv 
20/07 19:30
FT 
 Hayes&Yeading
Slough Town 
20/07 20:00
FT 
 Wolfsburg Am
Sv Rodinghausen 
20/07 20:00
FT 
 Sandecja
GKS Tychy 
20/07 20:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Steinbach 
20/07 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Monchengladbach Am 
20/07 20:00
FT 
 Oss
De Graafschap 
20/07 20:00
FT 
 Bristol Rovers
Birmingham 
20/07 20:00
FT 
 York City
Scarborough 
20/07 20:30
FT 
 Twente Enschede
Oud Heverlee 
20/07 20:30
FT 
 Volendam
Heracles Almelo 
20/07 21:00
FT 
 Dundela
Linfield FC 
20/07 21:00
FT 
 Darmstadt
Vitesse Arnhem 
20/07 21:00
FT 
 SC Heerenveen
St. Pauli 
20/07 21:00
FT 
 Hannover 96
Groningen 
20/07 21:00
FT 
 Gillingham
Charlton Athletic 
20/07 21:00
FT 
 Fortuna Koln
Ksv Hessen Kassel 
20/07 21:00
FT 
 Bayer Leverkusen
Watford 
20/07 21:00
FT 
 Zulte-Waregem
Willem II 
20/07 21:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Fortuna Dusseldorf 
20/07 21:00
FT 
 Royal Cappellen
KVSK Lommel 
20/07 21:00
FT 
 Alanyaspor
Konyaspor 
20/07 21:00
FT 
 Kortrijk
SBV Excelsior 
20/07 21:00
 
 AZ Alkmaar
Oostende 
20/07 21:00
FT 
 Hutnik Krakow
Ruch Chorzow 
20/07 21:00
FT 
 AFC Hornchurch
Chelmsford City 
20/07 21:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Barnsley 
20/07 21:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Kolding IF 
20/07 21:30
 
 Werder Bremen
VfL Osnabruck 
20/07 22:00
FT 
 Tiverton Town
Torquay United 
20/07 22:00
FT 
 Pelikan Lowicz
Znicz Pruszkow 
20/07 22:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Union Berlin 
20/07 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Rochdale 
20/07 22:00
FT 
 Bradford AFC
Wigan Athletic 
20/07 22:00
FT 
 Barnet
Peterborough United 
20/07 22:00
FT 
 Burton Albion
Derby County 
20/07 22:00
FT 
 Chesterfield
Rotherham United 
20/07 22:00
FT 
 Dartford
Leyton Orient 
20/07 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Southend United 
20/07 22:00
FT 
 Dorchester Town
Yeovil Town 
20/07 22:00
FT 
 VVV Venlo
Eindhoven 
20/07 22:00
FT 
1 Haringey Borough
Boreham Wood  
20/07 22:00
FT 
 Harrogate Town
Farsley Celtic 
20/07 22:00
FT 
 Heidenheimer
Middlesbrough 
20/07 22:00
FT 
 Hampton & Richmond
Maidenhead United 
20/07 22:00
FT 
 Carlisle
Fleetwood Town 
20/07 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Wrexham 
20/07 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Burnley 
20/07 22:00
FT 
 Mansfield Town
Hull City 
20/07 22:00
FT 
 Oxford United
Queens Park Rangers 
20/07 22:00
FT 
 Notts County
Walsall 
20/07 22:00
FT 
 Northampton Town
Sheffield United 
20/07 22:00
FT 
 Preston North End
Southampton 
20/07 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Portsmouth 
20/07 22:00
FT 
 Scunthorpe United
West Bromwich 
20/07 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Stoke City 
20/07 22:00
FT 
 Welling United
Dover Athletic 
20/07 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Brentford 
20/07 22:00
FT 
 Exeter City
Swansea City 
20/07 22:00
FT 
 Bala Town
Accrington Stanley 
20/07 22:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Ebbsfleet United 
20/07 22:00
FT 
 Alvechurch
Leamington 
20/07 22:00
FT 
 Barrow
Blackpool 
20/07 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Leicester City 
20/07 22:00
FT 
 Fulham
Brighton 
20/07 22:00
FT 
 Horsham
Crawley Town 
20/07 22:00
FT 
 Lewes
Eastbourne Borough 
20/07 22:00
FT 
 Oxford City
Rushden&Diamonds 
20/07 22:00
FT 
 Darlington
Halifax Town 
20/07 22:30
FT 
 Werder Bremen
Koln 
20/07 22:30
FT 
 Angers SCO
Le Havre 
20/07 23:00
FT 
 Dordrecht 90
Den Bosch 
20/07 23:00
FT 
 Fiorentina
Benevento 
20/07 23:00
FT 
 AS Monaco
Valencia 
20/07 23:00
FT 
 Stade Reims
Gent 
20/07 23:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Slivnishki Geroy 
20/07 23:20
FT 
 Radnicki Sremska Mitrovica
Omladinac Novi Banovci 
20/07 23:30
FT 
1 Rayo Vallecano
Monchengladbach 
21/07 00:00
FT 
 Bochum
Hertha Berlin 
21/07 00:00
FT 
 Lorient
Stade Lavallois MFC 
21/07 00:00
FT 
 Guingamp
Stade Brestois 
21/07 00:00
FT 
 Lens
Espanyol 
21/07 00:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Le Puy Foot 43 Auvergne 
21/07 00:00
FT 
 Zvezdara
BSK Borca 
21/07 00:00
FT 
 Bsk Batajnica
Sremcica 
21/07 00:30
FT 
 Nurnberg
PSG 
21/07 00:30
FT 
 Udinese
Ravenna 
21/07 01:00
FT 
 Nancy
Dijon 
21/07 01:00
FT 
 Real Sociedad
Racing de Santander 
21/07 01:00
FT 
 Lyon
Genoa 
21/07 01:00
FT 
 Levante
Villarreal 
21/07 01:00
FT 
 UD Oliveirense
Moreirense 
21/07 01:10
FT 
 Sporting Covilha
Pacos Ferreira 
21/07 01:30
FT 
 Real Oviedo
Unionistas De Salamanca 
21/07 01:30
FT 
 Granada
Reading 
21/07 02:00
FT 
 Girona
Bournemouth 1
21/07 02:30
FT 
 Celta Vigo
CD Lugo 
21/07 02:30
FT 
 Rio Ave
Santa Clara 
21/07 03:00
FT 
 Maritimo
Lille 
21/07 03:30
AET 
 Portimonense
Getafe 
90min [0-0], Penalty [2-3], Getafe win
21/07 08:30
FT 
 Sonsonate
CD FAS 
21/07 09:00
AET 
 Cardiff City
Valladolid 
90min [1-1], Penalty [4-2], Cardiff City win