Live3s Logo

LiveScore 11 Jul 2019

11/07 21:30
FT 
 Pyunik
Korzo Prilep 
11/07 22:00
FT 
 Ordabasy
Torpedo Kutaisi 
11/07 22:45
FT 
 FK Ventspils
Teuta Durres 
11/07 23:00
FT 
 Alashkert
Makedonija Gjorce Petrov 
11/07 23:30
FT 
 AEK Larnaca
Cs Petrocub 
11/07 23:30
FT 
 KF Laci
Hapoel Beer Sheva 
11/07 23:30
FT 
 Trans Narva
FK Buducnost Podgorica 
12/07 00:00
FT 
 Sabail
Universitatea Craiova 
12/07 00:00
FT 
 KuPS
Vitebsk 
12/07 00:00
FT 
 Flora Tallinn
Radnicki Nis 
12/07 00:30
FT 
 Balzan
Domzale 
12/07 00:30
FT 
 MFK Ruzomberok
Levski Sofia 
12/07 00:30
FT 
 Riteriai
Ki Klaksvik 
12/07 01:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Hibernians FC 
12/07 01:00
FT 
 Brann
Shamrock Rovers 
12/07 01:00
FT 
 Radnik Bijeljina
Spartak Trnava 
12/07 01:00
FT 
 Molde
KR Reykjavik 
12/07 01:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Apollon Limassol FC 
12/07 01:00
FT 
 Maccabi Haifa
NK Mura 05 
12/07 01:00
FT 
 Academy Pandev
Zrinjski Mostar 
12/07 01:00
FT 
 Crusaders FC
B36 Torshavn 
12/07 01:00
FT 
 Debreceni VSC
KS Perparimi Kukesi 
12/07 01:00
FT 
 Brondby
Inter Turku 
12/07 01:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Dinamo Minsk 
12/07 01:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Neftci Baku 
12/07 01:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Ue Engordany 
12/07 01:00
FT 
 Malmo
Ballymena United 
12/07 01:30
FT 
 Fola Esch
Chikhura Sachkhere 
12/07 02:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Rigas Futbola Skola 
12/07 02:00
FT 
 Connahs Quay Nomads
Kilmarnock 
12/07 02:30
FT 
 Zeta
Mol Fehervar 
12/07 02:30
FT 
 Cukaricki
Urartu 
12/07 02:30
FT 
1 Steaua Bucuresti
Milsami 
12/07 02:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
Cracovia Krakow 
12/07 02:30
FT 
 College Europa
Legia Warszawa 
12/07 02:45
FT 
 Aberdeen
RoPS Rovaniemi 
12/07 02:45
FT 
 St. Patrick's
IFK Norrkoping 
12/07 02:45
FT 
 Cliftonville
FK Haugesund 1
12/07 02:45
FT 
 Cork City
Progres Niedercorn 
12/07 03:00
FT 
 Budapest Honved
FK Zalgiris Vilnius 
12/07 03:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Kairat Almaty 
12/07 04:00
FT 
 Breidablik
Vaduz 
12/07 04:00
FT 
 Stjarnan
Levadia Tallinn 
12/07 08:30
FT 
 Colon
Argentinos Juniors 
12/07 00:00
AET 
 Cote d Ivoire
Algeria 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
12/07 03:00
FT 
 Madagascar
Tunisia 
11/07 19:00
FT 
 Proline
Green Eagles 
11/07 21:30
FT 
 Apr
Heegan 
11/07 21:00
 
 Jordan U16
Syria U16 
11/07 18:25
 
 Charlestown City Blues U20
Hamilton Olympic U20 
11/07 18:00
FT 
 Team Bjmc
Muktijoddha Skc 
11/07 18:00
FT 
 Brothers Union
Nofel Sporting Club 
11/07 21:00
FT 
 Abahani Limited
Sheikh Russel KC 
12/07 06:00
FT 
 Audax Sp Womens
Ec Sao Jose Sp Womens 
12/07 07:00
FT 
 Cruzeiro
Atletico-MG 
11/07 20:00
FT 
 Tianjin Teda
Guangzhou Evergrande 
11/07 16:00
 
 Beijing Guoan 2
Chongqing Lifan Reserves 
11/07 19:05
FT 
1 Hang Sai
Cd Monte Carlo 
11/07 21:00
FT 
1 Benfica De Macau
Cd Tim Iec 
12/07 09:00
FT 
 CD Olimpia
Herediano 
11/07 23:30
FT 
 JIPPO
Kiffen 
12/07 01:00
FT 
 Wurzburger Fv
Sv Seligenporten 
12/07 03:15
FT 
 Umf Afturelding
Throttur 
12/07 03:15
FT 
 Fjolnir
Keflavik 
12/07 03:15
FT 
 Haukar
Grotta Seltjarnarnes 
12/07 03:15
FT 
 Umf Njardvik
Vikingur Olafsvik 1
12/07 03:15
FT 
 Fram Reykjavik
Leiknir Reykjavik 
12/07 03:15
FT 
 Magni
Thor Akureyri 
12/07 03:15
FT 
 UMF Selfoss
Kari Akranes 
11/07 19:30
FT 
 Persela Lamongan
Kalteng Putra 
11/07 19:30
FT 
 Persela Lamongan
Kalteng Putra 
11/07 20:00
 
 Cypress Teresopolis U23
Olympic Andisheh U23 
11/07 20:30
FT 
 Moghavemat Tehran U23
Esteghlal Tehran U23 
11/07 20:30
 
 Saipa U23
Oghab Tehran U23 
11/07 16:15
 
 Sarawak U21
Pdrm U21 
11/07 16:45
FT 
 Melaka U21
Perak U21 
11/07 16:45
 
 Kuala Lumpur Fa U21
Pknp U21 
11/07 16:45
FT 
 Selangor Pkns U21
Felda United U21 
11/07 16:45
FT 
 Terengganu 3 U21
Negeri Sembilan Naza U21 
11/07 16:45
FT 
 Petaling Jaya City U21
Kedah U21 
11/07 16:45
FT 
 Uitm U21
Atm U21 
11/07 16:45
FT 
 Pahang U21
Sabah U21 
11/07 16:45
FT 
2 Selangor United U21
Johor U21 
11/07 15:00
 
 Heartland
Plateau United 
12/07 01:00
FT 
 Frigg
Lokomotiv Oslo 
12/07 01:00
FT 
1 Bryne B
Madla Il 
12/07 02:00
FT 
 Rommen Sk
Stabaek B 
12/07 04:00
FT 
 American Samoa
Tuvalu 
12/07 05:00
FT 
1 Solomon Islands
Tahiti 
12/07 08:00
 
 New Caledonia
Fiji 
12/07 11:00
FT 
 Vanuatu
New Zealand U23 
12/07 07:00
FT 
 Vanuatu Womens
Solomon Islands Womens 
12/07 08:30
 
 New Caledonia Womens
American Samoa Womens 
12/07 10:00
FT 
 Tahiti Womens
Papua New Guinea Womens 
12/07 10:30
 
 Samoa Womens
Fiji Womens 
11/07 23:00
FT 
 Gks Katowice Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
11/07 18:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Dinamo Moscow 2 
12/07 01:00
FT 
 Stafsinge If
Assyriska Bk 1
12/07 06:00
FT 
 Miami City Championship
Treasure Coast Tritons 
12/07 08:35
FT 
 Denton Diablos
Fort Worth Vaqueros 
12/07 09:30
 
 Albuquerque Sol
Ogden City Sc 
12/07 10:00
 
 C Lola Pred U23
Park City Red Wolves 
12/07 10:00
FT 
 Ventura County Fusion
San Francisco Glens Sc 
11/07 15:30
FT 
 Gloria Buzau
Infratirea Harman 
11/07 16:00
FT 
 Vorskla Poltava
Gilan Gabala 
11/07 17:00
FT 
 Everton U23
Swindon 
11/07 17:30
 
 Desportivo de Tondela
Anadia 
11/07 21:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Rapid Bucuresti 
11/07 22:00
FT 
 Mashuk-KMV
Anzhi 
11/07 22:30
FT 
 Paksi SE
Balkany Zorya 
11/07 23:00
FT 
 Koper
Slaven Belupo Koprivnica 
11/07 23:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Ludogorets Razgrad Ii 
11/07 23:00
FT 
 Falubaz Zielona Gora
Seleccion Afe 
11/07 23:30
FT 
 Rheindorf Altach
West Ham 
11/07 23:30
FT 
 APOEL Nicosia
Shakhtar Donetsk 
12/07 00:00
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Petah Tikva 
12/07 00:00
FT 
 Cibalia
Zrinski Jurjevac 
12/07 00:15
FT 
 Ujpesti TE
Ajka 
12/07 00:30
FT 
 Askania Bernburg
Lokomotive Leipzig 
12/07 00:30
FT 
 Usk Anif
Istanbul Basaksehir 
12/07 00:30
FT 
1 Newport County
Al Ahly 1
12/07 01:00
FT 
 Accrington Stanley
Marseille 
12/07 01:00
FT 
 Genk
Maccabi Tel Aviv 
12/07 01:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
Adams Sam Beek 
12/07 01:00
FT 
 Sv Lannach
Sv Thal 
12/07 01:15
FT 
 Burgsolms
Waldgirmes U23 
12/07 01:30
FT 
 Vogelheimer Sv
Schwarz-Weiss Essen 
12/07 02:00
FT 
 Tuggen
Sc Goldau 
12/07 02:30
FT 
 Boston United
Grimsby Town 
12/07 02:30
FT 
 Moyola Park
Coleraine 
12/07 02:30
FT 
 South Shields
Sunderland 
12/07 02:30
FT 
 Bradford Park Avenue
Mansfield Town 
12/07 02:30
FT 
 Longridge Town
Bamber Bridge 
12/07 02:45
FT 
 Brackley Town
Oxford United 
12/07 02:45
FT 
 Guiseley
Leeds United 
12/07 03:00
FT 
 CD Cova Piedade
Birmingham 
12/07 04:30
FT 
 Cd Mar Y Plata
Cd El Vencedor 
12/07 09:10
FT 
 CD Olimpia
Herediano 
12/07 09:20
AET 
 Venados
Deportivo Saprissa 
90min [2-2], Penalty [0-2], Deportivo Saprissa win
11/07 23:00
FT 
 Uruguay University
Mexico University 
11/07 23:00
AET 
 Argentina University
South Africa University 1
90min [2-2], Penalty [1-2], South Africa University win
11/07 23:00
FT 
 Ireland University
Ukraine University 
11/07 23:00
FT 
 France University
South Korea University 
11/07 23:00
FT 
 Russia University
Brazil University 
12/07 03:00
AET 
 Italy University
Japan University 
90min [3-3], Penalty [4-5], Japan University win