Live3s Logo

LiveScore 09 Apr 2019

10/04 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Manchester City 
10/04 03:00
FT 
 Liverpool
Porto 
10/04 01:00
FT 
1 Nimes
Stade Rennais 1
10/04 02:45
FT 
 Blackburn Rovers
Derby County 
10/04 02:45
FT 
 Bristol City
West Bromwich 
10/04 02:45
FT 
1 Preston North End
Leeds United 
10/04 02:45
FT 
 Sheffield Wed.
Nottingham Forest 
10/04 02:45
FT 
 Swansea City
Stoke City 2
10/04 03:00
FT 
 Bolton Wanderers
Middlesbrough 
10/04 06:15
FT 
 Olimpia Asuncion
Godoy Cruz 1
10/04 06:15
FT 
 Atletico Paranaense
Deportes Tolima 
10/04 08:30
FT 
1 Internacional RS
Palestino 
10/04 08:30
FT 
 CA Penarol
Liga Dep. Universitaria Quito 
10/04 08:30
FT 
1 San Lorenzo
Melgar 1
09/04 17:30
FT 
 Gyeongnam
Kashima Antlers 1
09/04 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Jeonbuk Hyundai Motors 
09/04 19:00
FT 
 Buriram United
Beijing Guoan 
09/04 19:30
FT 
 Shandong Luneng
Johor 
09/04 22:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Al-Sadd 
09/04 23:30
FT 
 Persepolis
Al Ahli Jeddah(KSA) 
09/04 23:45
FT 
 Al Rayyan
Al Wehda UAE 
10/04 01:45
FT 
 Al Ittihad Ksa
Lokomotiv Tashkent 
10/04 08:00
FT 
 DC United
Montreal Impact 
10/04 00:45
FT 
 Mc Alger
Mc Oran 
10/04 01:00
FT 
 Drb Tadjenanet
Cr Belouizdad 
09/04 21:00
 
 Tadjenant U21
Cr Belouizdad U21 
10/04 08:05
 
 Acassuso
San Telmo 1
10/04 02:30
FT 
1 Victoriano Arenas
Deportivo Merlo 1
09/04 20:00
FT 
 General Lamadrid Reserves
El Porvenir Reserves 
10/04 01:00
FT 
 Ca San Telmo Reserves
Jj Urquiza Reserves 
09/04 15:30
AET 
 Hebei Huaxia Happiness U17
Cruzeiro Mg U17 
2x40min
09/04 15:30
AET 
 Guangzhou Evergrande U17
Banfield U17 
2x40min
10/04 10:00
AET 
 Cruzeiro Mg U17
Kashima Antlers U17 
2x40min
10/04 10:00
AET 
 Hebei Huaxia Happiness U17
Atletico Madrid U17 
2x40min
09/04 17:00
FT 
 Myanmar womens
India Womens 
09/04 17:00
FT 
1 Indonesia womens
Nepal Womens 
09/04 18:00
FT 
 Vietnam womens
Jordan womens 
09/04 18:00
FT 
 Uzbekistan Womens
Hong Kong womens 
10/04 00:00
FT 
 Chinese Taipei womens
Iran Womens 
10/04 00:00
FT 
 Philippines womens
Palestine Womens 
09/04 17:00
FT 
 Brisbane Strikers
Southside Eagles 
09/04 17:15
FT 
 Moreton Bay United
Springfield United 
09/04 17:30
FT 
 Brisbane City SC
Gold Coast United 
09/04 17:30
FT 
 Queensland Lions SC
Capalaba 
09/04 17:30
FT 
 Peninsula Power
Caboolture 
09/04 17:50
FT 
 Lake Macquarie City U20
Edgeworth Eagles U20 
09/04 18:00
FT 
 Adamstown Rosebud U20
Broadmeadow Magic U20 
09/04 17:30
FT 
1 Mt Druitt Town Rangers U20
Sydney Olympic U20 1
10/04 00:30
FT 
 Sportunion Schonbrunn
Sv Gerasdorf Stammer 
10/04 01:00
AET 
 Sv Wals Grunau
Tsv St Johann 
90min [2-2], Penalty [3-5], Tsv St Johann win
10/04 01:15
FT 
 Sc Schwaz
Worgl 1
10/04 01:15
FT 
 Sv Telfs
Sv Haiming 
10/04 01:00
FT 
 Weinland Gamlitz
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 
09/04 17:45
FT 
 Dhaka City
Farashganj Sc 
10/04 06:15
FT 
1 Bahia
CRB (AL) 1
09/04 21:00
FT 
2 Brno U21
Sparta Praha U21 
10/04 02:45
FT 
 Maidstone United
Barnet 
10/04 02:45
FT 
 Leyton Orient
Eastleigh 
10/04 02:45
FT 
 Alfreton Town
Hereford 
10/04 02:45
FT 
 Blyth Spartans
Nuneaton Town 
10/04 02:45
FT 
 AFC Telford United
Altrincham 1
10/04 02:45
FT 
 Chester FC
Stockport County 
10/04 02:45
FT 
 Accrington Stanley
Rochdale 
10/04 02:45
FT 
 Wycombe Wanderers
Charlton Athletic 
10/04 02:45
FT 
 Sunderland
Burton Albion 
10/04 02:45
FT 
 Newport County
Swindon 
10/04 02:45
FT 
 Macclesfield Town
Exeter City 
10/04 02:45
FT 
 Farsley Celtic
Stafford Rangers 
10/04 02:45
FT 
 Marine
Matlock Town 
10/04 02:45
FT 
 Mickleover Sports
Witton Albion 
10/04 02:45
FT 
 Warrington Town AFC
Whitby Town 
10/04 02:45
FT 
 Workington
South Shields 
09/04 20:00
 
 Milton Keynes Dons R
Luton Town R 
09/04 20:00
FT 
 Forest Green Rovers R
Peterborough United Reserve 
09/04 21:00
FT 
 Notts County R
Mansfield Town Reserve 
09/04 18:00
FT 
 Germany Womens U19
Austria Womens U19 
09/04 18:00
FT 
 Greece Womens U19
Czech Womens U19 
09/04 19:00
FT 
 Switzerland Womens U19
Finland Womens U19 
09/04 19:00
FT 
 Belgium Womens U19
Poland Womens U19 
09/04 20:00
FT 
 England womens U19
Italy Womens U19 2
09/04 20:00
FT 
 Turkey Womens U19
Sweden Womens U19 
09/04 23:00
FT 
 Northern Ireland Womens U19
Ukraine Womens U19 
09/04 23:00
FT 
 Norway Womens U19
Denmark Womens U19 
10/04 00:30
FT 
 Spain Womens U19
Ireland Womens U19 
10/04 00:30
FT 
 Serbia Womens U19
Hungary Womens U19 
10/04 00:45
FT 
 Slovenia Womens U19
France Womens U19 
10/04 00:45
FT 
 Portugal Womens U19
Slovakia Womens u19 
10/04 01:00
FT 
 Netherlands Womens U19
Iceland Womens U19 
10/04 01:00
FT 
 Bulgaria Womens U19
Russia Womens U19 
10/04 01:00
FT 
 Pirmasens
Saarbrucken 
10/04 01:00
FT 
 Kaan Marienborn
TSV Alemannia Aachen 
09/04 18:00
FT 
 Gyori Eto Fc U19
Ferencvarosi Tc U19 1
09/04 18:30
FT 
 Assam
Punjab 
10/04 11:00
FT 
 Odisha
Meghalaya 
09/04 21:00
FT 
 Mansheiat Bani Hasan
Al Yarmouk 
09/04 21:00
FT 
 Sahab Sc
Blama 
09/04 22:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Jelgava 
10/04 00:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Metta/LU Riga 
09/04 16:15
FT 
 PDRM
Sarawak 
09/04 19:30
FT 
 Nec Nijmegen Am
Heracles Almelo Reserves 
10/04 01:00
FT 
 Madla Il
Kopervik 
10/04 00:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Miedz Legnica 
09/04 18:00
FT 
 Portimonense U23
Vitoria Guimaraes U23 
09/04 22:30
FT 
 Juventus Bucharest
Universitaea Cluj 
09/04 22:00
FT 
 Afc Hermannstadt 2
Cs Sporting Rosiori 
09/04 22:00
FT 
 Stiinta Miroslava
Botosani 2 
09/04 22:00
FT 
 Avantul Reghin
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
09/04 22:00
FT 
 Soimii Lipova
Crisul Chisineu Cris 1
09/04 22:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Acso Filiasi 
09/04 22:00
FT 
 Pascani
Bucovina Radauti 
09/04 22:00
FT 
1 Pucioasa
Voin Tate Numa Glenn 
09/04 22:00
FT 
 U Craiova 1948 Sa
Acs Flacara Horezu 
09/04 22:00
FT 
1 Voluntari B
Fcm Alexandria 
09/04 22:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Inainte Modelu 
09/04 22:00
FT 
 Csikszereda
Ariesu Turda 1
09/04 22:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Millenium Giarmata 
09/04 22:00
FT 
1 National Sebis
Corvinul Hunedoara 
09/04 22:00
FT 
 Sportul Chiscani
Unirea 2004 Slobozia 
09/04 22:00
FT 
 Sr Brasov
Astra Giurgiu Ii 
09/04 22:00
FT 
1 Cs Ocna Mures
Cs Municipal Lugoj 
09/04 17:00
FT 
 Ural 2
Ufa 2 
09/04 21:00
FT 
 Chelyabinsk
Lada Togliatti 
09/04 22:00
FT 
 Zvezda Perm
Zenit-Izhevsk 
09/04 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Nosta Novotroitsk 
09/04 23:00
FT 
1 Syzran-2003
Neftekhimik Nizhnekamsk 
09/04 20:45
FT 
 Al Kawkab
Najran 
09/04 20:55
FT 
 Dhamk
Al Khaleej Club 
09/04 20:55
FT 
 Al Qaisoma
Hajer 
09/04 21:10
 
 Al Tai
Al Nojoom 
09/04 23:40
FT 
 Al Adalh
Al Rbeea 
09/04 21:00
FT 
 Dundee U20
St Mirren U20 
10/04 02:45
FT 
 Stirling University
Spartans 1
09/04 22:00
FT 
 Kalmar FF U21
Falkenbergs FF U21 
09/04 22:30
FT 
 Utsiktens Bk U21
Trelleborgs Ff U21 
10/04 01:00
FT 
 Vasteras
IK Brage 
10/04 01:00
FT 
 Vasteras
IK Brage 
09/04 21:00
 
 Uganda Police
Onduparaka 
09/04 21:30
FT 
 Paidha Black Angels
Kcca 
09/04 21:40
FT 
 Ndejje University
Nyamityobora 
09/04 21:00
 
 Penarol Reserve
Danubio Reserves 
09/04 21:00
FT 
 Atletico Fenix Reserves Rur
Ca Cerro Reserve 1
10/04 01:00
FT 
 Progreso Reserves
Plaza Colonia Reseves 
10/04 01:00
FT 
 Juventud De Las Piedras Reserves
Wanderers Reserve 
10/04 02:45
FT 
1 Denbigh Town
Holywell 
10/04 02:45
FT 
1 Bangor City FC
Penrhyncoch 1
10/04 02:30
FT 
 Penybont
Haverfordwest County 
09/04 15:45
 
 South Korea womens
Iceland (w) 
09/04 16:00
 
 Litva (w)
Faroe Islands (w) 
09/04 17:00
FT 
 Chonburi Shark
Chachoengsao 
09/04 18:00
FT 
 Slovakia U19
Romania U18 
09/04 18:00
FT 
 Sweden Womens U23
England Women U21 
09/04 21:00
FT 
 Italy Women U23
Usa Womens U23 
09/04 22:00
FT 
 Germany (w)
Japan women 
09/04 22:00
FT 
 Armenia U18
Cyprus U19 
09/04 23:00
FT 
 Finland (w)
Poland (w) 
09/04 23:00
FT 
 Opatija
NK Krk 1
09/04 23:00
FT 
 Vrbovec
Slaven Belupo Koprivnica 
10/04 00:00
FT 
 Norway Womens U23
France B Womens 
10/04 00:00
FT 
 New Zealand (w)
Norway (w) 
10/04 00:30
FT 
 Italy(w)
Ireland (w) 
10/04 00:30
FT 
 Netherlands (w)
Chile Womens 
10/04 01:00
FT 
 Switzerland (w)
Slovakia (w) 
10/04 01:10
FT 
 Austria (w)
Sweden (w) 
10/04 02:00
FT 
 England (w)
Spain (w)