Live3s Logo

Japan Soccer Fixtures & Schedule

23/11 12:00
 
 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 
23/11 13:00
 
 Consadole Sapporo
Jubilo Iwata 
23/11 13:00
 
 Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers 
23/11 13:00
 
 Matsumoto Yamaga
Yokohama F Marinos 
23/11 13:00
 
 Nagoya Grampus Eight
Sagan Tosu 
23/11 13:00
 
 Shimizu S-Pulse
Oita Trinita 
23/11 13:00
 
 Tokyo
Shonan Bellmare 
23/11 14:00
 
 Gamba Osaka
Vegalta Sendai 
24/11 13:00
 
 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 
24/11 13:00
 
 Zweigen Kanazawa FC
Omiya Ardija 
24/11 13:00
 
 Yokohama
Ehime 
24/11 13:00
 
 JEF United Ichihara
Tochigi SC 
24/11 13:00
 
 Tokyo Verdy
Gifu 
24/11 13:00
 
 Avispa Fukuoka
Kagoshima United 
24/11 13:00
 
 Ventforet Kofu
Ryukyu 
24/11 13:00
 
 Yamagata Montedio
Machida Zelvia 
24/11 13:00
 
 Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki 
24/11 13:00
 
 Tokushima Vortis
Renofa Yamaguchi 
24/11 13:00
 
 Mito Hollyhock
Okayama 
23/11 12:00
 
 Yokohama Scc
Kataller Toyama 
23/11 12:00
 
 Fujieda Myfc
Blaublitz Akita 
24/11 12:00
 
 Fukushima United FC
Vanraure Hachinohe 
24/11 12:00
 
 SC Sagamihara
Roasso Kumamoto 
24/11 12:00
 
 Azul Claro Numazu
Gainare Tottori 
24/11 13:00
 
 Grulla Morioka
AC Nagano Parceiro 
24/11 14:00
 
 Giravanz Kitakyushu
Kamatamare Sanuki 
24/11 14:00
 
 Cerezo Osaka U23
Tokyo U23 
24/11 14:00
 
 Gamba Osaka U23
Thespa Kusatsu Gunma 
23/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Honda 
24/11 11:00
 
 Matsue City
Reinmeer Aomori 
24/11 12:00
 
 Imabari FC
Honda Lock SC 
24/11 12:00
 
 Verspah Oita
Sony Sendai 
24/11 12:00
 
 Veertien Kuwana
Yokogawa Musashino 
24/11 12:00
 
 Miyazaki
Osaka 
24/11 12:00
 
 Suzuka Unlimited
Nara Club 
26/11 18:30
 
 B Kyoto (w)
Nagano Parceiro (w) 
22/11 18:00
 
 Nagano Futsal
F League Selection Futsal 
22/11 18:00
 
 Shriker Osaka Futsal
Nagoya Oceans Futsal 
23/11 15:00
 
 Fuchu Athletic Futsal
Fugador Sumida Futsal 
24/11 12:00
 
 Espo Lada Hokkaido Futsal
Shonan Bellmare Futsal 
24/11 12:00
 
 Vasagey Oita Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
24/11 15:00
 
 Peace Does Machida Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
23/11 09:30
 
 Beleza (w)
Yamato Sylphid Womens 
23/11 09:30
 
 Urawa Reds (w)
Tokiwagi Gakuen High School (w) 
23/11 12:30
 
 Nagano Parceiro (w)
Ntv Menina Womens 
23/11 12:30
 
 Iga Kunoichi (w)
Niigata University H W Womens 
23/11 13:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Yunogo Belle (w) 
24/11 09:30
 
 As Elfen Sayama (w)
Ngu Nagoya Womens 
24/11 09:30
 
 Vegalta Sendai (w)
Jfa Academy Fukushima (w) 
24/11 10:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Teikyo Heisei University Womens 
24/11 10:00
 
 Nippon Sport Science University (w)
Waseda University Afc Womens 
24/11 12:30
 
 Setagaya Sfida (w)
Shizuoka Sangyo University (w) 
24/11 12:30
 
 Nojima Stella womens
B Kyoto (w) 
24/11 13:00
 
 Orca Kamogawa Womens
As Harima Albion (w) 
24/11 13:00
 
 Ehime (w)
Fc Takatsuki (w)