Live3s Logo

Live Scores: Live Soccer Results & LiveScore

13/11 03:45
 
 Yeovil Town
Hartlepool United FC 
12/11 23:00
 
 Montenegro U17
Israel U17 
13/11 03:30
 
 Ireland U17
Andorra U17 
12/11 22:30
 
 Cameroon Womens
Cote D Ivoire Womens 
12/11 23:00
 
 Cote D Ivoire U23
South Africa U23 
13/11 02:00
 
 Zambia U23
Nigeria U23 
12/11 08:10
FT 
 Los Andes
Flandria 
12/11 20:30
 
 Victoriano Arenas Reserves
Lujan Reserves 
12/11 23:00
 
 Deportivo Espanol Reserves
Excursionistas Reserves 
13/11 01:30
 
 Tristan Suarez Reserves
Deportivo Armenio Reserves 
12/11 23:00
 
 East Riffa
Qalali 
12/11 23:00
 
 Manama Club
Malkia 
12/11 23:00
 
 Al-Muharraq
Al Ahli Bhr 
12/11 23:00
 
 Al-shabbab
Al Ittifaq 
13/11 02:00
 
 Horizonte U20
Sport Club Recife Youth 
13/11 02:00
 
 Santa Cruz Pe U20
Csa U20 
12/11 09:00
FT 
 Cuiaba (MT)
America Mineiro 
13/11 06:15
 
 Brasil De Pelotas Rs
Coritiba (PR) 
13/11 06:15
 
 Vitoria Salvador BA
CRB (AL) 
13/11 06:15
 
 Oeste FC
Atletico Clube Goianiense 
13/11 07:30
 
 Ponte Preta
Figueirense (SC) 
13/11 07:30
 
 Criciuma
Londrina (PR) 
13/11 08:30
 
 Parana
Sao Bento 
13/11 08:30
 
 Operario Ferroviario Pr
Bragantino SP 
13/11 09:00
 
 Bogota
Fortaleza 
13/11 09:00
 
 Boyaca Chico
Real Cartagena 
12/11 20:30
 
 Pharco
El Hammam 
12/11 20:30
 
 El Mansurah
Baladiyet El Mahallah 
13/11 03:45
 
 Spennymoor Town
Boston United 
13/11 03:45
 
 Kings Lynn
Leamington 
13/11 03:45
 
 Hereford
Alfreton Town 
13/11 03:45
 
 Billericay Town
Wealdstone 
13/11 03:45
 
 Welling United
Dulwich Hamlet 
13/11 03:30
 
 Hartley Wintney
Westfields 
13/11 03:45
 
 Nantwich Town
Coalville 
13/11 03:45
 
 Stourbridge
Lancaster City 
13/11 03:45
 
 Carshalton Athletic
Frome Town 
13/11 03:45
 
 Prescot Cables
Runcorn Linnets 
13/11 03:45
 
 Whitehawk
Hastings United 
13/11 03:45
 
 Biggleswade Town
Metropolitan Police 
13/11 03:45
 
 Bedfont Sports
Hitchin Town 
13/11 03:00
 
 Walsall
Forest Green Rovers 
13/11 03:00
 
 Gillingham
Tottenham Hotspur U21 
13/11 03:30
 
 Bradford AFC
Rochdale 
13/11 03:30
 
 Colchester United
Ipswich 
13/11 03:30
 
 Peterborough United
Cambridge United 
13/11 03:45
 
 Scunthorpe United
Sunderland 
13/11 03:45
 
 Port Vale
Newcastle U21 
13/11 03:45
 
 Burton Albion
Mansfield Town 
13/11 03:45
 
 Morecambe
Carlisle 
13/11 03:45
 
 Lincoln City
Rotherham United 
13/11 03:45
 
 Crawley Town
Oxford United 
13/11 03:45
 
 Cheltenham Town
Newport County 
13/11 03:45
 
 Milton Keynes Dons
Wycombe Wanderers 
13/11 03:45
 
 Tranmere Rovers
Salford City 
12/11 21:00
 
 Fleetwood Town Reserve
Morecambe Reserve 
13/11 03:45
 
 Margate
Bognor Regis Town 
13/11 03:45
 
 Bowers Pitsea
Bishop's Stortford 
13/11 03:45
 
 Leatherhead
Corinthian Casuals 
13/11 03:45
 
 Wingate Finchley
Cray Wanderers 
13/11 03:45
 
 Beaconsfield Sycob
Banbury United 
13/11 03:45
 
 Blackfield Langley
Sholing 
13/11 03:45
 
 Cirencester Town
Yate Town 
13/11 03:45
 
 Rushden&Diamonds
Yaxley 
13/11 03:45
 
 Lowestoft Town
Kings Langley 
13/11 03:45
 
 Tamworth
Alvechurch 
13/11 03:45
 
 Leiston
Hednesford Town 
12/11 21:00
 
 Greece (w)
Ireland (w) 
12/11 21:15
 
 Italy(w)
Malta (w) 
13/11 00:00
 
 Israel (w)
Bosnia (w) 
13/11 00:55
 
 Austria (w)
Kazakhstan (w) 
13/11 01:00
 
 Denmark (w)
Georgia (w) 
13/11 01:00
 
 Poland (w)
Spain (w) 
13/11 02:00
 
 Switzerland (w)
Romania (w) 
13/11 02:30
 
 Portugal (w)
Finland (w) 
13/11 03:00
 
 Netherlands (w)
Slovenia (w) 
13/11 03:00
 
 Hungary (w)
Latvia womens 
13/11 03:30
 
 Belgium (w)
Litva (w) 
13/11 03:45
 
 Northern Ireland (w)
Wales (w) 
12/11 18:30
 
 Guardian Angel
Dempo SC 
12/11 18:30
 
 Panjim Footballers
Sporting Clube de Goa 
12/11 16:05
 
 Sikkim Himalayan
Mohammedan Sc 
12/11 17:15
 
 Shillong Lajong FC
Ryntih Sc 
12/11 09:00
 
 Harbour View
Arnett Gardens 
12/11 09:00
FT 
 Pachuca Womens
Chivas Guadalajara Womens 
12/11 09:00
FT 
 Toluca Womens
Santos Laguna Womens 
12/11 11:00
FT 
 Monterrey Womens
Unam Pumas Womens 
12/11 20:00
 
 Otrant
Ibar Rozaje 
12/11 21:00
 
 Vitesse Arnhem Am
Sc Heerenveen 2 
12/11 22:00
 
 Groningen Reserves
Feyenoord Reserve 
13/11 09:00
 
 Diriangen
Managua 
13/11 05:00
 
 Sportivo Luqueno
Ca River Plate Asuncion 
13/11 07:00
 
 Deportivo Capiata
Sol De America 
12/11 19:00
 
 Deportivo Capiata Reserves
Sol De America Reserves 
12/11 19:00
 
 Deportivo Santani Reserves
Olimpia Asuncion Reserves 
13/11 01:30
 
 Petrolul Ploiesti
Luceafarul Oradea 
12/11 20:05
 
 Al Shoalah
Al Tai 
12/11 20:15
 
 Al Bukayriyah
Al Thuqbah 
12/11 20:25
 
 Najran
Al Jeel 
12/11 20:30
 
 Al Ameade
Al Mojzel 
12/11 22:30
 
 Al Khaleej Club
Al Baten 
13/11 03:45
 
 Annan Athletic
Brechin City 
12/11 22:00
 
 Morton Reserve
Ross County R 
12/11 20:00
 
 Tsc Backa Topola U19
Brodarac U19 
12/11 22:00
 
 Mbombela United
Ts Galaxy 
12/11 21:00
 
 Mbarara City
Onduparaka 
12/11 21:00
 
 Proline
Bright Stars 
12/11 21:30
 
 Busoga United
Ma Lu 
12/11 21:30
 
 Uganda Police
Tooro United 
12/11 21:30
 
 Koyetum
Wakiso Giants 
12/11 21:30
 
 Vipers
Ura Kampala 
12/11 17:30
 
 Lokomotiv Bfk
Chigatoy 
12/11 17:30
 
 Yashnobod
Rubin Uzb 
12/11 17:30
 
 Turon Nukus
Bunyodkor 2 
12/11 19:00
 
 Rash Milk
Andijan 2 
12/11 20:00
 
 Yangiyer
Yuzhanin Navoiy 
12/11 17:00
 
 Australia womens
Chile Womens 
12/11 21:00
 
 Portugal U19
Germany U19 
12/11 21:30
 
 Argentina women
Colombia Womens 
13/11 01:00
 
 Honduras Womens U20
Nicaragua Womens U20 
13/11 01:30
 
 Northern Ireland U19
Norway U18 
13/11 03:00
 
 Dominican Republic Womens U20
Costa Rica Womens U20 
13/11 03:15
 
 Czech (w)
England (w) 
13/11 03:45
 
 Hanwell Town
Haringey Borough 
13/11 03:45
 
 Northwich Victoria
Winsford United 
13/11 05:00
 
 Belize Womens U20
Cuba Womens U20